Všechno nejlepší k narozeninám WordPress: Důvody, proč vás milujeme

Všechno nejlepší k narozeninám WordPress! Každý rok se WordPress neustále zvětšuje a zlobí, a to jak kód, tak životy všech, kteří používají tento úžasný CMS. Na počest narozenin WordPress (a ze zvědavosti) jsem se ptal, proč si lidé myslí, že WordPress je tak skvělý. Pokračujte ve čtení a zjistěte, co si myslí profesionálové WordPress a proč mají rádi WordPress.


Proč milujeme WordPress

Carrie Dilsová
Jak miluji WordPress … dovolte mi spočítat způsoby! �� Stručně řečeno, mám rád, že si mohu vydělat na živobytí s WordPress. Existuje tak široký ekosystém uživatelů, produktů a služeb, že kdokoli se sklonem může na WordPress vybudovat dobrý obchod.
~ Carrie Dilsová
Freddy Muriuki
Díky WordPress je vytváření webových stránek velmi snadné. Do konce dne můžete mít plně funkční web! Kromě toho je platforma docela rozšiřitelná v tom, že můžete získat plugin pro téměř jakoukoli funkci, kterou si lze představit. A co víc, WordPress je láskyplně navržen, což nám poskytuje platformu CMS, která je krásná, super rychlá a vstřícná k SEO. WordPress je prostě úžasný! Existuje tolik skvělých věcí, které mohu říci o WordPress, že bych nakonec mohl napsat celý příspěvek, takže tam budu jen přestat.
~ Freddy Muriuki
Devesh Sharma
WordPress používám zhruba 3 roky a vždy jsem si ho užíval. V minulosti jsem vyzkoušel několik dalších systémů pro správu obsahu, ale miloval WordPress kvůli jeho jednoduchosti, snadno použitelnému rozhraní, snadnému přizpůsobení a silné komunitě. Nikdy jsem nebyl svědkem jiné platformy s tak silnou komunitou.
~ Devesh Sharma
Gilbert Pellegrom
To, co na WordPressu miluji, je otevřenost komunity a skutečnost, že se všichni rádi učí jeden od druhého a přispívají zpět do projektu WordPress. WordPress opravdu dokázal využít étos „open source“ v co největším rozsahu a v obrovském měřítku, což není malý úkol.
~ Gilbert Pellegrom
Brin Wilson
WordPress se rychle instaluje, snadno se používá a vážně zplnomocňuje: WordPress je naprosto úžasný – a nemluvě o krásném – nástroji, který dává milionům snadno přístupný prostředek pro vstup do světa online publikování s minimálním rozruchem! Stručně řečeno, WordPress přináší revoluci v publikování online – je to tak jednoduché!
~ Brin Wilson
Ahsan Parwez
Miluji WordPress, protože je velmi snadné použít pro bloggery i pro vývojáře. Díky spoustě pluginů a témat, která máme k dispozici, můžete vyladit WordPress a použít jej k vytvoření jakéhokoli druhu webové stránky. Také neustále rostoucí komunita věnovaná WordPress nám určitě pomáhá při získávání nových přátel z celého světa, s nimiž můžeme sdílet naše znalosti a žádat o pomoc. Jsem ohromen tím, jak mnoho WordPress zatím pokročilo, a předpokládám, že WordPress půjde ještě dále.
~ Ahsan Parwez
Peter Shilling
Na HelpForWP.com vyvíjíme pluginy pro WordPress, náš tým také staví weby založené na WordPress téměř 5 let.
Proč to milujeme? Z pohledu vývojářů je to proto, že je to tak přístupné. API jsou jasná a jednoduchá na použití, vyzbrojená kodexem, který může nový vývojář začít okamžitě. Ale nejde jen o kódovou základnu, „přístupný“ také platí pro komunitu. Mám ráda skutečnost, že se mohu na twitteru spojit s vývojářem pluginu nebo motivu, položit otázku nebo poskytnout zpětnou vazbu – je to úžasné!
~ Peter Shilling
Harri Bell-Thomas
WordPress pro mě vyniká tím, jak usnadňuje a podporuje rozsáhlé přizpůsobení. Umožňuje vývojářům pluginů snadno využívat jejich tvůrčí schopnosti a rychle vytvářet některé docela silné věci. Můžete to vidět prostřednictvím pouhého počtu pluginů WordPress tam a vývoj není výhradně pro profesionály. Naopak, některé z nejužitečnějších pluginů WordPress byly vytvořeny fandy. To je umožněno skutečností, že komunita WordPress je jednou z nejštědřejších a nejtalentovanějších na světě; Tato přátelská komunitní atmosféra opravdu pomohla učinit WordPress atraktivním pro vývojáře a žádoucím použít pro bloggery. Kromě toho WordPress není pouze CMS pro vývojáře; bylo pečlivě vytvořeno, aby se dalo snadno používat pro lidi ze všech oblastí života, ať už znají kód nebo ne. To je důvod, proč se podle mého názoru zaslouženě stala oblíbenou platformou blogů na světě. Heslo WordPress „Code is Poetry“ ukazuje, jak je WordPress poháněn vášní a touhou po dokonalosti; projekt WordPress nesleduje žádné peněžní ani firemní cíle, ale usiluje o dokonalost. To je mimořádné, což ukazuje, proč je WordPress opravdu zázrakem internetu.
~ Harri Bell-Thomas
Tom Ewer
Kde mám začít? Nejsem si jistý, zda bych mohl dát jednu jednoduchou odpověď! Jsem si však jistý, že od lidí dostáváte odpovědi na všechny nejzřetelnější věci: obrovský počet dostupných témat a pluginů, snadné použití, úžasnou komunitu atd. Takže zkusím něco trochu jiného: Miluji WordPress, protože nabízí tolik příležitostí pro lidi, kteří chtějí vydělávat peníze online. Osobně jsem si vytvořil kariéru jako blogger WordPress (mimo jiné) a všechny mé stránky běží na WordPress. Existuje jen tolik příležitostí – jako spisovatel, designér, vývojář, programátor … seznam prostě pokračuje dál. WordPress je ekonomika sama o sobě!
~ Tom Ewer
Gerasimos Tsiamalos
V roce 2007 jsem si musel vybrat malý CMS pro webové stránky svých klientů. Tehdy měl WordPress podporovat pouze blogy, ale i tehdy to nebylo daleko od pravdy. Mnoho zákazníků je spokojeno se svým systémem pro správu obsahu a dokonce i dnes většina z nich aktualizuje své webové stránky sama. Rychle vpřed do roku 2014 a jako prvotřídní poskytovatel témat WordPress musím říci, že WordPress úplně změnil můj život. Zdá se, že to změnilo životy našich 16 000+ zákazníků. Jak je možné nemilovat WordPress?
~ Gerasimos Tsiamalos
Kevin Muldoon
Miluji WordPress pro jeho univerzálnost. Jistě, snadno se instaluje a snadno se používá, i když existuje mnoho jiných systémů pro správu obsahu. Samotný objem pluginů a témat, které jsou k dispozici pro platformu WordPress, ji staví nad její konkurenci. To je důvod, proč je WordPress tak populární. Nemůže to udělat jen velmi málo. Proto je používám na tolika projektech.
~ Kevin Muldoon
Phil Johnston
Pro mě je WordPress pro webové stránky to, co by objev rychlosti osnovy bylo pro vesmírné cestování. Pohání webové stránky ještě rychleji, protože tým vývojářů z celého světa hledá bezpečnost a použitelnost – a je k dispozici zdarma pro každého! WordPress pracuje pro tolik věcí na tolika různých uživatelských úrovních: webové stránky, aplikace, členství, online obchody. Jako vývojář miluji vytváření aplikací a projektů používajících WordPress, protože má obrovské množství promyšlených nástrojů, které urychlují výrobu a umožňují mi dostat se z bodu A (nápad) do bodu B (provedení této myšlenky) ). Akce a systém zavěšení filtru je opravdu úžasný a umožňuje tolik inovací, aniž by zasahoval do toho, co ostatní vývojáři staví vedle vás.
~ Phil Johnston
Chris Robinson
Existuje několik hlavních důvodů, proč miluji WordPress, jeho otevřený zdroj, úžasnou komunitu a biggie – to mi umožnilo přestat pracovat pro „člověka“ a vyřezávat svou vlastní cestu.
~ Chris Robinson
Kyla Glover
WordPress je skvělá platforma pro všechny úrovně uživatelů a to, co miluji, je to, jak je zmocněno. Každý může vytvořit web pomocí WordPress. A navíc může kdokoli začít podnikat s WordPressem. Funguje to pro každý rozpočet. Je nekonečně flexibilní (stačí nainstalovat několik pluginů). A s každou aktualizací je to stále lepší. Takže opravdu není důvod, aby se web nespustil, když to WordPress udělá tak snadno.
~ Kyla Glover
AJ Clarke
To je těžké – existuje tolik důvodů! Je to zdarma, takže je skvělé začít, vždy se to zlepšuje a jako vývojář je mnohem rychlejší vytvářet webové stránky používající jako rámec WordPress. Navíc se neustále vyvíjí – začalo to jen jako platforma pro blogování, ale nyní můžete s WordPress provozovat úplné webové stránky elektronického obchodování, fóra a dělat mnohem více..
~ AJ Clarke

Tvůj tah

Tak proč máte rádi WordPress? Stačí zanechat krátkou poznámku v komentářích níže – ráda bych poznala vaše důvody!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map