Slevy a kupóny WordPress Day Day 2020

Slevy a kupóny na WordPress Day Day 2017

Šťastný den pamětních víkendových lidí! Ať už jste na zahradě BBQ, svěží pláži, na krásném jezeře nebo někde jinde, můžete si užít víkend … uložením BIG na některé z vašich oblíbených WordPress! Udělali jsme si čas, abychom pro vás našli ty nejlepší nabídky, abyste mohli rychle ušetřit a vrátit se k radosti z prodlouženého víkendu.


Nabídky WordPress

První nabídky – téma nabídky. Prodloužený víkend je ideální čas na to, abyste se mohli pustit do nového tématu a dát vašemu webu WordPress zcela nový vzhled. A s těmito skvělými obchody opravdu není důvod, proč by to nemělo.

ChurchThemes 20% sleva

Použijte kód kupónu SAVE20 získat 20% slevu na nákup jakéhokoli nového tématu od společnosti ChurchThemes. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 20% na ChurchThemes

cssigniter 30% sleva

Ušetřete 30% jakéhokoli prémiového tématu nebo členství od cssignitera s jejich víkendovým speciálem! Stačí použít kód SAVE30 při pokladně. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 30% na cssigniteru

CyberChimps sleva 25%

Ušetřete 25% veškerého prémiového tématu WordPress vytvořeného CyberChimps pomocí kódu HEROES25. Jejich propagace pamětního týdne je skvělý čas, abyste si pořídili kopii Responsive Pro! Nabídka končí brzy.

Ušetřete 25% na CyberChimps

Themetrust 30% sleva na témata

Themetrust má masivní jarní výprodej – 30% sleva na nákup, když používáte promo kód SPRING30. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 30% při Themetrustu

Balíček WPZoom s 35% nebo více slevami na všechna témata

Získejte balíček WPZoom All Themes (který zahrnuje 44 motivů WordPress Themes) Základní plán za pouhých 129 $ (35% sleva) nebo PRO plán za 139 $ (sleva 70%). Není potřeba žádný kód. Nabídka končí brzy, takže můžete uložit, dokud můžete!

Ušetřete až 40% na WPZoom

Hosting WordPress a nabídky domén

Nemilujete svého současného hostitele webu? Proč si nedat nový plán hostování? Tento týden mnoho z nejlepších poskytovatelů hostingu nabízí nabídky, takže můžete zachytit velkou slevu na lepší hostingový plán, než jaký máte nyní.

Promo hostingové plány Bluehost 2,95 $

Ušetřete až 60% při registraci nového webhostingu za pouhých 2,95 $ / měsíc (pro plán 3yr) v Bluehost. Není potřeba žádný kód. Nabídka končí brzy.

2,95 $ Hosting od společnosti Bluehost

GoDaddy $ 1 / mo Hosting

Právě teď můžete získat sdílený hosting GoDaddy od 1 $ / měsíc s určitými plány. Není potřeba žádný kód. Nabídka končí brzy.

Získejte hosting za 1 USD

GoDaddy 4,99 $ domén

Ušetřete velké a získejte novou registraci domény od GoDaddy za 4,99 $ za první rok. Není potřeba žádný kód. Nabídka končí brzy.

GoDaddy 4,99 $ domén

GoDaddy 30% sleva na nákup

Ušetřete 30% za další nákup od GoDaddy, když použijete náš odkaz. Není potřeba žádný kód. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 30% na GoDaddy

HostGator sleva až 60%

Právě teď můžete ušetřit až 60% na nových obchodních nebo hatchlingových plánech (nebo 40% na novém baby plánu) od hostGator. Není potřeba žádný kód. Nabídka končí brzy.

Uložit v HostGator

InMotion Hosting až 33% sleva

Ušetřete kdekoli od 20% (na sdíleném hostování) až 33% (na hostování VPS) na InMotion! Není potřeba žádný kód. Nabídka končí brzy.

Ušetřete až 33% na InMotion

Liquid Web 38% sleva

Ušetřete 38% za první 4 měsíce optimalizovaného cloudového hostování na Liquid Web pomocí kódu FASTCLOUD38. Jednat rychle – tato nabídka brzy skončí.

Ušetřete 38% na Liquid Web

Mediální chrám 2 měsíce zdarma

Na omezenou dobu můžete získat 2 měsíce zdarma, když si zakoupíte nový roční hostingový plán od společnosti Media Temple. Není potřeba žádný kód. Nabídka končí 31. května 2021.

Získejte 2 měsíce zdarma v Media Temple

NameCheap 50% sleva na sdílený hosting

Ušetřete na omezenou dobu 50% na nových sdílených hostingových plánech (pro první rok) na NameCheap a také na své doménové jméno – není potřeba žádný kód. Nabídka končí 31. května 2020.

Ušetřete 50% za sdílený hosting

NameCheap až 96% sleva domén

Ušetřete až 96% na nových com, net, online, io a dalších názvech domén na NameCheap s kódem TLDMAPR20. Nabídka končí 31. května 2020.

Ušetřete na doménách NameCheap

WP Engine 10% sleva

Ušetřete 10% z první platby pomocí kódu wpe3off. V kombinaci s 2 měsíčními bezplatnými novými ročními plány – díky tomu je celkem 3 měsíce bezplatný hosting od společnosti WP Engine! Nabídka končí brzy.

Ušetřete 10% na WP Engine

Nabídky WordPress Plugin a další

Pomocí těchto pluginů a služeb WordPress přidejte na svůj web nové funkce – například formulář, galerie, lepší zabezpečení a další. Ať už jste konkrétně na hledání bezpečnostního pluginu, nebo si jen chcete prohlédnout nějaké úžasné nabídky, tady je to, co jsme našli.

AppSumo 10-100% sleva

Ušetřete kdekoli od 10 – 100% na prémiových webových nástrojích na AppSumo. Nabídky končí a mění se každý den, takže se často podívejte, abyste zjistili, co je nového!

Ušetřete až 100% na AppSumo

BigStock 35 Fotografie zdarma

Právě teď se můžete zaregistrovat na 7denní bezplatnou zkušební verzi BigStock ke stažení 35 prémiových fotografií zdarma (5 za den). Není potřeba žádný kód. Nabídka končí brzy.

Vyzkoušejte BigStock zdarma

aMember 17% sleva

aMember Pro Jarní výprodej – 17% sleva s kódem 76ECF909. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 17% aMember

Galerie Envira s 15% slevou

Získejte 15% slevu na galerii Envira – použijte kód kupónu: SAVE15. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 15% v galerii Envira

Formableable Forms 30% Sleva

Ušetřete 30% z vašich nových licencí na Formable Form (za první rok) s kódem SAVE30, která zahrnuje spoustu výkonných funkcí pro vytváření formulářů pro váš web. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 30% za Formableable Forms

iThemes 30% sleva BackupBuddy

Ušetřete 30% za nákup jakéhokoli nového plánu BackupBuddy od iThemes s kódem ITHEMES30. Nabídka končí 31. května 2020.

Ušetřete 30% na BackupBuddy

iThemes 30% sleva na zabezpečení Pro

Ušetřete 30% za nákup jakéhokoli nového plánu zásuvných modulů Security Pro od iThemes s kódem ITHEMES30. Nabídka končí 31. května 2020.

Ušetřete 30% na programu Security Pro

LifterLMS $ 1 na 30 dní

Vyzkoušejte LifterLMS a vyzkoušejte si, jaké to je, použijte jej k sestavení webu kurzů a členství za pouhých $ 1 (za prvních 30 dní). Není potřeba žádný kód. Nabídka končí brzy.

Vyzkoušejte LifterLMS za $ 1

Link Whisper $ 25 Off

Vytvářejte lepší obsah a využívejte více SEO zvyšujících interní odkazy s Link Whisper – nyní 25 $. Není potřeba žádný kód. Nabídka končí 1. června 2020.

Ušetřete 25 $ na Link Whisper

MailOptin 25% sleva

Po omezenou dobu mohou noví zákazníci ušetřit 25% na informačním bulletinu MailOptin a standardu pro profesionální generování pluginů nebo pro plánu, není potřeba žádný kód. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 25% na MailOptin

MonsterInsights 50% sleva

Nastavte si Google Analytics pro svůj web WordPress pomocí MonsterInsights a ušetřete 50% pomocí kódu INTRO50. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 50% na MonsterInsights

Ninja vytváří 50% slevu

Právě teď jsou všechny plány Ninja Forms 50% – takže je nejlepší čas dostat své ruce na špičkový plugin pro tvorbu formulářů pro váš web WordPress. Použijte kód SAVE50 při pokladně. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 50% na formulářích Ninja

OptinMonster 35% sleva

Získejte 35% slevu na nákup nových plánů OptinMonster – není potřeba žádný kód. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 35% na OptinMonster

ProfilePress 20% sleva

Vezměte 20% slevu na nákup pluginu ProfilePress pro správu uživatelů a profilů, jakýkoli plán (stačí se přihlásit k odběru jejich zpravodaj zachránit). Nabídka končí brzy.

Ušetřete 20% na ProfilePress

SeedProd 20% sleva

Vezměte 20% slevu na nákup kteréhokoli z pluginů SeedProd (včetně Coming Soon Pro, Viral Giveaway Pro, Notification Bar Pro atd.) S kódem SAVE20. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 20% za pluginy SeedProd

Soliloquy 10% sleva

Ušetřete 10% na prémiovém jezdci Soliloquy WordPress při použití kupónového kódu SAVE10. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 10% za Soliloquy

Warfare Pluginy 30% sleva

Na omezenou dobu můžete ušetřit 30% na jakémkoli výkonném pluginu z Warfare Plugins – včetně jejich populárního Social Warfare – s kódem MEMORIALDAY2020. Nabídka končí 26. května 2020.

Ušetřete 30% za jakýkoli plugin Warfare

WPEka 50% sleva 1 zásuvný modul

Získejte 50% slevu na výběr prémiových doplňků WPEka WordPress (1 licence) tento týden pouze s kódem SMB50. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 50% na WPEka

WPForms 50% Off

Na omezenou dobu můžete získat WPForms (jeden z nejlepších tvůrců formulářů pro WordPress) za 50% slevu s kódem SAVE50. Nabídka končí brzy.

Ušetřete 50% na WPForms

Vimeo 10% sleva

Ušetřete 10% na účtech Vimeo Plus, PRO, Business nebo Premium tento víkend Memorial Day! Stačí zadat kód Q2PUB1C20 zachránit. Nabídka končí 30. června 2020.

Ušetřete 10% ve Vimeo

Plus více, co přijde

Doufejme, že během víkendu budeme mít ještě pár nabídek. A jako vždy u našich shluků, pokud najdete dohodu, chceme o ní slyšet. Nebo pokud máte dohodu, měli bychom přidat, dejte nám vědět v komentářích níže a my se dostaneme na seznam, jakmile to uvidíme!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map