Rozhovor s ThemeFuse WordPress Theme Store

1. Kdy a jak byl ThemeFuse vytvořen?

Themefuse jsme založili téměř před 2 a půl lety, kdy byl průmysl témat WordPress velmi odlišný. Tehdy jsme neměli vlastní prodejnu témat WordPress, ale naše témata jsme zveřejňovali pouze na specializovaných trzích, jako je Themeforest. Tam jsme si vedli velmi dobře, ale vždy jsme cítili, že chceme víc – své vlastní místo, kde můžeme opravdu vyjádřit naši kreativitu. Spustili jsme tedy vlastní obchod Themefuse.com.


Navštivte ThemeFuse

2. Kolik lidí v současné době pracuje na ThemeFuse?

V současné době má náš tým 12 členů, což by se mohlo zdát jako dost velké pro spuštění, ale snažíme se udržet toto číslo co nejmenší. Nechceme růst našeho týmu pouze kvůli filozofii „větší je lepší“. Cítíme, že někdy je správné udržet tým poměrně malý. Najímáme lidi, jen když to situace opravdu chválí, a máme rádi skutečnost, že v menších týmech se každý cítí jako jedna velká rodina.

3. Funguje Themefuse ve skutečnosti na WordPress? Proč nebo proč ne?

Ano, samozřejmě používáme WordPress pro naše webové stránky. Je dokonale vhodný pro všechno, co potřebujeme, a to je to, co víme nejlépe. Takže pro nás to byla jasná volba. Navíc stále více a více webů ze všech oborů (nejen blogů) začíná používat WordPress jako svou základnu, což z něj dělá nejpoužívanější CMS – takže to říká hodně zabezpečení, funkcí a rozšiřitelnosti WordPress.

4. Jaká jsou vaše top 3 nejprodávanější témata?

Hlavní 3 prodejní motivy pro nás jsou:

1. Welcome Inn, téma WP pro hotely, motely nebo B & Bs

Vítejte v hotelu Hotel

2. Medica, šablona pro lékaře, zubaře a zdravotnický personál

Téma Medica WordPress

3. Envision, téma WordPress pro firmy, firmy, začínající podniky na internetu.

Envision WordPress Téma

5. Do WordPressu jsou neustále přidávány nové funkce. Snažíte se vždy integrovat nové funkce do svých témat, uveďte prosím příklad?

Vždy se snažíme aktualizovat naše témata na nejnovější verzi WordPress co nejdříve, takže naše témata okamžitě podporují nové funkce Automatické přináší pokaždé, když něco přidají. Také, když mluvíme o nových funkcích, které se objevují v průmyslu WordPress nebo obecně o webdesignu, jako je Shortcodes nebo Responsive WD, rádi je přidáme do našich témat velmi rychle, ale pouze pokud jim to opravdu přidá hodnotu. Obvykle se tedy snažíme tento nápad analyzovat, než skočíme do první důležité fáze vývoje. Někdy přidání funkcí příliš rychle znamená, že trávíte spoustu času prací na věcech, u kterých se dosud nepodařilo, že to za to opravdu stojí, za počáteční humbuk, protože je uživatelé dlouhodobě nepoužívají..

6. Co bude dál? Jakékoli tajné vrcholy, které můžete dát našim čtenářům?

V současné době pracujeme na členství v klubu pro náš tematický obchod, díky kterému budou naši stálí klienti velmi spokojeni, což jim umožní platit jen pár dolarů měsíčně za plný přístup do naší knihovny témat. Tato aktualizace našeho webu také přinese spoustu nových skvělých funkcí pro naše uživatele – ať už jsou to klienti, přidružení nebo jen návštěvníci. Již brzy!

Dalším vydáním je naše dosud nejsložitější téma – HomeQuest Real Estate. Toto téma bylo navrženo speciálně pro realitní průmysl, s mnoha skvělými funkcemi, které usnadní život realitních kanceláří při propagaci jejich nemovitostí. Jsme opravdu přesvědčeni, že tento typ projektu s funkcemi a možnostmi, které pečeme, dosud nebyl v odvětví témat WordPress proveden. Ano, je to opravdu tak dobré … [Na Dribbble vidíte nějaké plíživé vrcholy]

Náhled nemovitosti

7. Existuje spousta obchodů s tématy, co vás odlišuje a proč by si lidé měli vybrat téma před ostatními?

Themefuse je o originálních designech a nápadech. Například se snažíme zakrýt nika šablony jako Hotely, Kavárny, Lékařský, Sportovní časopisy nebo Advokátní kanceláře témata namísto stejných běžných šablon, které vidíte v mnoha konkurenčních obchodech.

Problém s obecnými tématy spočívá v tom, že ačkoli jsou mocní a všestranní, kupující na první pohled nepřitahují, protože nevypadají jako to, co klient chce nebo očekává. Když se však lidé podívají na naše nika, uvidí již své budoucí webové stránky, protože naše šablony jsou navrženy a vyvinuty pro přesné potřeby těchto zákazníků v tomto odvětví..

8. Máte nějaké tipy / rady pro ostatní lidi, kteří chtějí otevřít svůj vlastní tematický obchod?

Ano, jen jeden: NEDĚLEJTE. Žert stranou, toto odvětví je opravdu přeplněné opravdu rychle, a pokud nemáte nadšení a znalosti, abyste vytvořili něco, co zanechá všechny ostatní tematické obchody v prachu, pak to asi nestojí za to.

9. Jakékoli další myšlenky nebo věci, které chcete zmínit?

Jen jsem chtěl pozdravit čtenáře a fanoušky WPExplorer. Používejte WordPress, lidi! Na zdraví!

Podívejte se na ThemeFuse

Pokud jste ještě nenavštívili jejich stránky, možná budete chtít jít do Themefuse a vidět všechna skvělá témata, která mohou nabídnout, kdo ví, možná najdete své „téma snů“. Užívat si!

Themefuse

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map