Rozhovor s J.R. Farrem z témat MOJO

Pokud nejste hlavou Mojo Themes, je čas, abyste to udělali. Jsou jedním z nejlepších míst na trhu, kde se nakupují témata WordPress. V oboru jsou stále relativně nové, ale rozhodně rostou. Měli jsme to potěšení přimět spolumajitele J.R. Farra, aby nám zodpověděl několik otázek, že jsme si jistí, že si je budete rádi přečíst!


1. Kdy a jak byl MojoThemes vytvořen?

V roce 2009 jsme začali s Bradym položit základy pro vybudování našeho trhu Buy & Sell. Po měsících tvrdé práce jsme v březnu 2010 zahájili obrovskou soutěž nazvanou March Padness a otevřeli jsme dveře POUZE prodejcům. Než jsme mohli otevřít trh, museli jsme si vybudovat knihovnu témat. Po měsíci, kdy jsme nahráli nějaké úžasné položky, jsme otevřel trh pro kupující v dubnu 2010. Od spuštění webu neustále rosteme rychlým tempem každý měsíc a od tohoto okamžiku jsme právě prošli 100 000 položek stažených a mají více než 50 000 uživatelů.

Od začátku jsme oba chtěli, aby byl trh postaven na WordPressu nejen proto, že milujeme WordPress, ale chtěli jsme ostatním ukázat sílu za WordPress. Vzhledem k tomu, že se tržiště rozrůstalo s více položkami, více uživateli atd., Jsme samozřejmě museli ohnout WordPress podle naší vůle. Právě teď jsme na trhu s verzí 3.0. Nejnovější verze napájí jak motivy MOJO, tak kód MOJO na stejné kódové základně.

Mojo Themes

2. Kolik lidí v současné době pracuje v Mojo Themes?

Tým v současné době tvoří 7 z nás. Myself and Brady jako zakladatelé, 3 vývojáři, 1 návrhář a náš tým podpory.

3. Vím, že Mojo Themes běží na WordPress. Jak to pro vás vyšlo? Myslíte si, že je to nejlepší řešení pro váš obchod?

Rozhodně je to nejlepší řešení, ale to neznamená, že jsme neměli spravedlivý podíl na problémech s jeho používáním. Největším dosud byly problémy s rychlostí a výkonem. Vzhledem k tomu, že WordPress je natolik náročná na databázi, spouštění dotazů rychlostí, ve které jsme nebyli. S nejnovější verzí (v3) trhu jsme znovu vytvořili tržiště tak, aby fungovalo podobně jako běh WordPress.com. Věci, jako je naše nové nastavení HyperDB, ukládání do mezipaměti na front-end a back-end aplikace a samozřejmě, že používáme správné dotazy ke zvýšení rychlosti.

4. Víte o jakýchkoli autorech témat, kteří se spoléhají na Mojo Themes jako svůj primární zdroj příjmů?

Ano a ve stejné poznámce má mnoho prodejců plné týmy více než jen těch, kteří podporují jejich položky.

5. Všimli jsme si, že pracujete na novém webu. Jakýkoli plíživý pohled?

Ano! Ve skutečnosti se právě spustilo. Jedná se o 2. tržiště přidané do sítě Mojoness. Náš nový trh, MOJO-Code.com, je náš nový Nakupujte a prodávejte tržiště prémiového kódu. Můžete prodávat nebo kupovat pluginy WordPress, rozšíření Magento, skripty PHP, Java, CSS atd. Právě se to spustilo, ale jsme nadšeni z toho, kam tento trh již směřuje, a příležitosti, které přináší existující komunitě MOJO.

Mojo kód

6. Kolik položek je odesíláno měsíčně do vašeho obchodu a v průměru jaké procento je akceptováno?

Jo, každý měsíc přicházejí stovky nahrávek a řekl bych, že v průměru bude schváleno pouze asi 10-15%. Většina položek je zamítnuta vícekrát, než budou schváleny, protože naše požadavky na nahrávání se zpřísnily. Například nahraná témata WordPress se posuzují na základě tří částí. Položky musí mít důkladnou dokumentaci. Design musí odpovídat standardu. Kód je zkontrolován nahráním motivu na testovací instalaci WordPress. Provedeme jej pomocí Theme Check, WP Debug a ujistíme se, že se v našem nastavení nainstaluje správně.

7. Existuje spousta tématických obchodů tam, co vás dělá vyniknout?

Skvělá otázka a to je přesně to. Nejsme tématický obchod, kde pouze prodáváme a podporujeme své vlastní produkty. Jsme tržiště, které umožňuje návrhářům motivů a vývojářům prodávat svou práci na našem trhu.

Naším každodenním zaměřením je to, jak můžeme vydělat lepší tržiště, přinést větší provoz a větší hodnotu pro naše prodejce, aby vydělali více a více peněz.

8. Máte nějaké tipy / rady pro ostatní lidi, kteří chtějí otevřít svůj vlastní tematický obchod?

Pokud se chystáte otevřít svůj vlastní tematický obchod, vážně bych se posadil a zvážil, co se skutečně týká. Myslím, že většina návrhářů motivů si myslí, že vše, co trh přináší, je provoz a marketing jejich položek, ale existuje mnoho dalších věcí, které poskytujeme hodnotu. Většina z nich například nepřemýšlí o tom, jakou platformu budou používat k usnadnění procesu prodeje a procesu digitálního doručování. A co poplatky za zpracování karty? Poplatky za zpětné zúčtování? Sledujte protokoly změn motivů? Co vaše fórum podpory? MOJO Themes to vše zvládne a ještě mnohem víc. Více o prodeji na MOJO se dozvíte zde.

Kromě toho, v MOJO Themes, naši pracovníci podpory řeší zákazníky tím, že jim pomáhají s jednoduchými otázkami ohledně položek většiny prodejců, například „Jak nainstalovat toto téma?“, „Kde najdu dokumentaci?“, „Jak nastavím toto menu, toto portfolio, obrázky se nenačtou atd.? “ Pomáháme filtrovat jednoduché otázky a odpovídat na ně, aby se prodejci mohli soustředit na výrobu úžasných produktů!

9. Jakékoli další myšlenky nebo věci, které chcete zmínit?

Pokračujte zde v dobré práci a pokračujte ve vytlačování skvělého obsahu a úžasných témat! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map