Je WordPress stále nejlepším zdrojem bezplatných témat WordPress?

Výběr motivu je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která můžete učinit při nastavování svého webu. Adresář motivů WordPress je již dlouho prvním výzvou pro uživatele WordPress, kteří chtějí stylizovat svůj web, ale byly vzneseny dotazy ohledně toho, zda je to nejlepší volba pro majitele stránek a vývojáře motivů, na které se mohou spolehnout.


Nedávný zásah proti rozlišování mezi funkčností a prezentací ze strany EU Tým pro kontrolu tématu WordPress upozornil na to, zda je WordPress.org stále nejlepším zdrojem bezplatných témat WordPress. V tomto článku se podíváme na pozadí nedávného kerfuffle, zvažte, zda by WordPress.org měl být stále výchozím cílem pro hledání bezplatných témat WordPress, a upozornit na některé užitečné alternativy. Začněme nějakým pozadím!

O čem to všechno je??

Dohled nad migrací obsahu je jádrem většiny nedávného dramatu. Tak jako WP Tavern zdůraznil, že tým pro kontrolu témat má zavedenou politiku již delší dobu zakazující autorům témat definovat generování uživatelského obsahu. Důvodem je nesmírně rozumné: uživatelé by při změně témat neměli potenciálně ztratit data.

Během procesu přesunu požadavků na téma z kodexu do jejich nového domova v EU bohužel bohužel nedošlo Příručka s recenzemi témat, tento požadavek byl vynechán. Čip Bennett zveřejnil shrnutí chybějících částí zpět v květnu 2015. Zvláště relevantní část je uvedena níže:

Prezentace versus funkčnost
Protože účelem témat je definovat prezentaci uživatelského obsahu, nesmí být schémata používána k definování generování uživatelského obsahu ani k definování možností nebo funkčnosti webů nezávislých na tématu..

Abychom zkrátili krátký příběh, výsledkem toho všeho bylo, že témata byla na WordPress.org po dobu nekonzistentně přezkoumávána, zatímco dvě verze požadavků splňovaly on-line současně..

Protože tým WordPress (retrospektivně) zpřísňoval nejednotně aplikované pokyny, mnoho vývojářů bezplatných motivů se přirozeně začalo cítit štípnout, protože dříve přijatá témata byla najednou odmítnuta a čelí drahým dalším vývojovým pracím, aby se věci napravily.

Codeinwp šel až tak daleko, že vydal zdarma poslední téma Parallax One, ale úplně jej vynechal z adresáře témat WordPress – z velké části v reakci na to, že byl vybrán v původní diskusi o tématu v týmu Theme Review. Tématem se podrobně zabývali ve své červencové zprávě o transparentnosti. Co to všechno uvnitř baseballu má společného s vámi majitelem stránek? Pojďme to zvážit.

Proč by se majitelé stránek měli zajímat o průmysl, který se hádá o volná témata?

Ze všech výše uvedených možností mohou mít majitelé stránek dvě možnosti s sebou:

  1. V minulosti se zjevně uplatňovaly nejednotné standardy při přijímání do oficiálního adresáře témat. Nejedná se pouze o nepohodlí pro vývojáře, ale o to více znesnadňuje získání podpory existujícím tématům, která padnou. Myšlenka, že téma může být dnes platné a zítra udeřeno, je také znepokojivá.
  2. Někteří legitimní vývojáři motivů, jako například, začali seznamovat kvalitní bezplatná témata zcela odděleně od oficiálního adresáře, takže zjevně už nejde o jedinou show ve městě.

Přidejte k tomu, že mnoho majitelů stránek se prostě nebude starat o rozdíly mezi prezentací a funkčností, pokud téma vyhovuje jejich potřebám a uvidíte, proč by lidé mohli začít přemýšlet o tom, jak hledat bezplatná témata jinde. Pojďme prozkoumat některé z možností.

Alternativní zdroje pro kvalitní témata WordPress zdarma

Varovné slovo, než začnete hledat bezplatná témata WordPress mimo útulné hranice oficiálního adresáře: zde existuje další úroveň odpovědnosti z hlediska hodnocení zde. Odstupujete od mimořádného pohodlí a zabezpečení, které vám nabízí specializovaný tým pro kontrolu témat. S touto výhradou z cesty se podívejme na některé pevné zdroje bezplatných témat.

WPExplorer.com

Nejlepší zdarma WordPress Témata

Doufejme, že nyní víte, že nabízíme bezplatná témata pouze pro naše čtenáře! Všechna naše témata byla vytvořena s bezpečným a platným kódem, plus témata jako téma Zero WordPress zahrnují prémiové funkce zdarma. Máme spoustu skvělých bezplatných témat pro podnikání, blogování a portfolia a živá ukázka, abyste mohli vidět všechny funkce motivů v akci. Chcete víc? Mnoho našich motivů má na Creative Marketu vyšší verze, které přicházejí s přidanými možnostmi přizpůsobení motivu a prémiovou podporou motivů.

JustFreeThemes

Jen volná témata.

JustFreeThemes splňuje příslib svého jména a obsahuje více než 400 vysoce kvalitních bezplatných témat, včetně oblíbených, jako jsou Zerif Lite a Lifestyle. Živá a adminová dema jsou k dispozici pro většinu témat, takže můžete pneumatiky před kopáním kopnout. Pokud vyhledáváte konkrétní řešení, můžete také procházet podle kategorií, jako je blogování nebo elektronický obchod.

FabThemes

Fab Themes

FabThemes na první pohled vypadá docela solidně a na palubě je více než stovka stylově vypadajících témat zdarma. Můžete vyhledávat podle jednotlivých kategorií, jako je elektronický obchod a jídlo, a vítána je také možnost vyhledávání podle barvy. Součástí je také pětihvězdičkový systém hodnocení, který vám poskytne trochu podrobnější informace o tom, jak jednotlivá témata vedla jiné lidi.

Na druhou stranu, v době kontroly, možnosti náhledu pro všechna témata byly mimo činnost. Kliknutím na odkaz na náhled jste jednoduše vytvořili 404. Jsme si jisti, že se jedná o dočasný škytavka, ale zároveň to není problém, na který narazíte na WordPress.org.!

Měli by se vlastníci stránek stěhovat z WordPress.org?

Pokud jste na trhu s tématem zdarma, WordPress.org je stále velmi hlavním zdrojem a to se pravděpodobně brzy nezmění. Tři alternativní poskytovatelé bezplatných motivů, které jsme zvýraznili výše, nabízejí skutečně zajímavé tematické možnosti, ale jednoduše nemohou konkurovat hloubce možností zobrazovaných v oficiálním adresáři motivů..

Rovněž by nemělo být podceňováno množství zdrojů, které směřují k tomu, aby témata v oficiálním adresáři byla vysoce kvalitní, bezpečná a v souladu s osvědčenými postupy. Přestože všichni tvrdí, že si témata důkladně prohlédnou, žádný z alternativních poskytovatelů bezplatných témat nemá zavedenou infrastrukturu, kterou má WordPress.org.

Navrhujeme rozumnou strategii, jak nejdříve zkontrolovat nejoblíbenější bezplatná témata na WordPress.org a poté si rychle prohlédnout naše výše uvedené tři alternativy. Tímto způsobem pokrýváte většinu základen v co nejkratším čase a dáváte si nejlepší šanci na nalezení spolehlivého bezplatného tématu, které odpovídá vašim potřebám..

Závěr

Nedávný rozruch ohledně kritérií přijatelnosti na WordPress.org byl matoucí. Z dlouhodobého hlediska je to však pro všechny zúčastněné. WordPress.org byl nucen vyčistit svůj akt, pokud jde o standardizaci kritérií pro přijetí (v konečném důsledku dobrá zpráva pro každého), a nezávislí tvůrci témat byli pobídnuti, aby prozkoumali vzrušující nové možnosti zápisu..

Weby, jako je WPExplorer a ostatní výše uvedené, představují skutečnou alternativu k nalezení bezplatných témat, ale jejich zdroje inventáře a recenze jsou samozřejmě stále daleko za oficiálním adresářem celkově. WordPress.org zatím zůstává nejlepším celkovým zdrojem bezplatných témat, pokud jde o naprosté množství, ale majitelé stránek jsou vyzváni, aby vyzkoušeli další možnosti, protože jinde najdete více funkcí a lepší kód..

Rádi slyšíme vaše myšlenky. Myslíte si, že WordPress.org je stále jedinou hrou ve městě, nebo jste si začali prověřovat alternativní výpisy? Spojte se a dejte nám vědět!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map