Inspirace WordPress: Úžasné stránky reálného života využívající motiv celkem WordPress

Ve WPExplorer provozujeme populární blog s mnoha články, tipy, návody a návody pro práci s WordPress, ale vyvíjíme také bezplatná a prémiová témata WordPress. Naším nejoblíbenějším a nejlepším tématem všech dob je téma Total WordPress, které v tomto okamžiku již překonalo 24 500 prodejů při zachování a 5 hvězdiček a konzistentní aktualizace.


Téma Total WordPress je velmi univerzální a v průběhu let jsme toto téma viděli dobře využít. Mnoho našich zákazníků vytvořilo opravdu úžasné weby s využitím tématu a my jsme cítili, že je čas sdílet některé z těchto stránek s vámi jako inspiraci a také tak můžete vidět, co je téma schopné. Toto je jen velmi málo vybraných webů z mnoha tam, které jsme si časem přidali do záložek, ale existuje mnohem více úžasných webů vytvořených pomocí Total. Pokud máte vestavěný, prosím, podělte se o komentáře níže! Pokud jste naše téma ještě nepoužili, podívejte se na naše živá ukázky a zakupte si téma ještě dnes.

Aplikace Streamování sociálních sítí

Aplikace sociálních proudů: Téma celkem WordPress

Věděli jste, že Total funguje úžasně s populárním doplňkem Flow-Flow pro sociální stream WordPress (vážně nejlepším doplňkem pro sociální média, který si peníze mohou koupit)? Tito dva spolupracují tak dobře, že Vypadá skvěle (tvůrci Flow-Flow) se rozhodli použít Total pro živé ukázky Flow-Flow! Jak je to úžasné?

Havajská univerzita

Havajská univerzita: Téma celkem WordPress

Havajská univerzita byla založena v roce 1907 a skládá se z 10 kampusů napříč ostrovním státem se zaměřením na výzkum a udržitelnost. Tato malebná vysoká škola, která nabízí různé stupně vzdělání, postgraduální a doktorské tituly, se může pochlubit malými třídami a pozoruhodnými absolventy, jako jsou rodiče bývalého prezidenta Obamy..

Sprung

Sprung: Total WordPress Theme

Přestože je web madebysprung.com poměrně jednoduchou implementací tématu Total, zahrnuli jsme jej na začátek, protože je to společnost, kterou vlastní Clay Johnston, jeden z našich nejlepších zákazníků v kategorii Total s tunami a tuny nákupů. Sprung vytvořil mnoho úžasných webů pomocí Total a důrazně doporučujeme jejich služby.

Actian Data Management

Actian: Total WordPress Theme

Actian je hybridní společnost pro správu a integraci dat, která nabízí datové služby pro finanční, zdravotnický, SaaS / software a ropný a plynárenský průmysl. Velká jména jako Citi bank, Bloomberg, FICO, HSBC, Intuit a mnoho dalších spoléhají na Actian při správě a analýze svých dat.

Konečný člen

Konečný člen: Celkem WordPress Téma

Ultimate Member je úžasný plugin WordPress, který vám umožní snadno vytvořit online komunitu zdarma! Plugin je vybaven úžasnými funkcemi a můžete si zakoupit rozšíření, abyste je ještě vylepšili!

WPPronto

WP Pronto: Téma celkem WordPress

WPPronto je hostingová společnost, která se zaměřuje na webové stránky se systémem WordPress. V roce 2009 spustili původní síť CDN pro WordPress spolu s vysoce výkonným hostingem. Nyní pod názvem WPPronto nabízejí pokročilý hosting WP s integrovaným cloudem CloudFlare CDN a Railgun Acceleration.

Statečná velryba

statečná velryba

Brave Whale je webová a marketingová agentura. Nejen, že použili téma Total na svých vlastních webových stránkách, ale také jej používají pro mnoho svých klientů k vytváření krásných webů. Měli jsme velké potěšení spolupracovat s generálním ředitelem Brave Whale (Mark) při mnoha příležitostech, protože nám pomáhal při hlášení chyb v tématu a navrhování vylepšení a doplnění aktualizací Celkem témat. Brave Whale navíc nabízí jedinečnou „Služba celkového nastavení motivu„Pokud hledáte téma, ale nemáte čas ani odborné znalosti, abyste mohli začít sami.

kavyamanoharan.com

kavyamanoharan: Total WordPress Theme

Krásné a elegantní online portfolio. Tento web skvěle využívá funkci Total Overlay Header k módnímu zobrazení médií pod hlavní hlavičkou.

Jóga ve výstavbě

Jóga ve výstavbě: Celkem WordPress Téma

Super čisté a minimální provedení tématu Total. Yoga Under Construction se nachází v Groningenu a nabízí lekce jógy a pilates.

Systems4Knees

Systems4Knees: Total WordPress Theme

Na adrese systems4knees.com si můžete zakoupit prémiové produkty na úlevu od bolesti kolen. Používají WooCommerce k předvádění svých produktů a zatímco současná verze Total, kterou používají, je mírně zastaralá, ale stránka vypadá stále fantasticky!

Nad očekávání

Nad očekávání: Celkem WordPress Téma

Beyond Expectations je společnost pro plánování událostí a svateb se sídlem v Surrey a na jihovýchodě. Zaměřují se na vytváření elegantních a stylových vzorů pro oslavy, svatby a korporace.

SimplyConfirm

Jednoduše potvrďte: Total WordPress Theme

Simply Confirm je jednotné řízení podniku a bezpečná komunikační aplikace, která pomáhá týmům lépe spolupracovat. Produkt zahrnuje software pro zapojení zaměstnanců (sledování zapojení zaměstnanců v reálném čase), inteligentní správce úkolů pro správu úkolů ve vaší firmě, zabezpečený chat, takže okamžitá zpráva ve vaší společnosti, šifrované cloudové úložiště pro ukládání, správu a sdílení souborů v týmu – a mnohem víc!

Sleep Baby Love

Sleep Baby Love: Total WordPress Theme

Susie Parker, majitelka Sleep Baby Love, je držitelem certifikátu „Family Sleep Institute“ a je vyškolena na pomoc rodinám, které se potýkají s různými problémy se spánkem dětí ve věku 0-5 let. Nabízí různé poradenské služby a online kurzy, které vám pomohou.

Metropolitní veterinární spolupracovníci

Metro Vets: Total WordPress Theme

Nachází se v Valley Forge, Pennsylvania, Metropolitan Veterinary Associates nabízí pohotovostní služby po celý rok pro veterinární medicínu, chirurgii a kritickou péči o domácí zvířata.

Jennifer Meyeringová

Jennifer Mayering: Total WordPress Theme

Jennifer provozuje úžasný blog, kde sdílí recepty, kutily, řemesla, fitness průvodce a obecné tipy na životní styl. Téma Total použila velmi jedinečným způsobem se spoustou vlastních rozložení zdiva, vlastních formulářů a vlastní mega menu.

Zlaté vesnické palmy

Golden Village Palms: Total WordPress Theme

Pěkně vytvořený web pro Golden Village Palms RV Resort v Hemet v Kalifornii. Posaďte se ve svém vlastním prostorném místě s plným zapojením, ponořte se do některého ze 3 venkovních bazénů nebo se houpejte na svých turnajových kurtech s míčem, vyzkoušejte tělocvičnu, kulečníkový stůl, prádelnu a další!

Webový růst

Web Growth Agency: Total WordPress Theme

Webgrowth má kořeny v příchozím marketingu a pomáhají korporátním klientům od roku 2006. Nabízejí kurzy digitálního marketingu, které v současné době zahrnují 8denní online kurz „Nadace“ a „Pokročilý“ jednoletý online kurz..

Zelené standardy

Zelené standardy: Total WordPress Theme

Green Standards pomáhá společnosti řádně zlikvidovat nadbytek kancelářského nábytku a vybavení zodpovědně v USA a Kanadě. Poskytují strategie darování, dalšího prodeje a recyklace, aby maximalizovaly využití majetku, zjednodušily darování komunity a pomáhají eliminovat odpad.

Lžíce a stabilní

Spoon & Stable: Total WordPress Theme

Spoon and Stable je restaurace, která se nachází v bývalém stáji v 19. století v Minneapolis v Minnesotě. Jídlo je zaměřeno na sezónnost Středozápadu a inspirováno francouzským šéfkuchařem.

AliS Fashion Design

Alis Fashion: Total WordPress Theme

Alis Fashion byla uvedena v různých svatební zdroje pro nevěsty. Specializují se na různé potřeby oděvů pro svatby i na luxusní svatební doplňky, krejčovství pro pánské oděvy a další!

Masterstudio

Master Studio: Total WordPress Theme

Masterstudio nabízí webdesignové služby. V současné době mají na svém webu 2 různé ceny (170 USD za standardní balíček a 240 USD za celý balíček). Jejich webové stránky vypadají úžasně a stejně tak funguje jejich klient, takže je nezapomeňte zkontrolovat.

Mobkii

mobkii: Téma celkem WordPress

Mobkii je webová / grafická designová a aplikační agentura se sídlem v Mexiku. Jejich webové stránky představují velmi čistou a elegantní implementaci tématu Total WordPress. Pokud hledáte nějakou pomoc s vaším webem a vaším primárním jazykem je španělština, měli byste jim poslat zprávu, aby zjistili, zda vám mohou pomoci..

Moulo

Moula: Total WordPress Theme

Moula je pravděpodobně jednou z našich oblíbených implementací tématu Total, protože je to velmi čistý design a pokročilé přizpůsobení prováděné vývojářem webu. V Moule můžete požádat o podnikatelský úvěr až do výše 250 000 $!

Denny Karchner

Karchner Western Art: Total WordPress Theme

Denny Karchner je úžasný umělec a jeho webové stránky vytvořila jeho dcera pointeradvertising.com s pomocí tématu Total. Nejen, že je skvělý umělec, ale vývojář Lindsay Michael z PointerAdvertising je jedním z našich nejdražších zákazníků! Koupila mnoho kopií tématu Total a vytvořila s ním úžasné webové stránky. Pokud hledáte další pomoc s vaším webem nebo byste chtěli vlastní web vytvořený s Total, nezapomeňte se podívat na její stránky.

Také jsme měli to štěstí, že jsme obdrželi potisk Dennyho Karchnera jako dárek, který byl zarámován a pověšen v kanceláři – díky!

Elit Academy

Elit Academy: Total WordPress Theme

Velmi úhledný a moderní firemní příklad motivu Total WordPress v akci, nemusíte dělat mnoho, abyste vytvořili jedinečný web, který odpovídá vaší značce a dostane vaši zprávu napříč.

Ona říká, že ano

Ona říká, že ano: Total WordPress Theme

Získejte tipy, které vám pomohou začít podnikat, rozvíjet vaše sociální média, tipy pro osobní rozvoj a další! Je na čase začít podnikat a ona říká, že ano, pomůže vám to jít!

Nail Jewelry Bling

Nehty šperky Bling: Celkem WordPress Téma

Nail Jewelry Bling je webová stránka elektronického obchodu, kde si můžete zakoupit malé dávkové laky na nehty, šablony a další nástroje k vytvoření hodných manikúr Instagramu. Tento roztomilý obchod používá celkem pro celý svůj obchod, blog a vlastní objednávky. Je to skvělý příklad, jak zajistit, aby vaše firma byla online.

Marley Coffee

Káva Marley: Téma celkem WordPress

Marley Coffee založil Rohan Marley (jeden ze synů Boba Marleyho), když si na Jamajce koupil 52-akrovou farmu, aby pěstoval udržitelnou, organickou a chutnou kávu. Celkově to bylo skvělé, protože tam vestavěné posuvníky, barevné možnosti, typografické úpravy a podpora WooCommerce usnadnily Marley Coffee mít krásný web v provozu a v žádném okamžiku.

eStore Coaching

eStore Coaching: Total WordPress Theme

eStore Coaching je tu, aby vám pomohl vybudovat vaše obchodní podnikání se 3 pilíři obchodu, 30denní výzvou a dalšími. Tito odborníci vybrali Total, protože vědí, že v srdci každého úspěšného online obchodu je kvalitní web (a Total je skutečně jedním z nejlepších).

Laurel Celá rostlina Organics

Laurel: Total WordPress Theme

Laurel používá celé rostlinné organické látky k vytváření kvalitních produktů péče o pleť pro všechny věkové kategorie. Používají pouze přísady nejvyšší kvality, takže samozřejmě chtěli vytvořit své webové stránky tím nejlepším tématem WordPress. S Total dokázali vytvořit čistý a minimální internetový obchod, který posiluje čistotu a kvalitu jejich produktů.

Vrtulníky Paradise

Paradise Helicopters: Total WordPress Theme

Paradise Helicopters nabízí výlety a jeden z laskavých zážitků na Havajských ostrovech. Návštěvníci si mohou rezervovat živé záběry z předchozích prohlídek vrtulníků a balíčků knih, a to vše z ohromujícího vlastního webu, který byl postaven na tématu Total WordPress. Pokud rozvržení webových stránek nedrží dech, krásná scénická videa budou.

Good & Co

Good.co: Total WordPress Theme

Good.co je síť, která spojuje profesionály s pracovišti. Odpověděli vám na řadu otázek, abyste našli své hlavní silné stránky a pomohli vám připojit se k dobrým společnostem pro vaši kvalifikační úroveň. Udělali jsme skvělou práci, když pomocí Total zobrazili a vysvětlili jejich aplikaci, stejně jako tým a vědu, která za tím stojí.

Fúze pilates

Pilates Fusion: Total WordPress Theme

Pilates Fusion je licencované školicí studio pro Stott Pilates, což je skvělý způsob, jak zlepšit dýchání, držení těla, trávení, hustotu kostí, vytrvalost a celkovou pohodu. Celkem použili k vytvoření krásného webu k předvedení svých tříd, umístění, skutečných referencí klientů, blogu a dokonce i oblasti pouze pro členy.

Rámy nyní

Frames Now: Total WordPress Theme

Frames Now je vynikajícím příkladem Total používaného k vytvoření internetového obchodu. Používali WooCommerce k prodeji vlastních rámečků a také k mnoha dalším vestavěným možnostem Total (jako je portfolio, vlastní animace, sociální odkazy, vlastní blog a další).

Rolling Storm

Rolling Storm: Total WordPress Theme

Rolling Storm je Jasonův osobní blog, který upozorňuje na směs krásných fotografií, kulturních odkazů, chutného jídla a zajímavých postav během jeho života. Vzal celkem a vytvořil jeden z nejúžasnějších protokolů na webu (vážně – jakmile začnete číst, jdete s ním do města, kde se chcete potkat).

Celoživotní hubnutí: 60 denní výzva

Celoživotní 60denní výzva: Celkem téma WordPress

Life Time je jedno z nejlepších fitness center v USA a Kanadě. Může se pochlubit fantastickými vymoženostmi, jako jsou lázně, salony, tenis, olympijské bazény (plus vodní park jako venkovní zařízení), odborníci na výživu a úžasné osobní trenéry. Nabízejí také exkluzivní online programy beztíže, jako je 60denní výzva, a používají téma Total ke sdílení zpráv, receptů a dalších zdrojů se svými členy..

Barrio Restaurant & Tequila Bar

Barrio: Total WordPress Theme

Barrio je kuchyně v latinském stylu a bar tequila, který používá Total k řízení jejich online přítomnosti. Přidali galerie, místa, nabídky, rezervace, stravování a sociální odkazy, vše pomocí vestavěných modulů Total building building..

Vista Outdoor

Vista Outdoor: Celkem WordPress Téma

Vista Outdoor je veřejně obchodovaný designér, výrobce a prodejce špičkových outdoorových sportovních a rekreačních produktů. Se sídlem v Farmingtonu v Utahu spolupracují se známými značkami, jako jsou Bushnell, Weaver, Champion, Camelbak a Redfield. Vista se rozhodne sdílet všechny své zprávy, informace o SEC, komunitní programy a další prostřednictvím svých úžasných vlastních webových stránek vytvořených s tématem Total WordPress..

Punch Pizza

Punch: Total WordPress Theme

Punch Pizza (domov pro některé lahodně vypadající autentické neapolské pizzy ve skvělém státě Minnesota) důvěřuje celkem za jejich pracovní stránku. Můžete si zarezervovat jejich vlastní posuvník, otevřené pozice, kariérní cestu a další, vše vytvořené pomocí programu Total (plus, můžete dokonce požádat o práci, pokud jste na trhu).

Celoživotní školení: Core 3

Životnost Core3: Celkem WordPress Téma

Life Time (jak jsme zmínili) je jedním z předních fitness center v Severní Americe a pro svůj program Core 3 Training vybrali Total. Celkem použili k vytvoření ohromující vstupní stránky pro své vzdělávací programy s krásným pozadím v plné šířce, vlastní typografií, vlastním blogem a dalšími.

Gavin Kaysen

Gavin Kaysen: Total WordPress Theme

Seznamte se s Gavinem Kaysenem – oceněným šéfkuchařem, který má, co to znamená pro provozování gurmánských restaurací, vedoucího týmu USA v mezinárodní kulinářské soutěži Bocuse d’Or a je semifinalistem ceny James New Bear Foundation za nejlepší novou restauraci.

Kendall Commercial

Kendall Commercial: Total WordPress Theme

Kendall Commercial je místní komerční realitní společnost v partnerských městech Minneapolis – Saint Paul. Plně využili snadno stavitelných modulů Total, přizpůsobitelného zápatí, podpory kontaktních formulářů a vlastního typu příspěvků do portfolia.

Mazina

Mazina: Total WordPress Theme

Mazina je společnost produkující fotoalba, která používá inovativní technologii FlexBind k vytváření lepších alb pro předvádění vašich fotografií. Tato rodinná firma si vybrala Total, aby propagovala své produkty a rozrostla své podnikání na internetu.

Muve

muve: Total WordPress Theme

Muve je společnost pro správu zdravotní péče, která se zaměřuje na potřeby pacientů s náhradou kloubů. Pracují s chirurgy, zdravotnickými zařízeními a pacienty na zefektivnění a optimalizaci celého procesu. Protože se tak zaměřují na to, aby pacientům poskytovali to nejlepší, samozřejmě používají pro své webové stránky silné téma Total.

Abdo Zoom

Abdozoom: Total WordPress Theme

Abdo Zoom je online zdroj pro děti, které se učí číst pedagogy, kteří je učí. Toto je vysoce přizpůsobená verze tématu Total WordPress a je vynikajícím příkladem toho, co může talentovaný vývojář udělat s trochou vlastního kódu (checkout tyto vlastní karty).

A to je jen hrstka úžasných webů používajících téma Total WordPress! Vytvořili jste úžasný web s naším tématem, které není na seznamu? Nechte odkaz v komentářích níže. Rádi bychom je viděli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map