30 profesionálů WordPress, které je třeba sledovat na Twitteru

30 profesionálů WordPress, které je třeba sledovat na Twitteru

Křičte na všechny profesionály WordPress a perfektní začátečníky připravující se na velký skok. Toto je zvláštní odhodlání pro všechny, kteří prostě nemohou dostatek WordPress. Jste opravdu miláčku, takže se připravte na zábavu.


Zhruba před rokem jsme zveřejnili příspěvek, více než 25 úžasných blogů WordPress, které byste měli sledovat, a získaly od vás velkou zpětnou vazbu. Mluvíme o úžasných a nostalgických komentářích, jako jsou:

To je jedna skvělá kolekce Freddy! Moje oblíbené jsou WPExplorer, WPKube a samozřejmě WPMU Dev Blog. Obsah také milujte WPLift a WPBeginner. �� – Syed Naimath, @SNaimath

Nebo…

Freddy, tohle je neuvěřitelný seznam, který jsi dal dohromady. Díky moc za zmínku o WP Superstars – já a tým to opravdu ocení. – Adam Connell @wpsuperstars

A mohl bych pokračovat dál a dál, protože ty rockuješ. Každý z vás. Rádi slyšíme vaše myšlenky a mezi vámi a mnou vaše komentáře nabízejí tolik potřebnou morální podporu. Dnes budeme stavět na tomto duchu kamarádství s příspěvkem, který vás dostane a uzavře s creme de la creme komunity WordPress.

Ukazujeme vás na 30 profesionálů WordPress, abyste na Twitteru sledovali. Tito kluci (a dívky) jsou vyzbrojeni nejlepšími tipy, novinkami, návody, nástroji a mnoha dalšími nástroji WordPress. Jinými slovy, je to druh davu, se kterým se chcete setkat, abyste zůstali před křivkou, pokud jde o WordPress.

Hladový a žíznivý po nejnovějších událostech ve světě WordPress? Pokud je to výrazné ano, podívejte se na následující účty Twitter a neváhejte stisknout následující tlačítko. Jste připraveni? Dobrý.

Všichni odborníci na WordPress

wordpress profesionálové sledovat na twitteru

Toto není cvičení. Je to zvláštní zmínka pro všechny profesionály WordPress po celém světě. Pokud máte rádi a / nebo používáte WordPress, spadáte do této kategorie. Pokud plánujete používat WordPress, prosím, užijte si ponor a už se nemusíte starat; přišli jste na správné místo.

Škoda, že nemáme vaši kliku na Twitteru, abychom vám potřásli rukou a osobně vás doprovodili..

Ať už jste začátečník nebo výkonný uživatel programu WordPress, zveme vás, abyste nám v komentářích odložili řádek a svůj popisovač na Twitteru, abychom vás mohli chválit a rozpoznat jako životně důležitého kolečka v převodech, na nichž běží aplikace WordPress. Pokud jste dokonalý začátečník, můžete jej následovat @WordPress na Twitteru.

Průzkumník WP

wordpress-professional-to-follow-wpexplorer

Předpojatost nebo žádná předpojatost, WPExplorer je jeden účet Twitter, který musíte sledovat. AJ Clarke a Kyla jsou špičkoví profesionálové WordPress na mém seznamu, a neříkám to, protože mě kontrolují. Ne, to není ono.

Díval jsem se, jak duo roste tento blog z maličké skvrny v obrovském vesmíru WordPress na velkou jasnou hvězdu, jakou je dnes. Zdroj WPExplorer Twitter je nabitý nejlepšími recenzemi WordPress, zprávami, návody, tipy, dárky a mnohem více.

Devesh Sharma

profesionálové wordpress to-follow-wpkube

Pokud jste byli na některém z mnoha Devových stránek WordPress, podejte ruce. Devesh tweety, jeden z nejhorlivějších profesionálů WordPress, který kdy miloval web @ wpkube. Tweety se točí kolem vývoje WordPress, témat, pluginů, zpráv, výukových programů a mnoho dalšího.

WinningWP

wordpress-professional-to-follow-winwp

@WinningWP byl oceněn Brinem Wilsonem, samozvaným nadšencem WordPressu z Londýna, a sdílí velké množství odborných znalostí a znalostí WordPressu, které přispěli profesionálové WordPressu z celého světa..

Syed Balkhi

wordpress-professional-to-follow-syedbalkhi

Nevím, zda se propojit s osobním účtem společnosti Syed na Twitteru @syedbalkhi nebo jeho populárnější @wpbeginner účet, protože oba jsou úžasní. Syed je ten, kdo stojí za dalšími příznivými projekty WordPress, jako jsou Soliloquy, Easy WP Forms, Envira Gallery, Optin Monster a mnoho dalšího.

Tom McFarlin

wordpress-professional-to-follow-tommcfarlin

Tom byl kolem WordPress co s úžasnými koncerty na pěkných webech, jako jsou Tuts + Code, CareerBuilder.com a Smashing Magazine, abychom zmínili jen pár. Občas hovoří na WordCamps a MeetUps jako blogger a jako vývojář. Jeho práci najdete také v úložišti pluginů WordPress a GitHub. Založil a běží @pressware.

Jean-Baptiste Jung

wordpress-professional-to-follow-catswhocode

Jean je profesionální webový vývojář, blogger a ten, kdo stojí za recepty Cats Who Code a WP. Můžete sledovat tweety o WordPressu a všem vývoji webových aplikací.

Lorelle VanFossen

wordpress-professional-to-follow-lorelle

Lorelle VanFossen je tak úžasná, že nechám za ni mluvit fanouškem:

Pokud máte web podporovaný WordPress, přihlaste se k odběru blogu Lorelle. Vlastně, pokud nemáte web podporovaný WordPress, stále se přihlaste k odběru. Píše tipy a triky pro WordPress, ale také zahrnuje obecné blogovací tipy. Čtení Lorelle na WordPressu může být přínosem pro každého. – Tyme White, síť 9 pravidel

Carrie Dilsová

wordpress-professional-to-follow-carrie-dils

Carrie Dils zná své věci a její blog… no… je to něco jiného. Ale je to pravděpodobně proto, že běží na Genesis Framework. Zmínil jsem se, že zná její věci? Carrie Dils je profesionální vývojář a konzultant WordPress. Její kanál na Twitteru je přesně tam, kde musíte být. @cdils je to ��

Sarah Goodingová

wordpress-professional-to-follow-sarah-gooding

Tento seznam se neustále zlepšuje. Patří Sarah mezi špičkové profesionály WordPress této doby? Darn má pravdu. Je nepředvídatelná, vtipná a má s nimi slova. Bez cukrování to je skvělý blogger a pletař taky! Pravidelně se tweuje @pollyplummer.

Paul Andrew

wordpress-professional-to-follow-speckyboy

Paul Andrew je ten, kdo nám přinesl populární časopis Speckyboy Design. Má rozsáhlé zkušenosti s webovým designem a tweety o nástrojích, zdrojích a inovativních technikách pro WordPress a webový design obecně.

Chris Lema

wordpress-professional-to-follow-wordpress-chrislema

Tato skladba by byla bez Chrisa Lemy neúplná, že? Je to známý profesionální trenér, řečník, spisovatel a blogger. Jeho rada je velkou pomocí, pokud potřebujete využít WordPress, vlastní blogování nebo vybudovat vysoce výkonný tým.

Pippin Williamson

wordpress-professional-to-follow-pippinsplugins

Pippin W. of Pippins Plugins je vynikající milovník piva a ten, kdo stojí za některými z nejpopulárnějších pluginů WordPress, jako jsou RestrictContentPro, Easy Digital Downloads a AffiliateWP. Jeho blog je domovem mnoha WordPress tutoriálů a příspěvků plných nejlepších tipů. Catch Pippin v @pippinsplugins.

Brian Krogsgard

wordpress-professional-to-follow-brian-krogsgard

Brian vytvořil a nyní provozuje Post Status, dlouhý formulář blog věnovaný informování profesionálů WordPress o oboru. Poslouchejte podcasty WordPress na cestách nebo si přečtěte články o jádru WordPress, novinách, vývoji, podnikání a mnohem více.

Lisa Sabin Wilsonová

https://twitter.com/LisaSabinWilson

Tweeting od @ LisaSabinWilson, Lisa je mozek a tlačí se za ní @AppPresser, spoluvlastník Web Dev Studios a autor WordPress For Dummies. Vždy se věnuje podnikání, designu WordPress, vývoji a životu obecně.

Nile Flores

wordpress-professional-to-follow-Nile-Flores

Nile je matka jednoho syna, Luis Angel Flores. Je profesionálním návrhářem / vývojářem a konzultantem SEO. Když nepracuje, mimo jiné se věnuje kresbě, astronomii a karate. Tweety na @ blondishnet.

Adii Pienaar

wordpress-professional-to-follow-adii

Už jste někdy slyšeli @WooThemes? Ne? No, oni dělají některé z nejlepších WordPress témat. Oh, skoro jsem zapomněl; tito lidé dali komunitě WordPress nejoblíbenější eCommerce plugin, WooCommerce. Zazvonit na zvonek?

Adii je spoluzakladatelem společnosti WooThemes a nyní pracuje @getconversio. Je to nový táta a bývalá rocková hvězda se sídlem v Cape Town v Jižní Africe.

Křesťan „Kriesi“ Budschedl

wordpress-professional-to-follow-kriesi

Kriesi prodává vysoce kvalitní WordPress témata na Kriesi.at. Říká to sám, se 17 prémiovými tématy a více než 170 000 zákazníků, kteří se za to ukáží, patří mezi přední profesionály WordPress, které musíte sledovat. Občas se obrací o WordPress. Následovat @kriesi.

Frederick Townes

wordpress-professional-to-follow-frederick-townes

Pokud máte rádi velmi rychlé webové stránky WordPress, měli byste milovat W3 Total Cache. Nyní je Frederick Townes široce publikovaným blogerem za tímto úžasným pluginem. Zabývá se mimo jiné tématy, jako jsou sociální média, webhosting, webdesign a internetový marketing.

Matt Mullenweg

wordpress-professional-to-follow-matt-mullenweg

Jak bychom mohli zapomenout na Matta Mullenwega, zakladatele WordPress a podnikatele mimo podnikání? Jeho Twitter bio odkazy na řadu projektů WordPress a zdroj je plný úžasných aktualizací o podnikání, podnikání a WordPress, samozřejmě.

Mark Jaquith

wordpress-professional-to-follow-markk-jaquith

Serial WordPress Commander a blogger Mark Jaquith si zaslouží zmínku v tomto seznamu profesionálů WordPress za jeho obrovský přínos pro platformu, kterou jsme si zamilovali. Blogy o WordPressu a rady, které nabízí, jsou neocenitelné, ať už jste začátečník nebo profík.

Matt Medeiros

wordpress-professional-to-follow-matt-medeiros

Pokud ve vaší firmě používáte (nebo plánujete) používat WordPress, musíte poslouchat Mattovy podcasty. Rozhovory s lidmi, kteří si vydělávají na živobytí pomocí WordPress, a sdílí to vše v Mattově zprávě, jeho stvoření blogu. To je, a on je vychytralý bloger WordPress, který stojí za odhlášení.

WP Engine

wordpress-professional-to-follow-wp-engine

Jeden z nejlépe spravovaných hostitelů WordPress v okolí, WP Engine je dobře známé jméno ve hře. Tito kluci se vždy snaží o nejnovější tipy a novinky WordPress.

Ahsan Parwez

wordpress-professional-to-follow-ahsan-parwez

Ahsan je WordPress komunitní manažer v Cloudways, cloudové hostingové společnosti jako žádný jiný. Je také vývojářem a technickým odborníkem v oblasti WordPress, který mimo jiné doplňuje informace o pluginech, novinkách, hostingu a blogování WordPress..

Jeff Chandler

wordpress-professional-to-follow-jeff-chandler

Přispívající spisovatel na @ wptavern, Jeff bloguje o WordPressu od roku 2007. Navíc hostuje týdenní podcast WordPress, což znamená, že jeho zdroj Twitter je spousta úžasných věcí.

Jesse Petersen

wordpress-professional-to-follow-jesse-petersen

Jesse je doporučený vývojář dětských motivů Genesis, který tráví většinu času vývojem webů, které převádějí, baví a prodávají. Na jeho blogu najdete webináře, videa a kurzy o WordPress, Genesis Framework a provozování podnikání založeného na WordPress. Ale i se všemi těmito klobouky je jeho rodina vždy na prvním místě.

Alex Vasquez

wordpress-professional-to-follow-alex-vasquez

Alex jí, spí a sní o nádherných webech WordPress, které spojují podniky se zákazníky. Pomůže vašemu podnikání růst a bude vás motivovat na straně inspirativními tweety o WordPress a každodenním životě.

Informace o motivu WP

wordpress-professional-to-follow-wpthemeinfo

Hledáte perfektní téma WordPress pro svůj další projekt? Vsadím se, že čtete recenze a nakupujete kolem za nic jiného než to nejlepší. WP Theme Info analyzuje prémiová témata a doplňky WordPress, které vám nabízejí „… snadná, cenově dostupná a vysoce kvalitní řešení WordPress pro každou výklenek.“ Jejich zdroj na Twitteru je plný tipů a zpráv o tématech a zásuvných modulech WordPress.

C. Bavota

wordpress-professional-to-follow-bavota

Jako prémiový vývojář motivů WordPress zná Bavota výhody a výstupy WordPressu, aby vás naučil všem dovednostem, které potřebujete, abyste si mohli užít. Vždy se věnuje zprávám o WordPressu, tipům, tématům, aktualizacím a mnohem více.

Konstantin Kovshenin

wordpress-professional-to-follow-kovshenin

Klíčový vývojář WordPress Kovshenin je víc než jen pohledem. Má na dosah ruky Python, PHP a WordPress, nebo jinak, proč by se objevil jako hlavní řečník v tolika událostech WordPress. Je to otec, geek WordPress (závislý?) A pracuje na @automatický až z Moskvy.

Závěr

Souhlasíte, že je to docela nějaký seznam. Přesto existuje mnoho dalších profesionálů WordPress, včetně vás. Pokud nevidíte známé jméno (nebo úchyt na Twitteru), neváhejte se s námi podělit v oblasti komentářů níže. Nezapomeňte také sdílet své úchytky na Twitteru, aby tento seznam rostl. Na zdraví!

Pssst – poznámka od WPExplorer: Freddy vytvořil tento úžasný seznam a ani sám sebe nezahrnul! Sledujte Freddyho @ VistaMediaInc získat spoustu tipů pro WordPress, webdesign, SEO a další!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map