20 a více žen ve WordPress, které byste měli sledovat

20 a více žen ve WordPress, které byste měli sledovat

Poté, co můj příspěvek vybral deset osobností ve WordPress, které byste měli sledovat, obdržel jsem několik komentářů a e-mailů s dotazem, proč v seznamu nebyly žádné ženy..


Neexistoval žádný vědomý důvod, proč jsem ne zahrnují všechny ženy, ale já bych jako první připustil, že to byla z mé strany špatná forma. Ve světě WordPress je spousta žen, které stojí za zmínku. S ohledem na to jsem se rozhodl následovat můj „deset osobnostních“ příspěvků a představit vám pod WordPress méně než 11 žen, které byste měli sledovat. Užívat si!

Sarah Gooding (@PollyPlummer)

Sarah GoodingováSarah byla jedna z prvních lidé Potkal jsem se v komunitě WordPress, natož první ženě. Pracovali jsme spolu na WPMU.org což byl můj první online koncert pro psaní.

V té době byla Sarah na blogu hrdě prezentována jako oceněná spisovatelka, a to z dobrého důvodu. Píše o WordPressu déle, než kolik z nás už používá. Nejen to, že je partnerem v Untame, butiková digitální marketingová firma specializující se na systémy pro správu obsahu s otevřeným zdrojovým kódem a architekturu sociálních sítí (k zapůjčení přímo od společnosti její stránku profilu WPMU.org.

Siobhan McKeown (@SiobhanPMcKeown)

Siobhan McKeownNa Sarahových patách těsně následoval Siobhan – další můj starý člen týmu na WPMU.org. Když jsem poprvé začal psát pro web, byl jsem v úžasu úspěchu jen jednoho článku, který napsal Siobhan: Proč byste nikdy neměli hledat bezplatná WordPress Themes. Mimochodem, zpráva obsažená v tomto příspěvku je dnes stejně důležitá jako vždy.

Siobhan od té doby přešel z WPMU.org, ale stále pracuje s WordPress a samozřejmě se účastní WordCamps.

Helen Hou-Sandí (@HelenHouSandi)

Helen Hou-SandiSeznamte se s Helen Hou-Sandim, samotnou definicí multitaskeru. Ve dne pracuje u specialistů na implementaci WordPress 10up jako ředitelka uživatelského rozhraní, ale její zapojení do WordPress jde ještě hlouběji. Byla zapojena do nedávného vývojového cyklu 3,6 jako hostující komise a vedoucí funkce pro uživatelské rozhraní poštovních formátů a pravidelně pomáhá s Trac lístky. Kromě toho je autorkou několika doplňků.

Není divu, že si Helen také udržuje svou vlastní blog, kde nedávno přiznala svou lásku (a nenávist!) k oblíbenému systému správy obsahu na světě:

Miluji WordPress. Vyvíjím ho pomocí pro svou práci a pro své vlastní projekty, píšu (příležitostně), používám jej a navrhuji ho jako nástroj pro obsahově založené webové stránky. Nenávidím to. Kdybych si myslel, že WordPress je dokonalý přesně tak, jak to je, nepracoval bych na jádro.

Mimo komunitu je Helen talentovaným klavíristou, vystupujícím na mnoha akcích v oblasti New Yorku.

Jen Mylo (@JenMylo)

Jen MyloJen Mylo je jednou z nejznámějších žen na seznamu, částečně pro její práci na UX Automaticky, ale v poslední době za její převzetí role povzbuzování více žen a rozmanitosti v komunitě WordPress.

“Když mě Matt přesvědčil, abych přijal práci v Automatic, jedna z věcí, které mě zaujaly, bylo, že řekl, že bych mohl pracovat na programech, které přivedou ženy a dívky do komunity WordPress, zejména kolem programování,” říká Mylo.

Zahájila řadu workshopů zaměřených pouze na ženy, ale ne vždy věří, že pozitivní diskriminace je cesta vpřed, o čemž svědčí komentáře na jejím blogu o novém doktoru Who:

Negativní, hořká vůle od aktivistů rozmanitosti (a neaktivistů, kteří většinou jen dělají věci), když bylo oznámeno, že roli bude hrát Peter Capaldi – padesátiletý britský bílý vole -, byla docela sucky. Nejsme oprávněni určovat kreativní rozhodnutí umělců na základě našich vlastních sociopolitických programů. Jsou to umělci z nějakého důvodu … mají nápady, které chtějí vyjádřit.

Tammie Lister (@ Karmatosed)

Tammie Lister

Jak čas pokračuje, více lidí experimentuje s komunitními pluginy, jako jsou BuddyPress. Tammie Lister (další absolvent WPMU.org) je známý jako specialista BuddyPress. Její mantra je „design pro člověka“ se zvláštním zaměřením na poskytování logických cest prostřednictvím webových stránek. Díky zaměření na uživatelský zážitek je Tammie populární řečnicí na WordCamps, včetně vyprodaného BuddyCamp v Miami.

“Jsem pevně věřící v to, co milujete a ukazuje to.” Jsem nadšený z komunit, obsahu a uživatelů. Trochu jsem posedlý tím, že se člověk vrátí na webové stránky a vytváří emocionální a osobní digitální zážitky. Nevěřím, že se jedna velikost vejde všem, “říká.

Začátkem tohoto roku spustila Buddy Design Labs, blog, který zkoumá, co lze udělat s uživatelským rozhraním BuddyPress, jako je dashboard statistik a časová osa toku aktivit. Měli byste si ji uložit do záložek, pokud máte dokonce sebemenší zájem o to, co se dá s BuddyPress udělat.

Lisa Sabin-Wilson (@ LisaSabinWilson)

Lisa Sabin WilsonováObyvatelka Wisconsinu Lisa Sabin-Wilsonová je plakátová dívka pro sen o nezávislosti. Opustila 10letou kariéru jako registrovaná zdravotní sestra, aby zahájila webový design a vývoj. O osm let později přijala dohodu o fúzi WebDevStudios, kde je nyní spolumajitelkou a partnerem.

Po cestě byla Lisa podepsána společností Wiley Publishing jako autor prvního vydání časopisu WordPress pro figuríny, a dalších pět vydání poté. Kniha byla obrovským úspěchem a vedla ji k psaní BuddyPress pro figuríny, WordPress Vše v jednom pro figuríny a WordPress Web Design pro figuríny.

Zná svou cestu kolem Multisite a loni hovořila na téma WordCamp Las Vegas. Byl to populární projev, zejména v prvních 30 sekundách. Chcete-li zjistit, proč, podívejte se na video na svém blogu.

Mika Ariela Epstein (@Ipstenu)

IpstenuMika Ariela Epstein, lépe známá jako Ipstenu, je nepoctivým podporovatelem Half-Elf. Pracuje pro DreamHost jako odborník na podporu WordPress, ale stejně jako mnoho dalších zapojených do komunity i její práce jde daleko za její každodenní práci. Je pravidelným řešitelem problémů WordPress.org fóra, a je dab-ruka na vývoj pluginů příliš.

Její zvláštní oblastí zájmu je Multisite, téma, na kterém je autorem dvou elektronických knih.

Mika je pravidelným řečníkem ve WordCamps. Zvláště důležitá je její prezentace v Portlandu, kde spojila svou lásku k podpoře WordPress s její zjevnou láskou k hraní rolí v „Rolling Your WordPress Support Character“. Můžeš podívejte se na její snímky zde.

Suzette Franck (@suzette_franck)

Suzette Franck

Suzette pracuje u webhostingových specialistů Media Temple, kde vzdělává a obhajuje WordPress. Hranice mezi jejím pracovním časem a volným časem je však nejasná, protože navštěvuje úžasný počet setkání WordPress a WordCamps.

Její blog je skvělé místo, kde si můžete prohlédnout vše, čeho se účastní, ale také získat pocit, o čem je komunita WordPress opravdu, s účty z první ruky od Suzette o události, které se účastní. V neposlední řadě je také pravidelným hostem na internetu WPWatercooler video podcast.

Kathy Drewien (@ kdrewien)

Kathy DrewienKathy Drewien je samozvaná záchranářka „opuštěných, ošklivých, osiřelých, rozbitých a neproduktivních“ stránek WordPress. Zaměřuje se na výuku lidí, jak zábavná (a zisková) WordPress může být. Už nějakou dobu je zapojena do komunity, včetně sedmi let v týmu organizátorů Atlanta WordCamp, mentorování novějších organizátorů WordCamp a převzetí celé řady dalších dobrovolnických rolí..

Přes její webové stránky, Kathy nabízí přizpůsobené služby týkající se vývoje, vzdělávání, školení a dalších. Neustále inspiruje uživatele na WordCamps. Můžete se také dozvědět více o nadcházejících událostech, kterých se bude účastnit, přečíst si obsah z minulých akcí a dostat se do kontaktu se samotnou Kathy.

Carrie Dils (@cdils)

Carrie DilsováCarrie Dils je nezávislá vývojářka a konzultantka WordPress, která v komunitě působí mnoha způsoby a využívá své znalosti k tomu, aby inspirovala ostatní k investování do budování vlastních podniků.. Prostřednictvím jejího blogu, nabízí cenné rady ohledně nezávislých, WordPress a řady souvisejících témat. Ať už jste začátečník nebo zkušený vývojář, Carrie má moudrost sdílet to, co můžete využít.

Kromě jejího blogu a účtu Twitter existuje celá řada způsobů, jak můžete Carrie sledovat a učit se od ní. Můžete si poslechnout její týdenní podcast, OfficeHours.FM, a podívejte se související elektronická kniha. Je také vytvořena specializovaný kurz pro nové nezávislé pracovníky, aby jim pomohli začít na pravé noze. Důrazně doporučujeme prozkoumat web Carrieho důkladně, protože je v nabídce hodně.

Kim Doyal (@ kimdoyal)

Kim DoyalKim Doyal provozuje soubor s názvem zaměřený na marketing obsahu a obchodní strategii. Mimo jiné je podcaster, trenér a obecný průvodce WordPress. Tráví svůj čas učením ostatních, jak stavět a rozšiřovat své podniky jejich termíny, nebo jak to říká, aniž by „otupila váš lesk“. Její odborné znalosti pocházejí z mnoha let provozování vlastních podniků, práce v oblasti webdesignu, koučování a dalších.

Pokud máte zájem o slyšení od Kim, existuje řada způsobů, jak to udělat. Můžeš podívejte se na její podcast, která se zaměřuje na pomoc naučit se generovat více potenciálních zákazníků a růst vaší firmy pomocí WordPress. Ona také tvrdí aktivní blog, pokrývající celou řadu témat souvisejících s obchodem, WordPress, vývojem atd. Navíc nabízí přizpůsobené služby každému, kdo hledá solidní koučování ve všech druzích online podnikání.

Christine Rondeau (@bluelimemedia)

Christine RondeauováChristine Rondeau je vývojářka a vývojářka WordPress, která se s platformou nějakým způsobem podílí od roku 2004. Specializuje se na front-end vývoj a dokonce několik let vyučuje na WordPressu. Její podnikání, Bluelime Media, se zaměřuje na pomoc lidem při vytváření úžasných webových stránek, ať už se jedná především o tvůrce obsahu nebo grafické návrháře. Spojuje lidi s různými dovednostními sadami, aby mohli společně pracovat na tom, aby se jejich vize staly realitou.

Kromě Twitteru provozuje Christine na svém webu blog, který stojí za přečtení. Sdílí cenné tipy a zdroje a píše o nejnovějších vývojových tématech a nástrojích. Nakonec se často dobrovolně zapojila do skupiny Učební kód Kanady (dříve známý jako Ladies Learning Code), který učí technické dovednosti potřebné k učení se kódování a zaměřuje se na pomoc znevýhodněným skupinám.

Sara Rosso (@rosso)

Sara RossoJako ředitel marketingu pro Automaticky, ona zná WordPress uvnitř a ven. Od roku 1996 pracuje pro různé technologické společnosti, včetně Hewlett-Packard a Ogilvy, a má hluboké znalosti obchodních a digitálních marketingových strategií. Publikuje obsah na mnoha webových a tištěných publikacích o různých tématech a často hovoří o technologiích, WordPressu, osobních značkách, psaní a mnohem více.

Je náročné shrnout všechny projekty, do nichž se Sara zapojila, v komunitě WordPress a jinde. Je jedním ze zakladatelů společnosti Večeře Geek Girl, například, což je organizace podporující ženy v technologickém průmyslu, která v době psaní tohoto textu pokrývá 23 kapitol. Ona dokonce založila Světový den Nutella, které v roce 2015 předala korporaci Ferrero. Pokud máte zájem učit se od Sary a slyšet o jejích mnoha dobrodružstvích, pravidelně píše o podnikání, WordPress a dalších tématech na svém blogu.

Ana Segota (@Ana_Segota)

Ana SegotaAna byla vždy nadšená návrhem, ale po trochu povzbuzení od jejího manžela se naučila HTML / CSS a stala se vývojářkou. V roce 2012 našla WordPress a začala Ona nyní kurátorka kolekce krásných WordPress témat na své vlastní webové stránky Anariel Design, a když se neplete o tématech nebo WordCampech, navštěvuje, sdílí báječné obrázky svých rostlinných receptů na svém druhém úchytu @easyvegkitchen.

Lisa Work (@ Lisa_Work)

Lisa WorkLisa je talentovaný odborník na WordPress, který pracuje nejen s WordPress, ale také ho učí! Lisa vede Buďte Bright Studio kde se věnuje tomu, aby kdokoli (bez ohledu na úroveň jejich dovedností) mohl pomocí WordPress vytvořit vlastní úžasný web. Spojuje se přímo s uživateli WordPress prostřednictvím svých kurzů a workshopů, ale také dává zpět komunitě se sadami ke stažení a bezplatnými průvodci zdroji, aby pomohla DIYers začít.

Doporučujeme také Lisin blog kde sdílí tipy týkající se brandingu, webdesignu, marketingu a dalších, které vám pomohou začít podnikat.

Claire Botherton (@abrightclearweb)

Claire BothertonováClaire je nezávislá webová vývojářka, která začala pracovat s WordPressem v roce 2012. V současné době nabízí design webových stránek, vylepšení, údržbu a individuální školení. Kromě práce s WP je však také advokátkou přístupnosti webu.

Ve skutečnosti se Claire specializuje na responzivní a # a11y přátelský webdesign. Chcete-li se dozvědět více o přístupnosti, webdizajnu a dalších zprávách WordPress pro zpravodajství, navštivte Claireův blog Jasný jasný web.

Megan Jones (@jonesblogs)

Megan JonesMegan je milovník kávy s vlastním povoláním žijící v Brightonu, který také ví hodně o WordPress. Tyto znalosti využila k tomu, aby se stala talentovanou autorkou, která právě tak píše pro WPExplorer (viz její práce na našem blogu), jakož i řadu dalších renomovaných blogů, jako jsou PremiumWP, Elegant Themes, WPLift a další. Často tweuje o všech věcech, se kterými WordPress pracuje

Brenda Barron (@digitalinkwell)

Brenda BarronováBrenda si vytvořila jméno pro psaní Envato, Torque, WPMU a samozřejmě WPExplorer (podívejte se na její nejnovější příspěvky na našem blogu). Pravidelně tweuje obchodní tipy (s mnoha souvisejícími s WordPress) a sdílí svůj digitální inkoustový digest, což je zaokrouhlování nebo zajímavé světové zprávy / události. Pro více se ujistěte, že se vydáte na Brendův blog kde sdílí průvodce na volné noze, tipy pro sociální média, infografiku, obecné obchodní poradenství a další.

Andrea Badgley (@andreabadgley)

Andrea BadgleyAndrea se poprvé dostala do WordPressu blogováním o jejím každodenním životě a myšlenkách (na které se můžete ještě podívat) její blog). Nyní je inženýrkou štěstí v Automatic, což znamená, že tráví spoustu času pomáháním ostatním používat WordPress.

Andrea přednesla prezentace na různých WordCampech o schopnostech psaní, naposledy na WordCamp Europe v roce 2016 o tom, jak publikovat za 10 minut denně (video z její prezentace si můžete prohlédnout na WordPressTV). Je však také velmi aktivní v oblasti sdílení osobních údajů na Twitteru, ale dobře čte a samozřejmě také trochu novinek WordPress.

Josepha Haden (@ JosephaHaden)

Josepha HadenJosepha je komunitní Wrangler v Automattic, což znamená, že pracuje s WordPress a setkává se po celém světě.

Poprvé našla WordPress v roce 2010 prostřednictvím své mámy, která serendipitous měla zvláštní lístek na místní WordCamp. Pro Josephu to byla láska na prvním setkání, a nyní její vášeň pro platformu přetéká do její práce, komunitního dosahu a samozřejmě na sociálních médiích.

Leslie Bernal (@agirlandhermac)

Leslie BernalLeslie miluje štěňata, divácky sledující show, slaninu a WordPress (duh!). Má BFA v grafickém designu, oko pro UX a rozsáhlé znalosti tématu Divi. Ve skutečnosti rozvíjí dětská témata Divi na Dívka a její Mac . Je pravděpodobné, že pokud máte otázku týkající se Divi nebo WordPress Leslie bude mít odpověď. Kromě každodenní práce s WordPress tráví také čas zapojením se do WordCamps a sdílení skvělých tipů a nástrojů na Twitteru.

Chcete vidět více Leslie? Nalaďte se v úterý na Divi Chat kde Leslie a skupina dalších profesionálů hovoří o WordPress tématech.

Kdo jiný?

Ženy jsou všude v technologii. Vzhledem k tomu, že ve výklenku WordPress existuje tolik cest, může být obtížné najít je a jejich jedinečné hlasy. Naštěstí přesto pokračují ve své magii, takže je obtížnější je každý den přehlížet.

V tomto příspěvku jsme vám představili 21 úžasných žen, které pracují v rámci WordPress. Mluvili jsme o tom, co dělají pro platformu a komunitu, a dáme vám vědět, jak je můžete sledovat online. Všichni mají neocenitelné znalosti, zkušenosti a postřehy, které můžete sdílet, a doporučujeme vám, abyste je sledovali na Twitteru a podívejte se na jejich webové stránky, blogy a podcasty..

Existuje v WordPress ženský hlas, který by podle vás měl být přidán do tohoto seznamu? Řekněte nám vše o její práci v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map