WordPress pro umělce: Jednoduché způsoby vytvoření online portfolia

Budování online portfolia nebylo nikdy snazší. S dostupnými nástroji se nyní stalo něčím, co může kdokoli udělat.


V minulosti, abyste mohli vytvořit něco, co vypadalo skvěle a umožnilo vám stylově zobrazovat umělecká díla, musíte najmout vývojáře. Najmout někoho, kdo vám vytvoří vlastní web, může být velmi drahé a nemusí být pro každého dostupné.

Naštěstí pro ty umělce, kteří mají rozpočet, WordPress za posledních deset let rostl. Už to není něco, co se používá k vytváření blogů pro autory, kteří předvádějí svou práci. S několika pluginy nebo speciálně navrženým tématem lze WordPress snadno přeměnit v úžasné online portfolio pro jakéhokoli vizuálního umělce..

Správa médií se stala velkou součástí novějších verzí WordPress. Vývojáři a designéři využívají těchto vylepšení k vytvoření některých velkolepých témat a pluginů, které umělci mohou využít.

Pojďme se podívat na několik z těchto výtvorů, které můžete použít k vytvoření vlastního krásného webu portfolia.

Témata

Již jsme pro vás vybrali celou řadu témat portfolia WordPress, abyste je mohli procházet. Podařilo se nám najít jejich obrovský počet, takže se podívejme na několik mých oblíbených témat z těch, které jsme již našli.

Fotokrati

Fotokrati

Photocrati byl vytvořen speciálně pro fotografy, aby předvedli svou práci.

Spíše než jednoduché téma je Photocrati rámec, který vám umožní využít 60 vestavěných stylů, abyste vytvořili web, který přesně vypadá, jak chcete. Rámec zahrnuje nejen výkonnou správu galerií, ale také vestavěný systém eCommerce, takže můžete svou práci prodávat přímo ze svého webu..

S přístupem ke komunitě více než 17 000 fotografů je toto prémiové téma výprodej na 89 USD.

Celkem WordPress Téma

Celkový počet drag & drop ukázek motivů WordPress

S mnoha demonstracemi, které si můžete vybrat a vestavěnými možnostmi, se s tématem Total WordPress nemůžete pokazit. Jedná se o víceúčelové téma se zabudovanou podporou pro vytváření drag & drop stránek, integrace WooCommerce pro vytvoření obchodu, podpora populárního pluginu Kalendář událostí pro zobrazení událostí a spoustu užitečných nastavení přizpůsobení, aby téma vypadalo co nejlépe pro vaše potřeby.

Ilustrujte

Ilustrujte

Illustrate je skvělé téma prémiového portfolia vytvořené týmem zde ve WPExplorer s pomocí designu od Blaze na Blazrobar.com.

Téma je čisté, jednoduché a vytvořené s úmyslem snadno sdílet práci online. Téma umožňuje vytvářet neomezené kategorie a značky pro uspořádání vašeho portfolia. Je dodáván s jedinečným portfoliem barevného překrytí a funkcí palety barev obrázku a přidává do vašeho portfolia trochu více stylu a informací.

Pluginy

Pokud již máte web WordPress s tématem, které se vám líbí, pak jeho změna nemusí být vaše nejlepší volba. Namísto přepracování celého webu kolem nového tématu byste měli využít jeden z mnoha doplňků portfolia.

S těmito zásuvnými moduly můžete transformovat část svého webu do fantastického portfolia, které se snadno integruje do vašeho aktuálního designu stránek. Podívejme se na výběr pluginů, které můžete použít.

Úžasné filtrovatelné portfolio

Úžasné filtrovatelné portfolio

Nejen, že tento plugin má skvělé jméno, ale přináší přesně to, co říká. Tento plugin vám umožní vytvořit čisté a výkonné portfolio na vašem webu.

Úžasné filtrovatelné portfolio vám umožní vytvořit více kategorií pro vaše položky portfolia a poté filtrovat stránku portfolia pomocí těchto kategorií. Filtrační proces se děje s velmi hladkou a profesionální animací a má skvělý efekt přechodu na obrázek, díky kterému každá položka vyniká.

Jedná se o fantastický plugin, který bude přesně tím, co hledá velká většina umělců. Je zdarma a je k dispozici z úložiště pluginů WordPress.

Mediální síť

Mediální síť

Media Grid je prémiový plugin, který vám umožňuje vytvářet neomezené distribuční sítě. Tyto mřížky automaticky mění velikost zobrazení každé položky, aby se vešly do libovolné velikosti mřížky, kterou nastavíte. To znamená, že jak do každé mřížky přidáte další položky, změní se zobrazení tak, aby se přizpůsobilo.

Doplněk je dodáván s vizuálním stavitelem mřížky, který vám umožní přizpůsobit vzhled každé mřížky ručně. Každá mřížka pak může být přidána na stránky pomocí průvodce krátkým kódem zabudovaného do pluginu. Pro každou mřížku existuje několik možností přizpůsobení, včetně přidání položek do kategorií pro filtrování a přidání více překryvných barev pro položky mřížky, což vám umožní zobrazení mřížky přesně tak, jak chcete..

ZoomFolio

ZoomFolio

ZoomFolio je velmi elegantní portfolio plugin. Stejně jako u ostatních vám umožňuje kategorizovat jednotlivé položky a poté je filtrovat na stránce. To, co ZoomFolio odděluje, je způsob, jak vám umožňuje přizpůsobit design stránky.

S vytvořenou stránkou vašeho portfolia je nabídka Rychlá konfigurace, která vám umožňuje změnit pozadí, barvu textových odkazů a barvu vznášení za běhu. Tato konfigurační nabídka také umožňuje změnit styl mřížky a výchozí šířku položky na stránce.

Každá položka v portfoliu se po kliknutí zobrazí v lightboxu a poté ji lze dále rozšířit do obrazu na celou obrazovku. To je skvělý způsob, jak ukázat verze, ve kterých pracujete, s vyšším rozlišením. Plugin má také sociální sdílení zabudované do každé položky portfolia.

Portfolio OnePage

Portfolio OnePage

Plugin Portfolio OnePage je velmi jednoduchý plugin pro vytváření portfoliových stránek. Plugin vám umožňuje přidat všechny své portfoliové portfolia do jedné kategorie a pak filtrovat položky na stránce pomocí značek.

Plugin zobrazuje položky vašeho portfolia ve stylu typu Pinterest, který je velmi čistý. Každá položka portfolia může po kliknutí zobrazit popis. Položky jsou přidány do skupiny vytvořením nového příspěvku a jeho přiřazením do vybrané kategorie portfolia.

Jedná se o velmi jednoduchý, minimalistický plugin, který osloví ty, kteří nechtějí, aby jejich stránky vypadaly příliš komplikovaně. Je zdarma ke stažení z úložiště WordPress.

Máte online portfolio?

Jak vidíte, existuje celá řada možností, které vám pomohou vybudovat ohromující portfolio. Poškrábal jsem jen povrch toho, co je pro vás k dispozici k vytvoření vlastního webu portfolia.

Vývojáři a návrháři každý den přidávají na trh vynikající nová témata a doplňky s ohledem na fotografy a další vizuální umělce. Pokud ti, o kterých jsem zde mluvil, nevyhovují vašim potřebám, mohu zaručit, že tam bude téma nebo plugin pro vás.

Máte nějaké návrhy na témata nebo zásuvné moduly k vytvoření ohromujících portfolií? Pokud ano, rádi bychom o nich slyšeli v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map