Vytvořte online obchod s Shopify pro WordPress

Když přemýšlíte o WordPressu a elektronickém obchodování, pravděpodobně přijdete s několika možnostmi. WooCommerce je daný, protože se jedná o bezplatný plugin, který na trhu dominuje téměř navždy, přičemž na druhém a třetím místě se objevují bezplatné pluginy jako Easy Digital Downloads a iThemes Exchange. Nejdříve ale zdarma všechny tři tyto pluginy vyžadují řadu prémiových doplňků, pokud chcete získat přístup k jejich úplnému seznamu funkcí.


Pokud vás zajímají online, možná nemáte čas ani trpělivost na nákup, instalaci a konfiguraci všech těchto doplňků. Ostatní profesionálové, jako je Daymond John z FUBU a Tina Roth Eisenberg z Tattly na to ani nemáte čas. Proto se při vytváření svých internetových obchodů spoléhají na Shopify.

Shopify – výkonný elektronický obchod, zjednodušený

Shopify je jednou z nejoblíbenějších možností elektronického obchodování na webu, a to nejen pro velká jména jako FUBU, ale i pro malé lidi. Proč? Protože nejde jen o super nabitý způsob prodeje vašich produktů online, ale také o neuvěřitelně snadnou práci a cenově dostupné zavedení, což je důvod, proč téměř čtvrt milionu webů aktivně využívá Shopify v tuto chvíli.

Výkonné možnosti prodeje

Shopify: Výkonné možnosti elektronického obchodu

Shopify je skvělá volba pro prodej online. Proč? Tato platforma zdánlivě nic nemůže udělat. Můžete snadno postavit internetový obchod s neomezeným počtem produktů. Můžete propagovat a prodávejte své výrobky na sociálních médiích díky podpoře Shopify pro Facebook, Pinterest „kupovatelných“ pinů a Twitteru. Pomocí služby Shopify můžete na libovolný web přidat jakýkoli ze svých produktů Tlačítko Koupit, a dokonce můžete svůj internetový obchod vzít do svého kamenného obchodu Nakupujte POS aby se prodej tváří v tvář.

Jednoduché nastavení

Služba Shopify také usnadňuje začátek. Přidávání produktů je hračka. Stačí přidat popisy, obrázky nebo dokonce stáhnout soubory (pro digitální zboží). A nebe je limit – Shopify neomezuje počet produktů, které můžete přidat. Navíc existují vestavěné možnosti pro přidání SEO tagy, kategorie produktů, prodej, ceny, prodejci, variace produktů atd.

Vzhledem k tomu, že všechny vaše produkty jsou hostovány na serverech Shopify, nemusíte se obávat určitých protokolů webové bezpečnosti nebo správy dat o zákaznících. To zahrnuje důležité faktory, jako jsou zálohy, SSL certifikace, zabezpečení kreditní karty (PCI úrovně 1 shoda), zpracování refundací, zákaznické účty a další. Shopify to všechno za vás.

Nakupujte + WordPress

Nakupujte eCommerce WordPress Plugin

Pokud jste neslyšeli o Shopify, nebo jste si všimli, že to dříve v našich článcích na WPExplorer chybí, je to pravděpodobně proto, že dosud neexistoval jasný způsob, jak integrovat výkonnou nákupní platformu s naším milovaným WordPress. Nyní však existuje – setkejte se s výkonným zásuvným modulem elektronického obchodu Shopify pro WordPress.

S tímto šikovným nástrojem je snadné integrovat vaše produkty Shopify s webem podporujícím WordPress! Nyní můžete mít všechny úžasné funkce WordPress, které znáte a milujete (jako plnou kontrolu nad svým hostitelským webem, spoustu témat a pluginů a další) A sílu Shopify! Plus Shopify provedl přidání produktů tak jednoduchým jako kliknutí na tlačítko, doslova.

Po instalaci pluginu se na váš dashboard WordPress přidá nová sekce Shopify. Odtud můžete rychle vytvořit tlačítka pro nákup WordPress, což je způsob, jakým se WordPress připojuje k vašim produktům Shopify. Po vytvoření tlačítek Koupit můžete začít vkládat do příspěvků a stránek pomocí tlačítka Přidat produkt:

Přidávání produktů pomocí služby Shopify

Samozřejmě budete stále potřebovat členství ve službě Shopify, protože všechny vaše produkty jsou spravovány a hostovány na jejich serverech, ale tento plugin usnadňuje integraci vašeho obchodu Shopify na kterékoli nebo všechny vaše webové stránky WordPress. To je zvláště skvělé, pokud k propagaci jednoho produktu využíváte několik vstupních stránek, nebo pokud již máte obchod Shopify a chcete předvést své produkty na svém webu nebo v blogu (takže přesměrováváte zákazníky po celém webu) ).

Zjistěte více a získejte Shopify

Zabalení

Jsme rádi, když vývojáři motivů a uživatelé WordPress začlení Shopify do svých návrhů a webových stránek v následujících měsících. Shopify je skvělá volba pro malé i velké firmy. Ale chceme od vás slyšet! Už jste použili Shopify dříve? Jste nadšeni, že můžete vyzkoušet Shopify pro WordPress? Myslíte si, že by WPExplorer měl vydat téma WordPress pro Shopify? Sdělte nám své myšlenky níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map