Vytvářejte ukázkové weby WordPress s Ninja Demo

Pokud nepoužíváte Ninja Demo u vašeho produktu WordPress váš demo web pravděpodobně saje a kvůli tomu ztrácíte prodej. Nesnažím se bojovat; Jen uvádím chladná tvrdá fakta. Jak to mám vědět? Protože až před několika týdny, můj demo web také cucal.


Většina z nás, kteří prodávají produkty WordPress, získává spoustu žádostí o vyzkoušení před zakoupením. Demo web je pro to dokonalým řešením, ale pouze v případě, že je provedeno správně. Problém je, že nikdo z nás to nedělal správně. Všichni máme své vlastní přístupy, na konci dne však všichni trpíme stejnými nedostatky.

Jak v současné době všichni děláme ukázkové weby

Velmi rychle, pokusím se popsat, co v současné době všichni děláme. Pokud mi úplně chybí známka, neváhejte a dejte mi vědět v komentářích, ale myslím, že je to docela blízko k nejméně 99% demo stránek tam venku dnes.

 1. Vytváříme náš obsah, uživatele a navrhujeme tak, jak chceme, aby byl náš demonstrační web prezentován.
 2. Vytváříme zálohu databáze.
 3. Píšeme cron, který aktualizuje databázi každou hodinu nebo v jiném intervalu.
 4. Prolomíme společně řadu úryvků kódu a pluginů, abychom omezili, které části administrátora jsou přístupné a jaké akce lze provádět..

Někteří z nás automatizují tento proces lépe než ostatní, ale na konci dne mají všechna naše řešení zásadní nedostatky.

Proč demo weby v současné době suck

Existuje mnoho důvodů, které sají, ale dovolte mi, abych se zabýval jen dvěma. Slibuji, že jsou to jediné, co budete potřebovat.

problém s ukázkami

1. Korupce obsahu uživatele

Všichni naši uživatelé se pokoušejí otestovat stejná data současně.

Cron, který každou hodinu obnovuje zálohu databáze, to nevyřeší. Ve skutečnosti to způsobuje pouze větší zmatek. Uživatel něco testuje několik minut a najednou je práce, kterou dělali, úplně pryč.

Aktuální ukázková řešení umisťují všechny uživatele do stejné instalace WordPress, upravují stejný obsah a upravují stejná nastavení. Pokud máte několik uživatelů testujících stejné věci současně, mohu vám slíbit pouze jednu věc: nebude fungovat pro žádnou z nich. Ve „produktovém světě“ to znamená, že většina uživatelů bude jen předpokládat, že váš produkt je rozbitý a pokračuje dál.

2. Úžasné aktualizace obsahu

Abychom mohli aktualizovat ukázkový obsah, musíme projít několika obručemi.

Bez ohledu na to, jak dobrý je váš demonstrační web, bude nutné jej pravidelně aktualizovat. WordPress a pluginy je třeba aktualizovat. Jak váš produkt zraje, bude váš obsah bezpochyby zastaralý a bude třeba ho doladit. Na základě toho, jak všichni v současné době vytváříme demo weby, zvažte, jak náročné je vlastně aktualizovat demo stránky.

 • Nemůžeme provést pouze změny obsahu, protože uživatelé mohli nebo mohli právě upravovat demo. V naší nové záloze rozhodně nechceme všechny možné nepořádky.
 • Je třeba vykopnout stávající uživatele a zabránit jim v tom, aby mohli cokoli upravovat, zatímco děláme naše aktualizace.
 • Musíme obnovit demo do našeho čistého zálohování, takže máme nový výchozí bod pro přidání našich změn.
 • Jakmile budou provedeny změny, musíme provést novou zálohu.
 • Musíme uvolnit uživatelská omezení, takže demo web je opět přístupný světu.

To se nezdá být příliš špatné jako pěkný a uklizený seznam, ale pokud jste to museli udělat několikrát na svém vlastním demonstračním webu, víte, že je to obrovský zabiják. Vaše demonstrační stránka by měla být hřištěm, kde lidé uvidí, jak úžasný je váš produkt. To se nestane, pokud to vidíte jako nějaký druh práce. Postupem času bude váš demo web pravděpodobně zanedbán.

Budoucnost demonstračních stránek WordPress

Nemusí to být vaše budoucnost. Ve skutečnosti to může být váš dárek s Ninja Demo.

Postavili jsme Ninja Demo, abychom vyřešili dvě hlavní výzvy, o nichž jsme právě mluvili, a řadu dalších. Z našeho pohledu, dokud nebyly osloveny, naše demo pravděpodobně způsobovalo více škody než užitku.

1. Všichni uživatelé testují váš produkt ve své vlastní karanténě

To byl klíč. Chci, aby uživatel mohl zažít naše produkty, jako by pracovali na svém vlastním webu WordPress.

ninja-demo-site

Když se uživatel rozhodne využít demoverzi WordPress, vytvoří se pro ně zcela nová karanténa. Má veškerý stejný obsah a nastavení jako hlavní ukázkový web, ale je viditelný pouze pro ně. To jim umožňuje provádět jakékoli změny, které chtějí, a produkt důkladně otestovat, aniž by to mělo dopad na někoho jiného. Stejně tak na ně nebude mít vliv nikdo jiný.

Další skvělá věc je, že tyto karantény se v určitém časovém intervalu neprovokují. Zůstanou aktivní, dokud uživatel ponechá demo web ve svém prohlížeči otevřený. Tímto způsobem mohou produkt otestovat po dobu 10 minut nebo 10 hodin a všechny jejich jedinečné změny budou zachovány.

Jakmile uživatel dokončí a zavře demo, spustí během hodiny vymazání karantény. Nebudete mít žádný nepořádek, protože karantény jsou zcela odstraněny beze stopy, když se již nepoužívají..

2. Hlavní stránka v síti je vaše záloha

Zálohování pravděpodobně není ten pravý termín. Hlavní stránka vaší sítě je veškerý váš ukázkový obsah. Když je karanténa vytvořena, jednoduše duplikuje tento web v jakémkoli stavu, ve kterém se nachází. Pokud tedy chcete provést změnu, stačí se přihlásit do hlavního webu a provést požadované změny. Všechny nové karantény tyto změny automaticky získají.

Protože jsem ten, kdo obecně udržuje náš demo web, mám ho rád. Jsem skutečně nadšená, že si v demu vymyslím nové způsoby propagace našeho produktu, protože provedení těchto změn je tak snadné a jsou okamžitě k dispozici.

3. Uživatel má přístup pouze k tomu, co jste jim povolili

ninja-demo-sandbox

Zabezpečení a přístup je vždy problém s demonstračním webem. Aby bylo možné produkt správně otestovat, musí mít uživatelé často přístup ke správci WordPress. Nechceme, aby uživatelé mohli dělat vše pod sluncem; jen chceme, aby produkt plně otestovali.

Ninja Demo přichází s kompletní sekcí nastavení whitelist, kde si můžete vybrat, do kterých sekcí mohou vaši administrátoři přistupovat. Tím se nemění možnosti vašeho demo uživatele, takže i v whitelistované sekci bude mít uživatel možnost provádět pouze akce této role.

Skvělá věc na tom je, že různým demo uživatelům můžete dát přístup do stejných sekcí, ale budou mít stále jen schopnosti, které tyto role umožňují.

Další skvělou věcí na demo Ninja je, že pouze superadministrátor má přístup k hlavnímu místu ve vaší síti. To znamená, že se nemusíte starat o to, aby si váš demo administrátorský uživatel s vaším výchozím obsahem nemusel dělat starosti. To také zvyšuje bezpečnost dema, protože mnoho možností, které by administrátor za normálních okolností neměl při instalaci v síti možné.

Demo produktu nemusí být jen o vyzkoušení produktu

Pokud by Ninja Demo jen plánovalo řešení problému „demo“, myslíme si, že by to byl docela fantastický produkt. Nastavení je snadné. Je snadné je průběžně aktualizovat. A nejlepší ze všeho je to jen to, co má dělat. Přesto si myslíme, že vaše demo může udělat víc.

Zde je několik věcí, které si myslíme, že vaše demo stránky mohou udělat, aby vám pomohly vylepšit váš produkt a zvýšit váš prodej:

 1. Shromažďujte data o tom, jak uživatelé testují váš produkt a jak se nejvíce dívali na stránky a funkce.
 2. Získejte zpětnou vazbu od uživatelů o konkrétních částech vašeho produktu.
 3. Prezentujte uživatelům různé verze vašeho produktu (testování A / B) a zjistěte, které preferují.
 4. Použijte své demo jako tréninkový nástroj a poskytněte svým uživatelům prohlídku vašeho produktu s průvodcem.

Všechny tyto věci a další přicházejí na demo Ninja. Děkujeme, že jste se dostali skrz tuto zeď textu, a doufáme, že to dáte Ninja Demo příležitost, jak snížit své sání a vylepšit své výrobky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map