Vytvářejte pokročilé formuláře zdarma pomocí pluginu WordPress pro tvorbu formulářů

Visual Form Builder je plugin WordPress, který vám umožňuje vytvářet vlastní formuláře, které vaši návštěvníci mohou použít, aby se s vámi spojili a zaslali vám informace. Kromě toho, že vám umožňuje vytvářet standardní kontaktní formuláře pro váš web, Visual Visual Builder má celou řadu funkcí, které usnadňují stavět mnohem pokročilejší formy pro různé účely. V této příručce se dozvíte, co můžete dělat s programem Visual Form Builder a jak můžete tento formulář ve formátu WordPress doplnit a vytvořit tak pro svůj web téměř jakýkoli typ formuláře..


Co můžete s programem Visual Form Builder udělat

Mezi důvody, proč byste mohli chtít na svůj web přidat formulář, patří například to, aby vám návštěvníci snadno poslali zprávu, rezervovali si knihy, poslali vám soubory, odeslali otázky a dokonce vás najali..

Doplněk Visual Form Builder se dodává ve dvou variantách: volný, uvolnit a prémie. V této příručce vám ukážeme, co můžete dělat s bezplatnou verzí a jak vy můžete rychle vytvořit vlastní formulář pro získání správného typu zpráv a informací od návštěvníků S bezplatnou verzí programu Visual Form Builder si můžete vybrat z působivého výběru typů polí, které chcete přidat do svých formulářů, včetně:

 • Text: ideální pro zadání jednoho řádku textu
 • Textová oblast: používá se pro zadávání delší zprávy
 • Zaškrtávací políčko: zaškrtněte několik možností ze seznamu
 • Přepínač: vyberte pouze jednu možnost ze seznamu
 • Vybrat seznam: vyberte položky ze seznamu
 • Adresa: fyzické umístění, včetně ulice, města atd.
 • Datum: s výběrem data
 • E-mail: e-mailová adresa odesílatele
 • URL: adresa webové stránky
 • Měna: peněžní hodnota
 • Číslo
 • Čas: 12 nebo 24 hodin
 • Telefon: americké a mezinárodní formáty
 • HTML
 • Nahrání souboru
 • Pokyny: formát prostého textu nebo HTML

Program Visual Form Builder také usnadňuje, aby návštěvníci zadali správné informace do každého pole formuláře automaticky je ověřuje.

Field Validator

Další velmi užitečnou funkcí tohoto pluginu pro tvorbu formulářů WordPress je to přidává ověření proti spamu do vašich formulářů. V tomto poli jsou uživatelé vyzváni, aby provedli jednoduchý postup, který musí před vyplněním formuláře správně vyplnit.

Ověření antispamem

To pomůže zabránit zneužití vašeho formuláře spammery, kteří doufají, že zaplní vaši doručenou poštu nevyžádanými e-maily, které by se rychle staly, kdybyste nezahrnuli nějakou formu lidského ověření. Mezi další užitečné funkce bezplatné verze aplikace Visual Form Builder patří:

 • Ukládat příspěvky do databáze WordPress
 • Exportovat příspěvky jako soubor CSV
 • Odesílejte příspěvky na více e-mailových adres
 • Po odeslání přesměrovat uživatele na stránku nebo URL
 • Posílejte potvrzení uživatelům
 • Duplicitní formuláře šetří čas
 • Uspořádat pole ve sloupcích
 • Přizpůsobte formulář pomocí CSS

Jak vidíte, s programem Visual Form Builder můžete dělat mnohem více, než jsou standardní funkce základního pluginu kontaktních formulářů.

Průvodce používáním nástroje Visual Form Builder

Když se díváme na bezplatnou verzi aplikace Visual Form Builder, lze ji nainstalovat na váš web přímo prostřednictvím administrátorské oblasti WordPress. Jednoduše se přihlaste ke svému dashboardu a přejděte na Pluginy> Přidat nový.

Přidat plugin

Jakmile je tam, vyhledejte Visual Form Builder a poté klikněte na tlačítko Instalovat nyní a poté na odkaz Aktivovat nyní jej přidejte na svůj web. Po aktivaci uvidíte v nabídce postranního panelu novou položku s názvem Visual Form Builder. Odtud můžete nakonfigurovat zásuvný modul, exportovat formuláře, zobrazit odeslání formuláře a přidat nový formulář. Protože program Visual Form Builder nepřichází s žádnými předem vytvořenými formuláři, prvním krokem je vytvoření nového kliknutím na položku nabídky Přidat nový formulář..

Vytvoření nového formuláře

První fází vytvoření nového formuláře je zadání jména, zadání jména, nastavení odpovědi na e-mail, předmět e-mailu, který bude zaslán, a e-mailovou adresu, na kterou chcete odeslat formulář.

Přidat nový formulář

Po zadání základních údajů můžete přejít k vytvoření formuláře. Dalším krokem je kliknutí na tlačítko nastavení v horní části stránky nástroje pro tvorbu formulářů.

Nastavení Tvůrce vizuálních formulářů

Odtud můžete určit, kdo obdrží kopii podání, co se stane uživateli po odeslání formuláře a také, zda poslat uživateli e-mail s oznámením potvrzení jejich podání.

Krok 1

Po nastavení formuláře lze pole přidat. Přidání různých typů polí do formuláře je stejně snadné jako kliknutí na jednu z dostupných možností vlevo. Po přidání pole do formuláře může být táhl a spadl na místo. Pole formuláře lze také přizpůsobit vašim požadavkům kliknutím na ikonu rozbalení.

Krok 2

To vám umožní přidat vlastní štítky instruovat uživatele, co mají zadat do každého pole. Pokud chcete kdykoli vidět, jak bude váš formulář vypadat, když bude zveřejněn na vašem webu, musíte nejprve uložit formulář a poté vložit do příspěvku nebo stránky.

Publikování formulářů

Program Visual Form Builder usnadňuje vložení formuláře do příspěvku nebo stránky pomocí tlačítka, které se přidá do editoru příspěvků WordPress..

Krok 3

Po kliknutí na tlačítko Přidat formulář si můžete vybrat ze všech existujících formulářů, které byly vytvořeny, a poté vložit formulář do svého příspěvku nebo stránky. Pokud potřebujete změnit umístění formuláře, můžete jednoduše vystřihněte a vložte krátký kód. Chcete-li zkontrolovat svůj nový formulář, klikněte na tlačítko Náhled příspěvku a zobrazí se v akci.

Příklad formuláře

Pokud formulář nevypadá úplně dobře, můžete přepnout zpět tvůrce formulářů a provést potřebné změny.

Zobrazit odeslání formuláře

Kromě odesílání formulářů na výběr e-mailových adres podle vašeho výběru, Visual Visual Builder také ukládá příspěvky do databáze WordPress. To znamená, že se můžete snadno vrátit zpět a zobrazit všechny položky formuláře na jednom místě v administrátorské oblasti WordPress, namísto hledání v doručené poště. Při prohlížení jednotlivých příspěvků získáte také možnost jejich tisku.

Zobrazit uložená podání

Můžete také exportovat uložené položky formuláře jako soubor CSV pro prohlížení v aplikaci, jako je Excel. Díky tomu je velmi snadné filtrovat příspěvky, sdílet je s kolegy nebo je zálohovat pro úschovu.

Exportovat odeslání formuláře

Tato funkce může být velmi užitečné pro nezávislé pracovníky a poskytovatele služeb kdo jej může použít k rychlému sestavení seznamu historických dotazů od potenciálních klientů, které pak mohou kontaktovat, aby generovali další obchody.

Závěr

Program Visual Form Builder je ideální volbou pro každého, kdo chce vytvořit pokročilejší formuláře než základní kontaktní formulář pro svůj web. Nicméně, jak to je tak snadné použití, i ti, kteří hledají jednoduché řešení kontaktního formuláře, najdou vhodnou volbu, která jim dává možnost budovat složitější formy s rostoucími jejich potřebami.

Pro ty, kteří potřebují ještě více funkcí, pro verze a její doplňky učiní již užitečný plugin ještě užitečnějším a vyplatí se vyzkoušet.

Získejte zdarma WordPress Plugin pro tvůrce vizuálních formulářů

Na co plánujete použití pokročilého formuláře? Prosím podělte se o své myšlenky v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map