Průvodce snadným digitálním stahováním pro začátečníky a doporučené doplňky

Takže chcete prodat produkt online. Myslíme si, že je to úžasné! Nyní zbývá jen rozhodnout, jak. Naštěstí pro vás WordPress usnadňuje spuštění vlastního internetového obchodu a pokud prodáváte digitální zboží, nemůžete dělat lépe než Snadné digitální stahování – bezplatný e-commerce plugin WordPress, který usnadňuje prodej digitálního zboží.


Snadné funkce digitálního stahování

Jsem si jistý, že chcete vědět, co dělá Easy Digital Downloads (zkrátka EDD) tak skvělou volbou pro WordPress, a proč byste si ji měli vybrat před jinými možnostmi elektronického obchodování. Existuje mnoho důvodů, proč by váš individuální obchod mohl chtít použít EDD, ale existuje několik důvodů, které platí pro všechny.

Volný, uvolnit

V první řadě je to zdarma, což znamená, že základní zásuvný modul se jistě hodí do něčího rozpočtu. Nenechte se vyhazovat neexistující cenovkou, EDD je dobře udržovaný plugin s pravidelnými aktualizacemi a opravami zabezpečení, aby byl zajištěn bezpečný nákup. Navíc existuje mnoho bezplatných doplňků a rozšíření dostupných přímo od EDD i od třetích stran na WordPress.org.

Rychlé a snadné

Plugin se také snadno používá. I když dokumentaci přeskočíte (i když ji doporučujeme použít pro pomoc, pokud a kdykoli ji potřebujete), můžete si snadno a rychle běžet a snadno spustit svůj Easy Digital Downloads. Rozhraní a možnosti jsou velmi intuitivní a nastavení pluginu jsou jasně označena.

Jednoduché a rozšiřitelné

A konečně, EDD udržuje věci jednoduché. Stejně jako u jiných modulů pro elektronický obchod není vestavěno mnoho produktů. Díky tomu je EDD mnohem méně ohromující volbou při prvním spuštění obchodu, ale také to znamená, že pro vývojáře, kteří chtějí rozšíření pluginu rozšířit, existují nekonečné možnosti. Při menším počtu možností vývoje mohou vývojáři zaměřit svou pozornost na funkce, které chtějí přidat nebo zvýraznit, aby vytvořili skutečně vlastní obchody.

Průvodce nastavením snadného digitálního stahování

Průvodce nastavením snadného digitálního stahování

Jste připraveni na nastavení pomocí služby Easy Digital Downloads a začít prodávat své vlastní digitální zboží? Tento proces je jednoduchý a nebude vás trvat déle než jedno odpoledne. Je potřeba jen několik zdrojů, takže nezačínáme, aniž byste zabrali více času.

Pre: Požadavky na vytvoření internetového obchodu pomocí snadného digitálního stahování

Počkejte jen jednu sekundu! Než začnete, budete muset mít nainstalovanou instalaci WordPress s vlastním hostitelem. Samostatný hostitel WordPress je spravován ve vaší vlastní doméně a hostován s vaším vlastním plánem webového hostování (aby nedošlo k záměně s bezplatnými blogy nabízenými WordPress.com, můžete se dozvědět více o rozdílech mezi WordPress.org a WordPress.com na našem blog).

Pro vaši vlastní instalaci WordPress budete potřebovat následující (samozřejmě, uvedené značky a společnosti jsou jednoduše naše doporučení, ale stále potřebujete každé z nich bez ohledu na to, kde jste se rozhodli koupit):

 • Hostingový plán
  Vzhledem k tomu, že zřizujete internetový obchod, důrazně doporučujeme, abyste si zakoupili dobrý, spravovaný hostingový plán, který může podporovat provoz vašeho webu. Spravovaný hosting přichází s již nainstalovaným WordPress, takže jakmile si vyberete svůj plán, WordPress je již na vašem serveru připraven k provozu. Důrazně doporučujeme WP Engine – to je to, co používáme, a nikdy jsme neměli problém. Postarají se o vaše servery za vás a pokud procházíte naše webové stránky nebo některá z našich ukázek motivů WordPress, uvidíte, že to rychle září. Plány začínají na 29 $ / měsíc a nabízejí spoustu zdrojů pro nový internetový obchod.
 • Doménové jméno
  Toto je vaše skutečná adresa URL, a pokud není zahrnuta v plánu hostování, musíte ji zakoupit z registru domény (doporučujeme také přidat soukromí, zejména pokud se chcete vyhnout veškerému nepříjemnému spamu, pokud je vaše e-mailová adresa veřejná). Používáme GoDaddy pro naše doménová jména (kde můžete získat svou doménu za pouhých 4,99 $ za první rok), ale mezi další oblíbené registry patří Domain.com a NameCheap. Až budete mít doménové jméno, budete ho muset směřovat na váš server. Porovnejte dokumenty nápovědy v registru vaší domény s pokyny vaší hostitelské společnosti, kde najdete pokyny, jak to provést.
 • SSL certifikát
  Pokud něco prodáváte, budete muset fakturovat osobní údaje od zákazníků. To znamená, že váš web musí mít absolutně certifikát SSL. Můžete získat zdarma SSL od Pojďme se zašifrovat, je však třeba je každých pár měsíců obnovit a nenabízejí stejnou ochranu jako jejich prvotřídní protějšky. Ušetřete si stres a jednoduše si zakupte certifikát a zároveň získejte svou doménu. GoDaddy nabízí SSL certifikáty za rozumnou cenu (as tímto GoDaddy SSL kupónem můžete ušetřit až 28%, stát vás jen 49,99 $ za rok), a pokud se budete řídit jejich průvodce je to docela snadné nastavení. Náš bezplatný průvodce SSL můžete také použít, pokud používáte hostitele, který zatím nepodporuje Pojďme se zašifrovat.

Jakmile budete mít své doménové jméno, SSL a hosting vše připravené, můžete začít budovat svůj web a svůj obchod s EDD.

Průvodce videem WPCrafter Easy Digital Downloads

Adam z WPCrafter.com vytvořil tento skvělý video tutoriál, který vás provede procesem nastavení stahování Easy Digital poprvé. Pokrývá všechny kroky, o kterých mluvíme níže. Doporučujeme sledovat video a následovat klíčové body pomocí našeho průvodce. Do té doby budete EDD profík! Také se podívejte na všechny Adamovy ostatní Výuková videa WordPress také – pokrývá spoustu užitečných tipů, triků a vylepšení WordPress každý týden z nových videí (takže se přihlaste k odběru, abyste si nikdy nenechali ujít!).

Krok 1: Stáhněte a nainstalujte snadno digitální stahování

WordPress opravdu všechno usnadňuje a instalace EDD je stejně jednoduchá jako instalace jakéhokoli jiného pluginu. Nejprve se přihlaste k instalaci WordPress. Z hlavního panelu přejděte na Pluginy> Přidat nový.

Snadné digitální stahování WordPress Plugin

Odtud hledejte „snadné digitální stahování“. Úplně prvním výsledkem by mělo být Easy Digital Downloads od Pippin Williamson. Klikněte na ikonu Nainstalovat nyní a poté aktivovat.

Nainstalován snadný digitální download WordPress Plugin

Měla by se zobrazit potvrzovací stránka podobná té výše. Přidá se nová volitelná funkce dashboardu Stahování. Zde budete moci spravovat svůj internetový obchod a veškeré digitální zboží, které přidáte k prodeji.

Krok 2: Nastavení úložiště Easy Digital Downloads

Před přidáním produktů se domníváme, že je důležité mít základní možnosti vašeho obchodu. Jsou zde samozřejmě vestavěny tuny úžasných možností, takže můžete svůj obchod optimalizovat, jak chcete. Jen se dotkneme možností, které považujeme za nejdůležitější, ale nemělo by vám to zabránit v tom, abyste důkladně zkontrolovali všechna nastavení a ujistili se, že odpovídají vašim potřebám..

Snadné digitální stahování Obecné nastavení

Začněte kliknutím na Stahování> Nastavení. Tím se dostanete na stránku s obecnými nastaveními. Když nainstalujete EDD, vaše stránky pokladen, úspěchů, neúspěšných transakcí a historie nákupů se automaticky vytvoří a přiřadí k vám (snadné?). Na této stránce stačí přidat Umístění obchodu: Země a stát. Poté klepnutím uložte.

Nastavení měny pro snadné digitální stahování

Poté klikněte na modrou Nastavení měny odkaz na kartě Obecné. Ve výchozím nastavení EDD použije pro vaši měnu standardní nastavení v amerických dolarech. Pokud to používáte, pak by neměly být nutné žádné změny, ale u jakékoli jiné měny upravte nastavení své měny, pozici znaku měny, tisíce a oddělovače desetinných míst. Znovu nezapomeňte uložit.

Snadné digitální platební platební brány

Nyní vyberte Platební brány tab. V této části můžete povolit platební metody, které chcete přijmout. Ve výchozím nastavení EDD zahrnuje Paypal a Amazon, ale podporuje řadu dalších bran včetně Stripe, BitPay, Braintree, NETbilling, Authorize.net a dalších. Všechny tyto brány jsou k dispozici jako prémiové doplňkové brány pro EDD za 49 USD ročně.

POZNÁMKA: Zde můžete povolit testovací režim. Při prvním nastavení obchodu doporučujeme použít zkušební režim, abyste se ujistili, že jste správně nakonfigurovali své brány..

Snadné digitální stahování Paypal Standardní nastavení

Pokud používáte PayPal, klikněte na ikonu PayPal Standard na kartě Platební brány. Pro mnoho obchodů je PayPal snadný a efektivní způsob přijímání plateb. Nastavení je poměrně jednoduché. Musíte přidat svůj e-mail PayPal, Pověření podpisu API a poté uložte.

Pokud jste přidali další doplňky brány, nyní je čas je také nakonfigurovat. Každá brána bude mít různá nastavení, proto si v dokumentaci každého doplňku vyžádejte pomoc.

Nastavení e-mailu pro snadné digitální stahování

Další část k přezkoumání je Nastavení e-mailu. EDD obsahuje výchozí e-mailovou šablonu, takže pokud jste s tím spokojeni, stačí přidat své vlastní logo a uložit. Můžete samozřejmě přidat vlastní vlastní šablonu nebo použít doplněk e-mailových šablon (který zahrnuje 12 e-mailových šablon za pouhých 15 $).

Příklad snadného digitálního stahování e-mailem

Můžete také kliknout na Náhled dokladu o nákupu vidět e-mail zaslaný vašim zákazníkům. Chcete-li provést nějaké změny, použijte možnosti pod modrým odkazem Nákupy na kartě E-maily.

Snadné styly digitálního stahování

S předem připravenými e-maily klikněte na ikonu Styly vyberte výchozí styl a barvu tlačítka. Pokud používáte téma WordPress bez možností stylingu, jedná se o rychlý a snadný způsob, jak zajistit, aby váš obchod vyhovoval alespoň barevnému schématu vaší firmy..

Chcete-li opravdu změnit vzhled vašeho obchodu EDD, doporučujeme použít téma WordPress speciálně navržené a integrované s EDD. Tímto způsobem víte, že nedojde k žádným problémům s kompatibilitou, a budete si moci stylizovat svůj obchod bez velkého úsilí z vaší strany.

Pokud byste raději řešili některé vlastní CSS sami, zkontrolujte na této kartě tlačítka Zakázat styly a klikněte na Uložit. Poté použijte pokyny v nápovědě k dokumentu EDD přizpůsobení pluginu začít s vlastním vlastním CSS.

Snadné nastavení daně z digitálního stahování

Karta Daně je velmi důležitá a stejně jako bychom vám rádi poskytli bezplatné rady, nejsme účetní. Jak ty nastavení daní EDD bude záviset na předpisech a pravidlech, která platí pro vaše vlastní individuální umístění. Nezapomeňte provést průzkum, povolte požadovaná nastavení daní a poté změny uložte.

Nastavení pokladny pro snadné digitální stahování

Přejděte na kartu Různé a klikněte na ikonu Nastavení pokladny. Nejdůležitější možností je vynutit SSL při platbě. To šifruje data webových stránek odesílaná mezi prohlížečem zákazníka a vaším serverem. Jako online obchodník, který přijímá citlivé fakturační údaje, je důležité používat přiměřená bezpečnostní opatření k ochraně dat vašich zákazníků, což znamená, že pro vaši stránku pokladny použijte SSL..

Snadné digitální stahování Nastavení stahování souborů

Pokud chcete nastavit omezení, kolikrát mohou být vaše produkty staženy, přejděte na stránku Stahování souborů V sekci Povolit limit stahování souborů. Tímto způsobem můžete určit, zda lze položku stáhnout pouze jednou, dvakrát, neomezeně atd.

Snadné nastavení účetnictví pro digitální stahování

Pro lásku svého účetního prosím povolte možnost Pořadová čísla objednávek pod Nastavení účetnictví na kartě Různé. Díky tomu bude pro vaše čísla mnohem snazší sledovat vaše finance a související zprávy.

Smluvní podmínky snadného digitálního stahování

Nakonec jděte na Smluvní podmínky v sekci vytvořte podmínky, se kterými by zákazníci měli souhlasit před odhlášením. Pokud potřebujete pomoc s vytvářením podmínek, můžete provést rychlé vyhledávání Google. Jeden zdroj, který jsme našli, je TermsFeed, na kterém je skvělý článek právní dohody o digitálních produktech. Podívejte se na další informace o různých zásadách a podmínkách, které byste měli při prodeji digitálního zboží vytvořit.

Woohoo – všechna vaše nastavení jsou připravena a nyní můžete přejít k přidávání produktů ke stažení do vašeho obchodu.

Krok 3: Přidání produktů pro snadné digitální stahování

S nainstalovaným EDD a nastavením můžete nastoupit čas ke stažení. Prvním krokem je kliknout na Soubory ke stažení> Přidat nové. Tím se otevře zcela nová stránka produktu, kde můžete přidat všechny své informace o stahování.

Snadné digitální stahování produktu

Můžete si prohlédnout výše uvedený snímek obrazovky a podívat se, jak by váš produkt mohl vypadat, když přidáte svůj obsah. Budete chtít vyplnit většinu sekcí.

Počínaje shora musíte přidat produkt Titul a Popis, stejně jako vyberte všechny použitelné Kategorie nebo Značky pokud je budete používat pro svůj obchod.

Po přesunutí stránky dolů byste měli vidět metabox pro přidání vaší Ceny ke stažení. Zde zadejte svou cenu nebo povolte variabilní ceny, pokud chcete nabídnout více než jeden formát stahování (například licence na různé produkty, různé velikosti souborů atd.).

Dále vyberte Typ produktu (výchozí nebo svazek) a poté nahrajte své soubory do souboru Stahování souborů sekce.

Nakonec máte možnost přepsat globální nastavení stahování, které jste použili dříve, například limity stahování a možnosti tlačítek. Můžete také nahrát vybrané Stáhnout obrázek pokud to má smysl pro vaše výrobky.

Až budete hotovi, publikujte své stahování a opakujte postup pro všechny své další produkty!

Krok 4: Vytvoření hlavní stránky obchodu

Vytvoření obchodu jste téměř hotovi! Posledním krokem je vytvoření hlavní stránky obchodu, ve které budou zobrazeny všechny vaše produkty. EDD používá krátké kódy, které usnadňují vkládání vašich produktů na jakoukoli stránku.

Stránka snadného digitálního stahování

Stačí vytvořit novou stránku a vložit zkrácený kód EDD „Stahování“. Můžete vidět, co jsme použili na obrázku výše. Existuje spousta různých parametry krátkého kódu můžete použít ke změně vzhledu stahování po vložení motivu (možnosti skrytí tlačítka Koupit, počet sloupců, zobrazení úplného popisu položky a další). Použili jsme možnosti pro počet stažení na stránku, počet sloupců a pro přidané stránkování.

Snadné digitální stahování Shop Front End

A tak vypadá náš obchod na frontendu. Toto je výchozí nastavení WordPress 2015 Téma. Jediné vylepšení, které jsme udělali, bylo nahrání vlastního loga pro náš obchod Cool Store (které lze přidat z WordPress Customizer pod Vzhled> Přizpůsobit> Identita stránek), jakož i změnu výchozího oříznutí miniatur (které lze změnit z ovládacího panelu WordPress pod Nastavení> Média).

Přizpůsobení úložiště Easy Digital Downloads

Chcete úžasně vypadající EDD obchod, aniž byste museli sami kódovat spoustu vlastních CSS? Snadné – to jsou motivy a doplňky. Díky dobrému tématu a několika užitečným pluginům můžete vytvořit úžasný e-obchod se všemi funkcemi, které potřebujete pro své podnikání.

Snadné digitální stahování WordPress Témata

Nejrychlejší způsob, jak změnit vzhled obchodu EDD, je téma. Vývojáři motivů si dali čas zacílit na všechny prvky CSS v zásuvném modulu pro elektronický obchod, abyste mohli mít krásný obchod. I když je na webu k dispozici mnoho skvělých témat EDD a to je jen několik z našich oblíbených.

Prodejte zdarma snadné digitální stahování WordPress Téma

Vendd WordPress Theme od Easy Digital Downloads je nejen zdarma, ale také navržen a vyvinut stejným týmem za EDD. To znamená, že se nemusíte obávat žádných problémů s kompatibilitou, protože každý aspekt tématu funguje s EDD hladce. Existuje spousta vestavěných možností pro barvy, pozadí, šablony stránek pro front-end podání, 3 rozvržení stránky a další.

Pokladna Premium Easy Digital Downloads WordPress Theme

Další skvělou možností je téma Checkout WordPress Theme od společnosti Array, které zahrnuje elegantně navržené možnosti pro vytvoření digitálního obchodu nebo tržiště. Přidané tematické funkce pro týmovou stránku, cenové tabulky, reference, vlastní písma Typekit, vlastní barvy a další usnadňují vytvoření jedinečného designu průčelí.

Olam Premium Snadné digitální stahování WordPress Téma

Pokud hledáte flexibilní prémiové téma, měli byste se podívat na téma Olam WordPress od webNesters. Olam je vynikající volbou pro vytvoření internetového obchodu s WordPress, protože podporuje více pluginů pro elektronický obchod, včetně EDD. Téma zahrnuje také tvůrce stránek Unyson, pomocí kterého můžete kromě výkonného úložiště EDD vytvářet vlastní stránky.

Squarecode Premium Easy Digital Downloads WordPress Téma

A konečně, pokud máte zájem začít svůj vlastní trh, pak je WordPress Theme Squarecode Marketplace Theme od Cr3ativThemes skvělou volbou. Toto téma je plně kompatibilní se všemi doplňky na trhu EDD a obsahuje snadné možnosti pro vlastní barvy, pozadí, logo, favicon, rozvržení v rámečku nebo celé stránky, zaměstnance, portfolio, kariéru a mnoho dalšího..

Snadné digitální doplňky ke stažení

V závislosti na tom, co prodáváte, chcete-li mít pobočky nebo chcete-li mít možnost prodávat členství, máte na trhu EDD k dispozici spoustu úžasných prémiových doplňků, které vám pomohou přidat do digitálního obchodu další funkce. V současné době existuje více než 150+ doplňků zdarma a prémiových doplňků. Zde je jen několik z našich oblíbených.

Recenze produktů Snadné digitální stahování

Recenze Add-on pro snadné digitální stahování umožňuje vašim zákazníkům zanechat hodnocení a recenze pro vaše stahování. To je skvělý způsob, jak ukázat důkaz, že vyrábíte úžasné produkty, a doplněk dokonce zahrnuje možnost zaslat svým recenzentům kuponový kód jako poděkování za zanechání jejich názoru.

Doplněk pro snadné digitální stahování PayPal Pro / Express

Pro profesionální zážitek z pokladny byste měli zvážit PayPal Pro & Express Add-on pro EDD. S uživateli PayPal Pro můžete provést nákup kreditní karty, aniž byste museli opustit váš web, a PayPal Express nabízí další vrstvy zabezpečení, takže informace vašich zákazníků zůstanou v bezpečí.

Sociální slevy Snadné digitální stahování doplněk

Dejte svým zákazníkům odměnu pomocí Doplněk sociálních slev pro snadné digitální stahování. Tento doplněk vám může nabídnout slevy, když uživatelé sdílejí vaše produkty na různých sociálních sítích. Můžete však také deaktivovat funkci slevy a použít doplněk jako snadný způsob, jak přidat tlačítka sociálních sdílení na své stránky produktů.

Doplněk Dropbox Easy Digital Downloads

Doplněk Dropbox pro snadné digitální stahování umožňuje hostovat vaše stahovatelné soubory na Dropbox místo na vašich webových stránkách. To může urychlit procesy stahování a také snížit zatížení serveru, což vám ušetří peníze za hostování nebo převod poplatků.

Doplněk pro opakované platby Snadné digitální stahování

Chcete nabízet vaše stahování jako součást prémiového členství? Doplněk pro opakované platby pro EDD vám umožňuje nastavit opakující se platby, které se účtují vašim zákazníkům denně, týdně, měsíčně, ročně atd. Kombinujte to s Doplněk omezení obsahu vytvořit pro členy pouze oblasti.

Vytvořte si vlastní balíček Starter Pack Snadné digitální doplňky ke stažení

Pro mnoho nových obchodů Easy Digital Downloads Balíček Starter Pack je perfektní. Máte možnost vybrat všechny doplňky, které chcete najednou. A při nákupu 5 a více doplňků okamžitě ušetříte 30% z nákupu. To nemůžeš porazit!

Balíček doplňků Snadné digitální stahování Marketplace

Pokud plánujete vybudovat vlastní tržiště, pak Easy Digital Downloads Svazek tržiště je nutností. Tato sada 8 prémiových rozšíření zahrnuje všechny doplňky, které budete potřebovat, aby mohli všichni členové odesílat položky k prodeji, spravovat provize, shromažďovat recenze zákazníků, nabízet odměny a další. Navíc ušetříte 170 USD nákupem všech 8 doplňků jako svazku.

Jádro rozšíření Snadné digitální doplňky - balíček doplňků

A konečně, pokud chcete jednoduše všechny doplňky, získejte Easy Digital Downloads Balíček Core Extensions. To zahrnuje a neomezenou licenci na užívání pro každý z prémiových doplňků, které jsou v současné době k dispozici od EDD. Tento balíček je nejdražší, ceny za 495 USD, ale pokud váš webový vývojář, který bude mnohokrát používat mnoho doplňků, bude to hodně (ušetříte téměř 80%).

Zabalení

Tam to máte – náš úplný, podrobný průvodce, jak nastavit Easy Digital Downloads poprvé, a také sbírku našich oblíbených témat WordPress a doplňků EDD. Doufáme, že jsme vám pomohli zdokonalit své dovednosti v oblasti EDD, abyste mohli začít prodávat své vlastní digitální produkty online.

Máte otázku, kterou jsme se v tomto článku nezabývali? Nebo více tipů pro nové uživatele Easy Digital Downloads? Zanechte nám komentář níže – rádi bychom vás slyšeli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map