Příručka Envato WordPress Toolkit pro automatické aktualizace motivů

OZNÁMENÍ: Nástroj Envato Toolkit byl nahrazen pluginem Envato Market. Podrobnosti o tom, jak nainstalovat a nastavit nový plugin, naleznete v naší zcela nové příručce Envato Market Auto-Updates.


Miliony lidí používají témata WordPress a mnoho uživatelů a vývojářů se rozhodlo koupit prémiová témata od Themeforest. Je to renomovaný obchod s tématy, kterému mohou důvěřovat, který je známý kvalitním tématům WordPress a úžasným autorům témat (jako je WPExplorer, samozřejmě). Další skvělou vlastností Themeforest je jejich Envato WordPress Toolkit plugin pro automatické aktualizace WordPress témat. Společnost Envato vytvořila tento plugin, takže autoři Themeforest mohou kupujícím poskytnout rychlé a efektivní aktualizace, aby jejich témata zůstala bezplatná a kompatibilní s nejnovější verzí WordPress. Tento rychlý průvodce vám ukáže, jak stahovat, instalovat a nastavovat zásuvný modul Envato WordPress Toolkit (udělali jsme také video průvodce Envato WordPress Toolkit, pokud chcete raději sledovat než číst).

Získejte klíč Envato API

Před instalací pluginu byste si měli vyžádat klíč Envato API, protože jeho rozpoznání může trvat od několika minut do několika hodin. Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se do Themeforest a navštívit stránku vašeho uživatelského profilu. Klikněte na Nastavení. Měli byste vidět API Keys karta níže. Stačí kliknout na tlačítko a vygenerovat klíč API.

vygenerovat-envato-api-klíč

Envato vytvoří náhodný 32 znakový API klíč, který můžete použít. V případě potřeby můžete vytvořit více klíčů (někteří uživatelé to preferují, pokud instalují každý nákup motivu do jiné domény).

envato-api-key

Stáhněte si, nainstalujte a aktivujte Envato WordPress ToolKit Plugin

Nyní, když máte svůj klíč API, budete potřebovat plugin. Navštivte Stránka Envato WordPress Toolkit Github stáhnout soubor zip pluginu.

download-toolkit-zip

Nainstalujete sadu nástrojů Envato WordPress Toolkit stejně jako jakýkoli jiný plugin. Přihlaste se k ovládacímu panelu WordPress a přejděte do části pluginy. Klikněte na Přidat nový, poté vyberte nahrát metoda. Vyhledejte soubor pluginu, který jste stáhli z Githubu (měl by být pojmenován „envato-wordpress-toolkit-master.zip“ nebo něco podobného). Klikněte na Nainstalovat nyní, pak aktivovat plugin.

install-envato-toolkit-plugin

Po instalaci a aktivitě byste měli na ovládacím panelu vidět položku nabídky Envato Toolkit.

Nastavení sady Envato WordPress Toolkit

Nastavení pluginu je super snadné, protože již máte klíč Envato API. Jednoduše klikněte na Envato Toolkit položku na hlavním panelu a zadejte své uživatelské jméno a klíč API Envato. Pak Uložit vaše nastavení.

add-your-api-key

Po uložení by sada nástrojů měla rozpoznat klíč API a zobrazit všechny vaše nákupy Themeforest. Pokud plugin nerozpozná klíč API, je možné, že je stále příliš nový. Pamatujete, že jsem zmínil, že to může trvat několik minut nebo několik hodin? Zkuste vymazat mezipaměť nebo aktualizovat svůj prohlížeč. Pokud to nefunguje, počkejte to naším čtením blogu WordPress na hodinu a zkuste to znovu za hodinu.

viz všechny nákupy

Jakmile se zobrazí seznam nákupů, můžete si nainstalovat a aktualizovat témata Themeforest přímo z ovládacího panelu. To znamená, že se nemusíte přihlašovat k tématu Themeforest, abyste mohli kontrolovat aktualizace motivů – místo toho můžete rychle, snadno a automaticky aktualizovat témata.

Automaticky aktualizujte svá témata

Jediné, co musíte udělat pro aktualizaci tématu, je kliknout na Aktualizovat automaticky odkaz na toto téma v sadě nástrojů. Plugin vás vyzve k potvrzení vaší aktualizace. Připomíná vám, že pokud jste upravili šablonu stylů nebo jiné základní soubory bez použití podřízeného motivu, ztratíte své změny. Nedělejte si starosti s možnostmi stylů, které jste nastavili v WordPress Theme Customizer nebo v panelu Možnosti motivu – tyto možnosti nebudou provedeny aktualizací motivu.

Potvrdit-aktualizovat

Protože vždy dodržujete doporučené postupy a pro jakékoli změny v kódu motivu jste použili podřízené téma, klikněte na OK aktualizovat téma. Dále se zobrazí obrazovka aktualizace, na kterou jste zvyklí.

téma aktualizace

Po dokončení aktualizace se vrátíte na kartu Envato Toolkit a uvidíte, že vaše téma je nyní aktuální.

aktuální sada nástrojů

A je to. Snadno? Stačí zkontrolovat Stránka Envato WordPress Toolkit Github čas od času zjistit, zda je k dispozici aktualizace pluginu. V tuto chvíli nemá automatický aktualizátor, takže se na hlavním panelu WordPress nezobrazí oznámení o aktualizaci.

Vždy je dobré vaše témata plně aktualizovat, protože autoři často opravují chyby, aktualizují nejnovější verzi WordPress a přidávají nové funkce. Doufejme, že tento rychlý tutoriál pomůže usnadnit aktualizaci témat Themeforest!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map