Přidejte události do WordPress jako profík s kalendářem událostí

Jak přidat události do WordPress pomocí kalendáře událostí

Bez ohledu na to, jaký typ webu WordPress spravujete v určitém okamžiku, možná budete chtít sdílet události se svými čtenáři. A to je úžasné! Ať už provozujete blog o hudbě, web pro komunitní skupinu, spravujete stránku pro profesní asociaci nebo možná píšete o WordPress – každý týden se dějí události, které se vztahují k vašemu tématu. Tak proč je nesdělit svým čtenářům?


Jak přidat události do WordPress

Kalendář událostí Země

WordPress je výkonná platforma a naštěstí pro vás vývojáři témat a pluginů již udělali veškerou práci, aby bylo možné sdílet události pomocí WordPress. Vaše první možnost je nainstalujte motiv, který zahrnuje vlastní typ příspěvku události (jako výše uvedený motiv Země). To je výhodné, protože nebudete mít žádné problémy s kompatibilitou – události jsou předdefinovány. Ale později se můžete setkat s některými problémy, pokud chcete přepínat mezi tématy, protože by mohly mít různé možnosti událostí (což by umožnilo přechod hrbolatého tématu).

Druhou možností je ponechat téma, které aktuálně máte (nebo možná upgradovat na něco čerstvého a nového) a nainstalovat plugin událostí. Je to skvělý způsob, jak spravovat své události, protože bez ohledu na to, jaké téma používáte, všechny vaše příspěvky na události jsou s pluginem bezpečné a zdravé. Než začnete, ujistěte se, že je váš plugin kompatibilní s vaším tématem WordPress, a zkuste vybrat kvalitní plugin, o kterém víte, že je podporován.

Průvodce nastavením kalendáře událostí

Kalendář událostí Zdarma WordPress Plugin

Jste připraveni přidat události na svůj web WordPress? Pokud jste se rozhodli jít cestou motivu, stačí nainstalovat motiv a začít přidávat události pomocí vlastního typu příspěvku.

Pokud chcete použít plugin, důrazně doporučujeme bezplatný plugin Kalendář událostí moderním kmenem. Nejen, že je tento plugin zcela zdarma, ale také se může pochlubit responzivním designem, vestavěnými popisy, podporou značek a kategorií, pokročilým vyhledáváním, integrací map Google a vlastním widgetem pro vaše nadcházející události. Navíc je připraven překlad, takže jej můžete snadno použít pro jakékoli národní prostředí.

A nejlepší ze všeho je, že tento skvělý bezplatný plugin dokonale funguje s výkonným tématem Total WordPress. Nyní, když víte, proč je kalendář událostí tak úžasný, začněme. Nejprve musíte nainstalovat plugin.

Nainstalujte plugin WordPress Calendar Calendar zdarma

Otevřete ovládací panel WordPress a přejděte na Pluginy> Přidat nový.

Plugin kalendáře událostí: Přidat nový

Další hledání „kalendář událostí“. Úplně prvním výsledkem by měl být modrý náhled kalendáře událostí moderního kmene.

Plugin kalendáře událostí: Instalovat

Jděte do toho a klikněte na Nainstalujte Po dokončení instalace se zobrazí aktivační odkaz.

Plugin kalendáře událostí: Aktivní

Pokud vše dopadlo dobře, měla by se zobrazit obrazovka dokončení, jako je ta výše. Posledním bitem je vytvoření nové stránky a pojmenování „Události“..

Kalendář událostí: Stránka událostí

Uvidíte varování, že stránka používající / události slim bude nahrazena vaším kalendářem událostí. Což by mělo být to, co chcete. Nedělejte si starosti, pokud chcete svůj kalendář na jiné adrese URL, můžete to upravit v nastavení (které přejdeme později).

Díky tomu můžete začít s nastavením vašich událostí! Můžete se okamžitě zapojit do přidávání jednotlivých událostí, ale doporučujeme provést nejprve nastavení, abyste provedli úpravy.

Nakonfigurujte nastavení pluginu kalendáře událostí

Chcete-li začít s možnostmi nastavení, přejděte na Události> Nastavení. K dispozici jsou čtyři karty – Obecné, Grafické, API a Nápověda. Tato poslední karta se může hodit, pokud narazíte na ránu při přidávání vašich událostí nebo pokud máte problémy s konfliktem motivů nebo pluginů. Karta API je volitelná pro weby s vysokou návštěvností, které chtějí přidat klíč API Google Maps API. Většina webů událostí bude zajímat pouze první dvě karty.

Plugin kalendáře událostí: Obecná nastavení

Na Všeobecné na kartě najdete možnosti pro počet událostí na stránce, možnost sloučení a zobrazení událostí na hlavní stránce blogu a několik možností pro nastavení časového pásma. Existují také možnosti pro mapy Goggle, měny a vlastní možnosti adresy URL, pokud je potřebujete (to by se použilo pouze v případě, že chcete, aby se váš kalendář zobrazoval na jiné stránce, než je adresa URL / události).

Kalendář událostí: Nastavení zobrazení

Zobrazit karta je přesně to, jak to vypadá – zobrazení možností pro vaše stránky událostí. Nejdůležitější možností na této stránce je Šablona událostí – Pravděpodobně budete chtít zvolit výchozí šablonu stránky, pokud chcete, aby se na stránce událostí zobrazoval kalendář událostí. Pokud však vaše téma WordPress obsahuje vlastní možnosti stránky (například způsob, jakým Total zahrnuje výchozí šablonu stránky událostí), vyberte si místo toho.

Odtud můžete změnit vzhled a rozvržení svých událostí. Vyberte základní styl (doporučujeme použít výchozí styl událostí Tribe) a nastavit formátování data. Pokud jste vývojář, je zde také pole pro přidání vlastního HTML nad a pod obsah události (pokud však nemáte pohodlné kódování, doporučujeme tuto část přeskočit)..

Přidání událostí do WordPress pomocí kalendáře událostí

Díky svému obecnému nastavení můžete začít přidávat události. Stejně jako každý typ příspěvku WordPress přejděte na Události> Přidat nové.

Plugin kalendáře událostí: Přidat událost

Vaše obrazovka by měla vypadat trochu povědomě. Přidejte název události, popis, kategorii a značky, stejně jako byste chtěli běžný blogový příspěvek. Co se bude lišit, je Možnosti události box na pravé straně obrazovky, stejně jako Kalendář událostí (a možná další nastavení události v závislosti na motivu – náš snímek obrazovky obsahuje přidané možnosti celkem motivu).

Možnosti události pole obsahuje možnost skrýt vaši událost na hlavní stránce s výpisy událostí a také možnost, aby byla vaše událost v kalendáři lepkavá (uživatelé tak mohou událost vidět v kalendáři i po jejím skončení).

Kalendář událostí sekce pod vaším hlavním obsahem je místo, kde budete moci přidat informace o místě konání a organizátora (oba můžete znovu použít pro budoucí události), jakož i náklady na akci a odkaz na samostatnou událost nebo web o prodeji vstupenek.

Kalendář událostí: Možnosti obrazovky

Pokud nevidíte moduly Možnosti událostí a Kalendář událostí, klikněte na ikonu Možnosti obrazovky v pravém horním rohu řídicího panelu a zkontrolujte, zda jsou možnosti povoleny.

Kalendář událostí: Příspěvek na události

Jakmile přidáte všechny své informace, publikujte svou událost. Kliknutím zobrazíte svou událost. V závislosti na informacích, které jste přidali do své události, a na motivu, který používáte, by vaše událost měla vypadat podobně jako výše uvedený obrázek.

Kalendář událostí: Stránka událostí

A pokud přejdete na svou hlavní stránku událostí (a používáte výchozí šablonu událostí), měli byste vidět úžasný kalendář událostí se svými nadcházejícími událostmi a veškerými nalepenými minulými událostmi. V kalendáři se také zobrazí kurzorové období, možnosti zobrazení a úryvky událostí.

Prémiové doplňky a rozšíření

Bezplatná verze Kalendáře událostí je docela úžasná, ale možná budete potřebovat trochu víc? V kalendáři událostí je k dispozici několik doplňků (včetně aktualizace Pro), ke kterým lze přistupovat přímo z ovládacího panelu WordPress pod Události> Doplňky událostí. Pokud jste vážně při propagaci akcí, měli byste zvážit Kalendář akcí Pro který přidává funkce jako přizpůsobitelné opakující se události, zobrazení fotografií a map, vyhledávání polohy, pokročilé widgety, další pole a přístup k podpoře prémiových doplňků.

Kromě Pro můžete také přidat pokročilé filtry událostí, aby uživatelé mohli najít přesně to, co hledají Filtrační lišta doplněk. Nebo můžete svým uživatelům povolit přidávání vlastních událostí pomocí Komunitní akce rozšíření. Existuje dokonce i několik rozšíření vstupenek včetně vstupenek na akci Eventbrite, komunitních vstupenek a vstupenek na akci Plus, abyste mohli prodávat své vlastní vstupenky na své vlastní akce.

Zabalení

Kalendář událostí s udržitelnou celkovou tématikou

Ať už vaše akce potřebují propagaci, Kalendář událostí je určitě skvělou volbou. A pokud potřebujete pokročilejší funkce, jednoduše si zakupte doplněk nebo dva pro rozšíření kalendáře. Milovali jsme práci s Kalendářem událostí od Modern Tribe natolik, že jsme zajistili plnou kompatibilitu s naším tématem Total WordPress, které můžete vidět a vyzkoušet na našem udržitelném ukázce..

Zobrazit kalendář udržitelných událostí

Už jste vyzkoušeli kalendář událostí? Dejte nám vědět, co si myslíte o pluginu v komentářích níže. Nebo pokud máte nějaké tipy pro ostatní uživatele, prosím, sdílejte je také!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map