Nejlepší software pro generování olova pro WordPress – recenze a průvodce OptinMonster

Příručka pro kontrolu a nastavení OptinMonster

Když provozujete úspěšný blog nebo online obchod s WordPress (nebo s jakoukoli webovou platformou), potřebujete pravidelnou základnu pro čtenáře a stálý tok nových čtenářů, abyste mohli růst. SEO jde dlouhou cestu k získání vašich webových stránek ve vyhledávačích, ale jakmile na svém webu budete mít nového návštěvníka, budete chtít, aby se vám vracely. Jedním z nejpopulárnějších a nejefektivnějších způsobů, jak se uchytit k novým čtenářům, je implementace softwaru pro generování olova pro WordPress. Dnes se zabýváme účelem softwaru pro generování olova a také pohledem na naše oblíbené – OptinMonster.


Co je to software pro generování olova?

A Vést je potenciálním novým předplatitelem nebo zákazníkem. Vedoucí generace je proces získání zájmu zákazníka o to, co musíte nabídnout. A software vedoucí generace je program nebo plugin, který vám pomůže kultivovat a zachytit tyto potenciální zákazníky.

Pro WordPress se obvykle používá software pro generování olova k vytváření vyskakovacích oken, plovoucích pruhů a in-line optinů pro růst seznamů předplatného zpravodaje. Tyto seznamy pak lze využít k posílení čtenářství blogů nebo k propagaci jakéhokoli zboží nebo služeb, které nabízíte prostřednictvím svého webu. To vám zase pomůže transformovat jednorázové návštěvníky vašeho webu WordPress na zpětné návštěvníky.

Pokud jde o možnosti pro generování potenciálních zákazníků, existuje poměrně jasná hranice toho, co si uživatelé myslí – buď je máte rádi nebo je nenávidíte. Ale bez ohledu na to, jak se na optiny cítíte, nemůžete ignorovat skutečnost, že jsou velmi efektivní a zdokumentovali se zdvojnásobení a trojnásobné sazby předplatného (a v některých případech dokonce více – například jak Nikki, In Stitches používá přihlašovací údaje ke zvýšení počtu odběratelů o 1375%).

Nejlepší software pro generování olova pro WordPress: OptinMonster

Software pro generování potenciálních zákazníků OptinMonster pro WordPress

Vyzkoušeli jsme mnoho zásuvných modulů a řešení pro WordPress a společnost OptinMonster nás velmi zaujala a věříme, že se jedná o nejlepší software, který je dnes k dispozici. Díky možnostem přizpůsobení, vestavěným přehledům a pokročilým technologiím pro sledování záměru zájezdu a testování rozdělení by bylo těžké najít rovnocenného tvůrce opt-in. Dáváme jí 5 hvězdiček pro snadnost, efektivitu a přehlednost.

Především OptinMonster je neuvěřitelně snadné použití. Vývojáři jednoznačně vložili spoustu myšlenek a úsilí do vytvoření intuitivního rozhraní pro vytváření optinů. Živý tvůrce přihlášení se snadno používá k výběru barev, formátů textu, rozbalovacích seznamů akcí a dalších. Tímto způsobem, i když nejste vývojář sami, můžete stále vytvářet přizpůsobené a bohaté formuláře pro přihlášení, aniž byste museli zadávat jediný řádek kódu.

OptinMonster je také super efektivní. Účelem přihlášených formulářů je rozšířit seznamy a pomocí rozmanitých stylů, formátů a možností přihlášení můžete vytvořit formulář, který převádí vaše čtenáře. Jsou zde přidány funkce pro spouštění posouvání, záměr ukončení, zamčený obsah, opuštění košíku a další. S tolika dostupnými nastaveními můžete vytvořit přihlašovací údaje pro každý scénář, abyste zachytili co největší počet potenciálních zákazníků.

Jasné hlášení je další klíčová funkce, díky které je OptinMonster tak silný. Na ovládacím panelu OptinMonster můžete vidět a porovnat, jak si vaše optická zařízení (počet návštěvníků, konverze a míra prokliků) vedou. Navíc můžete integrovat vaše přihlášení do sledování Google Analytics a získat tak ještě větší přehled o tom, kdo, co, kdy a kde lidé klikají.

Členství v OptinMonsteru

I když nechcete okamžitě utrácet hotovost, stále můžete začít s OptinMonsterem za 0 $. Pokud se stále ještě neprodáváte, máme zde úvodní video:

OptinMonster v současné době nabízí 14denní záruku vrácení peněz bez rizika, takže můžete vyzkoušet, aniž byste byli plně odhodláni. Pokud tedy chcete jít, pokračujte ve čtení a postupujte podle našeho snadného průvodce krok za krokem, jak začít.

Jak nastavit OptinMonster poprvé

OptinMonster je velmi snadno použitelný a překvapivě rychle nastavitelný. Existuje jen pár kroků a nemělo by to trvat déle než polední přestávka, aby byl váš první přihláška vytvořena a připravena k odchodu..

Vytvořte účet OptinMonster

Nejdříve si musíte zaregistrovat plán. Tato část by měla trvat jen pár minut. Takže přejděte na web OptinMonster, podívejte se na jejich 3 možnosti plánu a vyberte tu, která je pro vás nejvhodnější (přesto vám doporučujeme vybrat roční cenu, protože okamžitě ušetříte neuvěřitelných 40%).

Ceny OptinMonster 2016

Pokud jste blogger, pak Základní plán je pravděpodobně dostačující pro vaše potřeby. Možná i Plus plán by také fungoval, pokud chcete několik dalších možností. Ale pokud chcete používat všechny úžasné funkce OptinMonster nebo pokud je chcete používat na řadě webů, důrazně doporučujeme Pro plán. Je to nejdražší, ale opravdu to, co stojí 29 dolarů měsíčně, mít přístup k výkonným funkcím, jako je optimalizace pro konkrétní mobilní připojení, vlastní vyskakovací okna elektronického obchodování, přidané efekty CSS, technologie ukončení záměru, automatizace chování v reálném čase a mnoho dalšího.

Po provedení výběru plánu jednoduše pokračujte se zbytkem procesu registrace (e-mail, jméno, heslo, platba atd.).

Vytvořte a přizpůsobte své přihlášení

Přihlášení účtu OptinMonster

Po vytvoření účtu se můžete přihlásit do svého účtu. Měli byste vidět podobnou obrazovku jako nahoře. Klikněte na velké zelené tlačítko „Create New Optin“.

Název kampaně OptinMonster

Dalším krokem je zadání názvu kampaně a přidání adresy URL webu, kde budete používat přihlášený formulář.

OptinMonster Přidat web

Kliknutím na modrý odkaz „Přidat nový web“ otevřete modální okno, přidejte přezdívku a doménu svého webu a poté uložte.

Výběr formuláře pro OptinMonster

Nyní můžete začít vytvářet svůj vlastní formulář pro přihlášení. Základní plány budou mít přístup pouze k vyskakovacím oknům lightboxu a plány Plus zahrnují lightboxy, plovoucí pruhy, postranní panely a po možnostech post / in-line. Ale pokud chcete možnosti, jako je snímek výše, budete muset jít s Pro plán. To přidává další možnosti pro styly zasunutí, mobilní a celoobrazovkové přihlášení, jakož i vlastní elektronický obchod, sociální média a inteligentní vyskakovací okna na plátně. Jednoduše vyberte rozvržení a šablonu, kterou chcete použít (poznámka: pro možnosti animace CSS musíte vybrat šablonu Plátno). Pro tohoto průvodce jsme vybrali možnost „Vstup“ na celou obrazovku.

Přizpůsobení OptinMonster

Jakmile vyberete styl, budete přesměrováni na živý editor, kde si můžete začít přizpůsobovat svůj optin. Plány Basic a Plus nabízejí podobné konstrukční vlastnosti, které zahrnují snadno použitelný OptinMonster vytvořte šablonu point & click, Zvyk možnosti písma, vlastní podpora CSS a možnost přidat vlastní zprávu o úspěchu a stránku s potvrzením. S programem Pro budete mít také přístup Ano / Ne šablony stejně jako MonsterEffects které můžete použít k přidání poutavých CSS animací k různým prvkům vaší volby.

Úplně první záložka Nastavení editoru obsahuje základní možnosti vaší kampaně, včetně standardního a úspěšného trvání souborů cookie. Slouží k určení, kdy se čtenářům vaše přihlášení znovu zobrazí po jejich zobrazení nebo dokončení procesu přihlášení. Chcete-li, aby se vaše přihlášení vždy zobrazovalo, nastavte své cookies na 0.

OptinMonster Přizpůsobení stylů Optin

Na další kartě s názvem Optin najdete možnosti přizpůsobení barev a písma, možnost zahrnout odkaz na zásady ochrany osobních údajů a vlastní editor CSS. Chcete-li změnit skutečný zobrazený text, stačí kliknout a kliknout. Když začnete upravovat text, uvidíte také mini textový editor se základními možnostmi pro zdobení textu a odkazy a také možnosti pro přidání emotikonu a vlastních odstavcových stylů.

OptinMonster Ano / Ne Optin

Pokud se rozhodnete pro plán Pro od společnosti OptinMonster, zobrazí se také karta pro přidání tlačítek Ano / Ne. K dispozici jsou možnosti pro styling každého tlačítka a přidávání akcí, když čtenáři kliknou.

Zpráva o úspěchu OptinMonster

Přejděte do části Úspěch a můžete si přizpůsobit, co se stane, když se čtenář úspěšně připojí. Pokud se rozhodnete ukázat téma úspěchu, jsou do Pro plánu zahrnuty tři.

Pravidla zobrazení OptinMonster

S přihlášením plně navrženým a připraveným na cestu musíte nastavit pravidla zobrazení. Ty určují, zda a kdy se vaše přihláška zobrazí čtenářům. Existuje mnoho výchozích pravidel pro kampaně, ale máte také možnost přidat si vlastní sadu pravidel, pokud si budete přát.

Ukončete záměr je efektivní nastavení účasti exkluzivně pro členy Pro. S tímto pravidlem kampaně se vaše přihlášení spustí, když OptinMonster zjistí, že čtenáři opustí váš web. Tato funkce je velmi užitečná, protože chytání by bylo jednorázovým návštěvníkem a navázáním na návrat.

OptinMonster Přidat poskytovatele e-mailu

Karta Integrace je důležitá – odtud propojíte přihlášený formulář se svým seznamem e-mailů. OptinMonster se v současné době integruje s 24 různými poskytovateli e-mailů (od ActiveCampaign po Webhook). Jednoduše vyberte poskytovatele a zaregistrujte svůj účet podle požadovaných pokynů. Vybrali jsme MailChimp, který vyžaduje klíč API.

Klíč API MailChimp Get

Chcete-li vygenerovat nový klíč API MailChimp, jednoduše se přihlaste ke svému účtu MailChimp a přejděte do svého profilu. Odtud se vznášet na Další pak klikněte na Klíče API.

MailChimp Generovat API klíč

Nyní stačí kliknout na tlačítko „Vytvořit klíč“ a okamžitě vygenerovat nový klíč API. Zkopírujte svůj klíč API a vraťte se do opt-in editoru OptinMonster.

OptinMonster Přidat klíč API MailChimp

Vložte svůj klíč API a přidejte štítek účtu (to je jen pro vás, takže není třeba na něj příliš přemýšlet). Jakmile váš účet ověří, uvidíte další rozbalovací nabídku, vyberte svůj Seznam, možnost uvítacího e-mailu pro nové odběratele a možnost aktivovat potvrzení dvojitého přihlášení.

OptinMonster Google Analytics

Poslední částí editoru pro přihlášení je aktivace služby Analytics pro váš formulář pro přihlášení. Odtud můžete přidat sledování, abyste viděli, jak váš formulář konvertuje, a všechny další úžasné informace, které Google může poskytnout (jako chování, získávání atd.).

Až budete hotovi se všemi možnostmi přihlášení, uložte svůj formulář.

Zapněte a vložte své přihlášení

Až bude váš formulář pro přihlášení připraven, vše, co zbývá, je povolení vaší kampaně a vložení vašeho přihlášení do vašeho webu.

Obnovit kampaň OptinMonster

Aktivace přechodu kampaně na položku nabídky „Kampaň (pozastaveno)“ v horní části stránky. Klepnutím obnovíte kampaň.

Vložená kampaň OptinMonster

Pro HTML a další webové stránky nabízí OptinMonster kódy pro vložení, které lze kopírovat a vložit, ale pro WordPress není potřeba žádný kód pro vložení. Místo toho budete muset nainstalovat plugin OptinMonster WordPress.

Nainstalujte plugin OptinMonster WordPress

Chcete-li přidat své přihlášení pomocí pluginu, přihlaste se nejprve do administračního panelu WordPress pro web, do kterého chcete přidat přihlášení (to by měla být stejná adresa URL webu, kterou jste původně přidali při vytváření svého přihlášení). Pak přejděte na Pluginy> Přidat nové a vyhledejte „OptinMonster“.

Nainstalujte doplněk OptinMonster

Úplně prvním výsledkem by mělo být malé zelené monstrum. Klepnutím na tlačítko „Instalovat nyní“ a poté klepnutím na „Aktivovat“.

OptinMonster Connect Account

Po aktivaci pluginu byste měli vidět uvítací obrazovku. Dalším krokem je „Připojte se“ ke svému účtu OptinMonster. Po kliknutí byste měli být přesměrováni na obrazovku pro zadání informací o rozhraní API OptinMonster. Abyste toho dosáhli, musíte se vrátit ke svému účtu OptinMonster.

OptinMonster Generate API Key

Přejděte na hlavní panel v OptinMonster a klikněte na možnost „API“. Jednoduše klikněte na zelené tlačítko a vygenerujte své uživatelské jméno a klíč API. Zkopírujte je a přejděte zpět na obrazovku připojení pluginu.

OptinMonster Save API

Vložte informace o API a uložte je. Po uložení byste měli vidět možnost pro své Optiny.

OptinMonster View Optins

Klepnutím na kartu Optins zobrazíte formuláře pro přihlášení, které jste vytvořili na webu OptinMonster. Uvidíte, že vaše přihlášení je ve výchozím nastavení „Zakázáno“. Chcete-li jej povolit, najeďte na přihlašovací jméno a klikněte na možnost Upravit nastavení výstupu.

Nastavení výstupu OptinMonster

Zaškrtněte políčko u první možnosti „Povolit optin na webu“. Můžete také projít a provést další výběr nastavení pro načtení přihlášení na konkrétní stránky, kategorie nebo značky. Po dokončení klikněte na tlačítko Uložit a vaše přihlášení by mělo být povoleno a snadno viditelné na front-endu vašeho webu – to je vše!

Nyní se můžete vrátit zpět a vytvořit více opt-ins pro split testování, vytvořit různé styly, které budou použity na různých příspěvcích nebo na vstupních stránkách, a zkuste vytvořit opt-ins s různými pobídkami (bezplatné e-knihy, exkluzivní nabídky atd.). Takže buďte kreativní a začněte růst své seznamy!

Zabalení

Jak vidíte, OptinMonster není jen jednoduchý vyskakovací plugin – je to kompletní software pro generování potenciálních zákazníků, který můžete použít k rozšíření svého blogu a své firmy. Ukážeme vám, jak snadné je začít, takže vše, co zbývá, pokud budete mít příležitost a zkuste to. Velmi pochybujeme, že budete zklamáni, a společnost OptinMonster je ve svém produktu dostatečně přesvědčená, že nabízí 14 nerizikovou záruku vrácení peněz.

Získejte OptinMonster

Pokud máte nějaké dotazy ohledně našich zkušeností s OptinMonsterem, nebo pokud máte nějaké vlastní tipy nebo doporučení, neváhejte a zanechte nám komentář. Obzvláště bychom rádi slyšeli, pokud jste úspěšně použili OptinMonster k rozšíření svých náskoků!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map