Jak získat dokumenty podepsané pomocí WordPress

Jak podepisovat dokumenty pomocí WordPress

Všichni jsme odesílali e-maily tam a zpět, abychom dokument odhlásili více než jednou – obvykle to končí tím, že někdo musí dokument vytisknout, podepsat a naskenovat před jeho odesláním zpět. Navzdory jasným výhodám elektronického přístupu se papír stále jeví jako nezbytná součást našeho světa.


Naštěstí existuje řada pluginů WordPress, které pomáhají klientům podepisovat dokument elektronicky, bez nutnosti tisku. S několika vylepšeními můžete klientovi poslat profesionální formulář nebo dokument a vzít si jejich podpis přímo z webu WordPress. Vítejte v budoucnosti! Pokud však s tímto konceptem nejste obeznámeni, můžete se o něm dozvědět více elektronický podpis před potápěním do našeho seznamu nástrojů pro elektronický podpis WordPress.

V tomto článku se podíváme na sedm užitečných modulů plug-in, které vám pomohou podepisovat dokumenty a ušetří vám i vašim klientům obrovské množství času. Začněme!

1. Elektronický podpis WP od společnosti ApproveMe

Doplněk WP E-Signature od společnosti Approveme
Pokud chcete podepisovat dokumenty online pomocí WordPress, ApprovMe’s WP E-Signature je průkopníkem. Tento prémiový plugin je navržen tak, aby vám umožňoval legálně podepisovat dokumenty pomocí vlastního webu WordPress.

Podobně jako služby elektronického podpisu, jako jsou DocuSign a HelloSign, vám WP E-Signature umožňuje nahrát dokumenty a odeslat je svým klientům k podpisu. Můžete mít neomezené dokumenty a neomezené podpisy všechny spravované prostřednictvím vašeho vlastního webu. Elektronický podpis WP je UETA a ESIGN kompatibilní, takže podpisy jsou právně závazné a lze je vymáhat u soudu.

Pokud potřebujete právně závazné řešení pro podepisování dokumentů ve WordPress, je samozřejmou volbou WP E-podpis. Přestože je drahý, ušetřený čas a klid v duši stojí za to.

2. Smlouva WP online

Doplněk online smlouvy WP

WP Online Contract je plně vybavený plugin pro správu smluv. S více než 1 000 prodejem a 4,4 hvězdičkami je to vyřezávané místo pro sebe. Pomocí tohoto pluginu můžete vytvářet, spravovat a ukládat smlouvy online a nechat své klienty podepisovat z jakéhokoli zařízení.

Díky vestavěnému editoru WordPress vám služba WP Online Contract umožňuje vytvořit si vlastní šablony smluv pomocí protokolu WordPress a při podpisu smlouvy ukládá IP adresu a časová razítka. Plugin se také integruje s několika platebními branami prostřednictvím doplňků.

Smlouva WP Online je skvělým řešením, pokud hledáte platformu pro správu smluv typu all-in-one v rámci WordPress. Možná však budete chtít prozkoumat jinou možnost, pokud potřebujete smlouvy vynutitelné soudem.

3. Kontaktní formulář 7 – doplněk podpisu (zdarma)

Kontaktní formulář 7 Dodatek k podpisu
Kontaktní formulář 7 je jedním z nejznámějších a nejpopulárnějších bezplatných modulů pro tvorbu formulářů s více než 1 000 000 aktivních instalací. Ačkoli byl původně vytvořen pro kontaktní formuláře, rozšířil se nad rámec toho, zejména pomocí doplňků, jako je tento doplněk podpisu zdarma, který má 1 000 aktivních instalací a 4,2-hvězdičkové hodnocení spokojenosti.

Pole podpisu je přidáno do formuláře pomocí značek krátkého kódu jako každé jiné pole a lze jej upravit pomocí CSS.

Pokud již používáte kontaktní formulář 7 a jste spokojeni s jeho rozhraním, bude tento doplněk ideální pro přidání podpisů do online formulářů. Toto není právně závazné řešení, ale může pracovat pro méně přísné aplikace.

4. Podpis formálních formulářů

Addon Formableable Forms Signature Addon

Pomocí tohoto doplňku Formidable Forms můžete do formulářů přidat přizpůsobitelné pole podpisu.

Ve světě tvůrců volných forem, Úžasné formuláře je silným uchazečem s více než 300 000 aktivními instalacemi. Užitečnost nástroje pro tvorbu formulářů je rozšířena o prémiové doplňky, jako je jejich doplněk Signature. Začíná na 19 USD pro jeden web a může být také spojen s jejich vyššími prémiovými licencemi.

Pole podpisu je přidáno do formuláře jako každé jiné pole a má několik možností pro přizpůsobení. Po podpisu je převeden na obrázek a uložen s daty formuláře.

Pokud jste fanouškem Formidable Forms, tento doplněk usnadní shromažďování podpisů. Nejedná se však o zvláště bezpečné řešení, ani o opravdové řešení pro právně závazné situace.

5. Podpis superformulářů

Doplněk podpisu Super Forms

Super Forms je relativně nový tvůrce formulářů typu drag-and-drop, který během několika měsíců od svého uvedení na trh získal vysoké hodnocení. Tvůrci Super Forms poskytli prémiový doplněk podpisu, který vám umožní přidat do formulářů pole podpisu.

Při přidávání podpisového pole můžete upravit tloušťku čáry a obrázek na pozadí. Pro vaše uživatele nebudou vyžadovány žádné pluginy prohlížeče, aby přidaly svůj podpis, který bude převeden na obrázek a uložen s daty odeslání formuláře.

Pokud již jste uživatelem Super Forms a chcete snadný způsob, jak sbírat podpisy online, tento doplněk se vyplatí zvážit, ale nejedná se o právně závazné řešení..

6. Doplněk podpisu pro plugin ARForms WordPress

Addon Arforms Signature Addon

Pokud to ještě nevíte, ARForms je dobře hodnocený plugin pro tvorbu formulářů s více než 3 000 prodeji. Vytvořili prémiový doplněk podpisů, který vám umožní zachytit podpisy online jednoduchým přidáním pole do formuláře.

Snadno použitelné rozhraní drag-and-drop usnadňuje přidání pole podpisu do formulářů. Uživatelé vašeho webu nebudou potřebovat žádné speciální prohlížeče, aby mohli přidat svůj podpis, který bude převeden a uložen jako soubor PNG s odesláním formuláře.

Pokud potřebujete právně závazné řešení, nemusí to být pro vás přístup. Pokud jste již však uživatelem ARForms a chcete snadný způsob sběru podpisů, podívejte se na tuto otázku.

7. Swift Signature Free WordPress Plugin

Doplněk Swift Signature
Swift Podpis je začínajícím účastníkem světa podpisů online. Tento bezplatný plugin je součástí obchodní sady služeb SwiftCloud a je navržen tak, aby učinil jakoukoli stránku WordPress použitelnou. Chcete-li používat plugin, musíte si vytvořit bezplatný účet SwiftCloud a v budoucnu se bude jednat o prémiovou možnost – vyzkoušejte si ji nyní zdarma,.

Signál Swift Signature lze použít na jednotlivých stránkách nebo jako součást vícestupňového toku – a integruje se do všech stávajících služeb SwiftCloud. Všechny podepsané dokumenty jsou archivovány a ukládány s právně závaznými časovými razítky pro audit trail. To by mohlo být užitečné řešení, pokud hledáte integrovanou sadu služeb.


Podepisování dokumentů může být často bolestivý a časově náročný proces, zejména pokud si nejste schopni osobně sednout s klientem. E-maily odesílané sem a tam končí s potřebou vytisknout, podepsat a naskenovat dokument před odesláním e-mailu zpět k dokončení procesu.

WordPress nabízí několik řešení, která vám pomohou tyto dokumenty elektronicky podepsat, takže shrnume sedm zásuvných modulů uvedených v tomto článku:

 1. Elektronický podpis WP od společnosti ApproveMe
 2. Online smlouva WP
 3. Kontaktní formulář 7 Dodatek k podpisu
 4. Podpis impozantních formulářů
 5. Podpis superformulářů
 6. Doplněk podpisu pro ARForms
 7. Swift Podpis

Jsme si jisti, že jeden z nich splní vaše potřeby, ale určitě doporučujeme WP E-Signature jako všestranné solidní řešení.

Je pro vaše podnikání zásadní podpis elektronického dokumentu, a pokud ne, můžete tento postup v budoucnu přijmout? Sdílejte své statistiky v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map