Jak si vytvořit vlastní přihlašovací formulář WordPress (a proč byste měli)

Jak si vytvořit vlastní přihlašovací stránku WordPress (a proč byste měli)

Je pravděpodobné, že jste při sestavování svého webu WordPress vynaložili hodně práce a na frontendu to vypadalo dobře. Můžete však ignorovat jeden zásadní aspekt: ​​přihlašovací formulář WordPress.


Existuje mnoho důvodů pro přizpůsobení přihlašovacího formuláře WordPress, jako je například zvýšení bezpečnosti, zvýšení povědomí o značce a zvýšení spokojenosti uživatelů. Kterýkoli z těchto důvodů by měl stačit, aby vás přesvědčil, abyste se rozešli z výchozí přihlašovací obrazovky WordPress. Tato jednoduchá změna je překvapivě vynikající způsob, jak vylepšit vaše stránky.

V tomto příspěvku probereme výhody vytvoření vlastního přihlašovacího formuláře WordPress. Poté představíme několik nástrojů, které vám pomohou tento úkol snadno provést, včetně některých nejlepších vlastních pluginů pro přihlašovací stránku, ze kterých si můžete vybrat. Začněme!

Proč je pro váš web výhodný vlastní přihlašovací formulář WordPress

Jako vlastník webu WordPress jste téměř jistě obeznámeni s výchozím přihlašovacím formulářem WordPress. Je to dokonale funkční, ale vzhled holých kostí. Zobrazit exponát A:

Hlavní přihlašovací formulář WordPress

Rovněž nenabízí žádné zvláštní funkce zabezpečení, které by hackerům a jiným nežádoucím osobám zabránily mimo vaši administrátorskou oblast kromě základních nastavení zabezpečení WordPress (jako jsou silná hesla). Z těchto důvodů si přihlašovací formulář zaslouží tolik pozornosti jako v jakékoli jiné oblasti vašeho webu.

Zde jsou jen některé z výhod přizpůsobení přihlašovacího formuláře WordPress:

 1. Lepší zabezpečení. Můžete chránit svou přihlašovací stránku před přesměrováním přihlašovacího formuláře na jedinečnou adresu URL, což hackerům ztěžuje nalezení přihlašovací stránky. Navíc můžete nastavit limit, kolikrát se osoba může přihlásit, nebo dokonce přidat vícefaktorové ověření.
 2. Konzistentnost značky. Rozšíření značky na přihlašovací formulář vám umožní zachovat soulad se zbytkem vašeho webu, takže vaši uživatelé a členové týmu budou mít soudržný zážitek. Navíc, pokud do WordPress přidáte sociální přihlášení, je pro čtenáře nebo členy ještě snazší přihlásit se a sdílet svůj obsah.
 3. Vylepšená navigace. Pomocí přihlašovacího formuláře můžete koncovým uživatelům poskytnout další navigaci. Můžete odkazovat na profily sociálních médií nebo dokonce zobrazit speciální nabídky přímo na přihlašovací obrazovce.
 4. Vylepšené uživatelské prostředí. Přihlašovací formulář můžete přizpůsobit tak, aby se koncoví uživatelé dostali na jakoukoli stránku, kterou si vyberete, například na přizpůsobenou stránku profilu nebo specializovanou propagaci, nebo můžete vytvářet vlastní zprávy.

To jsou jen některé z výhod, které můžete sklízet pomocí vlastního přihlašovacího formuláře. První je však nejdůležitější. Při rozhodování o jakékoli změně na vašem webu byste měli mít vždy na paměti bezpečnost, a v tomto případě ji můžete výrazně vylepšit pomocí několika jednoduchých vylepšení..

Užitečné nástroje pro vytvoření vlastního přihlašovacího formuláře WordPress

Nyní chápete důvody, proč byste mohli chtít upravit svůj přihlašovací formulář WordPress. Naštěstí existuje spousta pluginů, které vám mohou pomoci (plus, mnoho z nich lze také použít k přizpůsobení jiných formulářů WordPress). Následující možnosti jsou některé z nejlepších dostupných, s vynikajícími sadami funkcí a reputací spolehlivosti.

ProfilePress registrace uživatelů, front-end přihlášení a profil uživatele WordPress Plugin

Registrace uživatele ProfilePress

Informace a stahováníZobrazit ukázku

ProfilePress je praktický plugin, který vám umožní přizpůsobit si vlastní přihlašovací údaje, registrace, resetování hesla a úpravy profilů WordPress. Můžete jej také použít k vytváření uživatelských profilů front-end, které jsou jedinečné pro každého uživatele.

Nemusíte znovu vynalézat kolo sestavováním formulářů od nuly a zabýváním se ověřováním, ověřováním a autorizací na straně serveru. Nechte profilPress zvládnout vše a ještě více za vás. Je třeba poznamenat, že ProfilePress používá krátké kódy. Takže místo kódování formulářů v HTML, jak byste normálně dělali, stačí vložit do krátkého kódu. Flexibilita krátkých kódů umožňuje, aby byl přihlašovací formulář na obrázku níže možný.

ProfilePress je dodáván s krásnými šablonami připravenými k použití. Použití těchto předdefinovaných šablon je velmi snadné; jednoduše zkopírujte a vložte krátký kód šablony na stránku WordPress a uložte. Náhled pro zobrazení živého formuláře. Snadné jako koláč.

ProfilePress zahrnuje také spoustu dalších zajímavých funkcí včetně: moderování registrovaných uživatelů, sociálního přihlášení přes Facebook, Twitter, LinkedIn, Google, GitHub a VK.com, přihlášení bez hesla, integrace s BuddyPress, BbPress, MailChimp, CampaignMonitor, Polylang, Multisite atd.

Klíčové vlastnosti:

 • Umožňuje přizpůsobit přihlašovací formuláře, registrační formuláře a formuláře pro obnovení hesla
 • Poskytuje živé náhledy, které usnadňují proces návrhu
 • Umožňuje přesměrovat přihlášení, registrace a resetování hesla na vlastní stránky
 • Nabízí multisite integraci, která umožňuje uživatelům vytvářet nové weby prostřednictvím front-end registračního formuláře
 • Umožňuje uživatelům nahrávat avatary a poskytuje moderování a funkce související se sociálními médii (prémiová verze)

Vlastní přihlašovací stránka Přizpůsobitel Zdarma WordPress Plugin

Vlastní přihlašovací stránka Přizpůsobitel Zdarma WordPress Plugin

Pokud hledáte rychlý a snadný způsob, jak si přizpůsobit svůj přihlašovací formulář WordPress, pak je skvělá volba Customizer Page Page Customizer Page Customizer. Využívá známý live Customizer s jednoduchými možnostmi pro změnu loga, pozadí, výplní, polí formuláře a tlačítka. Navíc můžete vždy přidat trochu vlastního CSS pro pokročilejší změny.

Klíčové vlastnosti:

 • Snadno použitelné možnosti designu
 • Známé rozhraní Customizer
 • Náhled změn při jejich provádění

Správce vlastní přihlašovací stránka zdarma WordPress Plugin

Plugin pro vlastní přihlašovací stránku správce

Plugin Přizpůsobit přihlašovací stránku WordPress usnadňuje přizpůsobení přihlašovacího formuláře tak, aby vypadal správně. Poskytuje vám možnost upravit barvy, přidat obrázek na pozadí a dokonce vytvořit prezentaci na pozadí. Kromě funkcí přizpůsobení tento plugin reaguje na mobilní weby a je integrován s Google Fonts.

Klíčové vlastnosti:

 • Umožňuje přesměrovat uživatele na vlastní adresu URL přihlašovacího formuláře
 • Umožňuje přizpůsobit přihlašovací formulář pomocí barev a médií na pozadí
 • Zahrnuje funkce připojení sociálních médií

Vlastní přihlašovací stránka LoginPress Customizer Zdarma WordPress Plugin

Vlastní přihlašovací formulář přihlašovacího formuláře WordPress

LoginPress dělá proces přizpůsobení přihlašovacího formuláře WordPress jednoduchým a intuitivním. Umožňuje upravovat přihlašovací stránku přímo z ovládacího panelu WordPress a přidávat přizpůsobená pole a zprávy pro uživatele. Navíc existuje spousta funkcí zaměřených na design, které vám pomohou vyrovnat se značce a stylu zbytku vašeho webu.

Klíčové vlastnosti:

 • Umožňuje přidat do přihlašovacího formuláře vlastní loga a pozadí
 • Umožňuje upravit barvy tlačítek a dalších prvků
 • Poskytuje možnost vytvářet vlastní chybové a uvítací zprávy

Značka White Label pro WordPress Premium WordPress Plugin

Značka White Label pro WordPress

Info & DownloadView The Demo

Tento prémiový plugin vám umožní přizpůsobit nejen přihlašovací formulář, ale celou vaši administrátorskou oblast WordPress. Značku White Label pro WordPress můžete také použít k ovládání toho, co vidí každý uživatel na základě přiřazené role, jako je editor nebo autor, av případě potřeby skrýt určité oblasti. Tím se vytvoří cenná další vrstva zabezpečení pro váš web.

Klíčové vlastnosti:

 • Umožňuje vám zcela přizpůsobit vaši administrátorskou oblast WordPress na základě uživatelských rolí
 • Umožňuje použít přizpůsobení přihlašovacího formuláře a zadního konce, včetně log, favicon, záhlaví a zápatí
 • Nabízí vizuální editor CSS

Přizpůsobená přihlašovací stránka pro vlastní přihlašovací stránku Premium WordPress Plugin

Doplněk Vlastní přihlašovací stránka přizpůsobená pro přihlášení

Informace a stahování

Plugin přizpůsobený pro přihlášení obsahuje vestavěný správce stylů pro přihlašovací formulář a poskytuje širokou škálu možností přizpůsobení. To vám umožní přidat volitelné widgety a navíc si můžete přizpůsobit pozadí, záhlaví, tlačítka a další pro vaši přihlašovací oblast. Plugin je součástí členství v iThemes, které zahrnuje prémiovou podporu a komunitní fórum.

Klíčové vlastnosti:

 • Poskytuje správce stylů, který umožňuje přizpůsobit barvy, písma a oblasti widgetů
 • Nabízí přizpůsobitelné přihlašovací formuláře s upravitelnými záhlavími, zápatími, tlačítky a odkazy
 • Umožňuje přidat na svou přihlašovací stránku až dvě oblasti widgetů
 • Bonus: Tento plugin je k dispozici jako součást sady iTheme’s Plugin Suite, takže pokud již máte balíček nebo se zajímáte o některé další úžasné pluginy iTheme, mohlo by to být hodně

Jak si přizpůsobit přihlašovací formulář WordPress

Nyní, když jste viděli některé z užitečných nástrojů, které můžete použít ke změně přihlašovacího formuláře WordPress, zde je rychlý pohled na to, jak to skutečně udělat. Tyto kroky se samozřejmě budou lišit pro každý z výše uvedených pluginů. Pokud si vyberete plugin bohatý na funkce se spoustou nastavení a možností, může trvat trochu déle, než se nastaví přihlašovací formulář WordPress, ale prozatím vám ukážeme jednu z nejjednodušších možností.

Krok 1: Nainstalujte si přihlašovací formulář

Nainstalujte plugin přizpůsobení přihlašovacího formuláře

Chcete-li začít, vyberte si plugin, poté jej nainstalujte a aktivujte. Pokud se plugin, který se vám líbí, nachází v úložišti WordPress.org, najdete jej přímo na hlavním panelu WordPress pod Pluginy> Přidat nový pomocí vyhledávacího pole. Například jsme se rozhodli jít s Vlastní přizpůsobitel přihlašovací stránky.

Pokud váš plugin pochází z webových stránek třetích stran, budete stále chtít přejít na Pluginy> Přidat nový ale poté klikněte na tlačítko „Upload Plugin“. Odtud postupujte podle pokynů na obrazovce k nahrání souboru zip pluginu a jeho instalaci.

Krok 2: Vyhledejte nastavení přihlašovacího formuláře

Nastavení uživatelského formuláře přihlašovacího formuláře

S nainstalovaným a aktivním pluginem byste se nyní měli pokusit najít stránku nastavení pluginu. Pro přizpůsobitel vlastního přizpůsobení přihlašovací stránky jsou uvedeny pod Vzhled> Personalizátor přihlášení. Další pluginy lze nalézt v nabídce Nástroje, Nastavení nebo dokonce na nové kartě nabídky přidané na hlavní panel WordPress.

Krok 3: Začněte přizpůsobovat svůj přihlašovací formulář WordPress

Vlastní přihlašovací stránka Live Customizer

Jakmile najdete nastavení, je čas začít pracovat! Pokud máte na stránce nastavení možnosti, začněte je měnit. Pro plugin Customizer Page Customizer Page Customizer, který používáme, musíte nejprve kliknout na tlačítko „Start Customizing“, čímž se otevře Customizer WordPress.

Možnosti vlastní přihlašovací stránky Live Customizer

Tento konkrétní plugin používá známé možnosti designu pro barvy, pozadí, vycpávky a další.

Vlastní přihlašovací stránka Styl Live Customizer

Prostě si projděte dostupné možnosti a vytvořte si vlastní přihlašovací formulář WordPress.

Vlastní přihlašovací stránka Live Customizer CSS

Jo, a pokud potřebujete (nebo chcete) změnit něco, co není k dispozici jako vestavěná možnost, můžete vždy použít trochu vlastního CSS, aby se vaše vyladění. Doplněk Customizer Page Customizer Page Customizer, který používáme, zahrnuje vlastní panel CSS, ale ve výchozím přizpůsobiteli WordPress Customizer je také část „Additional CSS“. Rychlé vyhledávání Google je obvykle nejjednodušší způsob, jak zjistit, jak napsat několik řádků CSS, ale pokud si nejste jisti, můžete vždy zjistit, zda vývojář pluginu dá ruku.

Až budete hotovi, nezapomeňte je uložit. Poté by měl být nový vlastní přihlašovací formulář WordPress funkční!

Závěr

Pokud jde o váš web WordPress, chcete věnovat stejnou pozornost vyladění vaší administrační oblasti, jako to děláte s frontendem. Přizpůsobení přihlašovacího formuláře vám pomůže projít se kilometrem vaší značky a může poskytnout zvýšenou bezpečnost a lepší uživatelský dojem.

V tomto článku jsme uvedli pět doplňků, které vám mohou pomoci vytvořit Vlastní přihlašovací formulář WordPress aby odpovídaly vašemu webu, ale možná jsme zmeškali vaše oblíbené. Existují nějaké další doplňky pro vlastní přihlašovací formulář, o kterých si myslíte, že stojí za vyzkoušení? Dejte nám o nich vědět v sekci níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map