Jak publikovat posudky ve WordPressu pro vylepšené míry konverze

Publikování klienta nebo jeho zákaznických posudků na vašem webu je perfektní způsob budovat důvěru a autoritu s vaší cílovou skupinou. Je to také skvělý způsob, jak předvést své zkušenosti a některé z klientů, se kterými jste spolupracovali.


Některé metody publikování zpětné vazby od klientů jsou však účinnější než jiné a správným způsobem tak můžete výrazně zvýšit počet návštěvníků, kteří se stanou klienty nebo zákazníky. Dříve jsem určitým způsobem zobrazoval své klientské posudky, ale po nějakém výzkumu se ukázalo, že jsem z nich nevyužíval většinu.

Chcete-li zjistit, jak vybrat nejlepší WordPress zkušební plugin nebo téma a prezentujte je správným způsobem pro maximální efekt, přečtěte si našeho průvodce publikováním posudků ve WordPressu.

Příklady efektivního využití osvědčení

Jen proto, že jste si vědomi toho, jak může posudek vypadat, když je publikován na vašem webu, a poskytnout vám několik představ o tom, jak je můžete začlenit do svého webu, zde uvádíme několik příkladů jiných webů, které je efektivně používají k získání nových klientů. a zákazníky.

Reference StudioPress

Webové stránky StudioPress odvádějí skvělou práci, když do své domovské stránky umístí několik posudků do omezeného prostoru.

Kirsti Hines

Kristi Hines používá posudky od vysoce postavených klientů na ní Domovská stránka portfolia nezávislých blogů rychle přiblížit její důvěryhodnost novým návštěvníkům.

Jak získat reference

Kdykoli si vyžádám zpětnou vazbu od klientů na mé stránce s posudky, snažím se pro ně co nejjednodušší. Zahrnutím příkladů dalších pozitivních zpětných vazeb, které byly uvedeny v žádosti, jim poskytnutím šablony, kterou následují, je jejich práce snazší.

Můžete dokonce jít až tak daleko, že na svůj web přidáte vyhrazený formulář, s relevantními otázkami a poli, které vašim klientům ještě více usnadní hodnocení. Tato funkce obsahuje některé doplňkové moduly pro reference.

Kontaktování klientů prostřednictvím sociálních médií vám může opět usnadnit zaslání ohlasu o velikosti kousnutí, který můžete zveřejnit na svém webu, a připojit jej k jejich profilu pro další sociální důkaz.

Tipy pro zobrazování klientských recenzí

Nyní, když víte, jak shromažďovat posudky od svých klientů a zákazníků, zde uvádíme několik tipů, jak je zobrazit na vašem webu, aby bylo dosaženo maximálního účinku, s odkazy na příslušné případové studie a zprávy:

 • Upřednostňujte posudky od vysoce postavené klienty nad normálními
 • Publikujte je na celém svém webu, nejen na vyhrazené stránce
 • Přiložte logo nebo nejlépe fotografii klienta
 • Video reference mohou způsobit zvýšení konverze o 25%
 • Přidejte zdroj ke zdroji, aby jej mohli návštěvníci ověřit
 • Pro demonstraci uveďte odkazy na profily sociálních médií sociální důkaz
 • V případě potřeby odkaz na stránku případové studie, která podrobně popisuje projekt

I když některé posudky jsou lepší než žádné, vylepšením je tak, aby vypadaly autentičtěji, a také včetně obsahu podporujícího konverzi, jako jsou fotografie a videa, je může ještě zvýšit.

Doplňky pro zkušební verze WordPress

Naštěstí existuje několik skvělých referenčních doplňků pro WordPress, které velmi usnadňují jejich publikování na vašem webu způsobem, který pomozte přesvědčit návštěvníky, aby se stali klienty a zákazníky.

Posudky Viavi WP

Doplněk pro osvědčení Viavi

Z bezplatných možností má tento plugin nejatraktivnější předložené posudky. Ohlasy Viavi WP jsou nově vydány, takže se zatím podařilo dosáhnout pouze 30 stažení. Zdá se však, že je plně funkční a během testování pracoval bez problémů. Plochý design je plně citlivý a reference mohou být uvedeny společně nebo zobrazí se pomocí posuvníku. Pro prezentaci zpětné vazby si můžete vybrat ze tří stylů a osmi barevných vzhledů.

Získejte reference společnosti Viavi WP

Reference od WooThemes

Plugin WooThemes Reference

Tento bezplatný doplňkový posudek je od WooThemes, ale naštěstí bude pracovat na jakémkoli tématu. Jakmile zadáte recenze od předchozích klientů jako vlastní typy příspěvků, můžete je zobrazit na svém webu prostřednictvím krátkých kódů, widgetů nebo přímo do souborů šablon vašeho motivu. To je dobrá volba pro ty, kteří chtějí čistý a nepoškozený design který zaujme vzhled jejich tématu, spíše než ten, který má vlastní formátování.

Získejte reference od WooThemes

Ukázky reference

Showcase Plugin

Tato nízkonákladová prémiová možnost je vybavena funkcemi pro zobrazování posudků, případových studií a recenzí na vašem webu WordPress. Tento plugin usnadňuje zobrazení více posudků na omezeném množství místa díky vestavěnému jezdci, nebo je můžete zobrazit pomocí rozvržení mřížky. Existuje také více než 15 možností rozvržení a přizpůsobení můžete si vybrat, abyste se ujistili, že váš obsah odpovídá stylu vašeho webu. Plugin umožňuje zobrazit posudky v pevné mřížce nebo uvnitř posuvníku.

Samotné reference vypadají skvěle, s výběrem z pěti dostupných skinů. Každá kůže vám umožňuje přidat miniaturu obrázku poskytovatele osvědčení (prokázáno, že dále zvyšuje důvěryhodnost posudku) a hodnocení pěti z pěti. Kůže zahrnují osvědčení o uvozovkách, osvědčení o řeči a, můj osobní oblíbený, osvědčení o kartónových krabicích.

Testimonials Showcase vám umožňuje nastavit cílovou adresu URL vašich posudků, takže když uživatel klikne na jeden z nich, může být přenesen na požadované místo – skvělé pro propojení s podrobnějšími případovými studiemi pro konkrétní zákazníky. Můžete vložit posudky na jakoukoli stránku pomocí krátkého kódu nebo je umístit do kterékoli oblasti widgetu pomocí vyhrazeného widgetu. Jako konečnou výhodu jsou metadata schématu automaticky přidána k posudkům – kódu, který pohání bohaté úryvky – takže hvězdičky z vašich posudků mohou být také zobrazeny v SERP, což je skvělé pro zvýšení vaší CTR.

Získejte ukázku referencí

Ohlasy zákazníků WP

Plugin zákaznických osvědčení WP

Tento plugin je k dispozici jako bonus zdarma s výkonným pluginem Rich Snippets (k jeho získání použijte kód „ZDARMA“ na kartě předplatného přidání / obnovení), plugin, který byl vytvořen, aby vám umožnil publikovat recenze profesionálního vzhledu na vašem webu WordPress.

Plugin zákaznických osvědčení WP obsahuje zkratku pro vložení formuláře do jednoho z vašich příspěvků nebo stránek, který klientům a zákazníkům umožňuje odeslat jejich posudek. Pomocí tohoto pluginu získáte několik možností pro zobrazení vašich posudků různými způsoby, včetně jejich publikování jako widgetů.

Jedná se o velmi flexibilní možnost a pokud máte zájem o koupi pluginu, který vám umožní publikovat příspěvky na recenzi na vašem webu, můžete získat plugin WP Customer Testimonials zdarma.

Získejte reference zákazníků WP

Témata s podporou osvědčení

Při práci na tom, jak budete prezentovat své posudky, nezapomeňte zkontrolovat své aktuální téma WordPress nebo téma, na které jste upoutali pozornost, a zjistěte, zda obsahuje jejich podporu..

Celkem téma

Některá moderní témata WordPress zahrnují podporu pro ukládání posudků od klientů a zákazníků a poté je co nejefektivněji prezentují vašim návštěvníkům. Jedním takovým příkladem je naše vlastní víceúčelové víceúčelové téma WordPress. Toto téma zahrnuje vlastní typ příspěvku vytvořený speciálně pro publikování recenzí a hodnocení od klientů a zákazníků. Tento přístup odstraňuje potřebu hledat vhodný plugin a umožňuje vám přidávat posudky na váš web, jakmile bude spuštěn a spuštěn.

Další informace o celkem


Publikování posudků na vašem webu je mocným způsobem zvýšit míru konverze, ať už je vaším cílem prodat více produktů, zaregistrovat více zákazníků nebo objednat více práce. Profesionální prezentací a jejich zobrazením na svém webu, zejména na vstupních a produktových stránkách, můžete zvýšit míru konverze tím, že za svou práci získáte kredit. Pokud jste někdy použili některý z výše uvedených doplňků nebo pokud máte jiná doporučení, která bychom mohli vynechat, dejte nám vědět v sekci níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map