Jak používat Elementor k vytváření webových stránek na dálku

Jak používat Elementor k vytváření webových stránek na dálku

V těchto dobách ekonomické nejistoty a sociálního distancování se podniky snaží rozvíjet své online přítomnosti nyní více než kdy jindy.


Pokud hledáte svou firmu online nebo jste nezávislý pracovník, který vytváří webové stránky pro firmy, které se chtějí připojit online, vám Elementor pomůže efektivně vytvořit web na dálku, který je cenově dostupný a snadno se udržuje.

Elementor je vizuální, drag-and-drop tvůrce stránek WordPress, což znamená, že můžete vytvářet skvěle vypadající návrhy, aniž byste se museli dívat na jediný řádek kódu. Pokud se chcete dozvědět něco více o zásuvném modulu obecně, můžete si prohlédnout úplnou recenzi elementu WPExplorer..

V tomto příspěvku vysvětlím trochu více o tom, proč je Elementor nejlepším nástrojem pro vytváření webů na dálku. Poté vás provedu kroky na vysoké úrovni, jak pomocí Elementoru navrhnout web.

Pokud byste chtěli získat více podrobností o tom, jak pomocí Elementoru vytvářet stránky vzdáleně, HubSpot Academy a Elementor nabídli partnerům bezplatný online kurz, který pokrývá vše od nastavení hostingu až po sestavení a spuštění webu WordPress.

Proč používat Elementor k vytváření stránek vzdáleně

Elementor Pro

Info & DownloadView The Demo

Použití Elementoru k vytváření webových stránek může:

 • Ušetřete čas a pomůžeme vám rychleji navrhnout a iterovat na vašich webových stránkách.
 • Snižte složitost vašich webových stránek, eliminujte chyby a vytvořte jednodušší proces údržby, pokud jde o aktualizace a testování.
 • Ušetřete peníze a zjednodušte náklady, abyste mohli lépe rozložit cenu za projekt.

Pojďme se podrobněji seznámit s výhodami.

Ušetřete čas a vyhněte se kódu

Ať už jste designér, vývojář nebo jen běžný uživatel WordPress, může Elementor urychlit pracovní postup pomocí vizuálního rozhraní drag-and-drop..

Nové návrhy můžete rychle roztočit přidáním widgetů obsahu. Získáte také spoustu možností designu a rozvržení pro vytvoření stylů a rozvržení dokonalých v pixelech.

V průběhu celé zkušenosti nikdy nemusíte komunikovat přímo s kódem … pokud si to nepřejete. Pokud chcete trochu více kontroly, můžete v případě potřeby snadno použít svůj vlastní CSS.

A konečně, pokud opravdu chcete ušetřit nějaký čas, přichází Elementor se stovkami předdefinovaných šablon, které můžete importovat. Vše, co musíte udělat, je importovat šablonu, kterou chcete, upravit obsah tak, aby odpovídal vaší značce, a jste hotovi

Tyto výhody vám také mohou ušetřit čas, když potřebujete iterovat. Pokud například klient požaduje změnu, můžete věci rychle přepnout, aniž byste se v kódu zablokovali.

Snižte složitost a eliminujte chyby

S typickou webovou stránkou WordPress je hotový produkt obvykle směsicí pluginů od různých vývojářů.

Tyto oddělené nástroje nejsou drženy pohromadě, kromě času a úsilí, které jste jim vynaložili při vytváření soudržného webu.

To je v pořádku, ale může to vést k potížím, protože každý vývojář si svůj plugin nezávisle změní a aktualizuje.

Například vývojář vašeho posuvného pluginu může provést změnu, která způsobí problémy s hrdinou vaší domovské stránky (které jste vytvořili pomocí jiného pluginu).

S Elementor získáte přístup ke všem důležitým nástrojům pod jednou střechou.

Například s nástroji Elementor a Elementor Pro získáte nástroje, které vám pomohou vytvořit:

 • Posuvníky
 • Kontaktní formuláře
 • Formy generování olova
 • Galerie
 • Vyskakovací okna
 • Seznamy / sítě portfolií
 • Cenové tabulky
 • …mnohem více

Widgety Elementor Pro

Všechny tyto nástroje přicházejí ve stejném pluginu od stejného vývojáře, takže si můžete být jisti, že změna formulářů pro generování potenciálních zákazníků nikdy nezpůsobí problém s vyskakovacím oknem, ve kterém zobrazujete formulář.

A co víc, váš život je mnohem jednodušší, když přijde čas na aktualizaci vašich stránek. Místo toho, abyste museli testovat spoustu různých modulů plug-in v různých časech, použijte testovací server a otestujte a aktualizujte jediný nástroj.

V zásadě můžete použít Elementor jako základ svého webu ke zjednodušení všeho a poté rozvětvením dosáhnout konkrétních obchodních cílů, například pomocí bezplatný plugin HubSpot WordPress generovat potenciální zákazníky prostřednictvím formuláře, živého chatovacího okénka a vyskakovacích oken, které se všichni živí bezplatným HubSpot CRM.

Ušetřete peníze a zjednodušte náklady

A konečně vám Elementor pomůže ušetřit peníze a snáze ceny projektů.

Stejně jako přístup k důležitým nástrojům v jednom pluginu snižuje složitost vašeho webu, snižuje také cenu, kterou musíte zaplatit..

Elementor má bezplatnou verzi pro tvůrce jádra. Poté, pro přístup k dalším funkcím, jako jsou formuláře, posuvníky, vyskakovací okna a další, stačí zaplatit pouze jednu paušální cenu.

Neexistují žádné poplatky za různé funkce ani potřeba kupovat různé pluginy, což udržuje nízké náklady.

To také udržuje vaše náklady jasné a usnadňuje oceňování klientských projektů. Místo toho, abyste ve svém návrhu museli oceňovat spoustu různých nástrojů, můžete věci udržovat mnohem jednodušší a soustředit se na to, co si účtujete za svůj čas a odbornost, nikoli za své nástroje.

Jak používat Elementor k vytváření webových stránek

Nyní, když znáte některé z důvodů, proč Elementor dělá skvělý nástroj pro stavbu webů na dálku, pojďme se podívat, jak pomocí Elementoru vytvořit úžasný web.

1. Vyberte své téma

Elementor je plugin, takže budete muset vybrat téma, které chcete spárovat s Elementorem.

Total Drag & Drop WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Protože budete používat Elementor k ovládání celého / většiny designu vašeho webu, chcete se zaměřit na nalezení motivu, který nabízí funkce, které potřebujete, a na plnou podporu funkcí Elementor pro vytváření stránek. Pokud například chcete přidat zaměstnance, reference a portfolio, měli byste si vybrat téma s těmito typy příspěvků – například téma Total WordPress.

Ahoj Elementor téma

Nejlehčí nadace je možná Ahoj Elementor téma. Hello Elementor je v podstatě 100% prázdné plátno pro vaše návrhy Elementor.

Protože motiv Hello Elementor nepřidává žádný ze svých vlastních stylů nebo funkcí, udrží váš hotový web lehký a rychle se načte.

Pokud byste chtěli motiv, který přichází s jeho vlastními styly, například pro ovládání záhlaví vašeho webu nebo zážitek z pokladny v obchodě WooCommerce, můžete si vyzkoušet tuto sbírku nejlepších motivů WordPress Elementor.

2. Vyberte svou příchuť Elementoru

Elementor přichází v obou bezplatná verze na WordPress.org, stejně jako prémiová verze, která přidává mnohem více funkcí, tzv Elementor Pro.

S bezplatnou verzí aplikace Elementor můžete vytvářet webové stránky po stránce. Můžete například vytvořit jeden design pro svou domovskou stránku, jiný pro stránku „O stránce“ a poté pro každou položku portfolia vytvořit samostatné stránky..

Pro jednoduchý web brožury s převážně set-it-and-forget-it obsahem to může být vše, co potřebujete.

Chcete-li však jít nad rámec toho, možná budete chtít zvážit Elementor Pro.

Elementor Pro vám nejenže poskytne více návrhových nástrojů, jako jsou posuvníky a formuláře, ale také vám poskytne zcela nový způsob vytváření webových stránek pomocí Theme Builderu..

Pomocí Elementor Theme Builder můžete vytvářet šablony a aplikovat je na všechny nebo na některé z vašich stránek. Můžete například navrhnout:

 • Záhlaví
 • Archivovat stránky (např. stránka, která obsahuje všechny vaše blogové příspěvky)
 • Jednotlivé stránky (např. individuální blogový příspěvek)
 • Zápatí
 • Produkty WooCommerce

Do návrhů můžete také zahrnout dynamický obsah, například obsah, který jste přidali do vlastních polí.

Protože můžete vytvořit jednu šablonu, která se vztahuje na veškerý nebo jen část vašeho obsahu, dělá Elementor Pro mimořádně skvělou volbu pro dynamické weby.

Je to také užitečné pro další typy webů díky novým widgety obsahu, jako jsou:

 • formuláře
 • Posuvníky
 • Galerie
 • Portfolia
 • Cenové tabulky
 • …mnohem více

To opět zjednodušuje váš web i cenu (protože Elementor Pro zahrnuje každou jednotlivou funkci za stejnou cenu).

3. Začněte budovat s Elementorem

Jakmile si pro svůj projekt vyberete správnou motivovou verzi a verzi Elementoru, můžete začít s budováním.

Chcete-li navrhnout svůj obsah, můžete začít od prázdné stránky nebo importovat jednu z předdefinovaných šablon, které jsou dodávány s aplikací Elementor.

Chcete-li rychle vytvořit celý soudržný web, můžete dokonce použít jednu ze sad Elementor, které jsou sadou šablon pro každou stránku na webu, dokonce až na stránku 404.

Ať už začnete z prázdné břidlice nebo z předem vytvořené šablony, skončíte ve vizuálním rozhraní drag-and-drop společnosti Elementor..

Na pravé straně uvidíte živý náhled svého návrhu – přesně uvidíte, co uvidí návštěvníci vašeho webu.

Poté můžete pomocí postranního panelu vlevo přidat a konfigurovat prvky obsahu a rozvržení.

Rozhraní prvku

Pokud například chcete do svého návrhu přidat tlačítko, stačí jej přetáhnout z postranního panelu. Poté můžete upravit jeho nastavení pomocí stejného postranního panelu.

Pro hlubší pohled na to, jak funguje rozhraní Elementor, si můžete prohlédnout video níže:

Vytvořte si webové stránky s Elementor dnes

Nyní, více než kdy jindy, podniky usilují o rozvoj online přítomnosti.

Ať už chcete zahájit svou vlastní online přítomnost nebo pomáháte klientům online, naučit se, jak používat Elementor k vytváření webových stránek, vám nejen umožní vytvářet krásné a efektivní weby, ale také:

 • Ušetřete čas a odstraňte potřebu pracovat přímo s kódem.
 • Odstraňte problémy s kompatibilitou a zjednodušte údržbu poskytnutím všech nejdůležitějších nástrojů na jednom místě.
 • Ušetřete peníze a zjednodušte své náklady vyloučením nutnosti kupovat spoustu samostatných pluginů pro klíčové funkce.

Chcete-li zjistit, zda je pro vás Elementor vhodný, můžete nainstalovat bezplatná verze z WordPress.org a začněte stavět svůj první web vzdáleně.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map