Jak přidat sociální přihlášení na váš web WordPress

Jak přidat sociální přihlášení na váš web WordPress

Poskytování co nejlepšího uživatelského prostředí je zásadní, zejména pokud provozujete web pro členství nebo eCommerce. Pokud úspěch vašeho webu do značné míry závisí na registraci uživatele, můžete využít sociální přihlášení a nabídnout skvělý uživatelský zážitek z vaší registrace, přihlašovacích a pokladních stránek mimo jiné.


Sociální přihlašování umožňuje uživatelům registrovat se a přihlašovat se na vaše webové stránky WordPress pomocí jejich existujících účtů sociálních médií, jako jsou Facebook, Twitter a Google. Jediným kliknutím se vaši uživatelé mohou zaregistrovat a následně se přihlásit na váš web, aniž by museli vytvořit účet staromódní cestou.

Staromódní způsob zahrnuje vytvoření nového uživatelského jména a hesla. Některé webové stránky vás vyzývají, abyste potvrdili svůj e-mail nebo poskytli více informací k registraci nového účtu, který odradí mnoho uživatelů. Kromě toho je mnoho moderních webových surfařů zvyklých na sociální přihlašování a očekává, že weby ve výchozím nastavení tuto funkci nabízejí.

Proč sociální přihlášení?

Pokud jste si to přečetli tak daleko, možná vás zajímá, proč je sociální přihlášení důležité. Tady je pár zábavných faktů, jen aby se vytvořila dynamika.

Věděl jsi:

 • Uživatelé nenávidí vytvoření nového účtu na webových stránkách. Výsledky výzkumu ukazují, že neuvěřitelných 86% lidí nemá rádi vytvoření nového účtu na webových stránkách. Ve většině případů, a aby to bylo spravedlivé, lidé jen stěží vytvoří účet, řekněme, zanechají komentář. Sociální přihlášení vylučuje potřebu vytvářet účty, které tradičně nabízejí uživatelům bezproblémový způsob registrace na vašem webu.
 • Sociální přihlášení chrání vaše uživatele před únavou heslem (vložit odkaz), což usnadňuje proces přihlašování. Vaši uživatelé si nebudou muset pamatovat další kombinaci uživatelského jména a hesla.
 • Pokud uživatel zapomene přihlašovací údaje, je pravděpodobnější, že se přihlašovacího procesu vzdají, než se pokusí obnovit své heslo. To, zlato, znamená pro vás více neúspěšných přihlášení, což se projeví vyšší mírou okamžitého opuštění a nižším konverzním poměrem. Sociální přihlášení tento problém zmírňuje.
 • Mnozí z nás se provinili tím, že při vytváření nového účtu na webové stránce vyplnili neúplné formuláře nebo zadali falešné informace. To představuje velkou výzvu jak pro majitele webových stránek, tak pro obchodníky. Jak například nabídnete svým uživatelům lepší a přizpůsobené zážitky, když vás budou krmit falešnými údaji? Pokud však návštěvník vašeho webu používá sociální přihlášení, obdržíte ověřené a kvalitní údaje, jako je věk, pohlaví, zájmy, seznamy přátel atd..
 • Ve svém internetovém obchodě můžete zefektivnit a urychlit rezervaci pomocí sociálního přihlášení, protože uživatelé se mohou registrovat / přihlásit bez opuštění košíku (vložit odkaz) a vyplnit registrační / přihlašovací formulář.

Zdroj: Studie sociální identity

Sladké výhody celou cestu

Jak jasně vidíte, sociální přihlášení má několik sladkých výhod. A nejlepší na tom je, že můžete snadno přidat sociální přihlášení na svůj web WordPress pomocí pluginu.

Při dnešním zobrazování upozorňujeme na několik přihlašovacích pluginů WordPress, které jsou ideální pro váš web. Vyberte si jeden a podělte se o své myšlenky a svůj oblíbený sociální přihlašovací plugin do komentářů.

To z cesty, pojďme se pustit do podnikání.

Vyvinuli jsme velké úsilí, abychom vytvořili působivý seznam bezplatných i prémiových sociálních pluginů WordPress právě pro vás. Najdete perfektní řešení pro sociální přihlášení? To záleží zcela na vašich potřebách a preferencích.

Bez dalších okolků, tady je to, co WordPress nabízí, pokud jde o sociální přihlašovací pluginy.

1. Super socializer

Doplněk WordPress Social Share, Social Login a Social Comments Plugin - Super Socializer

První na seznamu je Super Socializer, šikovný plugin WordPress, který vám pomůže snadno přidat sociální přihlášení, sociální sdílení a sociální komentáře na váš web..

Tato mocná bestie vám umožňuje přidávat tlačítka pro sociální přihlašování na přihlašovací stránku WordPress, registrační stránku, komentáře, stránku pokladny WooCommerce a další oblasti vašeho webu díky widgetům a krátkým kódům..

Super Socializer podporuje sociální přihlášení z 10 sociálních sítí a umožňuje synchronizovat základní data sociálního profilu uživatele s příslušným profilem WordPress.

Kromě toho mohou uživatelé propojit své sociální účty se svými účty WordPress na ovládacím panelu WordPress. Kromě toho je tento sociální přihlašovací plugin WordPress kompatibilní s ostatními programy bbPress, BuddyPress, AMP, myCRED, WordPress multisite a Gutenberg editor.

Dále jde o stížnost GDPR, protože zákony o ochraně soukromí již nejsou tím, čím bývají. Pro spuštění je Super Socializer neuvěřitelně snadno přizpůsobitelný a dodává se s dalšími sociálními funkcemi.

2. Přidejte sociální přihlášení a registraci

Nextend Social Login and Register

S více než 200 000 aktivními instalacemi, jak mluvíme, je Nextend Social Login pravděpodobně nejoblíbenějším bezplatným sociálním přihlašovacím pluginem na WordPress.org.

Během několika minut můžete povolit registraci uživatelů a přihlášení přes Facebook, Twitter a Google. Správně, plugin pro další sociální přihlášení se zaměřuje na tři nejoblíbenější sociální sítě.

Nyní nemusíte uživatele nutit, aby vyplnili výchozí nebo dlouhé registrační formuláře; tento sociální přihlašovací plugin WordPress se hladce integruje s vašimi stávajícími přihlašovacími a registračními formuláři WordPress.

Na stránce profilu WordPress mohou uživatelé snadno propojit nebo zrušit propojení sociálních účtů, aniž by se potili. Uživatelé mohou navíc přistupovat ke svým uživatelským účtům WordPress se sociálním účtem nebo bez něj.

Mezi další významné funkce patří schopnost používat obrázky profilů sociálních sítí jako avatary WordPress, vlastní přesměrování po sociálním přihlášení, widgety, krátké kódy, snadno přizpůsobitelné návrhy, rychlá podpora a doplněk, který je dodáván s ještě více funkcemi.

3. Vstup BS

bs vstup wordpress sociální přihlašovací plugin

Pokud se chcete vydat na prémiovou trasu na začátku roku, zamilujete si sociální přihlašovací zásuvný modul BS Input od společnosti BeSquares. Doplněk BS Input přidává krásu, barvu a funkčnost celé této společnosti pro sociální přihlášení.

Plugin je elegantní, přinejmenším a nabízí více funkcí než většina sociálních přihlašovacích pluginů WordPress. A protože je nastavení a používání super duplikátoru snadné, nepotřebujete žádné znalosti kódování, abyste mohli využívat výhody sociálního přihlášení pomocí tohoto pluginu.

Mezi zajímavé funkce patří podpora pro Facebook, Twitter, Google a LinkedIn, shortcode, takže můžete přidat sociální přihlašování na vlastní stránky nebo oblasti widgetů, stylový uzamykatelný web, uzamykatelný obsah, neomezené barvy, krásné pozadí, připraveno pro ukládání do mezipaměti a 2 styly pro sociální sítě přihlašovací tlačítka.

Navíc BS Input podporuje pokladnu WooCommerce, BuddyPress, WPML a jakékoli téma WordPress. Pro spuštění se plugin dodává se 6 animacemi pro vyskakovací okno a přizpůsobitelnou poštovní šablonou. Závěrečné slovo; funguje to jednoduché, ale výkonné sociální přihlašování WordPress.

4. RegistrationMagic

registrační kouzelný wordpress plugin

RegistrationMagic je pravděpodobně nejlepší plugin pro registraci uživatelů WordPress na této planetě. Ručně vytvořený k dokonalosti, tento zlý chlapec je jediné řešení, které potřebujete ke správě registrací uživatelů a přidání sociálních přihlášení na svůj web WordPress..

Plugin je dodáván s funkcemi, jako je rychlý tvůrce formulářů, vestavěný přihlašovací systém, krátké kódy, takže můžete přetahovat formuláře kdekoli na vašem webu, analýzu formulářů, kód pro vložení HTML, vlastní pole, vlastní styly CSS, správce odesílání, přílohy, sociální přihlášení, uživatele manažer a budeme tady celý den, pokud bychom měli projít celý seznam funkcí. Potřebujeme samostatnou recenzi pro RegistrationMagic.

Jde o to, že RegistrationMagic usnadňuje přidávání sociálních přihlašovacích údajů do formuláře směšně. V době psaní podporuje plugin Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Microsoft Live a Instagram.

Podle mého poctivého názoru je RegistrationMagic sh * t (omlouvám se za francouzštinu; já jsem opravdu nadšený, když narazím na takový skvělý plugin). Bude se vám líbit a já to zaručuji. Mají bezplatnou verzi, ale kdybych byl tebou, tak bych na jaře na prémiovou verzi a nikdy se ohlédl. Opravdu si přeji, aby tento plugin mohl najít více lidí, a doufám, že nezní prodej.

Zkoušel jsem to a sakra, jsou tihle kluci dobří nebo co? A nejsem sám.

Skvělý plugin pro registraci a správu uživatelů, s mnoha funkcemi a velkou rychlou podporou při řešení jakékoli otázky. Opravdu jako možnost přesměrovat různé uživatele na jejich konkrétní stránku uživatelské role. Důrazně doporučujeme tento plugin a tým podpory. – Bosch_B

5. MiniOrange Sociální přihlášení WordPress

MiniOrange WordPress Sociální přihlášení

Reprezentace pluginů WordPress je dar, který neustále dává, a sociální přihlášení WordPress pomocí miniOrange je dostatečným důkazem. Tento plugin pro sociální přihlašování přesahuje očekávání, co s rozsáhlým seznamem funkcí, které vyhodí vaši paruku.

Plugin vám pomůže přidat sociální sdílení a sociální přihlášení pomocí sítí jako Facebook, Twitter, Google, Instagram, Vkontakte, LinkedIn, Amazon, Salesforce a Microsoft Live..

Dále můžete vyzvat uživatele, aby vyplnili své profily, pokud sociální přihlášení nevrací uživatelské jméno a e-mail. Kromě toho vám sociální přihlášení WordPress umožňuje přiřadit role uživatelům, kteří se přihlašují pomocí aplikace pro sociální přihlášení. Kromě toho můžete snadno synchronizovat obrázek sociálního profilu s WordPress.

Navíc můžete na přihlašovací stránku, registrační stránku, formulář pro komentáře a kdekoli na svém webu přidat sociální tlačítka pro přihlášení pomocí widgetu nebo zkratkového kódu.

Můžete dokonce povolit / zakázat registraci uživatelů a aktivovat e-mailová upozornění pro správce, když se uživatelé registrují prostřednictvím sociálního přihlášení. Dále si můžete snadno přizpůsobit přihlašovací ikony a přesměrovat URL pro přihlášení / odhlášení.

6. Sociální přihlášení od BestWebSoft

Sociální přihlášení od BestWebSoft

Možná nechcete mnoho pokročilých funkcí, které přicházejí s většinou zásuvných modulů pro sociální přihlašování WordPress. Možná chcete jednoduše přidat sociální přihlášení na svůj web a dostat se s ním, aniž byste investovali do nákladného a příliš komplikovaného pluginu. Potřebujete jednoduché řešení, které funguje po vybalení z krabice.

Sociální přihlášení od BestWebSoft je takový takový plugin. Je to jednoduché, ale práce je dokončena. Tento snadno použitelný plugin umožňuje uživatelům přihlásit se a komentovat své stávající účty na Facebooku, Twitteru, Google a LinkedIn.

Tlačítka pro sociální přihlášení můžete snadno přidat na svou přihlašovací stránku, registrační stránku a formulář komentáře. Kromě toho můžete nastavit výchozí roli pro nové sociální uživatele, povolit registraci uživatelů pouze pomocí sociálních tlačítek a snadno propojit sociální účty s odpovídajícími účty WordPress.

Plugin je snadno nastavitelný a je dodáván s podrobnou dokumentací, která vám pomůže zasáhnout.

7. Přihlášení k sociální síti WooCommerce

woocommerce sociální plugin

Možnosti prémiového sociálního přihlášení obvykle nezklame díky zvláštním funkcím a specializované podpoře. Nechápejte mě tady špatně, nesnažím se diskreditovat bezplatné pluginy. Jak již bylo řečeno, nemůžete pokazit s úžasným pluginem, jako je WooCommerce Social Login.

Původně vytvořený speciálně pro obchody WooCommerce, je nyní kompatibilní s BuddyPress, bbPress a Peepso. Přináší vám elitní autor WPWeb, WooCommerce Social Login je druh sociálního přihlašovacího pluginu, který se může pochlubit jedinečnou sadou funkcí.

Pro začátečníky můžete snadno přidat sociální přihlašovací údaje do přihlašovacích, registračních a pokladních formulářů WooCommerce, které uživatelům poskytují lepší uživatelský zážitek, což otevírá dveře pro nákupy bez tření.

Za druhé, tento sociální plugin WordPress v současné době podporuje 11 sociálních sítí, včetně Foursquare, Yahoo a dokonce i PayPal. Je dodáván s krásným administrátorským rozhraním drag-and-drop, které usnadňuje správu každé sociální sítě.

Kromě toho získáte skvělé statistiky a vizuální představu o tom, jak se daří vašim sociálním přihlášení. Kromě toho může plugin zasílat uživatelům nové e-mailové adresy prostřednictvím e-mailu. Jak sladké?

Pokud to nestačí, WooCommerce Social Login se dodává s krátkým kódem a widgetem, což znamená, že sociální přihlášení můžete umístit kamkoli na svůj web. Kdykoli se uživatel přihlásí prostřednictvím aplikace, můžete je přesměrovat na vlastní adresu URL, takže ano, existuje to také.

8. WP Ultimate Social

wp ultimate social

Doplněk WP Ultimate Social premium je založen na jedné ideologii; nepotřebujete více pluginů pro všechny vaše potřeby sociálních médií. Z tohoto důvodu si můžete myslet na WP Ultimate Social jako „svazek“ druhů, které vám nabízejí sociální ikony, sociální sdílení, sociální pulty, kanály Twitter, Pinterest, automatické publikování a sociální přihlášení.

AccessKeys, elitní autor za WP Ultimate Social, tvrdí, že je to jediná sada sociálních médií, kterou kdy budete potřebovat, a z toho, co jsem viděl, a dlouhého seznamu funkcí, mám tendenci souhlasit. Chlapče, chlapče, tato bestie pluginu je načtena. Rychle přejdu funkcemi.

Můžete očekávat, že najdete funkce, jako je 12 krásných sad ikon PNG, ikon ikon Awesome, výkonných možností přizpůsobení, 10 sad ikon SVG připravených pro sítnici, sociální postranní panel, citlivý design, 10 fantastických témat sociálních sdílení, plovoucí tlačítka sociálních sdílení, podpora pro 14 hlavních sítí, sdílení prostřednictvím e-mailu a tisku, podpora WooCommerce, kompatibilita BuddyPress, vyskakovací okna sociálních sdílení, krásné sociální pulty s 20 působivými tématy, 5 animací a zdá se, že seznam navždy pokračuje.

WP Ultimate Social přichází s působivými funkcemi sociálního přihlášení podporujícími až 9 populárních sociálních sítí. Přihlašovací formulář, přihlašovací formulář a formulář pro komentáře můžete snadno zobrazit sociální přihlášení. Dále si můžete vybrat přihlašovací tlačítka z 15 krásně navržených témat.

Kromě toho můžete auto-post na Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr a dělat mnohem více. Pouhý počet funkcí v této věci vás ohromí dozadu.

9. Sociální přihlášení od OneAll

OneAll Social Login Plugin

Ze všech sociálních přihlašovacích pluginů WordPress v tomto seznamu podporuje sociální přihlášení OneAll největší počet sociálních sítí. Nyní se vaši uživatelé mohou zaregistrovat a přihlásit se pomocí více než 40 sociálních sítí, jako jsou například Battle.net, StackExchange, Github, SoundCloud, Vimeo, WordPress.com, YouTube, Twitch.tv, Disqus, Blogger a seznam pokračuje a na.

Sociální přihlášení se hladce integruje s vaším přihlašovacím / registračním systémem WordPress. Kromě toho mohou existující uživatelé snadno propojit své sociální účty v profilech WordPress a později při přihlášení pomocí propojených sociálních sítí.

Plugin je GDPR kompatibilní a kompatibilní se všemi pluginy a motivy, které dodržují standardy kódování WordPress. Kromě toho je plně přizpůsobitelný vašim konkrétním potřebám. Můžete snadno přidat sociální přihlášení na svou přihlašovací stránku, registrační stránku, sekci komentářů, postranní panel pomocí widgetu nebo kdekoli jinde díky zkratce.

Ale i se všemi těmito funkcemi je sociální přihlášení od OneAll snadné implementovat a používat, měli byste se bavit v žádném okamžiku. Oh, abych nezapomněl, plugin má prémiová verze Také vám nabízí ještě více možností implementace sociálního přihlášení jako šéf.

10. WooSocial

woosocial wordpress sociální přihlašovací plugin

Vyvolávání zadní části je WooSocial, relativně nový plugin na trhu. Je to jednoduchý sociální přihlašovací plugin vytvořený, udržovaný a podporovaný OriginalWebem. Protože se jedná o nový plugin v době psaní, má potenciál pro růst, pokud jde o funkce a podíl na trhu.

Mezi klíčové funkce patří podpora 25 sociálních sítí, 15 stylů tlačítka pro sociální přihlášení, zkratka, podpora pro více jazyků a skvělá dokumentace, která vás nastaví na správnou cestu.

WooSocial navíc dobře hraje s WooCommerce, což vám umožňuje zefektivnit proces pokladny v internetovém obchodě. Kromě toho je kompatibilní s dalšími oblíbenými zásuvnými moduly a rámci, jako je WPBakery Page Builder, Cornerstone a Bootstrap 4.X.


Sociální přihlášení vám pomůže nabídnout lepší uživatelský dojem a zvýšit konverze na vašem webu WordPress, aniž by došlo k porušení potu. Je to ideální řešení pro komunitní weby WordPress, členské weby, kurzy, fóra a jakýkoli jiný web, který se spoléhá na registraci uživatelů.

Nejlepší část je, že WordPress vám nabízí spoustu možností, jak přidat sociální přihlášení na svůj web. Ať už si vyberete bezplatný nebo prémiový sociální přihlašovací plugin WordPress, vždy hledejte řešení, které splní všechny vaše potřeby. Doufáme, že najdete perfektní sociální přihlašovací plugin z našeho seznamu.

Jaký je váš oblíbený sociální přihlašovací plugin WordPress? Máte dotazy nebo návrhy? Podělte se o své myšlenky a nejlepší nástroje pro sociální přihlášení v komentářích.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map