Jak přidat oznámení na váš web WordPress

Jak přidat oznámení na váš web WordPress

Každý webový dodavatel, kterého jsem potkal, snil o tom, že na své webové stránky (s) přivede větší provoz. Stejně jako vy, jsou obvykle připraveni udělat cokoli, aby přilákali více návštěvníků. V některých případech se začátečníci uchylují k technikám blackhat SEO, které přinášejí krátkodobé zisky, ale vedou k sankcím společnosti Google za hranicí, což je prostě smutné.


Dobrou zprávou je, že existuje mnoho legitimních způsobů, jak nasměrovat relevantní provoz na váš web. Abychom vás nasměrovali správným směrem, mezi běžné způsoby získávání více čtenářů a zákazníků patří e-mailový marketing, SMS, SEM, whitehat SEO, PPC, marketing sociálních médií a – relativně nový na trhu – oznámení push.

Pokud se snažíte zvýšit návštěvnost svého webu WordPress pomocí oznámení push, bude se vám tento příspěvek líbit. V dnešním zobrazování vám přesně ukážeme, jak přidat upozornění push na váš web WordPress pomocí oblíbených OneSignal služba. Jinými slovy, vytvořili jsme zdarma Doplněk OneSignal WordPress a nakonfigurovat celou věc tak, aby rozeslala oznámení o testovacím push, víte, abyste mohli zasáhnout zemi.

Pokud to zní jako něco, co byste rádi dělali, naplňte svůj hrnek, protože je toho co učit. Prosím, podělte se o své obavy, nejlepší marketingové tipy a obecné myšlenky v komentářích.

Co jsou oznámení Push?

náhled oznámení o zasílání notifikací

Oznámení push jsou oznámení, na která lze kliknout a která vaše webové stránky odešlou do počítače nebo mobilního zařízení. Jedná se o relativně nový marketingový kanál, který vám umožňuje posílat marketingové zprávy návštěvníkům vašeho webu dlouho poté, co opustili váš web nebo zavřeli prohlížeče..

Marketing s upozorňováním na Push narůstá v popularitě, protože nevyžaduje, aby návštěvník poskytl e-mailovou adresu nebo jiné kontaktní údaje, aby se přihlásil k odběru. Je to nová forma přerušit marketing s vyšší mírou přihlášení a prokliku než jiné formy marketingu, jako je e-mail.

To je pravda, oznámení push jsou docela populární, že velké značky, jako jsou Facebook a Pinterest, mimo jiné používají taktiku k tomu, aby uživatelé vraceli další obsah. Na následujícím obrázku jsou zobrazována oznámení push na Facebooku v akci.

Příklad oznámení na facebooku

Ale neberte mi to za slovo, zde je několik zajímavých faktů o oznámeních podle článku publikovaného na adrese SendX.

 • Oznámení Push mají v průměru 7–10%
 • Míra prokliku oznámení push je 4 až 8krát vyšší než e-mailová CTR
 • Průměrná sazba odběru služby Push je 10%
 • Webové stránky E-Commerce vedou balíček, pokud jde o přijímání oznámení push, po kterých následují mediální weby a společnosti SaaS
 • U finančních webů má web push míru účasti 15% a CTR 30%. Míra účasti a CTR pro hazardní weby činí 20%, respektive 15%. Elektronické obchody mají sazbu přihlášení a CTR 10%.

Jak mimochodem, jak používáte oznámení push k posunutí vaší obchodní agendy kupředu?

Jak používat oznámení Push

Oznámení push se hodí v řadě scénářů. Není známo mnoho začátečníků, existuje několik případů použití pro oznámení push včetně.

 • Zasílání upozornění citlivých na čas, která zahrnují prodejní akce, letová oznámení, aktuální zprávy, sportovní skóre atd.
 • Budování zapojení zasíláním upozornění uživatelů na nový webový obsah, blogové příspěvky, případové studie, bílé knihy atd
 • Přesměrování pomocí zasílání aktualizací na skladě a oznámení o opuštění košíku
 • Udržení zákazníků zasláním oznámení o cílených slevách a kampaních s výhodným využitím

TL; DR: Marketing push push přichází s řadou výhod včetně vysokého počtu přihlášených, nízkých sazeb odhlášení, více případů použití, lepších dodávek, zvýšeného zapojení a – jak jsme již zmínili – vyšší CTR než mnoho jiných forem marketingu.

Nyní, když marketing oznámení push nezní jako cizí technologie, vytvořme a nakonfigurujeme službu oznámení Push OneSignal na vašem webu WordPress..

Jak nainstalovat oznámení OneSignal Push

Doplněk OneSignal Free Web Push Notifications

Chcete-li nastavit službu oznámení Push OneSignal, používáme plugin Nifty OneSignal WordPress. Plugin je k dispozici v úložišti pluginů WordPress.org, což znamená, že jej můžete nainstalovat z administračního panelu WordPress..

Používáme také doménové jméno připravené pro SSL a doporučujeme, abyste to udělali. Kromě toho SSL zvyšuje zabezpečení vašeho webu WordPress a znamená dobré věci pro vaše úsilí SEO.

Jak ale nastavíte oznámení Push OneSignal? Nebojte se, je to tak snadné jako koláč – věci čtvrtých srovnávačů samy o sobě a nemusíte žvýkat klávesnici jako chlap na obrázku výše. Nebo udeřte notebook, podle toho, co nastane dříve ��

Posouvat se.

Přihlaste se ke svému administrátorskému panelu WordPress a přejděte na Pluginy> Přidat nový Jak je ukázáno níže.

instalace nového pluginu WordPress

Pokud tak učiníte, vede vás k Přidejte pluginy stránku, kde si můžete nainstalovat pluginy z vašeho PC nebo přímo z repozitáře pluginů WordPress.org. Na této obrazovce zadejte do vyhledávacího pole pro klíčové slovo „OneSignal“ a jakmile najdete plugin, stiskněte Nainstalovat nyní tlačítko, jak jsme podrobně na obrázku níže.

instalace zásuvného modulu wordpress wordpress

Počkejte na instalaci a konečně stiskněte aktivovat tlačítko, jak je znázorněno níže.

aktivace pluginu wordpress pro wordpress

Aktivace pluginu přidá nový OneSignal Push položka do vaší nabídky WordPress pro správu.

Jak nakonfigurovat oznámení OneSignal Push

I když služba oznámení push OneSignal přichází se spoustou funkcí, lze ji snadno konfigurovat a používat. Chcete-li nakonfigurovat oznámení Push OneSignal, klikněte na OneSignal Push v nabídce administrátora WordPress, jak to zvýrazňujeme na obrazovce níže.

itemignal push notify wordpress menu item

Tím se dostanete na stránku nastavení OneSignal zobrazenou na níže uvedeném snímku.

stránka s nastavením tymu v wordpress admin

Všimněte si oznámení v samém horním rohu stránky? No, to vám dá vědět, co byste měli dělat dál, stejně jako pokyny uvedené pod Založit kartu, jak je znázorněno na obrázku výše. Konfigurace Karta vedle ní umožňuje propojit službu oznámení Push OneSignal s webem WordPress.

Následující obrázek ukazuje možnosti dostupné pod Konfigurace tab; možnosti, které používáte ke konfiguraci, ovládání a přizpůsobení oznámení o push.

Stránka s upozorněním na zasílání zpráv typu wordpress

Vytvořte si zdarma účet OneSignal

Děláš si dobře, zatím tak dobře. Nyní se pusťte do práce a vytvořte fungující webovou aplikaci push. Chcete-li to provést, musíte nejprve vytvořit bezplatný účet OneSignal.

Jak?

Na Založit klepněte na kartu OneSignal odkaz, jak je uvedeno na obrázku níže.

link na vytvoření účtu vignetu

Prohlížeč můžete také jednoduše zobrazit na stránce onesignal.com. Kliknutím na výše uvedený odkaz se však na nové kartě otevře oficiální web OneSignal. Poté klikněte na ikonu Přihlásit se jak zvýrazňujeme na obrázku níže.

oficiální web společnosti onesignal

Pokud tak učiníte, získáte jednoduchou a krátkou registrační formu. Vyplňte formulář svým e-mailem, heslem a názvem společnosti a poté stiskněte Vytvořit účet knoflík. Alternativně se můžete zaregistrovat pomocí GitHub, Google nebo Facebook, jak je znázorněno na obrázku níže.

formulář pro vytvoření účtu typu tyignal

Po úspěšné registraci vás OneSignal vyzve, abyste zkontrolovali svůj e-mail a aktivovali svůj účet.

Přihlaste se do své poštovní schránky a klikněte na Kliknutím sem potvrďte svůj účet tlačítko, jak je znázorněno na obrázku níže.

e-mail s aktivací účtu onesignal

Kliknutím na tlačítko výše potvrdíte svůj účet a na nové kartě se otevře řídicí panel OneSignal. OneSignal vás vítá na palubě turné, které můžete podniknout nebo přeskočit, jak je uvedeno níže.

prohlídka na palubní desce

Ale ať už se vydáte na prohlídku nebo ne, nakonec skončí na jednoduchém palubním panelu OneSignal, který je zobrazen na následujícím obrázku.

palubní deska

Vytvořte aplikaci Web Push

Nyní, když máte aktivní účet OneSignal, vytvořme vaši první webovou aplikaci push. Klikněte na ikonu Přidat aplikaci na hlavním panelu OneSignal, jak to zvýrazňujeme na obrázku níže.

Přidejte název aplikace, abyste ji příště snadno našli pomocí vyskakovacího okna, které se objeví, a klikněte na ikonu Přidat aplikaci tlačítko, jak je podrobně uvedeno níže.

pojmenování aplikace oneignal web push

Na další obrazovce vyberte Web Push a klikněte na další jak zvýrazňujeme na níže uvedeném snímku obrazovky.

Poté klikněte na ikonu WordPress Plugin nebo Web Builder kartu a poté WordPress viz níže.

Dále přejděte směrem k dolní části stránky, vyplňte formulář, nahrajte ikonu a stiskněte Uložit tlačítko, jak je znázorněno níže.

Uloží to vaši webovou aplikaci push a odhalí ID aplikace a API KEY musíte na svůj web WordPress přidat oznámení Push OneSignal. Podrobnosti viz obrázek níže.

Musíte zkopírovat-vložit APP ID a API API do příslušných polí Konfigurace tab. Jednoduše přejděte na OneSignal Push> Konfigurace a zkopírujte a vložte klíč APP ID a API, jak zdůrazňujeme níže.

Poté vyberte požadované nastavení na stejné stránce. Dále přejděte směrem k dolní části stránky a stiskněte Uložit tlačítko, jak je znázorněno níže.

A to je vše! Váš web nyní tlačí oznámení ve všech podporovaných prohlížečích kromě Safari. Vyzkoušejte novou funkci oznamování push návštěvou svého webu v novém okně anonymního prohlížeče. Dokonce jsem otestoval prohlížeč Opera, a tady je to, co mám.

Není to špatné po dobu asi 10 minut konfigurace služby oznámení Push OneSignal. Co myslíš?

Konfigurace oznámení OneSignal Push pro prohlížeč Safari

Chcete-li nakonfigurovat oznámení push pro prohlížeč Safari, musíte vygenerovat webové ID Safari. Jak? Otevřete řídicí panel OneSignal a klikněte na webovou aplikaci push, jak je ukázáno níže.

editace webové aplikace push push

Poté klikněte na Nastavení jak je ukázáno na obrázku níže.

Poté klikněte na ikonu Apple Safari kartu, jak zdůrazňujeme níže.

Poté vyplňte vyskakovací okno, které se objeví, a stiskněte Uložit tlačítko, jak jsme detail níže.

Poté klikněte na ikonu Apple Safari kartu znovu, jak je uvedeno níže (všimněte si, že je označena AKTIVNÍ).

Tím se otevře vyskakovací okno s vaším Safari Web ID, jak je znázorněno na následujícím obrázku.

Výše uvedené webové ID musíte zkopírovat do Konfigurace stejně jako u klíče APP ID a API, jak je uvedeno níže.

Přejděte směrem k dolní části výše uvedené stránky a stiskněte Uložit knoflík. Nyní jsou vaše oznámení OneSignal push aktivní a podporovaná ve všech hlavních prohlížečích. Nejlepší část je bezplatný účet OneSignal, který podporuje až 30 000 předplatitelů webu. Bezplatný účet podporuje neomezený počet mobilních předplatitelů.

Pokud potřebujete více energie, můžete vždy na jaře prémiový balíček, od $ 99 dolarů za měsíc. Vždy doporučujeme, abyste šli s možností, která funguje pro vaše podnikání.


Oznámení push jsou skvělým způsobem, jak zůstat v kontaktu s návštěvníky vašeho webu. A protože návštěvníci dávají oznámení předem, souhlasíte, jste si jisti, že lidé, kteří se přihlásili, se skutečně zajímají o to, co nabízíte.

Výhody oznámení push činí tento marketingový kanál lukrativním a docela efektivním. Nastavení oznámení push pomocí pluginu a služby OneSignal WordPress je neuvěřitelně snadné, měli byste být v provozu za méně než 15 minut.

Máte dotaz ohledně oznámení push? Nějaké komentáře k tomuto příspěvku obecně? Prosím, podělte se s námi v komentářích.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map