Jak přidat živý chat na váš web WordPress

Jak přidat živý chat na váš web WordPress

Jen před několika minutami jsem byl na živém chatu a dostával veškerou pomoc, kterou jsem mohl získat o technickém problému, který jsem měl s výběrem, který jsem provedl dříve. Naštěstí pro vás byl můj poskytovatel služeb živý (online), což znamená, že jsem vyřešil svůj problém a byl jsem zpátky v podnikání za méně než 10 minut. Nyní jsem jeden šťastnější spisovatel.


Ale co to má společného s vámi? První odstavec je pokus osvětlit okamžitý užitek, který vám přináší, když na svůj web WordPress přidáte živý chat. Díky živému chatu poskytujete lepší a rychlejší podporu.

V tomto krátkém tutoriálu se zabýváme:

 • Výhody a nevýhody živého chatu WordPress
 • Jak přidat živý chat na váš web WordPress
 • Rychlý seznam živých chatů pluginy WordPress

Na jednom řádku se snažíme vybavit vám tipy a nástroje, které potřebujete k přidání funkčního živého chatu na váš web WordPress během několika minut. Pokud máte taneční boty, pojďme tango mi amigo.

Výhody a nevýhody živého chatu WordPress

Nechme to tak jednoduché, jak to bylo.

Pros nejprve

Nastavení živého chatu WordPress je snadné a levné (pokud není zdarma). Zadruhé můžete svou chatovou aplikaci spojit s vaším webem. Zmínil někdo pohodlí? Podívejte se na to tímto způsobem, live chat je všude, kam jdete. Proč? Rychlejší podpora znamená, že návštěvník nebude muset čekat.

Ušetří vám také čas; méně telefonních hovorů a e-mailů. Je to internet, díky live chatu je podpora mnohem jednodušší. Přemýšlejte o nulovém přerušení služby, což znamená více chedda. A nezapomeňte, že jeden operátor chatu může obsluhovat více zákazníků.

Můžete také zadávat live chat také. Talentový fond je působivý. Znamená to, že můžete snadno poskytnout zlatou standardní podporu celé planetě 24/7.

Cílený živý chat

Analytiku můžete získat ze svého chatového pluginu; informace, které vám pomohou nabídnout lepší podporu.

Své produkty můžete prodávat prostřednictvím živého chatu, opět díky analytice. Co takhle zastavit vyhlídky na jejich cestě ven zajímavým chatem? Uvidíte, to znamená, že můžete také shromažďovat e-maily pro e-mailovou kampaň?

Prakticky ovládáte chatovací plugin a můžete zakázat každému, kdo nesplňuje vaše chatovací předpisy. Navíc je vždy zábavné chatovat se svými zákazníky, protože shromažďujete spoustu zpětné vazby. Chat WordPress můžete ohýbat libovolným způsobem, protože se to nezlomí.

Sečteno a podtrženo, můžete poskytnout světu prvotřídní podporu kdekoli a kdykoli.

Pokud má pro, musí existovat con. Pojďme tedy hazardovat.

Nevýhody

Pokud si nainstalujete live chat a nedáte svým zákazníkům vědět o vaší dostupnosti, budou se při odložení velmi rozzlobeně. Protože se nemůžete navždy pohybovat bez spánku, zadávat outsourcing nebo být k dispozici.

Znamená to také jasně uvést vaše hodiny dostupnosti. Nebo použijte plugin, který změní živý chat na e-mailový formulář pro generování potenciálních zákazníků, když přejdete do režimu offline.

A máme zákaznickou podporu, která velmi zneužívá zákazníky, ale pak můžete zakázat každému, kdo zmatky se Zohanem neposlouchá pravidla.

To je to nejlepší, co jsem přišel a pokusil jsem se. Znáte další nevýhody? Dej nám vědět.

Protože živý chat WordPress je dnes samozřejmým vítězem, přidáme na váš web plugin pro live chat, abyste se mohli projet. Nemáte co ztratit s kompadrem, je to všechno zdarma.

Jak přidat živý chat na váš web WordPress

wp live chat plugin pro podporu

Zde použijeme Doplněk podpory WP Live Chat WP-LiveChat a společnost. V tento plugin máme tolik důvěry a vy uvidíte proč. To bude legrace.

Nainstalujte a aktivujte plugin WP Live Chat Support:

uvítací obrazovka wp-live-chat-support-welcome

Dvě tlačítka dvě záložky; V tomto pořadí přeskočte Intro, Support, Welcome a Credits. Uvítací karta obsahuje několik pěkných podrobností, pokud si chcete přečíst. Kluci uvedení na kartě Kredity jasně uvádějí, že nabízejí podporu, takže se nemusíte zasekávat.

V dolní části uvítací obrazovky klikněte na tlačítko „Ok! Začněme “a Voila! – máte pro vás živý chat:

nainstalován program wp-live-chat-support-plugin

Stejně tak mohou lidé s vámi chatovat na vašem webu WordPress. Doplněk podpory WP Live Chat obsahuje některé působivé funkce včetně oznamovacích zvonění, zvukových signálů a podobně.

Nakonfigurujte živý chat

Jak určitě vidíte, odkaz na přizpůsobení pluginu je přímo v popředí. Co takhle zjistíme, co leží za tímto odkazem. Klikněte na úpravu nastavení chatovací schránky:

obrazovka nastavení podpory živého chatu wp

Oh dobře, podívej se na to. Vypadá to jako rozsáhlý seznam funkcí a je to pouze bezplatná verze. Samozřejmě existuje profesionální verze s ještě více funkcemi. Uvidíme, co můžeme dělat s chatovací schránkou. Klikněte na položku nabídky Chat Box:

wp live chat podpora nastavení chat boxu

No, no, no … co tady máme? Všechno, co potřebujete okamžitě chatovat s vyhlídkami. Další funkce jsou uzamčeny ve verzi pro. Pro plány stojí mezi $ 39 a $ 100 dolarů. Je to jednorázová věc; žádné opakující se platby, pokud neobnovíte licenci, kterou provedete ručně. Zpět k funkcím je toho tolik co dělat.

Styling

Potřebujete přidat nějakou barvu nebo vyladit chatovací box pro vaši značku? Je to tak snadné, stačí jít do stylingové sekce a navrhnout obsah vašeho srdce:

wp-live-chat-support-styling-screen

Věděli jste, že můžete pomocí tohoto pluginu oslovit své publikum? Navíc můžete:

 • Přidejte agenty
 • Přizpůsobte si offline zprávu
 • Nainstalujte si vlastní CSS nebo JS
 • Používejte rozhraní REST API, dokud rozevírací seznam nezačnete
 • Blokujte návštěvníky podle IP adresy jen proto, že můžete
 • Po ukončení chatu přesměrovat uživatele na konkrétní stránku
 • Přidejte odkazy do své databáze znalostí před zahájením relace chatu
 • A mnohem víc!

Na konci procesu nastavení byste měli mít tlačítko live chatu, jako je toto:

wp-live-chat-support-live-chat-box

Když uživatel klikne na tlačítko Start a zahájí chat, obdržíte oznámení (včetně oznámení push, ale je třeba nejprve přidat oznámení push na svůj web). Jak vypadá panel pro správu chatu:

wp-live-chat-support-admin-chat-dashboard

A relace administrátorského chatu vypadá takto:

wp-live-chat-support-admin-chat-window

Analytics

Jak vidíte, můžete shromáždit spoustu informací o uživateli a dokonce i vidět jejich obrázek, pokud používají gravatar. Uvidíte stránky, na kterých jsou, odkud byl zahájen chat, IP adresa a mnohem více v závislosti na vlastních polích, které definujete.

Live chat relace z pohledu uživatele:

wp-live-chat-support-live-chat-box-live

Můžete dokonce aktivovat server Node a zbavit se tak provozování více chatů ze serveru. To znamená rychlý web, který je vždy dobrá věc.

Pro bezplatný plugin pro živý chat zvítězí plugin WP Live Chat Support v mnoha oblastech, i když ty nejlepší funkce jsou ve verzi Pro uzamčeny. Mezi vámi a mnou jsem padl na tento plugin a nyní ho používám. Co o tobě?

Čestná uznání

Zde je seznam dalších živých chatových pluginů WordPress, které stojí za zmínku, vybrané v náhodném pořadí:

Závěrečná slova

Živý chat vám pomůže posílit zapojení uživatelů na vašem webu, což vede k lepším konverzím v řadě. Údržba je malá, protože díky skvělému týmu, nástrojům a času můžete v oblasti zákaznických služeb zvítězit.

Máte na svém webu WordPress živý chat? Jaký plugin používáte? Pokud na svém webu nemáte přímý chat, jakou omluvu máte na zdržení? Dejte nám vědět své myšlenky. Díky předem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map