Jak omezit obsah podle člena v WordPress

Chcete omezit / omezit přístup k určitým částem vašeho webu WordPress? V tomto článku vám ukážeme, jak můžete omezit obsah svého webu na základě toho, kdo je přihlášen na váš web pomocí oblíbených pluginů WordPress. Jinými slovy, jak nastavit a členství styl webové stránky s WordPress.


Existuje mnoho důvodů, proč vytvořit web pro členy. Zahrnují, ale nejsou na ně omezeny,

 • Rozvíjejte silnou komunitu.
 • Zvyšte interakci a konverzaci na svém webu.
 • Omezte přístup k vašemu obsahu podle úrovně členů.

Musím připustit, že vytvoření webu pro členství je mnohem více než jen omezení přístupu k vašemu obsahu na základě členství. Existuje však mnoho webů, které fungují na základě modelu členství nebo předplatného. Wall Street Journal je skvělým příkladem webových stránek, které fungují na základě předplatného. Jakmile se přihlásíte k odběru exkluzivního obsahu svých webových stránek, budete považováni za člena a přístup k prémiovému obsahu bude udělen.

Členský web nejen pomáhá rozvíjet pocit komunity mezi čtenáři, ale také vám pomáhá prodávat a zpeněžit část nebo celý váš obsah. Budete se muset rozhodnout, do jaké míry se váš obsah chce exkluzivně věnovat pouze placeným členům, a to je třeba posuzovat případ od případu. Záleží také na odvětví, na kterém se váš web specializuje.

Potenciální zisk pro vaše čtenáře z předplatného musí být finančně kvantifikovatelný a dostatečně významný, aby jej bylo možné zakoupit. Lidé nikdy nebudou kupovat váš obsah, pokud to nebudou považovat za naprosto nezbytné. Několik těžkých otázek, na které budete muset odpovědět,

 • Mohu bezplatně najít repliku svého obsahu nebo podobného obsahu kdekoli na webu ?
 • Vyvažuje potenciální zisk pro uživatele náklady na nákup ?

Příliš vysoká cena bude mít za následek nejen menší předplatné, ale budete mít také hodně horké vody, pokud svým odběratelům nebudete moci poskytnout skutečnou hodnotu. Pokud si možná myslíte, že tím, že na svém webu zavedete model členství založený na předplatném, pravděpodobně nebudete moc vydělávat, můžete vyměnit přístupnost svého obsahu za sociální sdílené položky..

Omezení obsahu uživatelem pomocí kódu (viz doporučení pluginů níže)

Než se dostanete do různých pluginů, které vám mohou pomoci omezit obsah na vašem webu, nejprve se podívejme na nějaký kód, který můžete použít, pokud jste vývojář, který zkontroluje, zda je aktuální typ uživatele, a podle toho omezit (protože je to velmi snadné!). Podívejte se na dva úryvky, pod kterými můžete použít inspiraci

// Příklad pro omezení celých stránek pouze pro přihlášené uživatele
funkce wpex_restrict_page_to_logged_in_user () {

// Získat globální příspěvek
globální $ příspěvek;

// Zabraňte přístupu na stránku s ID 2 a všem podřízeným této stránky
$ page_id = 170;
if (is_page () && ($ post-> post_parent == $ page_id || is_page ($ page_id)))) {

// Ve výchozím nastavení je přesměrování nastaveno na true
$ redirect = true;

// Pokud jste přihlášeni, nepřesměrujte
// Zde můžete / měli byste provést další kontroly na základě uživatelských rolí nebo uživatelských meta
if (is_user_logged_in ()) {
$ redirect = false;
}


// Přesměrování lidí bez přístupu na domovskou stránku
if ($ redirect) {
wp_redirect (esc_url (home_url ('/')), 307);
}

}

}
add_action ('template_redirect', 'wpex_restrict_page_to_logged_in_user');
// Příklad omezení konkrétního obsahu rolí uživatele
$ current_user = wp_get_current_user ();
$ user_role = $ user-> role? $ user-> role [0]: false;

if ('subscriber' == $ user_role) {
echo 'Ukaž něco tady';
}

Dobře, teď, když jsme to dostali z cesty, podívejme se na pár pluginy, které pomáhají omezit přístup k vašemu obsahu.

Omezte obsah Pro pro WordPress

Zcela možná nejlepší plugin, pokud jde o omezení přístupu k obsahu. Důvod, proč doporučuji tento plugin přes docela možná více funkčně bohaté pluginy, je jednoduchost. Můžete si vybrat, které z vašich příspěvků / stránek nebo částí vašich stránek / příspěvků jsou přístupné různým úrovním členů.

Pippin001

Pokud jde o úrovně předplatného, ​​můžete nastavit libovolný počet úrovní předplatného a přiřadit jim různé úrovně přístupu k obsahu. To vám umožní pracovat na různých cenách pro různé úrovně přístupu. Jakmile vytvoříte různé úrovně předplatného a povolíte veřejné předplatné, spustí se platební mechanismus. A plugin pracuje s Paypal, Stripe a Braintree.

SlevyPip

Plugin navíc umožňuje vytvářet slevy a efektivně hlásit vaše výdělky. Pokud jde o slevy, plugin vytvoří krátký kód, který aktivuje slevy, což usnadňuje ostatním webům sdílení vašich slev konkrétně mluvících kupónových webů. Můžete nastavit konkrétní procentuální slevu a také nastavit datum ukončení platnosti slev. Pokud chcete, můžete nastavit limit, kolikrát lze použít slevový kód.

Data jsou velmi užitečným přínosem pro jakoukoli firmu, zejména pro webovou službu nebo blog. Všechna data vygenerovaná doplňkem můžete exportovat prostřednictvím souboru CSV pro každého člena nebo každou platbu nebo obojí. Data můžete také importovat do oblíbených pluginů, jako jsou aWeber nebo MailChimp. Registrační formulář je poměrně snadno použitelný a velmi přímočarý.

RegFormPip

Získejte omezení obsahu Pro

Doplněk WordPress pro soukromý obsah

Na svém webu můžete téměř chránit jakýkoli typ obsahu, včetně hrnců, stránek, nabídek a celých kategorií. K dispozici je i uzamčení webových stránek na jedno kliknutí, které zabraňuje jakémukoli přístupu k obsahu na vašem webu.

PC

Doplněk pomáhá organizovat uživatele a třídit je pomocí interních vyhledávání a filtrů kategorií. Integrovaný průvodce zkráceným kódem vám usnadní skrývání obsahu.

Nastavení PC

Funkce omezení tohoto pluginu je použitelná pro každou část vašeho webu WordPress včetně nabídek. Můžete blokovat vlastní typy příspěvků a taxonomie. Máte několik přednastavených šablon, ale vlastní tvůrce vzhledu pomáhá s přizpůsobitelností blokované šablony obsahu.

Registrační formulář se dvěma možnostmi rozvržení byl zpevněn kvůli ochraně před spamem. Tento plugin byl vytvořen jako zásuvný modul Content Restrict Pro, jehož primárním účelem je omezit přístup k obsahu na webech WordPress..

Zde si můžete stáhnout soukromý obsah

Pokud v rámci svého arzenálu hledáte více bohatý členský plugin s omezením obsahu, pak existují dva pluginy, které bych doporučil.

MemberMouse WordPress Service

MemberMouse je výkonný systém správy členství pro weby WordPress. Tento systém správy členství pomáhá prodávat digitální produkty, software jako službu, funguje jako portál pro internetový maloobchod a také dobře funguje při prodeji obsahu předplatného.

MemberMouse

Byl vytvořen, aby vám pomohl zbavit se časově náročných procesů bez přidávání hodnot. I když zajišťuje automatizaci podpory, správu zákazníků, reporting a analýzu vaší firmy, zajímá nás její schopnost chránit obsah.

Na svém webu můžete snadno vytvořit pouze členské oblasti, stránky chráněné heslem a další obsah. Plugin také umožňuje vytváření zkušebních nabídek, slev a kupónů. Pracuje s 8 platebními sítěmi, což znamená, že téměř každý potenciální zákazník je zahrnut.

MemberMouse může být o něco dražší za 19,95 $ / měsíc za jejich nejzákladnější plán, ale zůstává to skvělá možnost, pokud si chcete na platformě WordPress vytvořit speciální členskou webovou stránku..

Podívejte se na členské myši zde!

MemberPress WordPress Plugin

MemberPress je další mocný plugin pro správu členství pro weby WordPress. Členský tisk byl snadno nastaven a byl zahájen, byl navržen tak, aby poskytoval přesnou kontrolu nad přístupem k obsahu na základě úrovně členství. S MemberPress můžete omezit přístup na stránky, příspěvky, podřízené stránky, vlastní příspěvky, štítky, kategorie a všechny ostatní soubory nebo obsah hostované na vašem webu..

MemberPress

Můžete vytvořit kupóny a prémiové fórum pro členy své komunity. Pro podnikatelský plán je to podstatně levnější než MemberMouse za 99 USD ročně.

Získejte MemberPress spuštěný na vašem webu

Placené členské předplatné

Stáhnout členství a omezení obsahu - placené členské předplatné

Přidejte placené, opakující se členství rychle pomocí placených členských odběrů. Tento plugin obsahuje snadné možnosti nastavení registrační stránky, plány předplatného, ​​vlastní přihlášení, omezený obsah a další. Integruje se dokonce s WooCommerce a nabízí svým členům exkluzivní produkty nebo slevy.

Získejte placené členské předplatné

Omezený přístup na web zdarma WordPress Plugin

RestrictedSiteAccess

Jednoduchý plugin, který omezuje přístup na váš web návštěvníkům, kteří jsou přihlášeni nebo přistupují k obsahu webu ze zadaného rozsahu adres IP. Návštěvníci, kteří nemají přístup, mohou být přesměrováni na jinou stránku včetně přihlašovací stránky nebo alternativně můžete zobrazit zprávu.

Stáhněte si omezený přístup na web

Konečný člen zdarma WordPress Plugin

UltMember

Ultimate Member je jednoduchý a přesto účinný plugin, který umožňuje vytvořit snadný registrační formulář a vytvářet nové komunity online. Můžete si vytvořit vlastní uživatelské role a také se zapojit do omezení obsahu v globálním měřítku a na základě jednotlivých stránek / stránek. Rozlišuje mezi třemi kategoriemi – přihlášenými uživateli, odhlášenými uživateli a všemi.

Stáhněte si Ultimate Member

Uživatelé Ultra Member Free WordPress Plugin

Uživatelé Ultra členství

Tento plugin, opět velmi užitečný nástroj, který pomáhá budovat pokročilé online komunity, má mnohem více ve způsobu integrace do společnosti. Plugin podporuje částečné omezení obsahu a rozlišuje mezi přihlášenými uživateli a uživateli se specifickými balíčky členství.

Stáhnout uživatele Ultra Member

Závěr

Doufám, že tento článek byl užitečný a našli jste si zásuvný modul pro omezení obsahu, který nejlépe funguje pro váš web WordPress �� Přihlaste se k odběru blogu WPExplorer a získejte více novinek, konzultací a mnohem více ze světa WordPress!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map