Jak nastavit Cloudways Managed WordPress Cloud Hosting

Cloudways Managed WordPress Cloud Hosting Průvodce nastavením

Na webu jsou doslova stovky možností hostingu, z nichž každá má spoustu různých možností hostování. Sdílený hosting. Spravovaný hosting WordPress. VPS. Dedikovaný server. A samozřejmě existuje cloud hosting. Při hledání spravovaného cloudového hostingu je Cloudways jedním z prvních, který se objevil z dobrých důvodů. Od svého založení v roce 2011 poskytuje Cloudways jednu z nejlépe spravovaných cloudových hostingových služeb a dnes jsme vám chtěli ukázat, o čem jsou všichni.


Přehled Cloudways Hosting

Cloudways je jedním z nejlepších poskytovatelů cloudhostingu. Co je cloud hosting? Je to skoro přesně to, co to vypadá – hosting prostřednictvím „cloudu“. V podstatě velké množství serverů v reálném světě pracuje společně jako jeden systém a poskytuje stabilní a bezpečný hosting pro virtuální servery. To znamená vyšší výkon, méně prostojů při nižších nákladech a ještě větší flexibilitu webhostingu.

Co dělá Cloudways jinak

Cloud hosting je k dispozici od řady známých hostingových společností, ale Cloudways ho posunul na další úroveň. Vylepšili tradiční cloud, aby vám přinesli několik možností cloudového hostování s funkcemi standout.

Nejprve používají nejnovější servery a systémy (Konkrétně Nginx, Redis, MySQL, Varnish, Memcached a Apache) jako součást jejich zásobníku výkonu. Kromě toho předinstalovat své užitečné Doplňkový modul Breeze Cache který obsahuje funkce pro vyloučení souborů, seskupení a minifikaci a kompresi Gzip pro optimalizaci velikosti souborů. Toto neuvěřitelné kombo je to, díky čemu je Cloudways hosting rychlý a spolehlivý.

Druhou velkou část o Cloudways na rozdíl od některých jejich konkurentů je, že poskytují spravované zabezpečení na straně serveru se všemi jejich plány. Používají více vrstev ochrany (například brány firewall, dvoufaktorové ověření a IP whitelisting) spolu s automatickými aktualizacemi, aby udržely všechny servery na své platformě aktuální..

Navíc bude těžké najít jiného hostitele, který vám umožní různé volby platforem (váš výběr DigitalOcean, linode, VULTR, Amazon, Google), neomezená instalace, týmová spolupráce, snadné škálování serverů a úžasně snadno použitelnou konzoli účtu (kterou uvidíte spoustu snímků později) a SSL zdarma certifikáty prostřednictvím Pojďme se zašifrovat.

Cloud Hosting Managed Cloud Hosting Plans

Nyní, když víte, co to je Cloudways, byste se měli podívat na jejich plány. Jednou z nejlepších funkcí Cloudways je to, že nabízejí celou řadu možností hostování, aby vyhovovaly potřebám rozpočtu nebo dat každého webu.

Cloud Hosting Managed Cloud Hosting Plans

Můžete si vybrat z cloudových serverů již od 10 $ měsíčně, kontaktovat je pro vlastní sestavený plán nebo si vybrat jeden z dalších serverových plánů uprostřed. Všechny jejich plány hostování cloudového hostingu vám umožňují přidat tolik instalací webů, kolik chcete, takže pokud jste vývojář, můžete pro klienty snadno vytvořit řadu stagingových webů bez připojení. A pokud nejste vývojář a chcete jen přesunout svůj blog do Cloudways, budete rádi, když víte, že vám dokonce pomohou přenést jeden web na nový server volný, uvolnit.

Cloudways WordPress Hosting Guide

Pokud Cloudways zní jako správný hostitel pro vaše webové stránky (nebo pokud se chcete jen podívat na to, co jejich hosting nabízí), je náš další průvodce nastavením perfektním dalším krokem. vás provede kroky k nastavení cloudového serveru pomocí Cloudways. Jsi připraven?

Registrace pro účet zdarma Cloudways

Chcete-li začít, přejděte na domovskou stránku Cloudways kliknutím na odkaz a začněte zdarma. Budete přesměrováni na hlavní registrační stránku Cloudways. Můžete se rozhodnout, že se přihlásíte pomocí svého účtu LinkedIn nebo Github, ale my se raději podepisujeme starým způsobem pomocí e-mailu.

Registrace bezplatného účtu cloudways

Jednoduše zadejte svou e-mailovou adresu a heslo. Za několik minut byste pak měli dostat aktivační e-mail.

E-mail s ověřením účtu Cloudways

Jakmile obdržíte aktivační e-mail, klikněte na velké zelené tlačítko a aktivujte svůj účet hned teď.

Poznámka: Pokud se při registraci zobrazí chyba nebo pokud ověřovací e-mail nedostanete ihned, nemějte obavy. Jednoduše otevřete chatovací schránku 24/7 zákaznické podpory v pravém dolním rohu kterékoli stránky Cloudways. Technika podpory Cloudways by měla být schopna pomoci.

Nastavte si svůj hostingový server Cloudways

Nyní je čas začít skutečně nastavovat server tak, aby hostoval váš web (nebo webové stránky). Po kliknutí na odkaz „Aktivovat účet“ v e-mailu byste měli vidět následující obrazovku.

Nastavte si svůj hostingový server Cloudways

Nejprve vyberete svou aplikaci. Cloudways ví, že WordPress je jednou z nejpopulárnějších webových platforem v okolí, takže ji pohodlně umístí na začátek. K dispozici jsou čtyři možnosti:

 • Standardní WordPress
 • WordPress Plus WooCommerce
 • Multisite WordPress
 • Čisté WordPress (bez optimalizace cloudových cest)

Vyberte možnost, která odpovídá vašim potřebám. Pokud si nejste jisti, stačí jít s první možností pro standardní WordPress. Je to snadné přidat WooCommerce později nebo dokonce povolit multisit později (máme průvodce, jak povolit WordPress multisite, pokud potřebujete pomoc). Navíc si myslíme, že optimalizace Cloudways je velmi užitečná.

Poté přidejte svá vlastní jména pro aplikaci, server a svůj projekt. Toto je pouze pro vaše oči, takže si vyberte něco, co vám pomůže zapamatovat si, na jakém webu to nastavujete.

Poté, co provedete výběr aplikace, uvidíte dostupné možnosti pro poskytovatele cloudu, velikost serveru a umístění datového centra. Všechny plány nabízejí bezplatnou 3denní zkušební verzi, která vám dává šanci otestovat jejich hosting. Dostupné možnosti poskytovatele v současné době zahrnují:

 • Digitální oceán: Úložiště založené na SSD se 7 datovými centry ve 3 zemích
 • Linode: cloudový poskytovatel s 8 datovými středisky ve 3 regionech
 • VULTR: Úložiště založené na SSD s 13 datovými centry po celém světě
 • Amazon EC2: konfigurovatelná velikost disku, 8 datových center v 6 zemích
 • Google Cloud: 4 lokality na 3 kontinentech, určené speciálně pro velké podniky nebo webové stránky náročné na zdroje

Všechny cloudové platformy Cloudways nabízejí podobné služby, přičemž největší rozdíl spočívá v ceně a spolehlivosti. Digital Ocean a VULTR nabízejí téměř neomezenou šířku pásma pro vaše stránky s nižšími náklady, což z nich činí skvělé možnosti pro vývojáře v rozpočtu. Amazon & Google na druhé straně poskytují šířku pásma na bázi pay-as-you-go, což znamená, že vaše měsíční poplatky budou pravděpodobně vyšší, ale máte pocit, že váš web nebude nikdy omezen, protože platíte za každý zdroj používáš.

Pokud jde o výběr velikosti serveru, udělejte maximum, abyste si vybrali plán, který podle vašich odhadů splní vaše potřeby. Pokud si nejste jisti, kterou možnost zvolit s menším tarifem, můžete na svůj server kdykoli přidat další zdroje podle potřeby. Cloudways usnadňuje upgrade vašeho serverového plánu kdykoli přímo z vaší serverové konzole (kterou vám ukážeme později).

Po nastavení poskytovatele a velikosti serveru je posledním krokem výběr umístění serveru. Doporučujeme vybrat server v blízkosti hlavního publika. Pokud tedy většina provozu pochází z USA, vyberte umístění serveru v této zemi.

Konfigurace serveru Cloudways

Díky tomu jste připraveni spustit server! Měli byste být přeneseni do vaší konzole, kde uvidíte odhadovanou dobu čekání na nastavení vašeho serveru (náš odhad byl 7 minut a instalace pro nás trvala přibližně 8 minut – tak docela blízko!). Během čekání můžete dokončit profil svého účtu informacemi o vaší společnosti.

Po dokončení nastavení serveru se můžete přesunout dopředu na jeho správu. Klepnutím na váš připravený server otevřete konzolu.

Správa serveru Cloudways

Při prvním otevření konzoly serveru Cloudways bude k dispozici průvodce, který vás seznámí se shrnutím serveru, navigační lištou, dostupnými akcemi a podrobnostmi.

Váš Cloudways Server

Ve výchozím nastavení bude vaše konzole otevřena vašemu Master Credentials. Odtud můžete upravovat své uživatelské jméno a heslo, spravovat klíče SSH a zobrazit svou IP adresu.

Monitorování cloudového serveru

Další nahoře je Sledování tab. Existuje spousta různých grafů a možností pro sledování vašeho serveru a aplikací, ale existují dvě klíčové možnosti serveru, které vás sledují. První je váš Nečinný CPU. V našem grafu vidíte, že server je většinou v rozsahu 95–100% volného procesoru, což znamená, že v současné době je na našem webu dostatek prostoru. Pokud by byl graf obrácený a došlo k významnému počtu případů, kdy náš volný procesor byl na 0%, pak by bylo na čase rozšířit plán na větší serverový plán.

Další monitorovací graf ke kontrole je váš Volná paměť. Plány malých serverů mohou fungovat naprosto v pořádku pouze s 15–50 MB volné paměti, ale pokud vaše firma zakoupila plán s kapacitou 4 GB nebo více, měla by být vaše volná paměť trvale nad 100 MB. Pokud tomu tak není, mohlo by to být další známkou toho, že je čas rozšířit svůj plán.

Služby správce cloudových serverů

Po sledování uvidíte a Správa služeb kartu, kde můžete vidět různé základní služby Cloudways, které udržují váš server v provozu. To zahrnuje služby Apache, ukládání do mezipaměti, databáze a volitelné sledování aplikací (prostřednictvím služby New Relic). Odtud můžete restartovat různé služby a vyčistit mezipaměť.

Nastavení a balíčky serveru Cloudways

Protože používáte WordPress, možná budete muset upravit některá nastavení serveru, aby bylo možné nahrát konkrétní soubor nebo nainstalovat velký plugin nebo motiv. Všechna tato nastavení serveru a další najdete v konzole Nastavení a balíčky tab. Nezapomeňte změny uložit.

Zabezpečení serveru Cloudways

Zabezpečení, pokud má nejvyšší význam pro jakýkoli web, a pomoc Cloudways usnadňuje zabezpečení serveru. Cloudways udržuje brány firewall a pravidelně implementuje záplaty serverů, aby vaše instalace zůstala v bezpečí. Sledují také podezřelou aktivitu na vašem serveru. Pokud tedy došlo k několika neúspěšným pokusům o přihlášení, protože jste zapomněli heslo, mohlo by dojít k zablokování účtu. Jedním ze způsobů, jak tomu zabránit, je upravit Bezpečnostní nastavení správce serveru pro whitelist vaší vlastní IP adresy. Toto je zcela volitelné a většina uživatelů může tuto sekci přeskočit.

Vertikální škálování serveru Cloudways

Pokud zjistíte, že potřebujete více místa na serveru, můžete svůj Cloudways plán snadno kdykoli rozšířit Vertikální škálování sekce. Vyberte potřebnou větší velikost serveru a kliknutím aplikujte změny (což se projeví ve vašem příštím měsíčním poplatku).

Zálohy serveru Cloudways

Zálohy jsou také zabudovány do možností serveru Cloudways a ve výchozím nastavení jsou přijímány denně. Na této kartě můžete povolit pořizování záloh tak často jako každou hodinu, nebo jen jednou týdně. Můžete také povolit Místní zálohy který umožňuje kopii vaší poslední zálohy k dispozici ke stažení přes SFTP / SSH, takže si můžete ukládat své vlastní zálohy do svého počítače.

Přestože zahrnuté zálohy jsou skvělé, stále doporučujeme používat službu jako VaultPress abyste měli vždy po ruce kompletní kopii svého webu.

Cloudways Server SMTP

SMTP je poslední část pod správcem serveru. Jedná se o vestavěnou funkci, pomocí které můžete jako doručovací bránu pro doručování e-mailů ze serveru používat e-mailovou službu třetích stran. Stačí kliknout a vybrat si vlastního SMTP, poté přidat a nakonfigurovat poskytovatele e-mailu nebo povolit elastický e-mail z vašich doplňků (které se dostaneme k dalšímu).

Cloudways Add-Ons

Cloudways nabízí hrst užitečné Doplňky které lze získat prostřednictvím správce serveru. Chcete-li aktivovat doplňky, stačí kliknout na ikonu mřížky v hlavní nabídce.

Cloudways Add-ons

V současné době je k dispozici šest doplňků, přičemž poslední tři možnosti přidávají možnosti konfigurace na server po aktivaci:

 • Snadné DNS: Cloudways ve výchozím nastavení nenabízí systém názvů domén (DNS) ke správě doménových jmen, ale umožňuje vám používat vlastní DNS třetích stran (jako je GoDaddy) nebo se můžete přihlásit k odběru jejich služeb DNS Made Easy. Tento doplněk začíná na 2,50 $ / měsíc až pro 5 domén. Tento doplněk vyžaduje ruční aktivaci společností Cloudways, takže jakmile bude povolen, bude doplněk nastaven na čekající, dokud člen podpory nemůže schválit vaši změnu..
 • Rackspace Email: Chcete-li na svůj web přidat e-mailovou službu, máte možnost povolit doplněk Cloudways Rackspace. Tato služba je spravedlivá 1 $ / měsíc za e-mail. Tento doplněk také vyžaduje ruční aktivaci týmu technické podpory Cloudways, takže když aktivujete doplněk, bude čekat, dokud vás některý z členů podpory kontaktuje a nedokončí nastavení vaší poštovní schránky..
 • Elastický e-mail: Chcete-li odeslat velké množství měsíčních e-mailů, možná budete chtít zvážit doplněk Elastic Email, protože poskytuje rychlý a snadný způsob, jak kontaktovat váš e-mailový seznam. Plány začínají na 0,10 $ / měsíc pro 1 000 e-mailů (se slevami aplikovanými na vyšší objemy) a vše, co musíte udělat, je aktivovat doplněk a počkat, až tým podpory společnosti Cloudways potvrdí, že vaše předplatné bylo aktivováno. Tento doplněk je také spravován v části Doplňky pro správu serveru.
 • Migrace aplikací: Pokud chcete přesunout web WordPress z jiného hostitele, je tento doplněk nejjednodušší způsob, jak zahájit migraci na Cloudways. První migrace je koneckonců bezplatná, s jakýmikoli dalšími pohyby za cenu 25 $ (nebo 49 $, pokud je více míst)
 • Upgrade aplikace: Chcete nainstalovat konkrétní verzi WordPress? Využijte tuto prémiovou službu (od 50 USD), aby pro vás upgrade provedl Cloudways.
 • CloudwayCDN: Pokud váš plán zahrnuje CloudwaysCDN, můžete zkontrolovat, které z vašich instalací WordPress jsou k němu připojeny. CDN jsou skvělý způsob, jak zrychlit váš web WordPress – takže pokud máte CloudwaysCDN ve vašem plánu, doporučujeme jej použít.

Jakmile důkladně prozkoumáte nastavení serveru a služby, můžete přejít na nastavení aplikace!

Správa vašich instalací WordPress

Pokud kliknete na Aplikace v hlavní nabídce, budete přesměrováni na správce aplikací. Odtud můžete přistupovat ke všem instalacím vašeho serveru (WordPress, stejně jako ke všem ostatním, které máte).

Aplikace účtu Cloudways

Jednoduše klikněte na jednu z nainstalovaných aplikací a zobrazte související podrobnosti a nastavení.

Podrobnosti aplikace Cloudways

Po kliknutí na jednu z vašich instalací se dostanete na obrazovku Detail přístupu. To poskytuje všechny základní informace o vaší instalaci, jako je vaše dočasná adresa URL, přihlašovací údaje správce pro váš web a informace o MySQL..

Správa aplikačních domén cloudways

Při prvním spuštění se serverem Cloudways budou vaše instalace nastaveny jako pracovní místa na hlavním serveru cloudwaysapps. Až budete připraveni přejít na živý web, musíte jít na web Správa domén kartu pro přidání adresy URL (nezapomeňte přesměrovat svou doménu).

SSL aplikace Cloudways

SSL se stává nezbytnou funkcí pro blogy a weby. Tato přidaná vrstva zabezpečení říká návštěvníkům, že přístup jejich prohlížeče k vašemu serveru je šifrován, takže veškeré informace nebo data předávaná mezi nimi a vy jsou v bezpečí. Chcete-li přidat toto zabezpečení na svůj web hostovaný Cloudways, jednoduše přejděte na web SSL certifikát v části Správce aplikací a pomocí vestavěného nástroje vytvořte bezplatný certifikát SSL pomocí Pojďme se zašifrovat. Jednoduše zadejte požadované informace a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Alternativně můžete přepnout možnost SSL a nahrát svůj vlastní certifikát. Pro tuto možnost budete muset vytvořit a stáhnout žádost o podepsání certifikátu, vytvořit a zakoupit certifikát SSL prostřednictvím služby třetí strany a poté jej nainstalovat na svůj server..

Obnova aplikace Cloudways

Další dvě sekce, které si většina uživatelů bude chtít všimnout, jsou Nástroje pro migraci a Obnovit tab. Oba tyto postupy jsou zcela samozřejmé. Když poprvé začnete s Cloudways, můžete použít jejich bezplatný migrační plugin, který vám pomůže přesunout vaše webové stránky ze starého hostitele na váš nový Cloudways server (ačkoli vaše první asistovaná migrace je zdarma, takže pokud přesunete pouze jeden web, můžete také ať to zvládne Cloudways). Později na cestě, pokud se na vašem webu něco stane a chcete jej obnovit tak, jak to bylo, jednoduše přejděte na kartu Obnovit. Odtud si můžete z rozbalovací nabídky vybrat zálohu a poté kliknutím na tlačítko nahrát.

Pokud jste vývojář, možná vás bude zajímat i několik dalších vestavěných nástrojů, které společnost Cloudways vložila do vašich prstů. Cron Job manager usnadňuje přidávání naplánovaných úkolů (jako je mazání dočasných souborů nebo zasílání našich e-mailových oznámení) do vaší instalace. K dispozici je také karta pro Nasazení přes Git což usnadňuje generování klíče SSH potřebného pro připojení k úložišti a Nastavení aplikace karta s možnostmi vypnutí mezipaměti lakování během testování / pracovní fáze.

Před přechodem na instalaci WordPress je v hlavní konzoli účtu Cloudways jen několik dalších možností, které s vámi chceme sdílet.

Přidání členů týmu na server Cloudways

Přidání členů týmu na server Cloudways

Pokud pracujete s týmem a na několika projektech, určitě budete chtít využít všech možností, které týmový modul nabízí. Odtud můžete přidat svůj tým, upravit jejich přístup k určitým serverům nebo aplikacím a omezit operace se servery, ke kterým mají přístup (například je pravděpodobně nejlepší, aby přístup ke změnám nebo odstranění serverů měl pouze hlavní správce).

Správa projektů pomocí cloudway

Správa projektů pomocí cloudway

Poslední část konzole, kterou si můžete prohlédnout, je stránka Správa projektů. odtud uvidíte rychlý snímek všech vašich živých projektů. Stačí kliknout na projekt a zobrazit související aplikace nebo změnit název projektu. Tato funkce slouží především k tomu, aby vám všechny vaše instalace byly uspořádány tak, abyste na první pohled viděli, co patří klientovi atd.

Průvodce rychlým startem WordPress

Nyní, když jste viděli nejdůležitější možnosti v konzole Cloudways, je čas přejít na váš skutečný web WordPress. Přejděte zpět do Správce aplikací, klikněte na instalaci WordPress, na které chcete pracovat, a zkopírujte uživatelské jméno a heslo pro panel Admin Panel. Nyní klikněte na odkaz a přejděte do svého správce WordPress.

Cloudways: WordPress Dashboard

Když se poprvé přihlašujete pomocí svých přihlašovacích údajů, měl by panel vypadat jako výše uvedený obrázek. Cloudways pro vás nainstaluje nejnovější verzi WordPressu i jejich plugin Breeze Cache (Poznámka: pokud existuje další plugin pro ukládání do mezipaměti, raději byste jej měli deaktivovat a smazat, aby nedošlo ke konfliktům pluginů).

Vaší první prioritou by mělo být vyčištění vaší instalace a její příprava na téma a obsah. Zde jsou první kroky, které doporučujeme.

 • Přejít na svůj Příspěvky a Stránky Chcete-li odstranit ukázkový příspěvek a stránku, která se již na vašem webu nachází.
 • Navigovat do Nastavení upravit svůj Všeobecné název webu a označení, stejně jako vaše Permalinky (doporučujeme použít jméno příspěvku volba).

S trochou vyčištěného webu nyní můžete nainstalovat téma WordPress a případné další doplňky.

Jak nainstalovat téma WordPress

Instalace motivu je s WordPress velmi snadná. Vše, co musíte udělat, je přejít na Vzhled> Motivy a klikněte na tlačítko Přidat nový. Odtud můžete procházet bezplatná témata dostupná na WordPress.org nebo můžete kliknout na ikonu Nahrát motiv tlačítko přidat vlastní WordPress téma.

Cloudways: Install Theme

Na webu je spousta skvělých možností motivů WordPress a při výběru motivu WordPress to může být trochu ohromující. Chcete-li získat představu o tom, jaké téma byste mohli chtít začít s touto sbírkou některých nejlepších témat WordPress, nebo vyzkoušet některá z našich bezplatných témat WordPress.

Jakmile najdete téma, které je pro váš web vhodné (například si oblíbíme naše víceúčelové téma WordPress osobně), můžete jej nainstalovat. Po nahrání motivu by měl být instalovatelný soubor WordPress ve formátu ZIP.

Cloudways: Nahrajte soubor ZIP WordPress Theme

Jednoduše klikněte na tlačítko Vyberte soubor a prohlížeč pro váš motiv zip, pak klikněte na Nainstalovat nyní.

413 Chyba požadavku

V závislosti na tom, jak velký je váš motivový soubor, se může zobrazit chyba 413, jako je ta výše. Nebojte se! To jednoduše znamená, že soubor, který jste se pokusili nahrát, je větší než maximální velikost uploadu, kterou je váš server aktuálně nastaven.

Zvyšte velikost upload souboru Cloudways

Chcete-li to vyřešit jednoduše přihlaste se zpět do svého účtu Cloudways, klikněte na sekci Servery, vyberte server, který používáte, a klikněte na Nastavení a balíčky. Poté stačí nahrát velikost souboru na 20 MB a kliknout na Uložit.

Cloudways: Potvrzení instalace motivu

Nyní se vraťte k instalaci WordPress, znovu nahrajte soubor zip motivu a klikněte Nainstalovat nyní. Všechno by mělo jít hladce a měla by se zobrazit stránka s potvrzením motivu, jako je ta nahoře. Stačí kliknout na aktivovat téma! S novým motivem můžete začít přidávat obsah nebo můžete nainstalovat několik užitečných pluginů WordPress.

Jak nainstalovat doplňky WordPress

Doplňky WordPress jsou nainstalovány podobně jako témata WordPress a mohou na váš web přidat spoustu skvělých funkcí a funkcí.

Cloudways: Nainstalujte doplňky WordPress

Z vašeho ovládacího panelu přejděte na Pluginy> Přidat nový pro procházení všech bezplatných pluginů z WordPress.org. Stejně jako témata existuje na webu spousta bezplatných a prémiových doplňků. Zde je několik doporučení od našich autorů, kteří vám pomohou začít:

 • 50+ z nejlepších pluginů WordPress
 • 15 pluginů pro doplnění vašich komentářů WordPress
 • Nejlepší zásuvné moduly pro překlad, aby váš web WordPress byl vícejazyčný
 • Top 9 nejlepších bezplatných zásuvných modulů WordPress
 • 10+ nejlepších anti-spamových pluginů pro WordPress
 • Nejlepší doplňky WordPress pro WordPress

Nainstalujte doporučené doplňky WordPress

A samozřejmě, pokud je vaše prémiové téma dodáváno s prémiovými pluginy (jako je například to, jak Total zahrnuje výkonný tvůrce stránek WPBakey), budete chtít sledovat všechny výzvy nebo zprávy na obrazovce a nainstalovat tyto pluginy.

Vytváření webu WordPress

S nainstalovaným a aktivovaným motivem a zásuvnými moduly můžete začít vytvářet své webové stránky. Pokud vaše téma přišlo s ukázkovými daty, možná je budete chtít nahrát (stačí přejít na Nástroje> Import> WordPress nahrát ukázkový soubor .xml, který byl dodán s vaším motivem).

Ukázky ukázek celkem

Nebo pokud používáte motiv, jako je Total, s více než 40+ ukázkových ukázek dostupných prostřednictvím vestavěného dovozce demo, můžete pomocí možností motivu importovat své oblíbené demo. Celkově se to nachází v panelu motivů> Demo Importer.

Cloudways zvyšují maximální limit spuštění

Při nahrávání ukázkových dat může server vypršet před dokončením. Chcete-li tomu zabránit, jednoduše zvyšte maximální doba provedení pro váš server. Chcete-li se přihlásit zpět do svého účtu Cloudways, přejděte na svůj server a klikněte na ikonu Nastavení a balíčky upravte svůj spouštěcí limit na 300 sekund (jen aby byl bezpečný).

Možná budete chtít také zkontrolovat možnosti stylů pro vaše téma a doplňky pod Vzhled> Přizpůsobit a další možnosti prostřednictvím vlastního panelu na hlavním panelu. Až bude váš web vypadat dobře, můžete začít přidávat svůj obsah.

Tipy pro blogování

V závislosti na tom, o čem váš web je, jsou na internetu spoustu skvělých tipů pro blogování, nalezení vlastního stylu psaní, zpeněžení vašeho blogu a další. Zde je několik tipů od našich autorů, jak začít, ale rychlé vyhledávání Google odhalí tisíce dalších skvělých článků:

 • Tipy pro blogování WordPress, aby váš blog byl úspěšný
 • 10+ tipů, jak zvýšit důvěru a důvěryhodnost vašeho blogu WordPress
 • Jak vydělat peníze pomocí blogu WordPress
 • Tipy pro marketing obsahu pro malé podniky používající WordPress
 • Jak se stát úspěšným blogerem a vydělávat peníze pomocí WordPress

Zabalení

Doufejme, že po přečtení všech výše uvedených informací máte lepší představu o tom, co Cloudways může uživatelům WordPress nabídnout a jak skutečně začít s WordPress pomocí cloudového cloudového hostingu.

Byl jsem velmi ohromen jejich snadno použitelnou serverovou konzolí a rychlým nastavením WordPress. Já osobně jim dávám solidní 5/5 jako hostitel. Díky spoustě skvělých vestavěných funkcí pro škálování serverů se SSL, týmy a další Cloudways ocitly jako skvělá volba pro zcela nové uživatele nebo malé firmy i pro zkušené designérské agentury, které by mohly spravovat stovky klientských webů..

Chcete-li se dozvědět více, přejděte na web Cloudways. S vlastní třídenní zkušební verzí můžete začít jednoduše zaregistrováním e-mailu (není nutná žádná kreditní karta).

Cloudways Zkušební verze zdarma

A pokud máte nějaké dotazy ohledně cloudového hostingu Cloudways WordPress, jeho funkcí nebo zkušeností s jeho používáním, zanechte nám otázku v komentářích níže. Nebo se podělte o své vlastní zkušenosti s Cloudways – rádi bychom slyšeli, co si myslíte!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map