Jak nainstalovat více pluginů WordPress pomocí instalačního programu Multi Plugin

Aktualizace: Zdá se, že verze Multi Plugin Instalace „Zdarma“ není v tuto chvíli k dispozici ke stažení. Prémiová verze je však stále k dispozici k prodeji.


Ať už jste vývojář webových stránek nebo návrhář, nebo se jen ocitnete v pravidelném nastavování nových webů WordPress, tato příručka vám ukáže, jak Ušetřete svůj drahocenný čas při přidávání základního seznamu pluginů do nové instalace WordPress.

Pokud máte výběr oblíbených nebo nezbytných modulů plug-in, které používáte na téměř každém nastaveném webu WordPress, pak vytvořením seznamu těchto modulů v instalačním programu Multi Plugin Installer můžete generovat opakovaně použitelný seznam pluginů které jsou nainstalovány a aktivovány hromadně několika kliknutími.

Pokud vám to zní lákavě, přečtěte si náš průvodce používáním instalačního programu Multi Plugin ušetříte čas a úsilí při nastavování nového webu WordPress.

Přehled instalátoru Multi Plugin

Jak již bylo zmíněno, tento bezplatný plugin vám může ušetřit spoustu času poskytnutím možnosti Nainstalujte více pluginů pouhými několika kliknutími. Pro lepší představu o tom, co může tento plugin udělat, je zde seznam jeho hlavních funkcí:

 • Vytvořte seznam pluginů pro hromadnou instalaci a aktivaci
 • Zahrnout doplňky z adresáře WordPress.org
 • Zahrňte pluginy hostované na serveru nebo cloudové službě, jako je Dropbox
 • Hromadné nahrávání, instalace a aktivace doplňků z počítače
 • Seznam uložte a exportujte pro použití na jiných webech
 • Vytvořit více seznamů pro různé skupiny pluginů

Jak můžete vidět, tento bezplatný plugin je velmi flexibilní a pokrývá většinu možností, kde mohou být umístěny pluginy, které chcete přidat. Teď, abychom vám pomohli začít, zde je náš průvodce používáním instalačního programu Multi Plugin.

Nainstalujte Multi Plugin Installer

Jako Multi Plugin Installer je bezplatný plugin lze jej nainstalovat na váš web z administračního panelu WordPress. Jednoduše se přihlaste na svůj web WordPress (yourdomain.com/login/) a poté přejděte na Pluginy> Přidat nový a do vyhledávacího pole zadejte „instalátor s více zásuvnými moduly“ (nebo jednoduše klikněte na odkaz výše).

Multi Plugin Search

Po kliknutí na Instalovat nyní a na odkazy Aktivovat zásuvný modul získáte přístup k zásuvnému modulu z položky nabídky Multi Plugin Installer.

Vytvoření seznamu základních zásuvných modulů WordPress

Z ovládacího panelu Multi Plugin Installer můžete vytvořit seznam základních pluginů WordPress, které budou hromadně nainstalovány na vašem webu. Můžete také seznam znovu použít na jiných webech což vám ušetří čas při instalaci nové instalace WordPress.

Ovládací panel Multi Plugin

Prvním krokem je pojmenování seznamu. To vám umožní exportovat soubor, který plugin používá k vytvoření seznamu, a poté jej importovat na jiný web pomocí tohoto pluginu. To vám ušetří nutnost dalšího kroku na všech stránkách v budoucnosti.

Název seznamu Multi Plugin

Svému seznamu můžete dát libovolné jméno, ale jak jen můžete vytvořit více seznamů pro různé typy webů se ujistěte, že jej pojmenujete popisně. Například pokud se váš seznam zásuvných modulů pro klientské weby může lišit od seznamu zásuvných modulů pro vaše vlastní weby, vyžaduje tedy dva odlišné seznamy.

Dalším krokem je seznam pluginů, které chcete nainstalovat, z adresáře pluginů WordPress.org. S Multi Plugin Installer můžete jednoduše zadejte název pluginu, nebo přesněji můžete také zadat URL nebo adresu stránky nebo souboru pluginu.

Zásuvné moduly pro více zásuvných modulů

Když jste vytvořili seznam pluginů z úložiště WordPress.org, můžete stisknout tlačítko Instalovat pluginy nebo Instalovat a aktivovat pluginy.

Tlačítka seznamu více zásuvných modulů

Pokud jste si jisti, že chcete pluginy v seznamu na vašem webu okamžitě aktivovat, klikněte na druhé tlačítko, jinak klikněte na první tlačítko a přidejte je na svůj web v neaktivním stavu. Po kliknutí na jedno ze dvou tlačítek získáte průběžnou aktualizaci během instalace.

Pokrok v seznamu více zásuvných modulů

Instalace hostovaných pluginů Non-WordPress.org

Další funkcí pluginu Plugin Installer je to, že vám to umožňuje nainstalovat a aktivovat více pluginů z počítače, jako jsou prémiové nebo vlastní pluginy, najednou, namísto jejich nahrávání a instalace jeden po druhém.

Chcete-li přidat více pluginů z počítače na web WordPress, jednoduše klikněte na tlačítko Vybrat soubory a poté vyberte jeden nebo více pluginů z počítače, které chcete hromadně nahrát a aktivovat na svém webu.

Multi Plugin Local Plugins

S instalací Multi Plugin Installer nemůžete uložit seznam místních pluginů k instalaci stejným způsobem jako ty, které hostují v úložišti WordPress.org. Protože však můžete vybrat více pluginů najednou, můžete stále ušetřit značné množství času pomocí této funkce.

Pokud máte na seznamu základních modulů plug-in k instalaci položky, které nejsou hostitelem WordPress.org, můžete je přidat do importního souboru MPI, který lze nainstalovat najednou..

Chcete-li to provést, jednoduše nahrajte soubory zip pro pluginy, které chcete zahrnout do seznamu, na server a poté přidejte úplnou adresu URL k těmto souborům do seznamu, spolu s těmi z adresáře pluginů WordPress.org.

Adresy URL modulů s více zásuvnými moduly

Pokud nemůžete nebo nechcete nahrát doplňky na server, můžete použijte službu cloudového úložiště například Dropbox k uložení pluginů. Pak je to jen případ získání veřejné adresy URL souborů a přidání do seznamu pluginů jako dříve.

Multi Plugin Dropbox

Poté, co přidáte adresu URL souboru do složky Dropbox a klepnete na tlačítko Install & Activate plugin, plugin bude nainstalován. URL Dropboxu mohou být doprovázeny adresami URL hostovaných jinde a jmény těch v úložišti WordPress.org..

Multi Plugin Dropbox Úspěch

Export a import seznamů pluginů

Pokaždé, když vytvoříte nový seznam pluginů, vytvoří se nový soubor MPI. Tyto soubory lze stáhnout do počítače a poté nahráno na jiné weby WordPress které mají nainstalovaný tento plugin.

Soubory MPI s více zásuvnými moduly

To je skvělé, protože při každém spuštění nového webu WordPress můžete jednoduše nainstalovat plugin Multi Plugin Installer a poté importovat váš MPI soubor obsahující názvy a umístění základních pluginů.

Soubory MPI mohou být otevřeno v textovém editoru jako je Poznámkový blok a upraveno tak, aby se podle vašich požadavků a preferencí odstranily nebo přidaly všechny doplňky. Tím se zabrání nutnosti vytvářet nový seznam od začátku.

souhrn

Doufejme, že nyní dobře víte, jak tento plugin funguje a jak vám může ušetřit spoustu času a úsilí, kdykoli nastavíte nový web WordPress. A pokud vás zajímají další funkce, nezapomeňte si na CodeCanyon objednat zásuvný modul WordPress pro Multi Plugin Installer Premium. Tato verze pluginu přidává další funkce pro zálohování e-mailů, prémiové a profesionálně vypadající administrační rozhraní.

Získejte Multi Plugin Installer Premium

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map