Jak integrovat AWeber s WordPress pro růst vašeho zpravodaje

Jak integrovat AWeber s WordPress (Příručka pro začátečníky)

Každý majitel online obchodu hledá způsob, jak zapojit uživatele a zvýšit prodej. Nejlepší způsob, jak udělat obě tyto věci, je často vytvořit silný vztah s vaším publikem. To však může být obtížné, když právě začnete.


E-mailový marketing je vynikající strategií, i když budete potřebovat správný nástroj, který vám pomůže. AWeber, může být například řešením, které hledáte. Tato platforma pro e-mailový marketing nabízí několik funkcí, které vám mohou pomoci zahájit kampaně v terénu.

V tomto příspěvku diskutujeme o výhodách e-mailového marketingu a poté se podíváme, jak může AWeber tento úkol usnadnit. Poté si projdeme, jak integrovat AWeber s instalací WordPress, a zakončíme několika tipy pro optimalizaci vašich výsledků. Pojďme se ponořit!

Proč je e-mailový marketing zásadní pro vaše podnikání

E-mailový marketing pro WordPress zahrnuje použití seznamu předplatných e-mailů (obvykle založených na instalaci WordPress nebo třetí strany) k rozvoji silnějších vztahů se čtenáři nebo zákazníky. Pomocí e-mailových kampaní můžete sdílet kvalitní obsah, inzerovat speciální nabídky a události nebo pravidelně informovat své publikum prostřednictvím pravidelného zpravodaje..

Využívání e-mailového marketingu má spoustu výhod, například:

 • Nízké náklady: V porovnání s tradičním marketingem je e-mailový marketing relativně levný.
 • Zvýšení povědomí o značce: Vaše cílové publikum se seznámí s vaší značkou prostřednictvím e-mailů a může snadno sdílet váš obsah.
 • Schopnost cílit na vysoce kvalitní vede: Pokud je váš e-mailový seznam založen na předplatném, víte, že jeho čtenáři už mají zájem.

Možná vás zajímá, jak postupovat při implementaci e-mailové marketingové kampaně, zejména pokud máte rozpočet. Mohli byste se pokusit vytvořit seznam e-mailů ručně, ale pomocí nástroje pro tento proces získáte mnohem lepší výsledky.

Představujeme AWeber

AWeber Newsletters

AWeber je platforma, která vám umožňuje vytvářet, spravovat a analyzovat e-mailové marketingové kampaně. Snadno se používá a je vhodný pro začátečníky, což z něj činí solidní volbu pro každého uživatele. Budete mít prospěch z flexibilních funkcí, které se snadno implementují, a spolehlivé podpory, která vám pomůže, když uvíznete.

Klíčové vlastnosti:

 • Snadno vytvářejte e-maily pomocí editoru přetahování.
 • Vytvořte si vlastní registrační formuláře a získejte důležité informace o uživateli.
 • Zaměřte se na konkrétní odběratele e-mailu na základě jejich preferencí.
 • Sledujte své marketingové výsledky pomocí analýzy.

Cena: Možnosti cen AWeberu se pohybují od 19 do 149 $ + měsíčně.

Jak integrovat AWeber s WordPress

Nejprve doporučujeme vyzkoušet si nějaký čas Úplná dokumentace společnosti AWeber, abyste získali představu o tom, jak platforma funguje. Poté následuje několik jednoduchých kroků, jak začít pracovat s WordPress

Krok 1: Zveřejněte registrační formulář na svůj web

Chcete-li začít, přejděte do svého účtu AWeber a klikněte na Zaregistrujte formuláře:

AWeber Vyberte registrační formuláře

Vyberte zelenou Vytvořte registrační formulář tlačítko pro přesun na obrazovku výběru šablony. Zde si můžete prohlédnout šablony a vybrat tu, kterou chcete použít pro svůj formulář:

AWeber Vyberte šablonu

Až vyberete šablonu, budete mít možnost vybrat barvu. Jakmile se rozhodnete, klikněte na Načíst šablonu. Tím získáte nastavení a umožní vám začít přizpůsobovat nastavení šablony.

Nejprve budete vyzváni, abyste přidali některé základní informace, například text záhlaví a název formuláře. Poté se můžete rozhodnout, kam budou vaši odběratelé posláni po jejich dokončení. Může to být jednoduchá stránka vytvořená společností AWeber nebo váš vlastní web:

AWeber Vyberte cíl po odeslání formulářeVolba, kterou zde vyberete, je na vás. Až budete se svým rozhodnutím spokojeni, uložte formulář a klikněte na Přejděte na krok 3.

Nyní je čas přidat formulář na web WordPress. Chcete-li publikovat sami, vyberte Nainstaluji si svůj formulář:

AWeber si sami nainstalujte formulářBudete mít zlomek kódu Javascript – zkopírujte jej nyní. Pak přejděte na Stránky na hlavním panelu WordPress a otevřete stránku, kam chcete umístit svůj formulář. V textovém editoru vložte úryvek kódu Javascript kamkoli se má formulář na stránce objevit:

Vložte AWeber javascript na stránku

Nakonec stránku uložte nebo aktualizujte. Pokud si ji prohlédnete z frontendu, měli byste nyní vidět svůj formulář!

Krok 2: Nastavte funkci AWeber Blog Broadcast

Nyní, když je váš formulář spuštěn, přejděte zpět na svůj účet AWeber. Pod Zprávy, Vybrat Vysílání blogu a klikněte na Vytvořte vysílání blogu:

Vytvořte vysílání blogu s AWeberPřidejte URL zdroje RSS vašeho blogu WordPress do odpovídajícího pole a poté z rozevíracího seznamu na pravé straně oblasti zpráv vyberte šablonu zdroje:

Vyberte šablonu vysílání AWeberPoté budete moci určit některá základní nastavení svých vysílání. Můžete si nastavit časový rozvrh, kdy budou odeslány, a zvolit spoušť. Například můžete vysílat vysílání po zveřejnění určitého počtu nových příspěvků nebo ve specifických dnech měsíce:

Jak často by se mělo vysílání posílat?

Pokud chcete automaticky vysílat vysílání na základě vámi zvoleného spouštěče, zaškrtněte políčko Odeslat automaticky. Poté uložte nastavení a vše je nastaveno! Nezapomeňte otestovat své vysílání a ujistit se, že vše funguje podle očekávání.

Tipy pro optimalizaci výsledků e-mailového marketingu

Plugin pro generování potenciálních zákazníků OptinMonster

Integrace AWeberu s OptinMonsterem vám umožní těžit z výhod obou nástrojů.

Nyní, když víte, jak integrovat AWeber s WordPress, pojďme mluvit o několika věcech, které můžete udělat pro optimalizaci vašich výsledků. Nejprve je třeba dodržovat několik základních strategií:

 • Využijte aktivní přístup ke sledování vašich výsledků. Analytické funkce AWeber poskytují spoustu užitečných informací, jako je počet otevření, míra prokliků a odhlášení. Pomocí těchto údajů můžete určit, který obsah je nejúčinnější.
 • Segmentujte své seznamy. Na základě informací z výsledků analýzy můžete vytvořit segmentované seznamy, které zacílí na různé typy odběratelů s obsahem, o který se nejvíce zajímají..
 • Připojte AWeber k poskytovateli vstupní stránky. Pokud v současné době používáte poskytovatele vstupní stránky, můžete jej bezproblémově připojit k AWeber.
 • Podívejte se na integraci aplikací AWeber. Můžeš připojit AWeber k mnoha programům které již používáte, například MailOptin nebo aplikace sociálních médií.

Nakonec můžete také zvážit vyzvednutí jednoho nebo více nástrojů, které zlepší vaši instalaci AWeber:

 • OptinMonster je doplněk WordPress s bohatými funkcemi, který můžete použít k vytvoření vysoce převádějících formulářů přihlášení pro svůj web. Můžete snadno integrovat seznam předplatitelů AWeber s vašimi formuláři OptinMonster a zvýšit tak generování potenciálních zákazníků.
 • Heyo je nástroj, který umožňuje vytvářet stránky kampaní optimalizované pro sociální média a mobilní zařízení. Spojení s AWeber může zvýšit vaše kontakty a podpořit lepší zapojení.
 • Digioh umožňuje odesílat zabezpečené stahování souborů lidem ve vašich seznamech adres. Takže pokud máte loterie nebo prozradíte a potřebujete poslat soubory vítězům, Digioh poskytuje soukromý způsob, jak to udělat.

Každá z těchto strategií a nástrojů může být přínosem pro vaši novou integraci AWeber, proto doporučujeme jejich kontrolu!


Jedním z nejuznávanějších aspektů e-mailového marketingu je způsob, jakým vám umožňuje udržovat vztah s publikem poté, co opustili váš web. Vaši odběratelé se zaregistrovali do vašeho seznamu adresátů, což znamená, že chtějí informace, které poskytujete.

Nyní stačí cílit na toto publikum cenným obsahem. Použijte naše tipy k rozšíření seznamu e-mailů a poté vyčerpejte užitečný obsah a příspěvky, které odešlete publiku.

Máte nějaké dotazy, jak optimalizovat svou e-mailovou marketingovou strategii pomocí AWeber? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map