5 jednoduchých kroků k vytvoření autorského webu a k prodeji dalších knih pomocí WordPress

Jednoduché kroky k vytvoření autorského webu a k prodeji dalších knih pomocí WordPress

S Amazonkou Přímé publikování Kindle nabízí bezproblémový způsob, jak své knihy uvolnit samostatně, počet autorů, kteří jdou sami, je na vzestupu. Zatímco publikační část je snazší než kdy dříve, marketingová stránka věcí představuje stále složitější výzvu. S více autory soupeřícími o prodej knih, může být těžké vystoupit z davu.


Jedním ze způsobů, jak zvýšit expozici a spojit se s více potenciálními čtenáři, je vytvoření vlastní autorské webové stránky. To vám nejen nabízí příležitost rozšířit svůj dosah, ale také vám dává prostředky, jak potenciálně vydělat více z prodeje za knihy a další produkty..

Tento podrobný průvodce vám ukáže, jak snadné je vybudovat na WordPress platformu, která vám předvede vaše knihy, vyděláte extra přidružený příjem a přiláká nové čtenáře prostřednictvím blogů. Začněme!

Krok č. 1: Vyberte si platformu

WordPress.org, WordPress s vlastním hostitelem

Pokud jde o nastavení nového webu, existuje celá řada platforem. Doporučujeme používat hostitele WordPress pro jeho relativní snadnost použití a vysokou úroveň flexibility. Pro skutečný hosting vašich stránek je poskytovatel, jako je Bluehost, levnou možností s cenovými úrovněmi, které uspokojí všechny uživatele.

Chcete-li nastavit svůj web, jednoduše zvolte možnost ceny Bluehostingu, která vyhovuje vašim potřebám, a poté nainstalujte WordPress prostřednictvím jeden klik možnost nalezená ve vašem účtu. Pokud uvíznete, nabízejí různé podpůrné kanály, které vás provedou každým krokem na cestě – i když jste úplný začátečník.

Krok č. 2: Přizpůsobte design a funkčnost svého webu

Po instalaci WordPress je čas začít přizpůsobovat váš web. Jedním z prvních rozhodnutí, které učinit, je výběr motivu WordPress. Jednoduše řečeno, téma diktuje celkový vzhled vašeho webu, takže je to velké rozhodnutí. Budete na výběr, protože existuje celá řada bezplatných a prémiových témat WordPress, která odpovídají vašim potřebám.

Jedním z příkladů skvělého bezplatného tématu pro autory je naše vlastní téma Zero Free Responsive Blogging Theme. Toto čisté a minimalistické téma vám umožní předvést krásné vizuální prvky a upozornit na vaše písemné dílo:

Téma Zero Free.

Hledáte něco s více možnostmi? Téma Total WordPress je samostatné víceúčelové téma plně integrované s oblíbeným tvůrcem stránek Drag & Drop pro tvorbu vizuálních skladatelů, takže můžete vytvářet libovolná vlastní rozvržení stránek, která chcete. Navíc téma přichází se stovkami vestavěných možností v WordPress Customizer, což vám dává možnost vyladit barvy, rozvržení, písma a další v celém motivu.

Celkem, víceúčelové téma WordPress pro Infoprenuers

Jakmile vyberete motiv, můžete jej přizpůsobit pomocí možností nalezených v nastavení motivu. Každé téma nabízí něco jiného, ​​i když většina vám umožňuje vyladit barvy, písma a pozadí. Pokud nemáte kreativní ohýbání, je nejlepší nechat věci na začátku jednoduché a dodržovat některá základní pravidla.

Kromě toho budete chtít nainstalovat některé doplňky zvané pluginy, abyste vylepšili základní funkce WordPress. I když některé nejsou nutné, jiné jsou naprosto nezbytné – a tisíce najdete zdarma na internetu Adresář pluginů WordPress.org. Například můžete na své domovské stránce zobrazit více obálek knih pomocí Posuvník WD plugin nebo předvádějte recenze své knihy pomocí pluginu, jako je například Good Reviews for WordPress.

Nakonec budete chtít přidat své vlastní snímky. Zatímco prémiové příklady lze nalézt na stránkách, jako je Shutterstock, mnoho zdarma S licencí Creative Commons obrázky lze nalézt na webech, jako jsou Pixabay.

Krok č. 3: Vytvoření a publikování klíčových stránek

I když existují některé důležité stránky, které každý web potřebuje, nejdůležitějšími na vašem webu by měly být stránky O mně a Knihách – takže si udělejte čas na to, abyste si vytvořili životopis a představili své obálky a popisy knih. Zvažte také přidání kontaktního formuláře pomocí pluginu, jako je Kontaktní formulář 7. To poskytne čtenářům, recenzentům a vydavatelům snadný způsob, jak se s vámi spojit. Až budete připraveni, budete chtít své stránky uložit nebo publikovat.

Nezapomeňte na tyto stránky přidat tlačítka pro sociální sdílení, aby je fanoušci mohli sdílet s ostatními. Raketový batoh je vynikající plugin s možností solidního sdílení SumoMe také nabízí sadu možností sdílení z čeho vybírat.

Krok č. 4: Přidejte skvělý obsah

Jedním ze způsobů, jak přilákat čtenáře, je aktualizovat váš web čerstvým obsahem ve formě blogu nebo novinek. Nemusí to být denně nebo dokonce týdně, ale poskytováním některých příležitostných aktualizací mohou vaši stávající návštěvníci vracet a také přilákat nové. Autoři jako Anthony Horowitz, Bernard Cornwell a Carolyn Jewel všichni znají hodnotu dobře udržovaného blogu.

Stránka zpravodaje Anthonyho Horowitze.

Blog Anthony Horowitze je pravidelně aktualizován.

Pokud vás zajímá, jaký typ obsahu byste měli zahrnout, klíčem je zajistit, aby byl relevantní pro vaše současné i budoucí čtenáře. Můžete zveřejňovat výňatky z knih, vydávat zprávy, profily postav nebo dokonce recenze knih.

Chcete-li vytvořit ještě bližší spojení se svými čtenáři, zvažte zřízení informačního bulletinu, abyste mohli předplatitelům zasílat e-maily se zprávami o vydáních, podpisech a akcích. Služby jako MailChimp a AWeber vám pomohou vytvořit a spravovat váš seznam e-mailů prostřednictvím vašeho webu.

Krok č. 5: Řízení provozu

Nyní máte svůj web nastavený, je čas přilákat návštěvníky. Existuje tolik způsobů, jak zvýšit návštěvnost vašich webových stránek, takže si toto téma zaslouží vlastní knihu! Zde je však několik klíčových způsobů, jak k tomu přistupovat:

 1. Sociální média: Pokud máte účty sociálních médií, začněte zveřejňovat odkazy na své stránky a požádejte své sledující, aby je sdíleli s ostatními.
 2. Příspěvky hostů: Požádejte o příspěvek hosta na webech, o kterých si myslíte, že by je mohli navštívit vaši potenciální čtenáři, ale ujistěte se, že vám na konci příspěvku můžete přidat vlastní odkaz na web.
 3. Optimalizace pro vyhledávače (SEO): Optimalizujte svůj obsah tak, aby se ve vyhledávačích dobře umístil.

Zjistili jsme, že na toto téma je toho tolik, že jeden příspěvek nestačí. S ohledem na to, jakmile vyčerpáte všechny možnosti vydělávání provozu, prohlédněte si náš článek s dalšími tipy, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu WordPress..

Krok č. 6: Zpeněžte své stránky

Hlavním cílem vašeho webu je samozřejmě oslovit nové čtenáře a nakonec prodat více knih. Zvýšení prodeje však není jediným způsobem, jak profitovat z autorských webových stránek. Affiliate marketing lze snadno začlenit do vaší strategie zpeněžení a může se stát velmi ziskovým – zejména pokud dosáhnete vysoké úrovně provozu.

Jedním z nejviditelnějších partnerských partnerství pro autory je Amazon Associates. Po schválení můžete požádat o odkazy na své knihy a poté je vložit na svou stránku Knihy a kdekoli jinde, které jsou na vašem webu zmíněny..

Při vyhledávání můžete také najít další přidružené programy, které jsou relevantní pro obsah vašeho webu. Poskytnou textové odkazy, které můžete umístit na svůj web, nebo alternativně poskytnout obrázky, které můžete vložit do příspěvků, stránek nebo oblastí widgetů..


Zatímco publikování vlastní práce nebylo nikdy snazší, pokusit se o uvedení knih na trh stále představuje výzvu. S tolika autory soupeřícími o čtenáře může být obtížné vyniknout a spojit se s potenciálními fanoušky.

Pomocí těchto šesti kroků můžete vytvořit autorskou webovou stránku, která vás spojí se čtenáři, pomůže vám prodat více knih a nabídne vám možnost vydělávat si navíc přidružený příjem. Pojďme shrnout:

 1. Vyberte si platformu.
 2. Přizpůsobte design a funkčnost svého webu.
 3. Vytvořte si statické stránky.
 4. Přidejte skvělý obsah.
 5. Zvýšte návštěvnost svého webu.
 6. Zpeněžit své stránky.

Máte vlastní tipy pro vytvoření autorské webové stránky? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map