SiteGround VPS hosting ülevaade 2020 (70% sooduskupong)


ÜLEMISELE VPS-i KORRALDAMISE EELISED
1. 11,95 dollarit kuus (taskukohane VPS-kava)
2. 3 parima CMS-i soovitatud VPS-host
3. VPS-i ja WordPressi host nr 1 mitmel FB küsitlusel
4. 99,99% serveri tööaja garantii
5. Väga madala tihedusega hostiserverid
6. Skriptide ja CPU sekundite täitmise palju kõrgemad piirid
7. VPS-serverid, mis asuvad üle kolme mandri
8. Täielik juurdepääs kõikidele Advanced SiteGround tööriistadele nagu SuperCacher, Staging, Git jne
9. Tasuta SSL- ja tellitavad varundused koos ühe klõpsuga taastamisega
10. Täielikult hallatav VPS koos cPaneli, pahavara jälgimise, turvalisuse ja värskendustega
11. 24/7 täpsema prioriteediga tugi
12. 30-päevane VPS-i hostimisplaan (GoGeek) – raha tagasi Garantii
MITTE ÜHENDE VPS-i majutust
1. Tarkvara ja rakenduste installimise piirangud
2. Toimib VPS-na, kuid pole tõeline VPS-i hostimisplaan, kuna te ei saa juurpöördust
3. Vaatamata sellele, et teie hostikonto on turvalisuse huvides isoleeritud, on endiselt jagatud serveriressursid Pealegi
SÜGISTE VPS-i HOSTINGUTE HINDAMINE
SiteGround VPS majutamine
Uptime ja töökindlus
5,0/5,0
SiteGround VPS majutamine
Kiirus ja jõudlus
5,0/5,0
SiteGround VPS majutamine
Serveriressursid
4.5/5,0
SiteGround VPS majutamine
Turvalisus ja häkkimisvastane kaitse
5,0/5,0
SiteGround VPS majutamine
Hinnakujundus ja väärtus
4.5/5,0
SiteGround VPS majutamine
WordPressi ühilduvus
5,0/5,0
SiteGround VPS majutamine
Klient Toetus
5,0/5,0
ÜLDINE HINNANG4.9/5,0
VIGA VPS HOSTINGU LÄBIVAATAMISE KOKKUVÕTE
SiteGroundi VPS-i hostimiskava (GoGeek) on piisavalt hea, et teie võõrustada Veebisait / ajaveeb / e-poe pood VPS-i sarnasel platvormil. Sellest plaanist saate igal ajal üle minna kas nende võimsamatele + skaleeritavatele pilveserveriserveritele. Kuni selle ajani oli aga SiteGroundi VPS-i hostimiskava (GoGeek) peaks andma teile kõik, mida te tavaliselt VPS-i serverilt ootate (Kiirus, VPS-ile orienteeritud funktsioonid, jõudlus, Uptime, Priority Support ja palju muud).

GoGeek on SiteGroundi enda käivitatava VPS-i hostimiskava, kuna SiteGround turustab seda teenust just nimelt nendena Poolpühendatud hostimisplaan. Seega on SiteGroundi VPS-i hostimise ainus tõeline piirang (GoGeek) on see, et see pole tõeline VPS-i hostipakett, kuid siiski piisavalt võimas VPS-i laadne lahendus, mille hind on mõistlik.

Kui teised VPS-i hostimise pakkujad pakuvad teile täieliku juurijuurdepääsu kontrolliga VPS-kava, väidab SiteGround, et see suudab oma spetsiaalse GoGeek-kavaga mugavalt rahuldada kõigi VPS-i põhiste klientide vajadusi. Nad usuvad kindlalt, et nende ülisõbralik + asjatundlik tugimeeskond on enam kui võimeline pakkuma teile suurepärast klienditeenindust, lahendades kõik teie saidi probleemid! Samuti hinnatakse SiteGroundi sageli kui # 1 host ja seda peetakse PARIM isegi kui asi puudutab VPS-i hostimisteenus.

Lisaks eraldab SiteGround rangelt teie VPS-i hostimiskonto ülejäänud serveritega, tagades, et nad kasutavad unikaalset tehnoloogiat (mida nad nimetavad Taru). See muudab kõik need poolpühendatud hostimiskontod sisuliselt eraldi konteineriks, kus serveri ühel kontol pole vabadust teistel valesti käituda ega neid segada. Erinevalt enamikust teistest VPS-i hostimisteenuse pakkujatest ei ole SiteGroundil mingeid rangeid reegleid nende serveriressursside kasutamise kohta. Seetõttu saate oma veebisaidi / ajaveebi hostida täielikult hallatavas VPS-keskkonnas kasutajasõbraliku spetsiaalselt kujundatud cPaneli abil (kutsus Täiustatud cPanel).

Selles SiteGround VPS-i hostimise ülevaates selgitan teile nende GoGeek-i kava (üksikasjalikult) ja miks just see SiteGroundi spetsiaalne poolpühendatud hostimiskava on heaks asendajaks traditsioonilisele VPS-i hostimise S-le.ervers.

SiteGround VPS-i hostimise hinnad ja funktsioonid (2020. aasta ülevaate kokkuvõte)

Kas SiteGroundi VPS-i hostimiskonto on komplekteeritud? Uurime üksikasjalikult selle kokkuvõtliku ülevaatega SiteGroundi VPS-i hostimisplaani funktsioonide ja spetsifikatsioonide kohta …

SiteGround VPS-i hostimisfunktsioonide ülevaade (GoGeek-kava) 2020
SiteGround funktsioonidSiteGround VPS majutamine
VPS alghind
11,95 dollarit kuus
Tagastamispoliitika30-päevane SiteGround VPS-i hostimisplaani (GoGeek) raha tagasi garantii
SAA SÜGISVPS VPS-SOODUSTUS
Eeldatav kuukülastajate arvUmbes 100 000
RibalaiusMõõtmata andmeedastus
Veebiruum30 GB
Veebisaidid on lubatudPiiramatu
Veebisaidid on lubatudPiiramatu
SuperCacherKõik 3 taset
• Staatiline vahemälu
• Dünaamiline vahemälu
• Puhutud
Täpsemad tellitavad varukoopiad Jah
Professionaalne saidi ülekandmine Jah
Täiustatud prioriteetide tugi Jah
PCI-ühilduvad serverid Jah
Git (eelinstalleeritud) Jah
Täpsem saidi lavastus Jah

SiteGround VPS-i andmekeskuse asukohad (2020)

SiteGround on üks haruldastest VPS-i hostimise pakkujatest, kellel on andmekeskused kogu maailmas ja mis mitte lihtsalt sisse USA ja Euroopa.

SiteGround VPS-i hostimise prooviversiooni kuuplaani ülevaade

SiteGround pakub ka igakuist VPS-i hostimiskava, mille korral te ei pea nende GoGeeki aastaplaani eest täies ulatuses maksma. Kuid siis maksaks see teile täiendavalt Serveri ühekordne aktiveerimistasu (Esimese kuu SiteGround VPS-i hostimiskava tasu + 24,95 dollarit Aktiveerimistasu), mida on üksikasjalikult näidatud allpool:

See SiteGroundi 1-kuuline VPS-i hostimise prooviversioon sisaldab seadistustasu ja nende VPS-serveri diskonteeritud hinda, mis kehtib ainult esimest kuud. Seetõttu pole see kindlasti ideaalne ega odav viis SiteGroundi VPS-i hostimisplaani proovimiseks (pärast selle katseperioodi lõppu hakkavad tavahinnad automaatselt kehtima).

MÄRGE: Soovitan teil tungivalt osta SiteGroundi üheaastane VPS-i hostimiskava (GoGeek = poolpühendatud hostimisteenus) mis oleks iga päev suurepärane VPS-serverimajutus Deal!

SiteGround VPS-i hostimisfunktsioonid (üksikasjalik ülevaade 2020)

SiteGround pakub oma VPS-i hostimisteenusega mitmeid funktsioone, mõned neist on juba meie ülevaate kokkuvõttes ülalpool kaetud. Siin on veel mõned spetsiaalsed VPS-i hostimine funktsioone, mida peate teadma:

1. Unikaalne kiirusega optimeeritud VPS-platvorm

SiteGroundi VPS-i hostiserveri arhitektuur (GoGeeki plaan) keskendub peamiselt kiirusele. Nende VPS-i hostimisplaanides on palju täiustatud funktsioone, näiteks SSD-salvestusruum, NGINX-server, HTTP / 2 lubatud serveri tugi, SuperCacher (WordPressi ja Joomla jaoks), Tasuta CDN ja palju muud rohkem

2. Piiramatu külastus 30 GB kettaruumi abil

SiteGroundi VPS-i hostimiskava (GoGeek) pakub mõõtetud ribalaiust koos eeldatava külastuste arvuga umbes sada tuhat. Sellel visiidil kui sellisel arvul pole aga mingeid rangeid piiranguid (erinevalt enamikust VPS-i hostidest seal). Samuti saate 30 GB SSD kettaruumi, mis peaks enam kui piisama mis tahes saidi jaoks suurus.

3. Esmatähtis klienditeenindus (ööpäevaringselt)

Kõik probleemid, millest SiteGround VPS-i hostimiskliendid teatavad, lahendatakse prioriteediga palju kiiremini (kui nende StartUpi ja GrowBigi plaanid). Veelgi enam, VPS-i hostimiskontod saavad prioriteediks isegi siis, kui tegemist on igapäevaste varukoopiatega, mis koosnevad tasuta käsitsi ühe klõpsuga varundamise taastamise võimalusest koos varundamise salvestusvõimalusega. (kuni 30 eksemplari).

Olen juba aastaid isiklikult kasutanud SiteGroundi VPS-i hostimislahendust mitmete veebisaitide hostimiseks ja nende VPS-le orienteeritud tugiteenuste reageerimise aeg on alati olnud fenomenaalne. Kvaliteetsed klienditoed VPS-i hostimisteenuse jaoks on alati olnud kallis asi peaaegu kõigi veebimajutusettevõtetega, kuid SiteGroundi VPS-i hostimiskavad on olnud väga mõistlikud. Lisaks on nende ööpäevaringne tugiteenus VPS-i jaoks olnud tipptasemel, isegi nende esimese astme tugiteenuste esindajad on väga asjatundlikud ja äärmiselt hästi informeeritud.

4. SiteGround SuperCacher VPS-i platvormi jaoks

Nende VPS-i hostimiskavadega kaasasolev SiteGroundi SuperCacher rakendab vaikimisi vahemälu serveri tasemel (erinevalt kirjest StartUp kava). Nii saate välistada mis tahes kolmandate osapoolte rakenduste käsitsi kasutamise oma saidil staatiliste lehtede teenindamiseks külastajaid.

5. Madala tihedusega serverite tõttu vähem kasutajaid

SiteGroundi VPS-i serveriserverites on lubatud kasutada ainult piiratud arvu kasutajaid (GoGeeki plaan) seetõttu pakutakse teile rohkem serveriressursse kui mis tahes jagatud majutamine plaan (see on kuni 4 korda rohkem ressursse).

6. VPS-serverite astmekeskkond

SiteGroundi VPS-i hostimisteenuse tõeline eelis on selle Geeky perks, mida nimetatakse SiteGround Staging, mis võimaldab selle VPS-i klientidel teha saidi koopia. Seetõttu saab testida teie saidi SiteGround VPS hostimiskonto abil ja ka saidi koopia salvestatakse serverisse täiusliku ohutusmeetmena! Kasutaja saab sellest tahkest VPS-ist, näiteks serverist, teha nii palju koopiaid kui ka testida uut teemat või pistikprogrammi kergust.

7. e-kaubanduse jaoks valmis veebisaidid (PCI-ühilduvad serverid + tasuta SSL-sertifikaadid)

Nende GoGeeki kliente vastuvõtvad SiteGroundi VPS-serverid vastavad rangelt PCI-le, lisaks pakuvad nad teile ka tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaate. Seetõttu sobib SiteGroundi VPS-i hostimine e-kaubanduse saitidele, kuna need installivad ka e-kaubanduse ostukorvi (vaba tasu).

Lisateabe saamiseks lugege meie SiteGround e-kaubanduse hostingu ülevaadet

8. Turvalisus SiteGroundi HIVE konto eraldamise tehnoloogia abil

SiteGround võtab järgmise generaatori abil oma VPS-serveri hostimise või jagatud serveri plaanide turvalisust väga tõsiselt LXC (Linuxi konteinerid) ja turvalise konto eraldamise kaudu (kaudu Taru tehnoloogia). See tähendab, et isegi kui SiteGroundi VPS-i hostimine on tehniliselt jagatud serverite hostimisplatvorm, toimib see pigem VPS-lahendusena, kus teie GoGeek-plaani hostimiskontot ei mõjutata nende klientide muud häkkinud / pahatahtlikud kontod. (kui mõni) mis asuvad samal server.

Kas ma saan oma SiteGround VPS-i hostimiskava uuendada või alandada??

Kuna SiteGroundi VPS-i hostimisteenus on põhimõtteliselt nende GoGeeki plaan, ei saa te oma VPS-i paketti tegelikult madalamaks muuta, mis paneks teid minema SiteGoundi jagatud serveriplaanidele. Kuid saate selle otse nende pilve hostimise serveritesse täiendada (millal iganes sa tahad).

SiteGroundi VPS-i hostimisplaani pilveks üleviimiseks peate lihtsalt sisse logima oma kasutajapaneelile ja tegema muudatused. Pealegi ei pea te oma SiteGround VPS-i plaani täiendusprotsessi ajal seisma.

Kas ma saan juurdepääsu saidile GSP VPS hostimisteenusega??

MÄRGE: Te ei saa oma installatsioonidele täielikku juurjuurdepääsu, kui te ei osta SiteGroundi ettevõtte hostimisserverit.

SiteGround proovib VPS-i majutavate klientide jaoks kõike iseseisvalt hallata ja seda peamiselt seetõttu, et nad on kindlad, et te ei vajaks Juurijuurdepääs kui teie veebisaite hostitakse nende serverites. Ja seda võimaldab nende eriti teadlik meeskond, kes on varustatud kõigi oluliste tööriistadega keerukate ülesannete täitmiseks ilma juurjuurdepääsu kasutamata.

LAHUS: SSH Shellile juurdepääsu saate saidi SiteGround VPS-i hostimiskonto abil ning avaliku ja privaatvõtme loomine on palju lihtsam. Kombinatsioonid.

Kas SiteGround pakub Windowsi hostimiskavu oma VPS-i hostimiskontoga?

Kõik SiteGroundi hostimisteenused töötavad Linuxi OS sealhulgas nende VPS-i hostimist ja seega pole neil tegelikult Windowsi hostimiskava. See tähendab öelda, et kui vajate VPS-platvormi jaoks Windowsi hostimist, ei sobi SiteGround hästi. Samuti ei sobi Windowsi hostimine sellisele keerukale hostimisplatvormile nagu nt Virtuaalsed privaatserverid (VPS)!

Kas Docker töötab SiteGroundi VPS-i hostimisteenuses korralikult??

Ei, Docker ei saa SiteGroundi VPS-i hostimiskavadega tõhusalt töötada, kuna see on täielikult hallatav teenus, kuid siis saate ikkagi SSH-juurdepääsu ja proovida kaugühendust luua (Shelli kaudu). Kahjuks vajab Docker täpsemaid õigusi, mida SiteGroundi VPS-i hostimisteenus ei paku, kuid see võib juhtuda, et nende kohandatud ettevõtte hostimisplaanid ei pruugi nii olla.

Mis on nende VPS-i hostimiskavade SiteGround SLA??

SiteGround VPS Hosting Uptime garantii ja SLA
VPS Uptime garantii99,9% Uptime
Vahemikus (99% ja 99,99%)1-kuuline tasuta SiteGround VPS-i hostimine
Täiendav SLA hüvitis
(1% kaotatud tööaja kohta)
1-kuuline tasuta SiteGround VPS-i hostimine

MÄRGE: SiteGround Serveri seisakuperiood ei hõlma plaanitud serveri hooldust ega VPS-i kliendi süül tekkinud rikkeid, DDoS Rünnak jne.

Kas ma saan SiteGround VPS-i hostimiskontolt tagasimakset??

SiteGround pakub oma VPS-i hostimiskavas 30 päeva MoneyBacki poliitikat (GoGeek) ja ka nende muude jagatud serverite hostimispakettidega. Lisaks sellele tulevad ka SiteGroundi pilve hostimisplaanid koos 14-päevane tagasimaksegarantii.

Järeldus: kas SiteGround on hea VPS-i majutamiseks?

Siteroundi VPS-i hostimine (GoGeeki plaan) mis on ümber nimetatud ka kui Poolpühendatud hostimislahendus on piisavalt hea, et oma veebisaiti hostida VPS-i sarnasel platvormil. Sellest plaanist saate oma kasvava vajaduse korral igal ajal oma pilve hostimiseks üle minna, kuna nad haldavad kõike teie eest! Nii kuni selle ajani on SiteGroundi VPS-i hostimisplaan (GoGeek) peaks andma teile kõik, mida te VPS-ilt nagu Server ootate (Kiirus, VPS-ile orienteeritud funktsioonid, jõudlus, Uptime ja palju muud).

Enamik inimesi nõuab VPS-i hostimist, et oma veebisaitidele lisajõudu saada, et käsitleda suuremat liikluse sissevoolu ja mitte tegelikult seetõttu, et nad vajavad juurjuurdepääsu. Sellega seoses on SiteGroundi VPS-i hostimisplaan (GoGeek) enam kui piisavalt hea, kuna olen juba pikka aega käitanud mitmeid suure liiklusega veebisaite kõikidel ühel SiteGround VPS-i hostimiskaval. Ja kõige parem on see, et olen ikka veel allpool minu serveriressursside limiite. Nüüd on see väga hea?

Kui teil on vaja taskukohast VPS-i hostimist nagu võimsus?
SiteGroundi GoGeek-kava on teie jaoks õige valik!
Kui vajate oma VPS-i hostimisplaani jaoks juurpääsu?
Saate minna üle saidi SiteGround pilvemajutusele (nende tõeline VPS-i hostimiskava).

Loodetavasti leidsite selle arvustuse saidilt SiteGround VPS-i hostimiskava (2020) abivalmis. Lisateabe saamiseks pöörduge saidi SiteGround VPS prioriteeditoe poole.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map