Kas ma vajan SiteGroundi SG saidiskannerit (ülevaade 2020): kas see on seda väärt? Kui palju see maksab?

SiteGround SG saidiskanneri e-posti teavituste ülevaade (2020)

SiteGround on ülimalt turvaline hallatav veebimajutusettevõte, välja arvatud pidev järjestamine ja mitmete inimeste poolt soovitatud parim veebi..


Siiski on teatud asju, mida peate enne SiteGroundi mis tahes veebimajutuskavade ja -pakettidega registreerumist teadma. Peate endalt küsima – Kas vajate tõesti SiteGroundi SG-i skännerit? Kas see on seda isegi väärt?? (Ma mõtlen, et tasub oma kulusid) vastasel juhul kulutate lihtsalt oma asjatult oma raha millelegi, mida tegelikult ei nõutud!

Lühimärkused SiteGroundi turvafunktsioonide kohta

Räägime nüüd natuke veebisaidi turvalisusest, mida SiteGround oma veebimajutuse kontodega oma klientidele pakub. Erinevalt paljudest madala kvaliteediga turvamata veebimajutusettevõtetest on SiteGroundil kõrgem serverikvaliteet, mis on ülimalt turvaline tarkvaravärskendusi välja andva ettevõttega ning teeb ka kõvasti tööd, et luua uusimatele pahavaradele või turvaaukudele turvapaiku.

Teie sait, mida hostitakse saidil SiteGround, on juba väga turvaline ja seetõttu ei vaja te turbeuuendust tegelikult (SG SiteScanneri vormis).

Niisiis, mis on SiteGroundi SG Site Scanneri pahavara jälgimisteenus?

SG Site Scanner viitab SiteGroundi pahavara tuvastamise ja jälgimise teenusele või varajase hoiatamise süsteemile, mida toidab nende turvapartner Sucuri (üks suurimaid pahavara jälgimise ja musta nimekirja kontrollimise teenuse pakkujaid). SG Site Scanner skannib iga päev kõiki linke, millele pääseb juurde teie saidi avalehelt (kord aktiveeritud).

SiteGround SG saidiskanneri häkkide jälgimise teenuse aruande ülevaade

Samuti kontrollib see teie veebisaiti kõigil populaarsetel autoriteetsetel turvalisusel põhinevatel saitidel, et teha kindlaks, kas mõni neist on teie domeeni mustas nimekirjas või mitte. Kui SG Site Scanner tuvastab sellise probleemi, saadab ta teile selle kohe e-posti teel. Seega aitab see teil peaaegu kohe tegutseda ja probleemile kiiresti lahenduse leida, et kaitsta oma ettevõtte mainet, kliente ja tulusid.

�� Mis on SG Site Scannerist hea??

1. Tõhus pahavara skannimise ja aruandluse süsteem
2. Hea pahavara jälgimispartner nagu Sucuri
3. Lihtsam ja sõbralikum liides ohu skaneerimiseks
4. Kohesed e-posti teated ja värskendused
5. Kergesti hallatavad aruanded nädalas

�� Mis on SG saidi skanneri osas halb??

Nagu kõik teised veebimajutusteenuste pakkujad, töötab ka SiteGround koos muude kolmandate osapoolte teenustega, et müüa oma plaane edasi ja aidata samal ajal oma kliente oma veebisaitide kaitsmisel. Minu arvates peaks SG Site Scanner olema tasuta ja te ei peaks selle eest maksma! Kuid see on tasuline teenus, kui tegemist on SiteGroundi või mõne muu veebimajutusteenuse pakkujaga, kes pakub sellist turvalisuse ja saidi jälgimise teenust lisatasulise lisandmoodulina.

Niisiis, kas ma peaksin hankima SG saidi skanneri? Kas seda on isegi vaja osta?

LÜHIKE VASTUS: EI, pole vaja!

Otsige selle asemel tasuta Wordfence’i turbepistik, mis saab teie servereid ööpäevaringselt skannida ja puhastada ka võimalikke veebisaidiohtusid, selle asemel et tellida SiteGroundi kallis SG Site Scanneri pahavara jälgimisteenus. SiteGroundi SG Site Scanner pakub sarnast pahavara jälgimisteenust nagu Bluehost’s SiteLock Security või iPage’s Security Suite, mis töötab enam-vähem samal viisil. Algajatele on need lisandmooduliteenused kasulikud ja ostavad selle registreerumise ajal. Arvestades, et enamik teisi jätab neid nutikalt tähelepanuta ja valib a tasuta WordPressi plugin nagu Wordfence.

Kui palju maksab SiteGroundi SG saidiskanner? [Hinnakujunduse üksikasjad]

SiteGroundi SG Site Scanneri hinnakujundusteave
Alghind19,80 dollarit aastas (1,65 dollarit kuus)
Uuendushind19,80 dollarit aastas (1,65 dollarit kuus)
(Samad uuendamiskulud)

SiteGroundi SG saidiskanneri kulud 19,80 dollarit aastas või 1,65 dollarit kuus sama uuendushinnaga ka. See valikuline lisaturvalisuse lisateenus SiteGroundi poolt (toidab Sucuri) saab igal ajal oma saidi SiteGround veebimajutuspaketti lisada või sealt eemaldada.

Seega võite maksta igal aastal SiteGroundi SG Site Scanneri teenuse eest otse ettemaksuga nende registreerumisprotsessi ajal.

SiteGroundi SG Site Scanneri lisandmoodul kasutaja ala kaudu

Või võite selle ohuotsingu ja pahavara jälgimise tööriista ka hiljem saidilt SiteGround tellida (täiesti sinu enda otsustada).

Wordfence vs SG saidiskanner (Powered by Sucuri): ülevaade ja võrdlus (2020)

SiteGround SG saidiskanner vs Wordfence (ülevaade ja võrdlus 2020)

Wordfence on tipptasemel turvateenuste pakkuja (nii tasuta kui ka tasulise paketiga) WordPressi kasutajatele ja seda toidab spetsiaalselt nende ohu kaitsevoog, mida uuendatakse pidevalt. Wordfence’i WordPressi pistikprogrammi põhiversioon on tasuta, pakkudes selle kasutajatele laia valikut turvafunktsioone (kui lubatud). Kasutades saidi skannimisriista, nagu Wordfence, saate vallandada mitmesugused turvamehhanismid, mis kaitsevad teie saiti täielikult häkkerite ja kõigi pahatahtlike koodide eest.

Samuti on Wordfence’i tulemüür teie saidi kaitsmiseks ja igasuguse rünnaku ärahoidmiseks piisavalt võimas. See kasutab uusimaid tulemüürireegleid, takistab pahatahtlikke IP-sid ja pakub teie WordPressi saidile usaldusväärset ja piisavat kaitset. Veelgi enam, Wordfence võtab endale olulise turvalisusega seotud vastutuse täieliku hoolsuse eest enne suvalise liikluse lubamist teie ajaveebile või veebisaidile.

MÄRGE: Erinevalt Wordfence’ist ei ole SiteGroundi SG Site Scanner ükski rakendus, mis pakub teie veebisaidile täielikku kaitset mis tahes rünnaku eest. See on lihtsalt valikuline tasulise häkkimise jälgimine / pahatahtliku koodi kontrollimise turvafunktsiooni lisamise funktsioon saidilt SiteGround.

Järeldus: kas SG saidi skanner on vajalik? Kas vajate oma veebisaidi jaoks seda saidi SiteGround tasulist turvalisust??

Veebimajutusplaani SiteGround ostmise ajal kontrollides annavad nad teile võimaluse lisatasu eest lisada SG Site Scanner (mis on valikuline lisafunktsioon). Kui küsite minult või muult WordPressi techie-lt, on kõige tavalisem vastus, mida te saadaksite – EI, TEILE EI OLE VAJALIK KONTSERNI SG Saidi skaneerijat, kui nad ostavad oma veebimajutusteenust! Saadaval on ka mitmeid muid tasuta turvarakendusi, mis kontrollivad teie saiti õelvara suhtes (Wordfence on tasuta alternatiiv, mida kasutan ka mina).

Nii et saate minna saidile SiteGround.com, valida oma saidi hostimisplaan ja seejärel valida nende Domeeni privaatsuse kaitse tunnusjoon (jälle valikuline), ja eemaldage lõpuks ruut SG saidi skanner teenus.


Klõpsake siin, et teada saada, kas vajate SiteGroundi domeeni privaatsuse kaitset (domeeni ID kaitset) või mitte?

Kas soovitate SiteGroundi majutamist?? Jah, absoluutselt! Nende täiustatud serveritaseme turvakomplektid, esmaklassiline klienditugi ja oma klassi parimat tüüpi ettevõtte riist- ja tarkvara muudavad kahtlemata SiteGroundi turvalisemaks keskkonnaks teie ajaveebi või veebisaidi majutamiseks. Loodan, et meie ülevaade on Kas vajate SiteGroundi SG saidiskannerit? Kas see on väärt kulusid? oli teile abiks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map