Domeeni SiteGround privaatsuskulu (ülevaade 2020): kas see on seda väärt? Kas ma vajan seda?

�� Mis on SiteGround domeeni privaatsuse kaitse?

Kaitsmata WHOIS-i teave ilma kaitseta vs SiteGroundi domeeni privaatsuse kaitse lisandmoodul

Kui registreerite domeeni nime saidil SiteGround, hõlmab protsess teie enda avaldamist isiklik teave nagu näiteks Sinu nimi, Aadress, E-post, Telefoninumber, jne oma Domeeni registripidaja (Sel juhul SiteGround). Kuid peaksite ka teadma, et kui olete oma domeeninime registreerimisega SiteGroundis lõpule jõudnud, muutub teie isiklik kontaktteave avalikkusele peaaegu kohe kättesaadavaks. (kaudu Whois andmebaas).


Kuid selle toimimise saate siiski peatada (vajadusel) kasutades saidi SiteGround domeeni privaatsuse kaitse funktsiooni, mida nimetatakse Domeeni ID kaitse. See valitav tasulise domeeni lisateenus, mida pakub SiteGround, tagab kogu teie kontaktteabe hoidmise Privaatne ega avaldatud Üldsusele.

�� SiteGround domeeni privaatsuse kaitse hind: kas tasub osta lisateenuseid SiteGroundist?

Domeeni SiteGround privaatsuse kaitse vs privaatsuseta

Koos hind umbes 1 dollar kuus (12 dollarit aastas) SiteGroundi domeeni privaatsuse kaitse lisaseadme jaoks saate SiteGroundi domeeni registreerimisega meelerahu. Nende domeeni privaatsusteenuse pikendamise hind on siiski pisut kõrgem, kuna see maksaks teile 2 dollarit kuus (24 dollarit aastas).

�� Kas ma vajan SiteGround domeeni privaatsuse kaitset?

See sõltub täielikult sellest, kas soovite, et teie isiklik teave oleks kättesaadav veebisaidil, kus teised saavad seda igal ajal otsida, või mitte? Paljud inimesed ei viitsi tegelikult seda valida Domeeni privaatsuse kaitse (Domeeni ID kaitse) saidi SiteGround pakutud valiku lihtsalt seetõttu, et võib-olla pole nad sellele seni läbimõeldut mõelnud. Tegelikult ei pruukinud nad isegi teada saada, et see on tõsine probleem. Kuid me oleme teid sellest probleemist juba eelnevalt teavitanud, nii et nüüd on teie parim valik!

LÜHIKE VASTUS
See on JAH, kui …
Olete mures oma privaatsuse pärast!
See pole EI, kui …
Teie eelarve on piiratud ja teil on ka võimalus osta seda lisateenust saidilt SiteGround igal ajal ka tulevikus.

�� Kuidas peita saidiplatsil registreeritud domeeninime isiklikku teavet WHOIS-i andmebaasist?

SiteGroundi kasutajad saavad kaitsta oma isiklikke andmeid oma domeeni privaatsuse kaitse lisadienditeenusega, mida nimetatakse Domeeni ID kaitse kasutatakse neis registreeritud domeeninime privaatsuse kaitsmiseks.

Saate selle funktsiooni osta nii oma domeeninime kui ka hostingu ostmise ajal SiteGroundis registreerumisel või võite selle funktsiooni ka hiljem tellida. Minge saidile SiteGround Kasutajapiirkond »Lisage teenuseid» Domeeni privaatsus

Kui teie saidil SiteGround registreeritud domeen kuulub üksikisikule, peidetakse kõik omanikuga seotud isikuandmed. Seetõttu on ainult teave domeeninime registreerimise / aegumise kuupäev on nähtav.

Ja kui SiteGround registreeritud domeen ei kuulu mitte üksikisikule, vaid a Firma, siis Organisatsioon põld saab WHOIS-infos avalikult nähtav arvestades, et e-post, telefoninumber, aadress jne on endiselt peidetud.

�� Kuidas hallata (redigeerida ja kaitsta) oma saidi maapealse domeeni WHOIS-teavet?

Me vastame sellele küsimusele, jagades selle kaheks erinevaks teemaks, et selgitada selgelt saidi SiteGround domeeni privaatsuse kaitse redigeerimise ja haldamise protsessi:

1. Domeeni administratiivteabe redigeerimine

Kui teie domeeninimi on SiteGround registreeritud, saate kogu administratiivteavet saidi SiteGround hõlpsalt redigeerida Kasutajapiirkond »Minu kontod» Halda (valik asub märkeruutu kõrval eelistatud domeeninimi).

Nüüd saate oma redigeerida domeeninime kontaktandmed.

Kui teie domeeninime ei ole SiteGround registreerinud, võite võtta ühendust oma domeeniregistriga ja taotleda WHOIS-i teabe muutmist (kui mõni).

2. Oma domeeni privaatsusteabe haldamine

Kui tegemist on .com, .võrk või mõni muu üldised tipptasemel domeenilaiendid, domeeni privaatsuse kaitse teenus tuleb täiendavalt tellida. Selle lisateenuse lubamisega asendatakse teie isiklikud andmed täielikult SiteGroundi registripidaja andmetega. See on võimas funktsioon, mis vähendab rämpsposti, hoiab ära identiteedivarguse ja e-posti kogumise.

Kui see funktsioon on teie domeeninimelaiendi jaoks saadaval, näete saidil SiteGround nuppu, mille nimi on Add ID Protect. Kasutaja piirkond »Minu kontod» Domeenid

Millised tippdomeenid võimaldavad SiteGround domeeni ID kaitsefunktsiooni?

Funktsiooni SiteGround domeeni ID Protect funktsiooni saab osta selle saidi jaoks populaarsed üldotstarbelised tippdomeenid nagu näiteks .com, .võrk, .org, .info, .biz, .nimi, .koopia, .TV, .mina ja nii edasi. Kuid see SiteGroundi domeeni registreerimise valikuline funktsioon ei kehti kõigi domeeninimelaiendite, eriti riigipõhised tippdomeenid (ccTLD-d) nagu näiteks .meie, .uk, co.au, .ca, .nl ja nii edasi.

Miks ei võimalda mõned domeeninimelaiendid privaatse domeeni registreerimist?

Enamik Riigipõhised domeenilaiendid (ccTLD-d) ei luba kasutada saidi SiteGround domeeni privaatsuse kaitse või domeeni ID kaitse funktsiooni. Iga ccTLD on oma Registripoliitika ja nad ei luba puhverserveri domeeninime registreerimine mis takistab registril täpsete andmete kuvamist. Seetõttu ei paku SiteGround sellist tüüpi piirangute järgimiseks domeeni ID Protect teenust kõigi saadaolevate domeeninimelaienditega.

Kas ma saan SiteGroundi domeeni ID kaitset .uk-domeenidega kasutada??

Ei, SiteGroundi domeeni ID kaitse funktsioon pole .uk domeeninimede jaoks saadaval.

Miks ma ei näe saidi SiteGround registreeritud minu domeeni .ca Whois teavet??

Vastavalt viimasele CIRA poliitika, teie .ca domeeni WHISIS-i teabe muudatused on nähtavad ainult konkreetsete registripidaja WHOIS-i otsingute korral. WHOISi üksikasjade muutmist ei saa teha sagedamini kui 60 päeva ja seetõttu pole teie kontaktteave nähtav (globaalsetes WHOIS-i otsingumootorites).

Kas domeeni. Privaatsuse kaitse funktsioon on saidi SiteGround klientidele, mis omavad .it domeeni, tasuta saadaval?

Euroopa andmekaitsemäärus mida kohaldatakse alates 25. mai 2018) on jõustanud, et domeeni privaatsuse kaitse (Domain ID Protect) teenus on saadaval TASUTA kõigile SiteGround klientidele, kes registreerisid / edastasid domeeni .it neile / neile.

Loodan, et meie teejuht Domeeni SiteGround privaatsuse kaitse ülevaade (2020): kas teil on seda vaja ja kas see on seda väärt?? oli teile abiks, kui saite teada, kas peaksite otsima selle saidi SiteGround veebimajutuse lisatasu eest makstava domeeni lisandmooduli või andke see lihtsalt vahele jätta ja osta see hiljem kuskilt. Lisateabe saamiseks saidi SiteGround domeeniga seotud päringute kohta pöörduge nende 24 × 7 tugiteenuste abitelefoni poole.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map