Více bezplatných pluginů WordPress (o kterých jste možná neslyšeli)

V březnu jsem zde zveřejnil příspěvek na WPExplorer, který obsahoval mých sedm oblíbených bezplatných pluginů WordPress. Nebyl to každodenní seznam pluginů; Snažil jsem se zmínit méně známé pluginy, než abych šel obvyklou cestou pojmenování Akismets a W3 Total Caches tohoto světa..


Příspěvek se ukázal jako docela úspěšný (konec konců to, co respektuje uživatele WordPress) ne Chcete se podívat na skvělé pluginy?) tak jsem si myslel, že to může udělat s pokračováním. A jako Kmotr část II a další pokračování jeho ilk, to vylepší se na originálu.

Níže jsem uvedl dalších sedm bezplatných skvělých pluginů WordPress, které všechny používám (nebo používám) na svém vlastním blogu (blogech). Nejsou to všechny pluginy superstar – některé z nich byly staženy jen několikrát – ale to je pravděpodobně to, co je činí zajímavějšími než stejné staré pluginy, které jste si znovu a znovu přečetli. Užívat si!

N.B. Pluginy nejsou uvedeny v žádném zvláštním pořadí.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

TablePress

Tento plugin byl stažen více než 80 000krát a v době psaní obdržel 396 hodnocení. Z těchto hodnocení jsou všechny kromě osmi pěti hvězdičkami a ostatní čtyři. Sotva je třeba říkat nic víc. Ale já budu.

TablePress nemá žádné vrstevníky; je to nejlepší tabulkový plugin pro WordPress na dálku. Používal jsem ji hojně na Leaving Work Behind (viz moje přehledy příjmů) a ještě výrazněji v P90X Journal (viz mé protokoly cvičení):

Tabulka vytvořená pomocí TablePress.

Tabulka vytvořená pomocí TablePress.

Je bezvadně kódován a dobře podporován jedním z nejhezčích vývojářů pluginů.

Získejte TablePress

Ještě další související příspěvky Plugin

Zobrazení souvisejících příspěvků v dolní části příspěvků na blogu je snadný způsob, jak zvýšit zapojení vašeho blogu. Ale mnoho lidí si to špatně – kategorizuje a označí své příspěvky špatně, pak pomocí nekvalitního pluginu zobrazí pluginy „související“ (pro které si přečtěte „nepříbuzné“) pluginy.

To je důvod, proč doporučuji ještě další související příspěvky (YARPP) – podle mého názoru má nejvhodnější algoritmus porovnávání a je také velmi snadno přizpůsobitelný:

YARPP na mém blogu.

YARPP na mém blogu, vypadají sexy.

YARPP je ve skutečnosti velmi populární plugin, ale cítil jsem, že je zde oprávněné zařazení všech těch lidí, kteří používají alternativní související příspěvky. Opravdu to považuji za nejlepší.

Získejte YARPP

Evergreen Post Tweeter

Pokud jde o mě, je to tak  plugin, který se používá k řízení provozu Twitteru na váš web. V zájmu plné expozice jsem rozhodně zaujatý tím, že když jsem plugin vyvinul, je to můj upřímný názor.!

Tento koncept je jednoduchý: Evergreen Post Tweeter automaticky periodicky vyčítá staré blogové příspěvky (např. Jednou za šest hodin). To vám umožní filtrovat ty příspěvky, které budou tweeted out výběrem značky nebo značek. Tímto způsobem si můžete vybrat zásuvný modul, který bude tweetovat pouze váš „vždyzelený“ obsah (tj. Ten, který si stále stojí za přečtení), nikoli vše na vašem blogu.

Pomocí tohoto pluginu můžete na svůj web přenést velký provoz:

Zvýšený provoz na Twitteru.

Jste-li uživatelem Twitteru, pak je to neomylný!

Snadné digitální stahování

Jednoduše řečeno, Easy Digital Downloads (EDD) vám umožňuje prodávat digitální stahování prostřednictvím vašeho webu. Používám to k prodeji svého nezávislého průvodce psaní a neohlédl jsem se zpět, protože jsem přešel od E-Junkie.

To je jeden z těch pluginů, kde si nemůžete zcela věřit, že je to zdarma. Ve skutečnosti jeho vývojář (Pippin Williamson) vytvořil EDD jako součást modelu freemium, který vám umožní zakoupit pouze ty další moduly, které požadujete (za velmi rozumnou cenu). Zde je rychlé video, které vám ukáže, co je:

Je to opravdu tak snadné, jak vypadá, když se EDD rozběhne. Pokud na svém webu prodáváte digitální produkty, vřele doporučuji vyzkoušet si to.

Získejte snadné digitální stahování

Nekonečný svitek

Infinite Scroll je perfektní kombinace úžasnosti a použitelnosti.

Stručně řečeno, upravuje to vaše téma tak, že když návštěvníci dorazí na dno stránky s očíslovanými stránkami, budou další příspěvky načteny v reálném čase. To znamená, že už na další stránku nekliknete (nemluvě o velmi šikovném efektu, ze kterého se nikdy nebudu nudit).

Jedinou nevýhodou používání nekonečného posouvání je to, že může negativně ovlivnit vaši míru okamžitého opuštění a počet zobrazených stránek (protože návštěvníci nyní posouvají stejnou stránku spíše než kliknou na novou). To však neznamená, že angažovanost byla snížena – právě naopak. Méně potíží a kratší doba čekání na načtení stránky pravděpodobně povede k tomu, že se návštěvníci budou zdržovat déle.

Profilový modul plug-in Performance

I když miluji pluginy, mohou být odtokem ze starých zdrojů. Příliš mnoho nafouknutých pluginů může vést k pomalému načítání stránek a nešťastným návštěvníkům.

To je místo, kde může Plugin Performance Profiler (P3) změnit. Prohledá váš web a poskytne vám zprávu, že podrobnosti o tom, které pluginy na váš web nejvíce zatěžují:

Profilový modul plug-in Performance

Jak můžete vidět z výše uvedeného snímku obrazovky, P3 vám dává rozpis relativní doby běhu pro každý z nejnáročnějších zdrojů nainstalovaných na vašem webu. Můžete také vidět, jaký dopad mají pluginy kolektivně na dobu načítání webu a další datové body.

P3 je skvělý nástroj pro kontrolu, zda je váš web dobře optimalizovaný pro rychlost. Ačkoli její metoda skenování doby běhu pluginů není bezchybná, je dostatečně přesná, aby vám poskytla informace, pomocí kterých můžete činit informovaná rozhodnutí.

Komentáře nebyly zodpovězeny

Komentáře k blogům představují srdce většiny blogů. Částečně definují blog jako blog – schopnost návštěvníka přidat se do konverzace na webu, který by jinak byl jednosměrný obchod.

A to je důvod, proč (podle mého názoru) byste měli vždy ujistěte se, že na svůj blog odpovíte (pokud je odpověď odůvodněna). Pozvat lidi, aby kladli otázky a poté neřídili odpověď, je podle mého názoru dost trestné.

Ale když se váš blog dostane do určité velikosti, může být docela obtížné sledovat komentáře, které obdržíte. Zde přicházejí komentáře, na které se neodpovídá: přidá na obrazovku moderování komentářů další sloupec, který ukazuje, zda jste na komentář odpověděli nebo ne..

Komentáře Not Replied To screenshot.

Je to jednoduchý, ale účinný způsob, jak zajistit, aby lidé, kteří si zaslouží odpověď, dostali jednu.

Jaké jsou Vaše Oblíbené Neznámé doplňky?

Jsem ochoten se vsadit, že v tomto seznamu je alespoň jeden plugin, o kterém jste ještě neslyšeli. Většina z nich má méně než 100 000 stažení (ve srovnání s nejpopulárnějšími s ~ 15 milión) a některé mají jen hrstku.

Přesto jsem si jist, že existuje spousta dalších diamantů, které mnozí z nás dosud neobjevili. Pokud máte rádi relativně neznámý plugin, který nebyl zmíněn v tomto příspěvku nebo v mém předchozím seznamu, řekněte nám o tom v sekci komentáře níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map