Topnotch Facebook WordPress Pluginy pro váš web

24. srpna 2015 byl pro Facebook červený den. Poprvé, 1 miliarda lidí se přihlásila ke svému účtu na Facebooku za jediný den. Začátkem tohoto roku Facebook křídel celkem 1,59 miliardy uživatelů. To jsou čísla, která si nemohou dovolit ignorovat žádné velké či malé firmy. Řada uživatelů Facebooku je také součástí cílové skupiny většiny podniků. Určitě oslovení těchto uživatelů prostřednictvím platformy, která je jim známá, je dobrá pro jakékoli podnikání.


Díky WordPress zůstanete v kontaktu s Facebookem snadné. Je tak snadné, že v mnoha zemích je to primární forma komentování a komunikace na webu. Můžete integrovat Facebook se svým WordPress webem z vašeho profilu nebo stránky, nebo umístěním widgetu na vašem webu, který návštěvníci mohou jednoduše kliknout a spojit se s vámi. Existuje mnoho různých prvků Facebooku, které lze snadno přidat do WordPress.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

Pluginy Facebook pro WordPress

Velké množství pluginů může pomoci připojit stránku Facebooku k webu WordPress. Uživatelé Facebooku se s vámi mohou spojit z vašeho webu, aniž by museli přistupovat ke svému účtu na Facebooku.

Od sdílení novin Facebooku, fanoušků, událostí a obrázků na vašem webu po automatizaci aktualizací a přidání užitečné funkce sdílení obrázků, pluginy WordPress to vše umožňují. Většina pluginů potřebuje ID aplikace Facebook a tajný klíč aplikace. Tato čísla jsou potřebná, aby si Facebook mohl při přístupu k informacím na Facebooku zajistit vaši identitu.

Prošel jsem mnoha pluginy a tady je můj nejlepší výběr pluginů Facebook pro WordPress.

Facebook Page Plugin

Facebook Page plugin vloží na vaše webové stránky Facebooku. Umožňuje uživatelům označit nebo sdílet vaši stránku kliknutím na tlačítka. Pokud jsou uživatelé přihlášeni, mohou také vidět, kteří z jejich přátel již tuto stránku měli rádi.

Facebook Page plugin

Chcete-li přidat fotografii na svůj web, navštivte stránku pluginu Facebooku. Zkopírujte adresu URL své webové stránky na Facebooku a vložte ji do poskytnutého prostoru. Můžete přizpůsobit vložení Facebooku pro svůj web úpravou výšky a šířky.

Po získání velikosti vložení přesně podle vašich požadavků vygenerujte kód kliknutím na tlačítko Získat kód. Budou vygenerovány dva úryvky kódu. Zkopírujte / vložte první úryvek do motivu nebo podřízeného motivu, jak je popsáno v pokynech doprovázejících kód. Vložte druhý úryvek kamkoli chcete, aby se fotografie zobrazovala. Nejběžnější místo, které najdete, je v postranním panelu. Druhý kód můžete umístit do textového widgetu a přetáhnout na postranní panel. Nyní mohou uživatelé snadno sdílet nebo sdílet na svém webu.

Ultimate Facebook

Ultimate Facebook by WPMU DEV integruje stránky Facebooku s WordPress hladce. Mnoho úkolů prováděných více zásuvnými moduly je spojeno do tohoto jediného napájecího pluginu. Má výkonné nástroje pro integraci, které návštěvníkům zajistí plynulé propojení vaší identity s vaším webem.

Uživatelé Facebooku nemusí na vašem webu vytvořit účet. Mohou se snadno registrovat nebo přihlásit na weby WordPress pomocí svých podrobností o Facebooku. Profil člena WordPress je vytvořen automaticky s podrobnostmi profilu převzatými z Facebooku.

Ultimate Facebook

Uživatelé mohou snadno najít vaši stránku na Facebooku a mohou komentovat pomocí známého rozhraní Facebook pro komentáře. Komentáře zveřejněné na Facebooku lze sloučit s vaším vláknem Komentáře. Pokud tedy přítel zveřejní komentář na uživatelské zdi Facebooku, bude tento komentář automaticky importován do sekce Komentáře na vašem webu. Mnoho uživatelů Facebooku se cítí pohodlněji v rámci Facebooku a tento plugin jim usnadňuje sdílení komentářů jak na Facebooku, tak na vašem webu.

Lze přidat widget zdroje aktivit, který může uživatele představit jinému personalizovanému obsahu na vašem webu. Uživatelé mohou sdílet alba a automaticky zveřejňovat příspěvky na zeď, stránku, události nebo poznámky.

Plugin lze zakoupit jako součást členského balíčku s WPMU DEV a nabízí se 14denní bezplatná zkušební verze. Je multisite připraven a kompatibilní s většinou standardních témat.

Vlastní RSS kanál

Vlastní RSS kanál je vysoce hodnocený a velmi stažený plugin (200 000+ aktivních instalací). Pomůže vám na vašem webu zobrazit přizpůsobitelný zdroj Facebooku. Ostatní pluginy Facebooku vkládají zdroj do prvků iframe a toto nemůže procházet vyhledávací stroj. Vlastní zdroj Facebook však přidává obsah, který mohou procházet vyhledávače – což je skutečná podpora pro SEO.

Vlastní RSS kanál

Zdroj lze čerpat z jedné stránky nebo z mnoha stránek nebo skupin. Krátké kódy vám pomohou vložit zdroj na jakoukoli stránku, příspěvek nebo widget. Nastavení je jednoduché. Část sloupků může být skrytá a ukládání do mezipaměti zajišťuje, že jsou sloupky načítány velkou rychlostí. Pokud pravidelně posíláte příspěvky, můžete upravit nastavení tak, aby každý den kontrolovaly čerstvé stránky na svých Facebookových stránkách. Nebo to může zkontrolovat každých pár minut nebo několik dní v závislosti na tom, jak často zveřejňujete příspěvky. Hashtag v příspěvcích je automaticky propojen s hashtagy na Facebooku.

Nastavení lze velmi podrobně upravit a upravit typografii, obsah, barvy a mnoho dalšího. Plugin je skvělý pro zobrazování textového zdroje, ale pro zobrazení fotografií, videí a počtu lajků, sdílení a komentářů u každého příspěvku budete muset upgradovat na prémiová verze.

Komentáře na Facebooku

Komentáře na Facebooku plugin usnadňuje přidání systému Facebook Comment na váš web WordPress. To pak lze přizpůsobit a spravovat z vašeho webu.

Facebook_comments

Po stažení a aktivaci pluginu budete muset přistupovat na svou stránku Facebook prostřednictvím nastavení pluginu. Na Facebooku zaregistrujte svůj web, vytvořte aplikaci a vygenerujte ID aplikace. Zkopírujte ID a vložte jej na místo určené pro váš web. Poté přejděte k přizpůsobení zobrazení a dalších nastavení. Podrobné nastavení jsme vysvětlili v předchozím článku.

Facebook má širokou uživatelskou základnu a přidávání komentářů Facebooku na váš web bude znamenat zvýšené zapojení návštěvníků. Bude povzbuzovat návštěvníky, aby se vraceli na stránky a omezovali negativní a hrubé komentáře. Pamatujte, že komentáře na Facebooku nemohou být anonymní a odhalující identity mohou omezit spam a trolly.

Okamžité články na Facebooku pro WordPress

Okamžité články na Facebooku je nově vydaný bezplatný plugin, který byl vyvinut společně společností Automattic a Facebook. Je otevřený zdroj a je k dispozici pro další vývoj na Github. Možná jste viděli ikonu Lightning Bolt u některých článků ve svém zdroji na Facebooku. Tato ikona označuje, že čtete okamžitý článek.

Okamžité články FB

Pomocí tohoto pluginu si můžete vytvořit svůj článek na WordPress a okamžitě jej publikovat na Facebooku. Před zveřejněním musí být vzorky schváleny Facebookem. Články používají stejnou technologii jako k zobrazení obrázků a videí a načítají se desetkrát rychleji než běžné články.

Rychlé a interaktivní zobrazení článků jistě povzbudí více sdílení a zvýší čtenářství. Nevýhodou je, že Facebook je přísný ohledně formátování a postranní panely a celní pole nemusí být povoleny. Povoleny jsou pouze omezené obrázky a videa. Reklama a zpeněžení budou muset být v souladu se zásadami Facebooku, a proto může dojít k poklesu příjmů z tohoto počtu.

Více zavedený plugin, který dokáže dělat to samé, je Automatické publikování na Facebooku. Pomocí tohoto pluginu můžete publikovat příspěvky na Facebook přímo ze svého blogu. Příspěvky lze filtrovat podle kategorií nebo vlastních typů příspěvků a mohou být v jednoduchém textovém formátu, s obrázky nebo bez obrázků.

Dopravní pop Facebook pro WordPress

Facebook Traffic Pop pro WordPress, prémiový plugin, vytvoří na vašem blogu vyskakovací okno, které blokuje přístupnost na stránku, kterou si návštěvník prohlíží. Přístup je obnoven pouze po kliknutí na Like nebo Share.

Provoz Facebook Pop

Plugin bude následovat myš dolů po stránce a zůstane ve středu. Jakmile návštěvník klikne na vyskakovací okno, už ho nebude obtěžovat.

Facebook Skříňka virového obsahu pro WordPress

Facebook Viral Content Locker pro WordPress je další prémiový plugin dostupný na CodeCanyon, který je skvělý pro uzamčení obsahu. Návštěvníci mohou obsah odemknout pouze po připojení ke svému účtu Facebook.

fb-content-locker-wordpress

Když tak učiní, e-mailové údaje o návštěvníkovi se uloží do vaší databáze. Později ji lze exportovat ve formátu CSV. Skvělý plugin pro omezení přístupu k prémiovému obsahu a shromažďování údajů o uživateli.

Některé další populární pluginy

Než si vyberete ten, který je pro vás nejlepší, můžete se podívat na další pluginy. Přidávám tedy několik oblíbených, které dokážou dobře vykonat určitý úkol.

 • Integrace stránek Facebooku pro WordPress se hodí, pokud chcete do svého webu WordPress integrovat jakoukoli stránku Facebooku. Lze zobrazit několik posledních příspěvků ze stěny stránky a můžete přidat další tlačítko pro načtení dalších příspěvků. Stránky jsou optimalizovány pro vyhledávače a lze také prohlížet komentáře připojené k příspěvku.
 • Chcete-li na Facebooku zobrazit uvnitř Lightbox, který lze načasovat, načtěte, podívejte se Propagátor stránky Facebook.
 • Plovoucí sociální bar přidá do vašeho příspěvku a stránek lehký vodorovný sociální pruh. Podporuje pouze hlavní platformy sociálních médií (včetně Facebooku). Tlačítka se nenačítají spolu se stránkou, takže nedochází k přetažení rychlosti webu. Tlačítka jsou načtena pouze v případě, že se návštěvník vznáší nad pruhem.
 • Důvěryhodný plugin pro udržení vašich příspěvků v oběhu sdílením starých příspěvků na sociálních médiích je Oživte starý příspěvek.
 • Tyto pluginy přidávají vlastní zdroj na Facebooku: Feed Them Social přidává vlastní kanály pro sociální média, včetně stránek na Facebooku. Jednoduchý Facebook plugin přidá na váš web jednoduchý zdroj obsahu ze stránky Facebook, který čtenáři mohou líbit a sdílet. Mohou také číst poslední příspěvky ze stránky
 • Pluginy Facebook, komentáře a dialogy pro WordPress lze použít k integraci Facebook pluginů, komentářů a dialogů do libovolného příspěvku nebo stránky na vašem blogu pomocí krátkých kódů.
 • Stránky registrované jako stránky fanoušků nebo firmy a organizace mohou pomocí jQuery Facebook Gallery zobrazovat alba Facebooku ve vašem WordPress. Tento plugin nebude fungovat pro osobní nebo skupinové stránky.

Na závěr

Je to spravedlivé množství pluginů, které osloví uživatele Facebooku z WordPress. Přidejte si je do svého blogu a prohlédněte si multiplikaci Líbí se a sdílíte.

Pokud pro vás některý z těchto pluginů nebo nějaký jiný plugin, který není na mém seznamu, fungoval dobře, dejte mi vědět v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map