Top 20 pluginů WordPress pro obchodní weby 2020

Top 20 pluginů WordPress pro obchodní weby 2017

Proč potřebujete doplňky WordPress, pokud je WordPress stejně působivá platforma, jak se říká? To je skutečně velká otázka. Nepotřebujete všechny pluginy WordPress, ale jen několik vybraných, aby se web vaší firmy dostal na další úroveň.


Jako systém pro správu obsahu je WordPress docela působivý. Mnoho akcí, které milujeme, se však nachází v tisících bezplatných a prémiových pluginů WordPress. A je tam horda, kde hladoví vývojáři ještě více mluví, když mluvíme.

Zaprvé, co kdybychom upustili od několika zábavných faktů, takže vím, že jste na skvělou jízdu. Pokud je to ano, slyším od chlapců vzadu, koho mám nechat čekat? Věděl jsi?

 • Z 1 milionu nejlepších webů je počet firemních webů podporovaných WordPressem pětkrát počet zpravodajských webů spravovaných WordPress.
 • Existuje nespočet doplňků WordPress pro zabezpečení, SEO, členství, elektronický obchod, analytiku, sociální sdílení a mnoho dalšího.
 • Dnes dostanete seznam prskajícího počtu ne 10, ale 20 rockových hvězd pluginů WordPress, díky nimž se vaše firma může stát od dobré k skvělé ?! Vsadím se, že jste to nevěděli, ale odbočuji.

Kdyby to bylo možné, mohli bychom napsat toto mistrovské dílo společně – ty a já. Toto je jeden z těch „otevřených“ příspěvků, pokud mi to dovolíte. Cokoliv nebo jakýkoli plugin WordPress, který máte na mysli, je vhodný pro konverzaci zde. Ale dokud nebudeme moci psát příspěvky společně, účastněte se sekce komentářů jako vždy. Všechna zobrazení vítána ��

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

Váš SEO

Doplňky WordPress

Měl jsi asi hádat, že začnu se SEO. Chlapec, SEO nebo optimalizace pro vyhledávače, je něco jiného. Optimalizuje tituly, umísťuje fokusová klíčová slova, píše popisy Meta, vyčistí adresy URL, zadá soubory Sitemap a bla bla..

Váš SEO vkládá veškerou akci přímo pod váš editor příspěvků. Plugin také měří čitelnost vašeho obsahu. Podívejte se, váš obsah musí být chutný pro čtvrtou srovnávač – což je podle mě dobré pro udržení uživatelů. Řekněte ne žargonu a snažte se hovořit se svými čtenáři.

Toto je nezbytný plugin WordPress pro každou obchodní stránku. A pokud jste profesionálem WordPress, vaše mezipaměť pluginů WordPress není nikdy úplná bez SEO. S funkcemi tak ohnivými jako černý prach ze staré Číny, váš SEO funguje tak, jak je inzerováno.

Slyšíte ty starověké čínské flétny v hlavě? Ne? Pokračujme. Opravdu, vše, co potřebujete pro své SEO účely na webu, je Váš SEO. Další informace o používání pluginu naleznete v podrobném průvodci SEO.

Oh, abych nezapomněl, má pro verzi, která ti ušetří 150 let. Dělám si srandu z let, ale SEO je opravdu dobrá. Počkej, zní to tak prodejně? Existuje mnoho dalších doplňků SEO WordPress, takže se můžete v podstatě volně dívat. Na konci dne je váš SEO Chuck Norris z SEO pluginů.

Btw, věděl jsi to Chuck Norris umí plavat vodopád? Haha.

Stáhněte si SEO zdarma   Získejte Yoast SEO Premium

Symple Shortcodes

Doplňky WordPress

Pokud chcete na svůj web přidat prvky, ale nemáte čas se učit kód, budete milovat kódy Symple Shortcodes. Ručně vytvořený tady, Symple Shortcodes umístí do vašich rukou mnoho možností rozšíření. Co to znamená?

Mapu Google můžete například připojit kdekoli na svém webu. Kromě toho máte možnost umístit posudky, rozdělovače, sloupce a mnoho dalšího kamkoli.

Můžete vytvářet akordeony, popisky, tlačítka, zvýraznění a sociální ikony pomocí několika kliknutí. Osobně je tento plugin WordPress na všech webových stránkách a krátké kódy se obvykle hodí mnohokrát. Život vám to mnohem usnadní.

Jedná se o bezplatný plugin WordPress, který je čistý a velmi snadno použitelný. Nejlepší scénář je ten, že jej používáte k přeplňování svých stránek, příspěvků a všech ostatních oblastí vašeho webu. S tolika funkcemi zabudovanými do zdánlivě lehkého designu zaplatím libru masa, kterou se nikdy nebudete nudit.

Jaká je sázka?! Já vím, já vím … jsme všichni občas uneseni, takže pokud jste osoba, která vyzkoušela a milovala plugin v centru této diskuse. Symple Shortcodes je čistě génius a nejsem nijak zaujatý.

Stáhnout Symple Shortcodes zdarma

Celková mezipaměť W3

Doplňky WordPress

Pokud se krčíte pokaždé, když uvidíte nebo slyšíte slovo „mezipaměť“, vítejte, nejste sami. Tato firma pro ukládání do mezipaměti je pro mnoho lidí matoucí, a proto jsme uspořádali celý příspěvek na toto téma. Začíná to za pár dní, takže buďte na pozoru.

Co je to W3 Total Cache a proč je to důležité pro vaši firmu? Ukládání do mezipaměti technicky ukládá kousky webu do zařízení uživatele. Může to také zahrnovat síť pro doručování obsahu a také přeměnu těžkých a dynamických souborů PHP na lehké soubory HTML.

Ať už víte, co to znamená nebo ne, Ukládání do mezipaměti slouží pouze ke zvýšení rychlosti načítání stránky. V této době a době si nemůžete dovolit mít web, který trvá věčnost načtení. Uživatelé jednoduše odrazí a budete mít špatný vkus v ústech. Google vás také pošle do zapomnění.

Z tohoto důvodu potřebujete W3 Total Cache, plugin pro ukládání do mezipaměti od bohů. Nakonfigurujte jej správně a okamžitě budete mít rychlejší web. Nakonfigurujte to špatně a vy jste na temné straně bojující s démony a tak. Anyhu, W3 Total Cache je miláčkem, se kterým můžete pracovat, a jedním z nejjednodušších pluginů WordPress, které najdete.

Díky vlastnostem této věci se budete ohromeně vracet. Chcete-li povzbudit vaši chuť k jídlu, dostanete šikovný funkce, jako je AMP (Accelerated Mobile Pages) podpora, podpora SSL, kompatibilita se sdíleným hostingem, minifikace zdrojů atd.

Stáhněte si zdarma W3 Total Cache zdarma

Raketový batoh

Doplňky WordPress

V kruzích WordPress je o tomto zásuvném modulu mnoho vibrací. Je tu frakce WordPressers, kteří přísahají Jetpack, a další, kteří tvrdí, že Jetpack není nic jiného než nabití funkcí, které je pro vaše rychlosti špatné.

Pak jsme tu. Cítíme, že Jetpack je všemocný plugin, který si zaslouží chválu a větší uznání. Podívejte, nemusíte aktivovat všechny moduly. Pamatujte, že každý aktivovaný modul je dodáván s kódem – kódem, který se přidá na váš web při každém načtení stránky. Navíc, pokud máte skvělý hosting, nemusíte se čeho bát.

Není vůbec lepší aktivovat pouze funkce, které potřebujete? Narazil jsem na mnoho pluginů WordPress, ale pouze jen málo z nich může soutěžit s Jetpackem z hlediska vlastností a celkového konceptu designu. Je to skvělý nástroj k doplnění firemního webu způsobem, který jste si nikdy nepředstavovali.

Ať už je to sociální sdílení, propagace příspěvků, karusely obrázků, související widgety obsahu, statistiky stránek, ochrana brutální síly, komentáře a mnoho dalšího, Jetpack má vše. Je to šikovný malý plugin, který přináší. Základní plán je navždy zdarma, ale existuje spousta prémiových možností, které odpovídají vašim potřebám.

Stáhnout Jetpack zdarma   Získejte Jetpack Premium

Akismet

Doplňky WordPress

Akismet Jetpackova bratra Akismet je – podle lidového názoru – konečným atentátníkem na spam. Ale jen proto, že je to populární názor, znamená to, že je to pravda? No, více než 3 miliony aktivních instalací na WordPress.org je pozoruhodný výchozí bod, nemyslíte?

Akismet zachytí spamové komentáře dříve, než se objeví na vašem webu a způsobí zmatek. Komentáře můžete moderovat, kdykoli budete chtít. Tento plugin WordPress vám nabízí nástroje, které potřebujete k kategorickému řešení spamu s komentářem.

V těchto dnech je Akismet dodáván se systémem WordPress s vlastním hostitelem, takže stačí aktivovat klíč API. Tento postup je poměrně přímočarý, abyste se nestali žádnými problémy. Nejlepší část je, to je vše, co musíte udělat k zachycení a zastavení spamových komentářů na vašem webu.

Základní plán je navždy zdarma (je vhodný pro malé / osobní blogy), ale Automattic nabízí několik prémiových příchutí za měsíční poplatek. Cenová dostupnost závisí na vašich obchodních potřebách, osobních preferencích a samozřejmě rozpočtu.

Stáhnout Akismet zdarma   Získejte Akismet Premium

Obchodní adresář Plugin

Doplňky WordPress

Zde je nabídka:

Adresáře se v online prostoru dobře hodí. Vzpomínáte si na pár věcí, které jsme řekli o SEO před několika sekundami? Jo, vsadím se, že jsme mluvili o vašem SEO. Zajímá mě přesná fráze „optimalizace pro vyhledávače“. Začátečníci netuší, co je SEO.

V tu chvíli, kdy jsem to napsal, jsem okamžitě měl nápad. Děje se něco takového: Jak příjemné by bylo mít adresář SEO pro studenty se zájmem o SEO? Lidé mohli vyjmenovat všechny druhy věcí souvisejících se SEO. Možná by přineslo miliony zobrazení stránek, protože SEO je jedním z nejvyhledávanějších klíčových slov.

Dává to smysl? Pokud jste však hledali zásuvný modul pro adresáře, který by revolucionizoval vaše podnikání v oblasti zápisu, je třeba zachovat zásuvný modul Business Directory. V každém případě je to zdarma a přichází s působivým seznamem funkcí. Na jedné lince vás funkce šílí.

Stáhnout obchodní adresář zdarma   Získejte Business Directory Premium

Sucuri Security

Doplňky WordPress

Zabezpečení WordPress je docela kluzké zvíře. Právě když si myslíte, že máte všechno pod kontrolou, hacker vás uzurpuje až k šílenství. Ale nemůžete plakat faul, ne, nemůžete. Potřebujete pouze špičkové bezpečnostní řešení WordPress, jako je Sucuri.

Doplněk Sucuri Security vám poskytuje úplnou kontrolu nad bezpečností vašeho webu WordPress. Jinými slovy, jedná se o sadu zabezpečení, která má posílit vaše stávající bezpečnostní úsilí. Krabice Sucuri Security je dodávána s několika šikovnými funkcemi.

Mluvíme o sledování integrity souborů, protokolování bezpečnostních aktivit, vzdáleném skenování malwaru, post-hack bezpečnostních akcích, sledování blacklistu, účinném zabezpečení a oznámení o bezpečnosti. Toto je jeden z bezpečnostních pluginů WordPress, který skutečně funguje.

Ale je to pravděpodobně proto, že plugin byl vyvinut stejnými lidmi, kteří nám přinesli jedno z nejlepších řešení zabezpečení webu. Spojte tento plugin a další funkce v Sucuri Premium, jako je webový firewall CloudProxy, a máte impozantní bezpečnostní řešení, takže můžete v noci lépe spát..

Stáhněte si zdarma Sucuri Security   Získejte Sucuri Premium

Kontaktní formulář 7

Doplňky WordPress

Pravděpodobně nejlepší tvůrce formulářů, se kterým jsem se setkal, kontaktní formulář 7 vám nabízí spoustu energie, pokud jde o vytváření a integraci kontaktních formulářů na vašem webu. Tento plugin šetří život, protože mohu vytvořit kontaktní formuláře a umístit je kamkoli na svém webu v rekordním čase.

Tento plugin WordPress, který vám přináší Takayuki Miyoshi, je skvělý při správě více kontaktních formulářů. To a vy můžete snadno přizpůsobit své formuláře a obsah pošty pomocí jednoduchého značkování. řekl jsem jednoduché značení. Jakmile se dostanete na kloub věcí, kontaktní formulář 7 se stane jedním z vašich oblíbených pluginů WordPress.

Mezi další funkce patří odesílání pomocí technologie AJAX, filtrování spamu Akismet, CAPTCHA, funkce krátkého kódu a mnoho dalšího. Plus několik nastavení, abyste zajistili, že obdržíte každý příspěvek ze svého webu. Kontaktní formulář 7 se snadno instaluje a používá. Během hovoru má přes 3 miliony aktivních instalací.

Stáhněte si kontaktní formulář 7 zdarma

Ještě další související příspěvky Plugin (YARPP)

Doplňky WordPress

Usnadnění čtenářům najít více vašeho úžasného obsahu může znamenat pouze skvělé věci pro váš web WordPress. Pro začátečníky platí, že čím více obsahu najdou, tím déle zůstanou na vašem webu, což je skvělé pro zapojení uživatelů, provoz a případně i konverze..

Ještě další související příspěvky Plugin vám nabízí spoustu funkcí, které zajistí snadné nalezení vašeho obsahu. Začněte tím, že pro své související příspěvky máte více zobrazovacích míst. Výchozí umístění je samozřejmě pod vaším obsahem, ale můžete přidávat související příspěvky kdekoli jinde včetně uvnitř oblastí widgetů a uvnitř souborů šablon..

Kromě toho je tento plugin WordPress dodáván s jedinečným systémem šablon, který vám umožní přizpůsobit způsob, jakým čtenáři vidí výsledky. Dále můžete ve svých příspěvcích, stránkách, vlastních typech příspěvků a dokonce i zdrojích zobrazit související příspěvky. A díky všestrannému algoritmu shromažďuje plugin související obsah z celého webu.

Stáhnout YARPP zdarma

MonsterInsights

Doplňky WordPress

Sledování provozu je nutností pro každého vlastníka firmy. Na základě informací získaných z analýzy provozu můžete upravit svůj web a marketingovou strategii pro maximální dopad. Analýza provozu navíc představuje obrovskou součást porozumění cílové skupině.

MonsterInsights je skvělý nástroj pro analýzu provozu. A jejich plugin je nejoblíbenější plugin Google Analytics pro WordPress, co s více než milionem aktivních instalací! Díky tomuto pluginu je integrace Google Analytics s vaším webem WordPress hračkou.

Během několika minut můžete říct, jak návštěvníci váš web najdou, takže se můžete soustředit na věci, které je stále přivádějí zpět. Po kliknutí můžete nastavit MonsterInsights a prohlížet si přehledy Google Analytics přímo na hlavním panelu WordPress. To je milé, správně?

Tento nástroj je velmi vhodný pro začátečníky díky vynikajícímu sledování, nastavení a pracovním postupům, díky nimž si společnost MonsterInsights získala jméno po celém světě. Mezi další významné funkce patří mimo jiné analýza elektronického obchodu, sledování reklam, statistiky v reálném čase, sledování stahování souborů, sledování odkazů a sledování vlastních dimenzí..

Stáhněte si zdarma MonsterInsights   Získejte MonsterInsights Premium

WP Smush

Doplňky WordPress

Jen abychom vytvořili dynamiku, začněme jedinečným doplňkem WordPress, který slibuje desetkrát zvýšit rychlost vaší firmy. Dámy a pánové, pozdravte Smusha od velkého týmu WPMU Dev.

Věděli jste, že velké obrazové soubory mohou být důvodem, proč se váš web načítá navždy? Ze všech věcí, které zpomalují váš web, jsou obrázky nejznámější. Je to skutečně smutné, protože většina začátečníků nerozumí velikosti obrázkových souborů má masivní korelaci s rychlostmi webových stránek.

Čím větší je obrázek, tím déle trvá načtení na váš web. Vstoupí do Smush a můžete se rozloučit ve dnech pomalých webů a vysokých mír odchodů. Díky tomuto pluginu můžete měnit velikost, komprimovat a optimalizovat všechny své obrázky jediným kliknutím.

Program Smush prohledává nové a stávající obrázky na vašem webu pomocí super-serverů WPMU, což znamená, že zatížení je odebráno z vašeho serveru. Kromě toho tento plugin ořízne všechna zbytečná data, zkomprimuje a upraví vaše obrázky před jejich uložením do knihovny médií.

Smush dále optimalizuje všechny obrázky na vašem webu. To zahrnuje mimo jiné obrázky přidané podle témat a pluginů. To se stane, i když máte vícestránkovou instalaci WordPress. Opravdu, o tomto pluginu je toho tolik, že bychom potřebovali úplnou recenzi, abychom pokryli všechno.

Stáhněte si zdarma Smush   Získejte WP Smush Premium

Galerie Envira

Doplňky WordPress

I když pro doplnění obrázkových galerií ve WordPressu nepotřebujete pluginy WordPress, doplňkové moduly galerií, jako je například Envira Gallery, doplňují vaše galerie, což vám umožňuje dodávat s obrázky mnohem více..

V dřívějším příspěvku jsme nastínili, jak vytvořit úžasné galerie WordPress, ale soustředili jsme se pouze na vestavěnou funkci galerie, která vytváří základní galerie. Potřebujete-li se svými obrázky přejít na další čtečku kilometrů a páni, potřebujete Galerii od Enviry. Proč? Ptáte se.

Pro začátečníky vám tento plugin přináší Syed Balkhi, který z WPBeginner. Syed je proslulý název v kruzích WordPress. Populární je pro mnoho produktů nejvyšší řady, mezi jinými MonsterInsights..

Pokud jde o funkce, Gallery by Envira je 100% citlivý a dodává se s drag-and-drop tvůrce galerie, která je blaženost s prací, sociální média integrace, podpora WooCommerce, video galerie, vodoznaky, image proofing a úžasné pre-made šablony jen abych zmínil pár.

Stáhnout galerii od Envira   Získejte galerii od Envira Premium

WooCommerce

Doplňky WordPress

Pokud provozujete web elektronického obchodu založený na WordPress, pravděpodobně používáte WooCommerce. To, nebo jste našli způsob, jak propojit svůj internetový obchod s Shopify. Celkově vzato, WooCommerce dává konkurenci dobré peníze za jejich peníze.

Během pěti minut byste mohli mít plně funkční web elektronického obchodu. Jo, WooCommerce je to zatraceně dobré. A můžete prodávat, co si přejete, zpracovávat objednávky a sledovat zásoby jako šéf.

WooCommerce je skutečně elektronický obchod WordPress v krabici. Mezi významné funkce patří více platebních bran, téma Storefront zdarma, snadno ovladatelný dashboard, spousta možností pro správu vašeho internetového obchodu a spousta bezplatných a prémiových doplňků, které vám budou vadit..

Přinesl vám Automattic (ano, společnost za WordPress.com, Akismet, Jetpack atd.), S více než 3 miliony aktivních instalací a vynikajícím hodnocením 4,5 / 5,0, WooCommerce je jediný plugin pro elektronický obchod, jaký budete kdy potřebovat.

Vezměte však na vědomí, že prémiové doplňky mohou stát jmění, takže jděte pouze s funkcemi, které potřebujete. Přesto musíte vyzkoušet kamaráda WooCommerce.

Od svého vzniku je WooCommerce naší aplikací pro elektronický obchod. Zjistili jsme určité pohodlí v tom, že naši konkurenti používají jiné „vozíky“. Rozšíření a doplňky jsou trochu matoucí a mohou být drahé. – Brent

Stáhněte si zdarma WooCommerce

Beaver Builder

Doplňky WordPress

Návrh vaší firemní webové stránky má hluboký dopad na vaše konverze a prodeje. Před krátkou dobou jsem na svém portfoliu změnil několik konstrukčních prvků a věřte mi, dotazy se ztrojnásobily, okamžitě jsem byl šokován. Šokováno, že jsem nechal hodně peněz na stole.

Možná vás váš design ukradl. Takže jaké změny ve vašem designu skutečně došlo? Vyloučil jsem těžký posuvník, který zpomalil můj web, a použil několik funkcí nalezených v zásuvném modulu Symple Shortcodes, který jsme zmínili dříve. Také jsem do svých souborů šablon vložil nějaký kód PHP pro něco jiného.

Co to sakra má společného s vámi nebo dokonce s Beaver Builderem?

No, podařilo se mi provést změny v PHP kódu, protože vím, co je úvodní značka. Můžeme o tobě říci to samé? Co dělat, pokud potřebujete změnit vzhled svého webu bez úprav kódu nebo přepínání motivu WordPress?

Vyberete Beaver Builder, výkonný tvůrce drag and drop stránky, který vám pomůže vytvořit rozvržení z tohoto světa. Ano, je kompatibilní s jakýmkoli tématem, které máte, a navíc můžete použít předem připravené šablony, které vám ušetří spoustu času.

Stáhnout Beaver Builder zdarma   Získejte Beaver Builder Premium

CSS Hero

Doplňky WordPress

Když jsme se právě dotkli designu, pojďme mluvit o CSS Hero, prémiovém doplňku WordPress, který vám ušetří spoustu času, pokud jde o přizpůsobení tématu WordPress.. Poslouchat: Témata WordPress závisí na vizuálním vzhledu vašeho webu na CSS… ale neznáte domovské CSS.

Pokud byste chtěli změnit velikost textu, barev, okrajů a podobně, musíte se naučit CSS, což musíme přiznat, že průměrný vlastník firmy je časově náročný. Co místo toho dělat? Chcete-li změnit vzhled svého firemního webu, aniž byste museli psát řádek kódu, musíte z CSS Hero učinit svého přítele.

Tento plugin WordPress je dodáván s úžasnými funkcemi, jako je 900+ písem Google, špičkový správce barev, speciální efekty, hotové styly a vzhled motivů. Můžete dokonce exportovat své styly na jinou platformu, protože tito kluci jsou úžasní ��

Pokud jste někdy byli jedním z těch lidí, kteří se obávají, že nevíte dost CSS, aby web vypadal tak, jak chcete, můžete přestat zdůrazňovat právě teď. – Chris Lema

Získejte CSS Hero

Snadná tlačítka pro sociální sdílení

Doplňky WordPress

Jeden z nejprodávanějších sociálních pluginů WordPress, Easy Social Share Buttons je více než jen plugin pro sociální sdílení. Záměrem je přenést vaši informační misi na zcela novou úroveň, co s funkcemi odtud až po Timbuktu.

Snadná sociální tlačítka sdílení Pluginy WordPress jsou nejznámější pro úžasné funkce, jako je podpora 50+ sociálních sítí, krásné šablony, četné animace tlačítek a ikon, sociální čítače, více než 27 pozic zobrazení, podpora WhatsApp + dalších mobilních aplikací, sdílení médií a akce po sdílení mezi ostatními.

Kromě toho (a milion dalších skvělých funkcí) jsou tlačítka Easy Social Share Buttons přátelská k mobilním telefonům a mají vynikající podporu. Pak přichází s lákavými optin formuláři, můžete pěstovat jak vaše sociální média následující, tak seznam adres pomocí jediného pluginu. Zabíjení dvou ptáků stejnou kamennou věcí.

Musíte vidět rozsáhlý seznam funkcí pro sebe. Pokud jste tady jako mnozí z nás, tento plugin vás jistě zametá z nohou. V době psaní má tento plugin více než 80 000 webových stránek, má působivé hodnocení 4,66 / 5,00 a stojí pouhých 19 $ dolarů.

Získejte snadné sociální sdílení

Členové WP

Doplňky WordPress

Ať jste kdekoli online, jste povinni najít alespoň jeden web pomocí modelu členství. Znamená to pouze, že požadovaný obsah je uzamčen za registračním formulářem nebo výplatní stěnou. Jak se však vlastníkům podniků podaří vytvářet weby s členstvím na WordPress?

Vytváření zakázkového členského webu od nuly je šíleně nákladné a časově náročné, a to zejména v případě, že existuje nespočet členství, doplňky WordPress, které dokážou celou špinavou práci za zlomek nákladů. Můžete také ušetřit spoustu času.

Jedním takovým pluginem je WP-Members od Chad Butler, vůbec první členský plugin pro WordPress. Nastavení tohoto pluginu je poměrně snadné, přesto je výkonné a univerzální. Mezi funkce patří schopnost blokovat přístup k příspěvkům a stránkám, přihlašovací widget postranního panelu, krátké kódy, vlastní registraci a pole profilu uživatele, oznámení o registraci uživatele a stovky možností rozšíření.

Pokud chcete vytvořit nebo omladit členskou stránku, je váš plugin WP-Members rozhodující.

Stáhněte si členy WP zdarma

Registrace Magic

RegistrationMagic Vlastní registrační formuláře - pluginy WordPress

Když mluvíme o členských stránkách, podívejme se na registrační magii, zvláštní druh pluginu, který vám pomůže posunout registraci uživatelů na vašem webu na zcela novou úroveň. Tento zlý chlapec, který je špičkovým hráčem v oblasti registrace pluginů WordPress, přispívá přímo k vašemu prodeji a můžete jej vzít do banky.

Díky více funkcím, než kdy budete potřebovat, vám registrační magie nabízí úplnou kontrolu nad všemi způsoby registrace. Pro začátek můžete vytvořit tolik forem, kolik si přejete pro různé scénáře. Každý formulář může mít svá vlastní předdefinovaná pole, což znamená, že obloha je limitem, pokud jde o stavební formy.

Do svých formulářů můžete přidat platební brány jediným kliknutím a pomocí intuitivního ovládacího panelu sledovat všechny odeslané formuláře a aktivity. Mezi další funkce patří plně funkční správce formulářů, přílohy souborů, více stylů, Google reCAPTCHA, e-mailová oznámení a více 3rd strana integrace mezi ostatními.

Registrace Magic přináší hodně do tabulky jako vlastní plugin pro registraci uživatelů. Podle autorů tento plugin „… je chybějící registrační systém uživatelů pro WordPress a mocný doplněk jakéhokoli arzenálu administrátora WordPress.“

Také uživatelé říkají skvělé věci o registraci Magic. Tady je jeden z mnoha:

Jsem opravdu nováček pro tvorbu webových stránek. Dříve jsem stavěl 3 jednoduché weby, ale nyní se zabývám budováním velmi složitého webu pro jednu z mých společností. Potřeboval jsem mocný nástroj pro různé úrovně členů, někteří zdarma, někteří placení, někteří jednoduše předplatitelé zpravodajů, a bál jsem se, že se dostávám přes hlavu, dokud jsem neobjevil REGISTRACI MAGIC !! Je to opravdu kouzlo. Snadné použití, snadno pochopitelné. Nejsou nutné žádné programovací dovednosti. Stačí zadat, co chcete, a to vše za vás! Přesně to, co jsem potřeboval, dělá víc, než jsem kdy snil! Jsem nadšený! – webmasterwrp

Bezplatná verze má asi 80 úžasných funkcí, ale existuje prémiová verze s více než 120 funkcemi, takže yay!

Stáhněte si registraci Magic Free   Získejte registraci Magic Premium

Záloha blogVault

Blogvault - Kompletní služba zálohování WordPress

Vyzkoušel jsem pár zálohovacích služeb ve svém čase a blogVault den ukradl jednoduše proto, že je neuvěřitelně snadné nastavení a použití. V žádném okamžiku nebudete vytvářet úplné zálohy mimo web, které se hodí, pokud by se něco rozbilo.

A věci se pokaždé rozbijí online, ať už je to vaše chyba, nebo ne. S denními přírůstkovými zálohami spíte zdravě, protože víte, že je váš obsah, a tudíž i podnikání, bezpečný. Za nízkou cenu 9 $ měsíčně, blogVault překonává mnoho dalších zálohovacích řešení deset až dvě, jako je Bayern vs Arsenal.

Dostupné funkce zahrnují denní zálohování souborů a databází WordPress, zálohování do Dropboxu, 30denní historii zálohování, obnovení zálohy jedním kliknutím, bezplatný plán s týdenními zálohami, bezproblémovou migraci stránek, spravované zálohy mimo lokalitu, špičkové zabezpečení a pracovní oblasti mezi ostatními.

IMHO, je to ideální řešení pro zálohování, pokud máte obrovský web přesahující 10 GB. Přehledy jednoho uživatele:

Vyzkoušel jsem několik dalších bezplatných doplňků, ale ty byly příliš hbité k použití nebo byly neuvěřitelně pomalé na vytvoření zálohy. Dnes jsem nainstaloval blogVault a během 45 minut jsem vytvořil zálohu celého mého webu – 4,5 GB -. Denně aktualizuje zálohu a nabízí celou řadu dalších služeb, včetně migrace na jiný server. Na 9 $ / měsíc si myslím, že to stojí za to klid mysli. Můj web je pro mé podnikání životně důležitý. – trevormwilson

Stáhnout blogVault zdarma   Získejte blogVault

Ninja vyskakovací okna pro WordPress

Ninja vyskakovací okna

Guru pro internetový marketing říká, že peníze jsou na seznamu, takže je škoda, že jsme se nezabývali jediným pluginem WordPress, který usnadňuje odběratelům 700%. No, lidi, poukazujeme na Ninja Popups pro WordPress, bestsellerový vyskakovací plugin s více než 26 tis. Prodeji v době psaní.

Co odlišuje Ninja vyskakovací okna od podobných pluginů WordPress? Jsem rád, že jste se zeptal. Za malou cenu pouhých 25 dolarů dostanete get-and-drop vyskakovací tvůrce, 65+ krásných vyskakovacích oken, sociální skříňku pro omezený obsah, integraci s hlavními sociálními sítěmi a 30+ e-mailových marketingových platforem, ukončit záměr a ještě mnohem více.

Ninja vyskakovací okna pro WordPress plně reagují, což znamená, že vaše přihlašovací formuláře budou vypadat úžasně a budou fungovat výjimečně dobře na více zařízeních. Tento plugin je autorem arscode, elitní autorkou CodeCanyon a má působivé hodnocení kupujících 4,41 / 5,00. Toto je bezpochyby jediný plugin, který kdy potřebujete pro všechny vaše vyskakovací potřeby.

Získejte Ninja vyskakovací okna pro WordPress

Zero BS CRM

Zero BS CRM

Zero BS CRM je plugin pro správu vztahů se zákazníky, který běží na redakčním systému WordPress. Dává vám vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít spravovat své vztahy se zákazníky. Udržujte vše na jednom místě (záznamy zákazníků) a fakturujte své zákazníky a inkasujte platby (protokolování jako transakce).

S Freelancer Bundler nebo Small Business Bundle získáte přístup k výkonným rozšířením za malý roční poplatek. Roční obnova je volitelná a má zahrnovat pokračující podporu a aktualizace.

Začněte ovládat své obchodní operace a rozšiřujte své podnikání pomocí CRM, abyste mohli sledovat své cenné potenciální zákazníky a zákazníky. Prodejte jim to, co chtějí, když to nejvíce chtějí, když se učí od interakcí vašich stávajících zákazníků s vaší firmou.

Stáhnout Zero BS CRM zdarma

Závěrečné poznámky

Doplňky WordPress vám mohou pomoci dobít webové stránky vaší firmy, aniž byste se museli učit kód nebo rozbít banku. V každém případě stačí vybrat doplňky WordPress, které potřebujete pro své podnikání, a dávat pozor na případné prémiové doplňky, které by mohly stát štěstí.

Pluginy WordPress v tomto seznamu musí mít začátečníky i zavedené uživatele WordPress. To však neznamená, že je musíte všechny nainstalovat na svůj web WordPress. Ne, stačí si vybrat pár a jít odtamtud.

Jaké jsou vaše oblíbené doplňky WordPress?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map