Top 10 WordPress Profanity filtry a pluginy pro blokování spamu

Spam a vulgárnost jsou velkým problémem pro kohokoli s webem WordPress. Ať už je váš web jednoduchý web s několika stránkami nebo platforma pro více uživatelů, která hostí spoustu obsahu generovaného uživateli, musíte být opatrní před vulgárností a spammery ze dvou hlavních důvodů:


 1. Profanita vyděsí vyhlídky a zanechá vám tenčí bankovní zůstatek.
 2. Spameri okamžitě poškodí vaše hodnocení SEO v Googlu a dalších vyhledávačích

V závislosti na typu webových stránek (nebo komunit), které provozujete, může být profanita problémem. Nadměrné používání kurzívek a jazyka pro dospělé však sníží váš online prodej a váš potenciál přilákat životaschopné partnery. To je správně; společnosti budou dvakrát přemýšlet o spolupráci s vámi, pokud je váš web příliš vulgární.

Spam na druhé straně poškodí vaši důvěryhodnost s vyhledávači i návštěvníky lidských webových stránek. Důvěryhodnost je vaše online měna – ztratte ji a ztratíte podnikání. Tato příručka odhalí pět vulgárních filtrů a pět pluginů pro nevyžádanou poštu, které vám pomohou zlepšit vaše hodnocení v Googlu a poskytnout lepší uživatelský dojem s vaší stránkou WordPress..

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

Pět nejlepších zásuvných modulů Profanity pro WordPress

Níže je uvedeno mých pět nejlepších WordPress filtrů vulgárnosti a pluginů pro blokování spamu. Neříkám, že musíte nebo byste měli používat všechny pluginy, ale všichni se rozhodně snaží odhlásit, protože jsou opravdu prvotřídní.

WebPurify Profanity Filter

webpurify-filter-wordpress-plugin

WebPurify je pravděpodobně jedním z nejlepších filtrů vulgárnosti. Nejprve nemusíte vytvářet seznam profánních slov / frází, které by bylo možné odfiltrovat, protože plugin obsahuje rozsáhlý seznam nejen v angličtině, ale také v několika dalších jazycích včetně španělštiny, francouzštiny, arabštiny, italštiny, portugalštiny a dokonce i čínštiny.

Kdykoli uživatel zveřejní obsah s profánem, řekněme, že v sekci komentář, plugin používá API WebPurify Profanity Filter API k okamžitému nahrazení profánních slov hvězdičkami.

Pokud jste ochotni na jaře využít prémiovou službu, WebPurify může udělat mnohem víc než filtrování textu. Třídění podle obsahu je náročný úkol, ale třídění prostřednictvím obrázků a videí může zlomit záda i toho nejodolnějšího webového mistra.. Prémium na webu zahrnuje užitečné moderování videa, které vám ušetří nějaký drahocenný čas.

Stáhněte si WebPurify

Word Replacer

Tento bezplatný plugin funguje jako magie nahrazující vulgární slova vaším vlastním výběrem slov. Pokud je diskuse na vašem webu WordPress pepřena konkrétními vulgárními slovy nebo frázemi, můžete se rozhodnout otočit je pomocí pluginu Word Replacer.

Jedinou nevýhodou je, že musíte strávit relativně dlouhou dobu nastavením náhrad slov. Platíte tuto cenu, ale když jsou na místě výměny, plugin provede zbytek automaticky.

Word Replacer také umožňuje určit, které oblasti vašeho webu mají být sledovány, což znamená, že můžete filtrovat slova v určitých částech vašeho webu, zatímco ostatní oblasti zcela ignorujete.

Stáhněte si Word Replacer

Word Filter Plus

wordfilterplus-wordpress-plugin

Filtr Word plus funguje stejným způsobem jako Word Replacer. Bylo by spravedlivé říci, že Word Filter Plus je víc než jen vulgární filtr, protože můžete výslovná slova a fráze nahradit vlastními slovy.

Po stažení a instalaci aplikace Word Filter Plus budete mít přístup k zásuvnému modulu kliknutím na „Nástroje“ a poté na „Word Filter Plus“ na hlavním panelu WordPress..

Výběrem této možnosti se dostanete na novou obrazovku, kde můžete nastavit filtry. Word Filter Plus je skvělý filtr vulgárnosti a jakmile dokončíte konfiguraci slovních filtrů, plugin prohledá celou webovou stránku kvůli vulgárnosti. Rozčleňuje celý váš web WordPress, což znamená, že nahrazuje všechna vulgární slova, která byla ponechána hluboko v minulosti nebo jen nedávno.

Tento plugin vám pomůže vypořádat se s vulgárností a umožní vám provádět rychlé změny ve vašem obsahu. Například můžete pomocí pluginu změnit své telefonní číslo na několika stránkách, aniž byste museli každou stránku upravovat ručně.

Stáhněte si Word Filter Plus

Filtr obsahu WP

Filtr obsahu WP dospěl a při každé aktualizaci se stal chytřejším. Tento filtr vulgárních funkcí nyní nabízí flexibilní, ale přísné možnosti filtrování. Pokud se například vaše označená slova / klíčová slova objeví uprostřed celého slova, bude ignorováno (celé slovo)..

Mám na mysli toto:

Řekněme, že jste označili „pot“. Pokud uživatel zadá „potbelly“, celé slovo bude ignorováno na rozdíl od minulosti, kde by se objevilo jako „*** břicho“..

Další skvělou funkcí je schopnost nahradit všechna písmena zástupnými znaky podle vašeho výběru, nebo zachovat první nebo poslední písmeno nahrazeného slova. Například „pothead“ by byl filtrován tak, aby vypadal jako „*******“ nebo „p ******“ nebo p ***** d “.

Kromě toho si můžete vybrat filtrování různých částí webu od příspěvků po komentáře ke značkám a titulům atd. Filtr obsahu WP je zvláště užitečný nástroj k blokování všech způsobů vulgárnosti, včetně explicitního jazyka, hrubých komentářů a přísahů.

Stáhněte si WP Content Filter

Defensio Antispam

To je správně; tento plugin se hodí k účtu jako filtr na vulgární i blokátory spamu. Defensio Anti-Spam vám pomůže zaokrouhlit a potrestat všechny nepoctivé uživatele na vašem webu WordPress.

Plugin je jedním z mála vulgárních pluginů, které dokážou zpracovat spammery i nevyžádaný nebo vulgární obsah. Doplněk byl navržen tak, aby nabízel kategorizaci URL, filtrování vulgárních výrazů, detekci skriptů a detekci škodlivého obsahu.

Podle vývojářů, Websense Inc., Defensio Anti-Spam „se časem učí a přizpůsobuje vašemu chování a chování vašich uživatelů…“

Jedinou nevýhodou je, že nemůžete používat Defensio Anti-spam s jinými anti-spamovými pluginy, jako je Akismet, protože to povede pouze k problémům s kompatibilitou. To znamená, že musíte deaktivovat Akismet a další takové pluginy, dokonce i pro vyzkoušení Defensio Anti-spam.

Stáhnout Defensio Anti-spam

Když už mluvíme o anti-spamových pluginech, měli bychom se nyní podívat na vrchol pět anti-spam pluginů to vám pomůže poskytnout spammerům boot?

Pět nejlepších modulů Anti-SPAM pro WordPress

Akismet

akismet-wordpress-plugin

Nenávidíte spam, nenávidím spam a my všichni nenávidíme spammery, protože jsou zoufalí, i když velmi odhodlaní. Touží po pozornosti a všichni víme, jak je svěrák odpudivý jako opice v negližé. Ale jsou to četné odkazy a nepochopitelné komentáře, které jsou mimo kontext, který trhá téměř každý vlastník webu WordPress, se kterým jsem mluvil.

Někteří spammery jsou sice neuvěřitelně vtipné, ale stejně ohavné. Vím to z první ruky, protože jsem bojoval prohrávající bitvu se všemi typy spammerů, dokud jsem nenašel Akismeta. Ve skutečnosti mě to našlo přímo v mém panelu a vše, co jsem musel udělat, bylo nakonfigurovat klíč API.

Akismet je velmi populární anti-spam plugin, který pomůže i začátečník WP eliminovat spam.

I když počet stažení nemusí nutně znamenat cokoli, co se týče účinnosti, Akismet jsem velmi používal a miloval. Mám pocit, že miliony uživatelů, kteří si plugin stáhli, se cítí stejně.

Akismet je zdarma pro malé blogy WordPress, ale musíte se rozdělit s 5-dolar-měsíční poplatek pro velké komerční webové stránky.

Akismet, který byl spuštěn v roce 2005, má komplexní filtrovací stroj, který sleduje všechny komentáře, zpětné odkazy a pingbacky na vašem blogu. Na základě těchto dat provádí přísné testy, aby odfiltroval nevyžádanou poštu. Doplněk poté zatlačí všechny komentáře ke spamu do vaší složky se spamem pro případ, že budete muset provést kontrolu.

Akismet může být občas příliš nadšený a může blokovat i komentáře od skutečných čtenářů. Plugin se však stal velmi inteligentním, protože se učí, jak jej dále používáte.

Stáhněte si fotografii akismet

WP-reCAPTCHA

Facebook, Twitter a Google jsou obrovskými fanoušky reCAPTCHA. Ale co to má společného s WordPress? WP-reCAPTCHA – verze reCAPTCHA WordPress – vám dává sílu, kterou mají proti spammerům lidé z Googlu a Facebooku.

Plugin má stále rostoucí počet příznivců i kritiků, kteří za jeho účinnost vyjadřují pochvalu.

WP-reCAPTCHA používá jedinečný systém, který pro své CAPTCHA používá kombinaci archaických slov, na rozdíl od většiny anti-spamových pluginů, které používají stejný chybný ověřovací systém. To je pravděpodobně důvod, proč si lidé, kteří čtou Google, Facebook a Twitter, tolik milují.

Dokonce ani chytré spamboty, které k dešifrování CAPTCHAS používají optické rozpoznávání znaků (OCR), nemohou projít kolem WP-reCAPTCHA, protože plugin zkresluje formulace a vytváří nové obrázky, které vylučují všechny spammery.

Stáhněte si WP-reCAPTCHA

Spam Stopper

Název tohoto pluginu nemohl být více podnětný. “Ano! Zastavujeme nevyžádanou poštu a podobné věci pomocí naší spamové zátky. Je to tak zřejmé, že? Posouvat se.

Plugin Spam Stopper vyhovuje svému názvu. K ověření a ověření všech komentářů vašich uživatelů používá ověřovací proces CAPTCHA (stejně jako WP-reCAPTCHA). Poté, pokud detekuje komentář k nevyžádané poště, zastaví jej mrtvý jeho stopy.

Spam Stopper se snadno nastavuje a používá. Obecně se plugin zaměřuje na spamboty, které útočí na blogy nekonečným řetězcem nevyžádané pošty. Plugin Spam Stopper se spouští automaticky a dokonce kontroluje, zda uživatelé vyplňují všechna povinná pole před zveřejněním komentářů.

Po instalaci pluginu je dobré jít a uvidíte jej pouze v případě, že jste odhlášeni. To je skvělé, že? Jednou nevýhodou však je, že plugin nebyl aktualizován dva roky (jen fyi).

Stáhnout Spam Stopper

Growmap

growmap-antispambot-wordpress-plugin

Pokud by měl tolik stažení jako Akismet, tento anti-spamový plugin by soupeřil (a pravděpodobně by vyloučil) Akismet jako vedoucí blokování spamu. Díky dechberoucímu hodnocení WordPress 4,9 / 5 je snadné pochopit, proč by Growmap byl hrozbou pro Akismet..

Jedná se o účinný antispamový nástroj, který vám pomůže zbavit se automatizovaného spamu – spamu, který zveřejňují spamboty. Pokud jde o boj proti spambotům, je to bezchybné, ale pokud jde o skutečné lidské spammery a pingbacky, je to těžce postižené. Ve skutečnosti se chlapci na Growmap vůbec nezajímají o pingbacky nebo trackbacky – jejich podnikání začíná a končí automatizovaným spamem.

To by mělo vysvětlit, proč Growmap používá zaškrtávací políčko, kde se od lidských čtenářů požaduje, aby zaškrtli, zda jsou skutečně krvaví. Ale hádejte co, lidští spammeři mohou políčko zaškrtnout.

Přesto je Growmap smrtelným anti-spamovým pluginem, který bojuje s spamboty pomocí jedné z nejchytřejších anti-spamových technologií v okolí.

Stáhněte si Growmap

Spam zdarma WordPress

Spam Free WordPress je další smrtelný anti-spam plugin, který je téměř zaručen, aby vaše stránky neobsahovaly spam.

SPAM Free WordPress je jedním z nejlepších anti-spamových pluginů podle vývojářů, kteří tvrdí, že dokáže blokovat všechny případy automatizovaného spamu bez falešných pozitiv. Ahoj Akismet?

Doplněk SPAM Free WordPress má skvělé funkce, včetně nulové závislosti na CAPTCHA, nízkého zatížení databáze, zejména při silném provozu serveru a blacklistu IP adres. Zní to docela dobře, když se mě zeptáte.

Plugin umožňuje uživatelům zvolit si, zda chtějí automaticky odebrat spam, což je skvělý způsob, jak ušetřit čas.

Stáhněte si SPAM zdarma WordPress

Shrnout

Tady to máš. Deset skvělých pluginů, díky nimž bude váš WordPress bez spamu a vulgárnosti. Vím, že tento článek byl docela dlouhý, takže zde je rychlá rekapitulace.

Pět nejlepších vulgárních filtrů

 1. WebPurify Profanity Filter
 2. Word Filter Plus
 3. Word Replacer
 4. Filtr obsahu WP
 5. Defensio Anti-spam

Nejlepší anti-spamové pluginy

 1. Akismet
 2. Growmap
 3. WP-reCAPTCHA
 4. Spam Stopper
 5. Spam zdarma WordPress

Znáte nějaké další pluginy pro filtrování spamu a vulgárnosti, které nebyly v článku zmíněny? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map