Tipy pro eCommerce WordPress k přilákání provozu, který převádí

Tipy pro eCommerce WordPress k přilákání provozu, který převádí

Vytváření webových stránek elektronického obchodu na WordPress je stále populárnější a čísla to dokazují: WooCommerce již dosáhlo tržního podílu 22% v roce 2019, umístění jako nejoblíbenější řešení mezi miliony nejlepších webů na internetu.


Proto WordPress pracoval na tom, aby webovým stránkám elektronického obchodování usnadnil fungování a úspěch na platformě. Pokud vlastníte obchod WooCommerce, víte, jak frustrující může být nízký prodej. Obzvláště když máte dobrý provoz. K tomu může dojít, protože provoz, který přinesete, je nízká kvalita, nebo proto, že musíte pokračovat v optimalizaci obchodu.

V tomto článku si projdeme pluginy elektronického obchodu WordPress, které pomáhají nastavit úžasné internetové obchody, a několik tipů, které můžete použít k přilákání provozu, který se ve skutečnosti promění v prodej.

1. Optimalizujte svou online reklamní strategii

Placení za reklamu nezaručuje, že do svého obchodu přinesete vysoce kvalitní provoz, který převede. To se týká jak reklam na sociální média, tak reklam Google. Provoz, který přinášíte prostřednictvím placených reklam, nemusí mít nutně vysoký konverzní poměr, ale dosažení vysokých konverzních poměrů tímto způsobem závisí na tom, jak jsou vaše reklamy vytvářeny a optimalizovány..

Reklama je však jedním z nejúspěšnějších způsobů, jak snadno a rychle oslovit obrovské množství cílových zákazníků. Pro vaši představu má Google přes 100 miliard měsíčních vyhledávání, představte si všechny lidi, na které byste se mohli dostat, a možnosti zákazníků, které vaši reklamu uvidí a kliknou na ni. Facebook má miliony uživatelů po celém světě, kterým můžete zobrazovat své reklamy.

WooCommerce Chytrá reklama Google

WordPress vám pomůže vytvořit reklamy na vaše produkty a služby pomocí některých jejich pluginů: Pokud chcete své produkty zobrazovat na Googlu, ale nemáte dostatek času na vytvoření všech svých reklam, bannerů nebo konfiguraci strategie nabídek, existují pluginy, jako jsou WooCommerce Chytrá reklama Google který automaticky vytvoří a nakonfiguruje vaše reklamy Google v 5 jednoduchých krocích:

 • Prvním krokem je povolit aplikaci přístup k vaší konfiguraci reklam Google. Tímto způsobem může nahrávat, publikovat a optimalizovat vaše kampaně s reklamami Google.
 • Po povolení přístupu k aplikaci budete vyzváni k nakonfigurování obecných atributů: země, ve kterých chcete inzerovat své produkty, kategorie, do kterých váš obchod spadá, a sbírky, ve kterých chcete inzerovat.
 • Pak je čas dát aplikaci název obchodu a pár vět, které ji popisují. Budete také požádáni o nahrání obrázku vašeho loga.
 • V tomto okamžiku aplikace požádá, abyste napsali několik krátkých vět, které chcete zobrazit ve svých reklamách, a vyberte služby, které nám poskytujete, jako je doprava zdarma nebo snadné vrácení. Máte také možnost zahrnout telefonní číslo pro případ, že ho chcete zobrazit.
 • V posledním kroku budete muset vybrat pouze denní rozpočet, který chcete utratit za reklamu na Googlu.

Po dokončení tohoto kroku bude plugin kompletně nakonfigurován a vaše reklamy Google budou vytvořeny do čtyř pracovních dnů! Po vytvoření reklam budete mít přístup k vlastnímu panelu, ze kterého budete moci vše ovládat.

Stáhněte si Facebook pro WooCommerce

Další pluginy jako Facebook pro WooCommerce propojí váš web s Facebookem. Plugin funguje tak, že na své stránce Facebook vytvoříte obchod, což vám umožní provozovat dynamické reklamy na platformě. Možnosti inzerce pro obchody WordPress a WooCommerce jsou nekonečné, stačí najít metodu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

2. Záchranní ztracení zákazníci

Navzdory tomu, že museli opustit svůj obchod, aniž by skutečně provedli nákup, potřebujete plán, jak je vrátit. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout:

 • Použijte kampaně s přesměrováním: připomeňte jim na své produkty sledováním předchozích návštěvníků prostřednictvím internetu pomocí reklam. Nejúčinnější jsou dynamické přesměrování reklam. Zobrazují potenciálním klientům reklamy na přesně stejný produkt, na který se na vašem webu dívali.
 • Přidejte do svého obchodu funkci seznamu přání WooCommerce: Pluginy jako Seznam přání TI WooCommerce usnadněte návštěvníkům ukládání produktů, které se jim líbí, a jejich pozdější nákup. Uživatelé mohou také sdílet seznam přání s přáteli a rodinou. Takže i když neprovedou nákup nyní, někdo jiný, koho zná, by mohl mít narozeniny, svátky nebo jiné události.
 • Sledujte opuštěné vozíky: Použijte plugin, například Opuštěný košík Lite, tento plugin odesílá automatická a dobře načasovaná e-mailová oznámení jak vašim hostům, tak přihlášeným zákazníkům, aby jim připomněli jejich opuštěné objednávky. Měli byste mít na starosti vytvoření neomezeného počtu e-mailových šablon pro jejich zasílání v požadovaných intervalech. S informacemi o opuštěných objednávkách v reálném čase, včetně produktů, které byly opuštěny, a jejich hodnoty.

3. Vytvořte si vlastní online komunitu

Vytvoření komunity kolem vaší značky je nezbytné pro růst vašeho webu a přilákání dalších lidí na něj. Proto je velmi důležité vytvořit na vašem webu a na účtech sociálních médií, které jsou s ním spojeny, správné prostředí.

Prvním krokem je vytvoření vlastního blogu. Pište příspěvky o svých produktech a službách, o potřebách klienta, které pokrýváte, a o tématech týkajících se životního stylu vaší cílové skupiny. Zaměřte se na to, co mají všichni společného, ​​a nechte čtenáře, aby se cítili jako součást vaší značky. Jakmile to udělají, budou také s větší pravděpodobností sdílet vaše články – pomohou vám růst zdarma. H&M Magazine je skvělým příkladem, jak zkombinovat váš obchod s elektronickým obchodem se zákaznickým blogem. Pokud se podíváte, jejich blog zahrnuje odkazy na módu, krásu a kulturu odpovídající jejich aktuální nabídce produktů a jejich brandingu.

Váš SEO plugin

Vytváření obsahu je také velmi užitečné pro zlepšení vaší strategie SEO. Vytváří tak větší šanci, aby se váš web objevil ve výsledcích Google, když lidé vyhledávají související klíčová slova. Existuje mnoho způsobů, jak vylepšit SEO WooCommerce, ale nejlepší místo, kde začít, je dobrý SEO plugin. I když jste o tom už pravděpodobně slyšeli, Yoast je jednou z nejlepších možností pro jakýkoli web využívající WordPress. Včetně obchodů WooCommerce. Jeho vestavěné možnosti vám pomohou optimalizovat vaše příspěvky před jejich zveřejněním na svém blogu. Zvyšování pravděpodobnosti, že začnou žebříčky ve výsledcích vyhledávání.

Druhým krokem je sdílení veškerého obsahu na sociálních médiích s cílem oslovit co nejvíce lidí. Pomůže vám to přinést nový provoz na vaše stránky. Což by mohlo vést k tomu, že potenciální zákazníci budou navigovat ve vašem obchodě, pokud jste dostatečně přesvědčiví!

NextScripts: Auto-Poster sociálních sítí

Jednou z možností je použití pluginu, jako je Auto plakát sociální sítě. Tento plugin automaticky publikuje příspěvky z vašeho blogu na účty sociálních médií automaticky. Stačí napsat nový příspěvek a bude publikován na všech vašich nakonfigurovaných sociálních sítích. Tento plugin pracuje s profily, firemními stránkami, komunitními stránkami a skupinami a zprávy jsou zcela přizpůsobitelné pro každý síťový požadavek.

Oživení starých příspěvků - automatický příspěvek na sociální média

Pomocí sociálních médií můžete také udržet svůj obsah stálezelený a dokonce oživit staré příspěvky. K tomu existuje specifický plugin WordPress: Oživte starý příspěvek – automatický příspěvek na sociální média. Tento plugin automaticky sdílí vaše staré příspěvky a přináší jim větší přenos ze sociálních sítí. Pomůže vám to propagovat váš obsah. Budete si moci vybrat čas mezi příspěvky, počet příspěvků, které chcete sdílet, a zahrnout značky hashtag a zpětné odkazy. Je integrován s Google Analytics, takže můžete sledovat vše a také kompatibilní s URL Shorteners.

Sociální média nejsou jen důležitá pro sdílení vašich článků. Také zde máte příležitost interagovat se svým publikem, zapojit je a získat zpětnou vazbu. To je místo, kde se magie odehrává, kde máte šanci jít virovou a snít velký. Je nezbytné správně propojit web se sociálními sítěmi. Většina témat WordPress obsahuje vestavěné možnosti sociálních médií. Ale pokud váš ne, existuje spousta sociálních médií WordPress pluginy z čeho vybírat.

4. Spolupracujte s influencery ve vašem sektoru

Vždy můžete spolupracovat s jinými společnostmi nebo jednotlivci na sociálních médiích, blogech nebo jiných webových stránkách. Partnerství s ostatními ve vašem oboru nebo ve výklenku je osvědčený způsob, jak zvýšit relevantní provoz. Jelikož zacílíte na lidi, kteří se zajímají o podobné produkty nebo služby nebo kteří mají konkrétní životní styl, se kterým se vaše výrobky nebo služby shodují, je provoz s větší pravděpodobností převeden.

Publikování příspěvků WordPress

Jedním z nejpopulárnějších způsobů spolupráce je vysílání hostů. Je to přirozený způsob, jak představit sebe a své podnikání novému publiku. Výměna obsahu s jinými vlivnými osobami a společnostmi na sociálních médiích nebo na blogech není dobrá pouze pro SEO, ale také pro vytváření důvěry.

Jsme sociální zvířata, rádi bychom věděli o zkušenostech ostatních lidí, když se rozhodujeme. Tomu se říká sociální důkaz. Pokud lidé uvidí, že vás ovlivňují jiní vlivní činitelé nebo komunity, k nimž patří, a důvěřují vám, bude s větší pravděpodobností k vám také důvěřovat. Téměř 63% spotřebitelů naznačují, že s větší pravděpodobností budou nakupovat z webu, pokud má hodnocení a recenze produktů. Toto procento je vyšší, když hodnocení provádí vlivný pracovník nebo odborník ve výklenku.

Kvůli jejich přítomnosti na sociálních médiích, vlivní pracovníci jsou viděni jako celebrity uvnitř výklenku. Lidé často spojí pozitivní atributy, které vidí v ovlivňovateli, s produkty, které propaguje. To je důvod, proč by velvyslanci značek na sociálních médiích mohli být pro vaši firmu dobrým nápadem. Pokud vlivný pracovník použije na svých sociálních médiích obrázky, bios, hashtagy a popisy, mohlo by to mít velký dopad na sociální důkaz značky. Vezměte v úvahu, že velvyslanec sociálních médií nemusí být ovlivňovatelem sociálních médií. Mohou to být také odborníci v oboru nebo vášnivý zákazník. Vše se počítá!


Existuje mnoho dalších tipů, jak přenést do obchodu relevantní provoz, který je zaměřen na osvědčené postupy WordPress SEO. V tomto článku jsme vám chtěli ukázat taktiku, která se netýká pouze SEO. Ale to má také velký potenciál, který vám pomůže zlepšit výkon vašeho obchodu WooCommerce. Doufáme, že vám to pomůže! Něco nám chybělo? Co děláte, abyste na svůj web přilákali vysoce kvalitní návštěvníky?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map