Témata 30+ nejlepších zpráv a časopisů pro WordPress

Nejlepší motivy novinek a časopisů pro WordPress

Věděli jste, že 53% všech Američanů, kteří používají internet ke čtení zpráv každý den a každý den? A že televizní a tiskové zprávy klesají? To znamená, že nikdy nebyl lepší čas na spuštění vlastního online zdroje pro nejnovější a největší novinky, novinky, drby, módu, kutilství nebo cokoli jiného! Nedělejte si starosti, jsme tu proto, abychom vám pomohli.


Toto zaokrouhlení je mezi našimi osobními nejlepšími tipy na nejlepší novinky a témata časopisu WordPress. A každý z nich je perfektní, pokud máte zájem založit zpravodajský blog nebo online časopis. Na zdraví, doufejme, že najdete to, co hledáte!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Noviny

Novinový motiv WordPress

Chcete-li začít, proč nevytvářet své stránky s dostupnými novinkami a tématem časopisu? Téma Noviny je z nějakého důvodu na špičce. Toto silné a flexibilní téma je nejlepší volbou pro vytvoření ohromujícího zpravodajského webu, online časopisu nebo blogu. A díky jejich poslední aktualizaci je téma lehčí a ještě lepší je publikovat obsah na vašem webu.

Téma Noviny obsahuje 80+ ukázek rychlého spuštění. Chcete-li, aby váš web byl stylizovaný během několika minut, stačí importovat jediným kliknutím. Nebo použijte frontend tagDiv Composer k vytvoření vlastního vlastního designu. Přidejte poštovní sítě, galerie, popisky, rámečky obrázků, reklamy, posuvníky, widgety a další. Není nutné žádné kódování! Knihovna tagDiv Cloud Library je plná 810+ předem připravených rozvržení, která můžete snadno vkládat a vytvářet stránky ještě rychleji.

Možnosti se však nekončí. Vestavěné reklamní spoty, typografie, vlastní widgety (počasí, směnárenský trh, Instagram, sociální pult, autorská schránka, informační bulletin atd.), Obrazové efekty, podpora loga SVG, „trend nyní“ novinový ticker, kontrolní systém, integrovaný panel překladů, Ajax vyhledávání a přihlášení, přizpůsobitelné záhlaví a zápatí, a ještě mnohem více jsou zahrnuty v novinách. Téma je také připraveno na GDPR a je kompatibilní s kontaktním formulářem 7, WPBakery, bbPress, BuddyPress, WooCommerce a mnoha dalšími populárními pluginy.

2. Jannah

Jannah Noviny, časopisy a zprávy AMP WordPress Theme

S Jannah získáte mnohem víc než jen téma WordPress vhodné pro online časopisy a blogy. Je jich víc než 20 ukázek připravených k použití. Což rychle urychlí proces sestavování stránky, která přesně splní vaše požadavky. Vyberte si demo, které se vám líbí, a individualizujte ho tak, aby byl vytvořen na míru S takovým přizpůsobivým tématem je to všechno možné. Co je docela v pohodě, můžete hlasovat pro své další oblíbené demo. Opravdu, s novými aktualizacemi, jsou vydána nová dema, která můžete později použít pro redesign webu.

Díky integrovaným akcelerovaným mobilním stránkám (AMP) mohou vydavatelé snadno vytvářet mobilní obsah, který se načte okamžitě všude. To také vyžaduje vyšší hodnocení vyhledávačů, což znamená vyšší provoz a potenciálně více kliknutí na reklamy.

Neomezené styly záhlaví a zápatí, nabídky Ajax Mega a více než 15 rozložení jezdců jsou jen některé z mnoha funkcí, které Jannah nabízí. Tento nástroj je velmi snadno použitelný a pomocí praktického nástroje pro tvorbu stránek můžete rychle formulovat své osobní mistrovské dílo. Nemluvě o tom, Jannah je také kompatibilní s BuddyPress pro založení vaší vlastní komunity sociálních médií.

3. 15zine

15zine HD Magazine & News WordPress Theme

15zine je časopis připravený na sítnici a prémiové téma WordPress. Toto téma je ideální pro vytvoření vlastního online časopisu nebo zpravodajského webu pro sdílení zajímavých informací se svými čtenáři. Toto téma je plné funkcí. Né vážně. Tolik jsme jich ani nemohli vyjmenovat. Jednou z nejlepších funkcí je vestavěný kontrolní systém. Ať už provozujete zprávy nebo stránky časopisů, budete chtít zkontrolovat produkty, služby, filmy, jídlo nebo cokoli jiného a pomocí 15zine přidáte recenze hned po vybalení z krabice. Můžete přidat své vlastní recenze, umožnit čtenářům opustit hodnocení, přidat tolik kritérií, kolik chcete, a vybrat, zda použijete hvězdičky, body nebo procenta.

Další skvělou funkcí je flexibilita 15zine. Téma přichází s úžasným tvůrcem stránek a spoustou vestavěných možností. 4 mřížkové moduly, 5 stylů blogu, 6 formátů příspěvků (galerie, překryvné video, funkce videa, vkládání zvuku, zvuk hostovaný samy a standardní), 4 styly posuvníku a možnosti pro vlastní barvy a pozadí jsou vestavěny. Mezi další funkce motivu patří kompatibilita WooCommerce, integrace bbPress, vlastní krátké kódy, vlastní widgety, vyhledávání Ajax a další.

4. Stav

status-worpdress-theme

Info & DownloadView The Demo

Status je ohromující téma téma speciálně pro časopisy, zprávy a redakční blogy. Snadno použitelná vzorová data usnadňují začátek. A vlastní widgety pro váš zpravodaj a sociální odkazy vám pomohou rychle rozšířit svou online přítomnost.

Toto moderní téma zahrnuje spoustu skvělých možností přizpůsobení v živém přizpůsobiteli WordPress pro 1-4 sloupce, pravý nebo levý postranní panel (nebo vůbec žádný!), Vlastní šířky stránek, neomezené barvy (stačí použít výběr barev), 700+ písem Google , přizpůsobitelné položky blogu a další. Existují dokonce vestavěné reklamní spoty. Tímto způsobem můžete přidat vlastní propagační odkazy a obrázky nebo vložit reklamy Google a začít okamžitě zpeněžit svůj web!

5. Nadpis

Titulek zprávy a časopisu WordPress Téma

Headline je čisté a moderní novinové a časopisové prémiové téma WordPress od Themeforest. Toto elegantně upravené téma má flexibilní rozvržení, které můžete použít ke sdílení zpráv, drby a článků o tom, o co se zajímají vy a vaši čtenáři.

S nadpisem se postarají o všechny tvrdé části vytváření vašich zpravodajských webových stránek. Téma zahrnuje plné a rámcové rozvržení, stačí si vybrat, které z nich pro vás nejlépe funguje. A přizpůsobení webu je velmi snadné, protože nadpis používá přizpůsobovač WordPress Theme Customizer, takže můžete rychle změnit barvy, vaše logo a další a před provedením jejich změn zobrazit živě náhled. Poté pomocí nástroje pro tvorbu obsahu vytvořte vlastní jedinečné rozvržení stránky. Téma zahrnuje také 3 rozložení blogů (malý obrázek, velký obrázek nebo mřížka) – takže máte spoustu možností, jak vytvořit jedinečný zpravodajský nebo časopisový web..

Titulek také obsahuje spoustu vlastních widgetů (pro komentáře, kontaktní formulář, recenze, bannery atd.), Kompletní systém hodnocení a recenzí, takže čtenáři mohou hlasovat o vašich článcích, krásný rolovací zpravodaj, užitečné krátké kódy, vestavěné související příspěvky a více.

6. Valenti

Valenti News & Magazine WordPress Téma

Valenti je elegantní téma WordPress ve stylu časopisů a novin dostupné na ThemeForestu. Toto téma má vestavěné funkce, takže si můžete vytvořit své vlastní online zprávy, časopisy nebo webové stránky s klepy v žádném okamžiku.

Když začnete s motivem poprvé, máte k dispozici mnoho snadno použitelných možností přizpůsobení motivu. Použijte tvůrce domovské stránky drag & drop k vytvoření vlastního rozvržení domovské stránky, přidání nabídek na 3 různá místa, výběr z neomezeného počtu barev pro různé prvky stránky a další. Všechny tyto funkce umožňují vytvořit jedinečný a jedinečný časopis nebo nový web.

Valenti také obsahuje super flexibilní blog, což je skvělé, protože hlavním tématem tohoto tématu jsou všechny vaše úžasné příspěvky! Můžete si vybrat ze 4 různých rozložení blogů na domovské stránce, 4 různých stylů blogu, 4 stylů obrazů funkcí příspěvků na blogu (plná šířka, paralaxa, plné pozadí nebo standard) a 4 formátů příspěvků (standardní, prezentace, audio a video). Téma navíc obsahuje možnosti pro hodnocení a recenze, které můžete přidat k příspěvkům, abyste zvýšili zapojení čtenářů. Toto téma obsahuje mnoho dalších skvělých možností, jako jsou vlastní widgety, více šablon stránek, sociální integrace, písma Google a další.

7. Veřejné mínění

Téma WordPress pro časopis veřejného mínění

Info & DownloadView The Demo

Neomezená paleta barev, vlastní widgety, úžasné funkce správy reklamních bannerů a živý přizpůsobovač, který pomáhá sledovat změny naživo, jsou součástí toho, co z tohoto tématu dělá silný zdroj pro jakoukoli agenturu vydávající zprávy / média. Toto téma je také načteno snadno použitelným Moduly elementů, takže můžete snadno použít nástroj pro tvorbu stránek k přizpůsobení rozvržení. Toto téma usnadňuje vkládání videí, zvuku a obrázků jako součásti příspěvků.

8. Heset

Heset Blog Magazine WordPress Téma

Heset je plně citlivé víceúčelové téma časopisu / blogu vytvořené pro lidi, kteří milují čistý, moderní a minimalistický design. Téma přichází se spoustou možností přizpůsobitelnosti, které vám pomohou tvarovat vaše stránky podle vašich potřeb, aniž by se dotkly řádku kódu. Heset je dodáván se 7 jedinečnými rozvrženími domovských stránek a lze je snadno znovu vytvořit pomocí demo instalace jedním kliknutím, takže motiv vypadá přesně jako ten, který vidíte v živém náhledu. Důrazně doporučujeme, pokud hledáte dobře strukturované téma WordPress, perfektně optimalizované pro SEO a rychlost stránky.

Existuje celá řada různých způsobů, jak dosáhnout osobního a jedinečného vzhledu hraním s různými možnostmi, jako jsou různé jezdce, styly záhlaví a doporučené příspěvky atd. Jeho logická, uživatelsky přívětivá widgetizovaná přední strana vám pomůže přidat a třídit domovskou stránku. prvky se vám však líbí. Heset je také pěkně kódován pro integraci s pluginy třetích stran jako Jetpack, WooCommerce, Contact Form 7, SiteOrigin Page Builder atd., Které vám mohou opravdu ušetřit spoustu času.

9. MagUp

MagUp Moderní stylizovaný časopis WordPress Téma

MagUp je moderní stylizovaný všestranný blog, časopis, publikování a revize tématu WordPress s hostovacím příspěvkovým systémem. Další výkonnou funkcí je 100% optimalizace zařízení. Jednotlivé položky automaticky reagují na měnící se rozměry zařízení a přizpůsobí se tak, aby vyhovovaly kolektivní odezvě. S využitím plně optimalizovaného rozložení reklam můžete zpeněžit své recenze nebo časopis pomocí Google AdSense. Jak již bylo zmíněno, můžete také přijímat příspěvky zdarma pro hosty za zvyšování obsahu a nepřímé vydělávání peněz prostřednictvím AdSense.

Máte obavy z personalizace? Je to tak snadné, jak si dokážete představit – jen pár kliknutí, vlečení a kapek! Existuje 5+ jedinečných rozložení motivů. Poté s vestavěným pluginem pro tvorbu stránek Visual Composer můžete také vytvořit nová nová rozvržení během několika minut. Výchozí domovská stránka obsahuje sekci s karuselem nad panelem nabídek s hlubokým paralaxovým efektem. Mezitím existuje několik variant designu pro jednotlivá rozvržení příspěvků, jako je Galerie, Odkaz a Nabídka. Pro jeden příspěvek jsou k dispozici klasické, fantastické a kreativní varianty. Můžete si vybrat libovolný z 8+ předdefinovaných stylů pro každou galerii, odkaz a nabídku.

MagUp také podporuje ladné mega menu. Má více variant. Můžete si také vybrat styl založený na karuselu. Téma navíc podporuje všechny typy příspěvků, mimo jiné včetně textu, standardu, zvuku, videa, kategorie, značky kromě videa (Vimeo, YouTube a Daily Motion).

10. CrazyBlog Magazine

Téma časopisu Crazyblog WordPress

CrazyBlog je balíček asi dvou desítek dema s čerstvým a flexibilním designem. Sedm ukázek jsou rozvržení časopisů, zatímco dalších sedm je vyhrazeno pro jednoduché blogy. Mezitím existuje i další sada sedmi ukázek na bázi výklenků. Vestavěný prémiový nástroj pro vytváření a přetahování stránek usnadňuje přizpůsobení návrhů za vás.

Téma bylo plně optimalizováno pro zařízení, vyhledávače a všestranný interaktivní uživatelský dojem. Stovky snadno použitelných možností na pozadí backendu vám nejen usnadňují úplné přizpůsobení motivu s minimálním počtem kliknutí, ale také ovládají a spravují každou věc o rozvržení a práci přímo od horní části záhlaví po spodní část oblast zápatí.

CrazyBlog je plně optimalizován pro reklamu, což znamená, že v rozložení se na přirozeně přizpůsobených místech nacházejí různé oblasti umístění reklamy. Pomůže vám získat maximální počet zobrazení a kliknutí na reklamu, čímž se zvýší výdělky. A s více dostupnými styly příspěvků můžete předvést různé typy příspěvků různými způsoby. Je také možné další přizpůsobení každého rozvržení. Také můžete vytvořit další jedinečné rozvržení tím, že vezmete prvky z různých stylů příspěvků a uspořádáte je do nového. Mezi další funkce patří typografické možnosti, podpora elektronického obchodování a pravidelné aktualizace.

11. Nasycený

Coven Ultimate Modern Magazine WordPress Theme

Curated je dokonalé téma moderního časopisu WordPress, pečlivě vytvořené tak, aby bylo esteticky vysoké, čisté a moderní. Vhodné téma WordPress k předvedení všech vašich skvělých příběhů, jak získat větší pozornost ze světa. Jednou z nejchladnějších funkcí v programu Curated je jedinečný posuvník nazvaný „Moz-Slider“, který tolik pomáhá zajistit, aby vaše zprávy nebo obsah přitahovaly vaše čtenáře. Vestavěný vlastní kontrolní systém uvnitř, budete chtít zkontrolovat produkty, služby, filmy, jídlo nebo cokoli jiného.

Curated je také vybaven výkonným a snadným Drag n ‘Drop page tvůrcem, takže si můžete užít zábavu při vytváření jedinečné domovské stránky nebo cokoli, kdykoli budete chtít. Stačí ukázat a kliknutím vytvořit vlastní rozvržení! Oh, téma také reaguje na skvělou práci v jakémkoli zařízení od malé velikosti obrazovky na plochu, z domova nebo odkudkoli.

12. Loveno

Hunted Redakční WordPress Téma

Hunted je téma editorského stylu časopisu s profesionálním vzhledem a čistým designem. Stejně jako velmi dobře organizovaný personalizátor motivů. Téma bylo vytvořeno pro vaše příběhy, články, zprávy, módní příspěvky, tipy na dekorace, životní styl a vše ostatní, co můžete na svém blogu sdílet.

Hunted přichází s podrobnou dokumentací, která vám umožní si toto téma užít bez problémů. A protože Hunted používá nativní přizpůsobitel WordPress, je velmi snadné přizpůsobit váš web. Většina věcí, které byste chtěli udělat, je jen pár kliknutí! Vlastní písma Google, vlastní widgety, 3 posuvníky, sekundární nabídky, výzva k akci, 7 rozložení blogů, podpora WooCommerce, vestavěné oblasti bannerů a další jsou jen některé z mnoha příjemných funkcí tématu.

13. Editum

Téma Editium Clean WordPress Blog Magazine

Editium je čisté téma WordPress Blog / Magazine určené k tomu, aby dal vašemu obsahu svěží podobu. Užijte si velmi snadné nastavení a uveďte svůj web online v žádném okamžiku. Editium se hodí pro mnoho typů webových stránek, od blogu životního stylu po časopis s více obsahem, aniž byste zapomněli na jakýkoli minimální blog.

Editium potěší vaše návštěvníky pohodlným uživatelským zážitkem na všech zařízeních, udržuje svůj design elegantní s dobrou použitelností. To bylo zamýšleno s mobilním prvním přístupem a Twitter Bootstrap 3 CSS Framework.

Editium lze přizpůsobit tak, aby oslovilo značku uživatele, od barev až po typografii pomocí výkonného panelu nastavení. Nabízí se mnoho možností a snadno lze vytvořit atraktivní domov pouhým přetažením některých vlastních widgetů do dvou oblastí widgetů domovské stránky. Panel rychlého spuštění může přijímat odkazy na kategorie nebo stránky nebo dokonce externí odkazy, hlavní oblast může přijímat příspěvky moduly pro zobrazení seznamů článků podle kategorií s mnoha různými rozvrženími.

14. Blok

Blokovat plochý časopis WordPress Téma

Block je ploché téma časopisu WordPress dostupné na Themeforest. Toto čisté a elegantní rozvržení je snadno čitelné a díky vlastnímu desaturačnímu efektu bude váš web na webu vyniknout. Navíc si můžete vybrat z neomezených barev pro různé prvky v celém motivu a vytvořit si vlastní vzhled.

Blok byl vytvořen se všemi funkcemi, které potřebujete k vytvoření webu. K dispozici je 7 vlastních formátů příspěvků (standardní, video, audio, galerie, obrázek, odkaz, nabídka, stranou), takže můžete svůj obsah přidávat rychle a snadno. Téma také zahrnuje vlastní widgety, takže můžete do jakékoli oblasti připravené pro widget přidávat reklamy, svůj kanál Flickr, vlastní sekci O nás a další. To není vše. Toto téma je připraveno pro WooCommerce, zahrnuje sociální integraci, podporu kontaktního formuláře 7, vlastní možnosti písma, vlastní šablony stránek a další.

15. NewEdge

Téma NewEdge Responsive WordPress Magazine

NewEdge je superfunkční a krásné téma WordPress pro stránky časopisů a novin. Téma je plně citlivé a optimalizované pro mobily, takže poskytuje hladký uživatelský dojem na všech platformách. Je dodáván s programem pro tvorbu drag-and-drop stránky Visual Composer, což znamená, že můžete svůj web časopisu krásně vyladit ve velmi krátkém časovém období bez kódování jednoho řádku..

Název má několik variací na domovskou stránku, přizpůsobitelná barevná schémata, možnosti bohatých témat, zásuvný modul pro počítání sociálních podílů a další. Dobře se integruje s pluginem MailChimp, aby vaše úsilí o práci v síti bylo ještě plodnější.

NewEdge má několik vyhrazených rozšíření, která zlepší funkce vašeho časopisu / zpravodajského webu a zapojení uživatelů. Například existuje vlastní zásuvný modul pro anketu, který vám umožní shromažďovat zpětnou vazbu od uživatelů týkající se jakéhokoli problému. K dispozici je také plugin pro správu reklam, který vám umožní spravovat reklamy zobrazené na vašem webu.

16. MH Magazine

MH Magazine Responzivní časopis WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

MH Magazine je odvážným a moderním tématem WordPress ve stylu časopisu od Creative Market. Toto téma je ideální pro psaní o tom, co vás zajímá, a pro sdílení svého psaní se světem.

Toto téma bylo vytvořeno tak, aby šířilo zprávy o tom, co vás a vaše čtenáře zajímá. Domovská stránka obsahuje různé oblasti obsahu článků zaměřených na hlavní pozornost, nejoblíbenějších příspěvků a nejnovějších příspěvků v klíčových kategoriích. Takto mohou čtenáři rychle vidět váš nejnovější a nejoblíbenější obsah, jakmile dorazí na vaši stránku. MH Magazine navíc obsahuje 25 umístění widgetů a vestavěné reklamní oblasti, takže si můžete zabalit ještě více novinek, článků a důležitých informací, které čtenáři uvidí.

MH Magazine je také přizpůsobitelný, takže ať už píšete o módě, autech, politice, vědě nebo čemkoli jiném, můžete téma vylepšit tak, aby vyhovovalo vašemu niku. Chcete-li vytvořit prohlášení, přidejte vlastní barvu pozadí nebo obrázek, vyberte barvy pro různé prvky motivu (jako jsou popisky obrázků, ohraničení atd.), Vyberte volitelný druhý postranní panel a vytvořte rozložení ve třech sloupcích atd. Téma zahrnuje mnoho dalších skvělých funkce včetně vestavěných autorských schránek, responzivního FlexSlider 2, vlastní stránky 404, vlastních písem Google a dalších.

17. Alpha News

Alpha News WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Alpha je téma WordPress ve stylu novinek a časopisů vytvořené společností WPZoom. Toto téma je nabito dvěma jedinečnými vzhledy, skvělým tickerem pro upozornění na novinky a dalšími. Snadná a optimalizovaná domovská stránka Alpha, která je plná vašeho obsahu. Přední a střed je hlavní jezdec domovské stránky a elegantně se zobrazují nejnovější příspěvky z každé kategorie.

Skvělá funkce pro novinky a časopisy je Breaking News Ticker. Tato oblast funkcí těsně pod navigační nabídkou nepřetržitě posouvá nejnovější zprávy, které nahlásíte. Čtenáři tak mohou snadno kliknout na jeden z rolovacích titulů a zobrazit příspěvek. Navíc jsou zde zabudovány reklamní prostory pro zpeněžení. Je to skvělý způsob, jak propagovat váš webový informační bulletin, přidružené produkty (nebo dokonce své vlastní produkty), nebo jen prodávat reklamy prostřednictvím třetí strany (například BuySellAds). K dalším skvělým funkcím tohoto motivu patří užitečná widgetová karta pro poslední příspěvky, podpora videa a vlastní krátké kódy a widgety.

18. Vinné zdivo

4

Ne úplně jméno, které byste očekávali od blogu pro zprávy / časopisy, ale nenechte se tím zmást! Téma poskytuje létající navigaci pro mobily a tablety, což je skvělá funkce v této éře přenosných inteligentních zařízení. 8 vlastních widgetů, funkce živého vyhledávání a kontrolní systém přidávají tomuto tématu přidanou hodnotu.

19. Multinews

2

Multinews lze použít pro online noviny, časopisy nebo blog, poskytuje návštěvníkovi možnost obracejícího se rozvržení. Multinews je integrován do WooCommerce a BuddyPress. Je dodáván s mega-menu, více rozvržení a integrace MailChimp, což je úžasná funkce mít, pokud máte v úmyslu používat zpravodaje.

20. NEUE

12

Displej Mega-menu se 4 možnými místy pro nejlepší zážitek čtenáře. Integrovaný kontrolní systém a vestavěný čítač hodnocení a zobrazení pomáhají návštěvníkovi přejít k nejlepšímu obsahu na vašem webu.

21. WindowMag

WindowMag WordPress Magazine & Blog Premium Theme

WindowMag je prémiové téma WordPress určené pro zpravodajské a časopisecké weby. Díky 5 jedinečným ukázkám, 3 rozložením blogů a 3 rozložení záhlaví nabízí téma svým uživatelům několik možností přizpůsobení webu. Nainstalujte si pouhým jedním kliknutím jakékoli demo. Vzhledem k tomu, že je rozvržení citlivé kapaliny, bylo postaveno na přístupu Mobile First Approach, díky němuž je řez nad ostatními.

Téma také obsahuje výkonný a snadný administrátorský panel se spoustou možností pro všechno v tématu. nahrajte vlastní logo, favicon, mobilní ikony různých velikostí, vyberte rozvržení v rámečku nebo v plné šířce nebo zarámované, zvolte vlastní písmo Google, vyberte vlastní barvy a mnoho dalšího. Díky mnoha možnostem je snadné vytvořit krásný web, který vyhovuje vašim potřebám. Stačí se podívat na ukázky našich témat a zjistit, co dokáže.

22. Oživení

13

Revival má 4 krásné rozložení a plné šířky / pravé boční lišty pro jakoukoli stránku na vašem webu, ať už jde o domovskou stránku nebo archivy. Usnadňuje přizpůsobení pomocí 33 oblastí s widgetem, což umožňuje přidávat funkce do kterékoli části vašeho časopisu nebo blogu.

23. Osage

14

Univerzální téma zpravodajského časopisu, které lze upravit tak, aby zobrazovalo zprávy o různých tématech. Fly-out navigace pro mobily pomáhá generovat větší provoz, protože více lidí přechází z prohlížení na počítačích na prohlížení na mobilních zařízeních.

24. Agazine

15

Agazine je prémiové téma WordPress pro online časopisy a přichází se 3 styly záhlaví, 5 možnostmi rozvržení a 3 různými styly blogu. Pro webové stránky existuje lámání zpráv, které neustále aktualizují svůj zdroj webových stránek v průběhu dne.

25. Tribune

Tribune WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Tribune je téma WordPress v klasickém stylu, které je ideální pro zpravodajské webové stránky ve staré škole. Pokud jste v politice, tech, financích, světových událostech nebo něco podobného, ​​vaši čtenáři budou milovat čisté a známé rozvržení tribun.

Domovská stránka je srdcem Tribune. Mezi funkce (domovské stránky rozložení zpráv) patří rozbíjející se novinový zpravodaj, sekce doporučených příspěvků, nedávné příspěvky z kategorií a karusel zápatí doporučených příspěvků. Balení v tuně informací, aby vaši čtenáři mohli vidět na první pohled, co je nového, jim pomáhá najít články, které ještě nečetli, a najít příspěvky, které je zajímají..

Protože Tribune byl postaven na rámci ZOOM, máte spoustu skvělých možností přizpůsobení, aby se téma přizpůsobilo vašemu webu. Nahrajte vlastní logo, vyberte vlastní barvu pozadí nebo nahrajte obrázek, přidejte do svých příspěvků a stránek vlastní krátké kódy a widgety, vytvořte a přidejte vlastní nabídky a ještě mnohem více.

26. Věda a výzkum

Téma vědy a výzkumu WordPress

The Scientist je moderní téma pro téma novinek a časopisů vytvořené speciálně s těmi ve vědecké a výzkumné komunitě. Toto téma se vyznačuje čistým designem a nejnovějšími příspěvky v této oblasti na domovské stránce. Díky možnosti pro neomezené barvy, písma, ikony, responzivní design, vlastní widgety, rozvržení stránek a příspěvků, sociální sdílení, zdroj Instagram, RTL a další, byl vědec dokonale připraven pro sdílení toho, co je nového ve vašem oboru..

27. Extra

Extra novinky WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Extra je krásné téma WordPress ve stylu novinek a časopisů poháněné programem Divi Page Builder. S aplikací Extra je snadné vytvořit webovou stránku se zpravodajským stylem pomocí vestavěného tvůrce kategorií, tvůrce příspěvků a stránek, pohotového rozložení, hodnocení a recenzí, podpory elektronického obchodování (pomocí WooCommerce prodávat produkty, které prohlížíte nebo doporučíte) a elegantní možnosti stylu.

28. Gazeti

Gazeti News WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Gazeti je tématem zpravodajských zpráv a časopisů WordPress od WPZoom. Rozložení motivu se hodí k publikování článků o aktuálních událostech, klepech, trendech nebo jakémkoli jiném předmětu – a navíc existuje mnoho způsobů, jak uživatelé najít obsah, který je zajímá. Domovská stránka obsahuje velký vysouvací prvek (který také podporuje videa) a doporučené příspěvky z vybraných kategorií nebo značek.

Téma je také plně citlivé a dotykové povoleno. Vaši čtenáři tak mohou kliknout nebo posunout své poslední příspěvky na jakémkoli zařízení, které vlastní. Gazeti obsahuje také úžasné vlastní widgety pro zobrazení vašeho obsahu. Miniaplikace s kartami obsahuje seznam příspěvků podle oblíbenosti, data, komentářů nebo jakéhokoli jiného požadovaného filtru. Kromě toho existuje odvážný a tmavý doporučený příspěvek widget, který opravdu dělá vaše příspěvky vyniká.

29. Novinář

Novinový časopis WordPress Téma

Novinář je čisté a jednoduché téma blogu a časopisu WordPress vytvořené pro autory, kteří se chtějí podělit o své myšlenky se světem. Téma zahrnuje elegantně navržená rozvržení domovské stránky vytvořená pomocí intuitivního tvůrce stránek s přetahováním, podporu pro obrázky sítnice, vlastní widgety pro vaše příspěvky, flexibilní mega menu, chytrý ukazatel průběhu čtení a další.

30. MightyMag

8

MightyMag je téma, které může sloužit lidem, kteří chtějí vytvářet nejen webové stránky a časopisy publikující zprávy, ale také webové stránky s recenzemi. Toto téma lze použít vedle WooCommerce pro účely zpeněžení. Revizní systém lze použít k ohodnocení článků mediálního domu na základě popularity.

31. 3 Sloupcový časopis

Téma 3 sloupců časopisu WordPress

Info & DownloadView The Demo

Časopis je 3-sloupcový časopis a zpravodajské téma WordPress navržené Themify. Toto téma bylo vytvořeno tak, aby se čtenáři podělili o články, zprávy, tipy, návody a nápady. Toto téma je plné obsahu. V zápatí jsou tři nabídky – horní, hlavní a jedno. To znamená, že do svých nabídek můžete zahrnout každou důležitou stránku a čtenářům to usnadní procházení různými částmi vašeho webu. Časopis také zahrnuje zpravodajský a výstražný ticker. Otočte důležité informace, abyste upoutali pozornost návštěvníků. Další funkcí, kterou je třeba zdůraznit, je mega nabídka. Nejnovější příspěvky v kategorii lze zobrazit s miniaturami v rozbalovací nabídce hlavní nabídky.

Časopis je také zcela citlivý a připravený na sítnici. Tímto způsobem bude váš web vypadat skvěle na všech typech zařízení a čtenáři budou mít přístup k vašemu formuláři webu kdekoli. Mozky v Themify navíc obsahovaly unikátní mobilní vysouvací nabídku. Tímto způsobem můžete mít své mega menu způsobem, který je použitelný pro mobilní čtenáře. Jak je to skvělé?

Časopis byl vytvořen pomocí fantastického tvůrce stránek Themify. To znamená, že můžete své stránky sestavovat tak, jak chcete. K dispozici je 42 předdefinovaných možností, které můžete vyladit nebo můžete začít od nuly. Časopis také zahrnuje řadu rozložení příspěvků a šest možností rozložení postranního panelu, takže u tohoto motivu není dostatek možností pro vytvoření stránky..

32. Mini Magazine

Mini Magazine Light Theme

Info & DownloadView The Demo

Pokud jste vlastníkem blogu a snažíte se vylepšit svůj web, možná je na čase přejít na prémiové téma místo zastaralého a špatně kódovaného bezplatného, ​​který používáte. Mini Magazine je velmi čisté a zjednodušující téma vytvořené společností Templatic a je ideální pro zprávy a blogy s drby.

Co se mi na tomto tématu líbí, je jedinečné rozvržení. Spíše než potom ukazuje spoustu textu na domovské stránce a na stránkách kategorií, Mini Magazine je fotocentrický. To vám umožní zobrazit úžasné miniatury vašich příspěvků a když uživatel umístí kurzor myši na obrázek, uvidí název, datum a kategorii příspěvku. Díky tomu bude váš blog jedinečný a interaktivní pro vaše návštěvníky.

Domovská stránka motivu MiniMagazine je plně přizpůsobitelná prostřednictvím dynamických widgetů, které byly vytvořeny speciálně pro dané téma. Jednoduše přetáhněte různé widgety a vytvořte strukturu domovské stránky, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Žádné další pokusy se soubory šablon k dosažení jedinečného rozložení domovské stránky.

33. News Pro

Téma aplikace News Pro WordPress

Info & DownloadView The Demo

Téma News Pro je prémiový zpravodajský časopis WordPress vytvořený společností StudioPress. Toto je podřízené téma pro veškerý výkonný rámec Genesis, stejně jako všechna témata studia StudioPress. News Pro má čisté, poutavé rozložení ideální pro výpis aktuálních zpráv a událostí. Téma také podporuje video a zvukové soubory, takže můžete své zprávy doručovat v různých mediálních formách. Navíc je téma také připravené na WooCommerce a obsahuje snadné možnosti stylingu prostřednictvím živého Customizer.

Zabalení

Tady to máte – tuna skvělých možností pro vaše další zprávy, časopis nebo web ve stylu blogu. Všechna tato prémiová témata usnadňují návštěvníkům čtení a procházení vašeho obsahu a mnoho témat obsahuje skvělé vlastní widgety nebo formáty příspěvků specifické pro webové stránky časopisů a novinek. Pokud jste vyzkoušeli některé z těchto témat, sdělte nám své myšlenky v komentářích níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map