Přijměte budoucnost pomocí těchto přímých editorů WordPress pro front-end editor

Editory příspěvků a stránek WordPress se často mohou cítit jako součást softwaru, který zaostává za zbytkem platformy. Neustálé přepínání mezi editorem a front-end pohledem na příspěvek je méně než ideální způsob, jak pracovat, zejména když se snažíte prezentaci vašeho obsahu v pořádku.


S ohledem na to je vzrušující vědět, že vývojový tým WordPress pracuje na přidávání in-line úprav – kde pracujete na svých příspěvcích, jak se objevují čtenářům, přes přední část vašeho webu – do softwaru.

V nedávném příspěvku se Tom zabýval důsledky bezprostředního příchodu in-line, front-end úprav do WordPress; ale pokud se nemůžete dočkat, až se stane součástí základní funkce, zde jsou některé možnosti pro přímou úpravu obsahu front-end, které můžete vyzkoušet ještě dnes.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

WordPress Front-end Editor

WordPress Front-end Editor

Tento plugin je pracuje se některými členy jádra vývojového týmu WordPress a očekává se, že bude v budoucnu začleněn do jádra funkčně WordPress. To znamená, že přímá editace obsahu front-end konečně přichází na WordPress!

Funkce zatím umožňují upravovat název a obsah blogového příspěvku přímo z front-end vašeho webu, pokud jste přihlášeni. Chcete-li přidat a upravit obsah, jde jednoduše o kliknutí na text a psaní – použití je překvapivě snadné.

Aby vám bylo možné upravit obsah, jako byste chtěli pomocí standardního editoru příspěvků, přidá tento plugin do horní části obrazovky pevný vodorovný pruh nabídky, který obsahuje všechny nástroje pro úpravy příspěvků. To zahrnuje možnosti formátování, tlačítka pro vkládání odkazů a obrázků a schopnost spravovat kategorie a značky a další. Můžete také uložit nebo publikovat svůj příspěvek z front-endu a pokud se v kterémkoli okamžiku chcete přepnout na tradiční editor WordPress post, je k tomu užitečné tlačítko.

Pokud nemůžete čekat a chcete začít upravovat obsah přímo na svém webu nyní, můžete si nainstalovat plugin FrontPread Editor aplikace WordPress. Upozorňujeme, že se jedná o nedokončenou práci a není to zatím hotový produkt.

Klady: zdarma, snadno použitelné, pěkné rozhraní a zdá se, že funguje dobře.

Nevýhody: stále nedokončená, nezahrnuje možnosti rozvržení stránky, pouze úpravy a formátování obsahu.

Uživatelé, kteří chtějí něco více vyladit, mohou najít další doplňky tohoto seznamu přitažlivější. Pokud však chcete zobrazit náhled do budoucnosti, můžete si tento plugin nainstalovat přímo z administračního panelu WordPress..

Získejte editor front-end WordPress

Vizuální skladatel

Vizuální skladatel Front-end Builder

Visual Composer by WP Bakery je prémiový plugin, o kterém jste možná slyšeli; hlavně proto, že se jedná o jeden z 3 nejprodávanějších pluginů na trhu CodeCanyon. Přestože byl tento plugin již nějakou dobu velmi oblíbeným tvůrcem stránky WordPress pro zadní stránku, nedávná aktualizace přidala do programu Visual Composer úpravy front-end obsahu, což z něj činí více než užitečný doplněk do tohoto seznamu..

Stejně jako 40+ obsahových prvků, které lze snadno přidat na vaše stránky a poté přesunout na místo pomocí editoru drag and drop, můžete nyní upravovat obsah tak, jak by viděli vaši čtenáři, díky skutečnému „Co vidíte, je What You Get ”editor, to vše z front-endu vašeho webu. Front-end editor Visual Composer je nyní integrován do nejpopulárnějších témat pomocí WPExplorer, což by vám mělo poskytnout dobrou představu o tom, jak dobrý je tento plugin.

Klady: vyzkoušeno a vyzkoušeno 1 000 s uživateli, mnoha obsahovými prvky, front-end úpravami drag and drop, spoustou pluginů pro rozšíření funkcí.

Nevýhody: ne zdarma, spousta funkcí, se kterými se seznámíte.

Získejte vizuální skladatele

Barley – Inline Editing Plugin pro WordPress

In-line editor Barley Front-end

Barley je front-end in-line editor obsahu, který je nyní k dispozici pro WordPress. Tato možnost funguje podobným způsobem jako zásuvný modul WordPress Front-end Editor a po instalaci mohou přihlášení uživatelé kliknout na jejich obsah příspěvku a začít jej upravovat prostřednictvím rozhraní front-end svého webu..

Libovolnou část příspěvku lze upravit včetně názvu jednoduše kliknutím a následným zadáním. Místo zobrazení pevného panelu nástrojů, který obsahuje možnosti formátování, zobrazí Barley kontextovou nabídku v závislosti na tom, co děláte. Stejně jako ve vývojovém rozhraní front-end můžete upravovat kategorie a značky příspěvku prostřednictvím pohledu front-end. Přidávání obrázků a nastavení doporučeného obrázku je také snadné pomocí rozhraní front-end.

I když Barely funguje opravdu dobře, není příliš mnoho oddělit ji od nedokončené WP Front-end Editor, a pokud se tento plugin dostane do jádra WordPress, je těžké zjistit, kde Barely for WordPress najde své publikum.

Klady: funguje opravdu dobře, pěkné rozhraní, fóra podpory, videa nápovědy a lístky.

Nevýhody: není zdarma, není schopen vytvářet pokročilá rozvržení.

Získejte Barley In-line Editor

Živý skladatel

Tvůrce stránek živého skladatele

Live Composer je cenově dostupný prémiový plugin, který vám umožňuje vytvářet vlastní rozvržení vašich stránek prostřednictvím rozhraní frontend vašeho webu WordPress. Nedávno jsme zveřejnili úplný přehled programu Live Composer, kde se dozvíte všechny jeho funkce, takže se dnes podíváme na jeho funkce možnosti front-endu.

Ačkoli tento plugin obsahuje mnohem více funkcí, než dosud pokrývající dvě možnosti, jde o náklady na snadné použití a jednoduchost. Live Composer nelze skutečně považovat za in-line editor, protože ačkoli můžete upravovat písma a další aspekty prezentace prostřednictvím rozhraní front-end vašeho webu, nemůžete upravovat text přímo na stránce. Chcete-li tak učinit, musíte aktivovat modální překryvné okno a poté začít psát.

Pokud chcete nástroj pro tvorbu stránek front-end, který vám poskytne živý náhled rozvržení a návrhů, jak se vytvářejí, a to vše prostřednictvím rozhraní drag and drop, pak by mohl být nástroj Live Composer dobrou volbou. Ale pro ty, kteří chtějí jednoduchý způsob, jak upravit svůj obsah přímo in-line, pak to není nejlepší volba.

Klady: vytvářet rozvržení stránky, měnit písma a styling textu, přidávat na stránku více modulů, relativně dostupných pro prémiový plugin.

Nevýhody: žádné skutečné in-line úpravy textu, rušné rozhraní, nedostatek jednoduchosti, ne zdarma.

Získejte živého skladatele

VelocityPage

VelocityPage

VelocityPage má s Live Composer více společného než plugin WordPress Front-end Editor, hlavně díky nástrojům pro vytváření stránek. Protože však tento plugin usiluje o odstranění administrátorského rozhraní WordPress, je in-line editace rozhodně jednou z oblastí, kterou vývojáři dostali ve svých památkách.

Po instalaci na webu mohou přihlášení uživatelé, kteří si prohlíží stránku, kliknout na tlačítko „Upravit“ a začít provádět změny obsahu in-line od front-endu. Rozhraní pro úpravu obsahu stránky je podobné Barley, protože při interakci s obsahem se zobrazí kontextové menu. Tento plugin však přesahuje rámec pouhé úpravy obsahu in-line.

VelocityPage lze použít k vytváření rozvržení, vkládání mnoha různých prvků na stránky a přichází s výběrem vysoce kvalitních šablon stránek. Ale ignoruje ostatní funkce, jako pouze in-line editor, tento plugin dělá skvělou práci. Jedním velkým opomenutím je však to, že funguje pouze na stránkách, nikoli na příspěvcích. Pokud prostě hledáte způsob, jak upravit svůj obsah in-line z front-endu, pak by VelocityPage mohla být nadměrná pro vaše potřeby a rozpočet. Pokud však chcete vytvořit rozvržení a přidat na své stránky řadu prvků stránky, jedná se o kvalitní produkt.

Klady: umožňuje přímou editaci obsahu, snadno se používá, cítí se jako součást WordPress, spousta funkcí pro tvorbu stránek.

Nevýhody: nepracuje na příspěvcích, relativně drahý, možná nadměrný pro ty, kteří hledají pouze in-line editor.

Získejte VelocityPage

Závěr

Jak vidíte, existuje řada vývojářů pracujících na přidávání in-line úprav obsahu do WordPress. Ať už se vám líbí tento způsob používání WordPress, nebo ne, se softwarem, který se očekává, že brzy bude zahrnovat front-end editaci, vypadá to, že tato funkce je tu k pobytu.

Co si myslíte o front-end editorech pro WordPress? Použili byste tuto funkci na svých stránkách?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map