Nejlepší zásuvné moduly pro recenze pro WordPress

Nejlepší zásuvné moduly pro recenze pro WordPress

Většina blogerů ráda kontroluje své oblíbené produkty. Pokud se nám produkt nebo služba opravdu líbí a domníváme se, že je to skutečně užitečné, nedoporučujeme to našim přátelům a rodině? Samozřejmě bychom! Je to lidská povaha.


Jsme tady všichni fanatici WordPressu, že? Budu to brát jako ano. Je tedy bezpečné říci, že musíme používat nějaký druh produktu WordPress – ať už jde o plugin nebo téma nebo službu, které se nám opravdu líbí. Tolik, že bez ní nebudeme schopni pracovat. Samozřejmě bychom mohli chtít tento produkt doporučit svým kolegům. Nebo v našem případě naši čtenáři a sledovatelé blogů.

To je důvod, proč jsme přišli s tímto doplňkem WordPress plug-up z nejlepších recenzí pluginů pro WordPress. Pomocí pluginů uvedených v tomto seznamu budete moci vytvořit poutavé recenze v nejrychlejším možném čase!

Proč přidat recenze

Myšlenka na revizi produktu je jednoduchá. Informuje čtenáře o užitečnosti produktu. Recenze produktu v zásadě říká následující:

Ahoj, miluji tento produkt a myslím si, že je také velmi užitečný!

Recenze také poskytují formu sociálního důkazu. Ve skutečnosti, přes 90% lidí nákup na Amazonu by nekupoval položku s méně než třemi hvězdičkami.

Konečným účelem kontroly je však přimět někoho, aby koupil produkt, který doporučujete. To je přísně z marketingového hlediska. Přezkum musí být nezaujatý. Mělo by zvážit výhody a nevýhody produktu.

Žádný produkt není dokonalý – každý nový je vylepšením oproti svému předchůdci

Nyní, když jsme absolvovali krátký kurz o recenzování produktů 101, začneme kopat do seznamu pluginů.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Přehled WP

WP Review Pro

Informace a stahování

WP Review je přizpůsobitelný, lehký plugin pro přidání recenze na váš web WordPress. Může přidat recenzi třemi způsoby: hvězdičkou, bodem a procentem.

Kdykoli můžete přejít z jednoho do druhého změnou nastavení na stránce nastavení pluginu. Hodnocení se mohou zobrazovat před nebo za obsahem a pomocí krátkého kódu, přímo v obsahu. Barvy můžete měnit na celém webu nebo poštou. Jakmile uživatel klikne na hodnocení, automaticky se vypočítá průměr a zobrazí se spolu s počtem hlasů. Uživatelé mají možnost zanechat své vlastní recenze a můžete se rozhodnout, zda tyto recenze zobrazíte pod vlastní recenzi.

Konečně je plugin přátelský pro vývojáře s řadou filtrů, které se mísí s displejem s vaším motivem. Pokud jde o podporu, je to zdarma pro registrované uživatele pluginu. Další funkce:

 • Snadná úprava (změna barev, písem atd.) Prostřednictvím přímé úpravy CSS
 • Citlivý design
 • Podpora bohatých úryvků
 • Více systémů hodnocení

2. Hodnocení a recenze Taqyeem WordPress

Taqyeem Hodnocení a hodnocení WordPress

Info & DownloadView The Demo

Taqyeem, vyvinutý autorem CodeCanyon Elite TieLabs, je jedním z nejlepších pluginů pro recenze za cenu nižší než 20 USD. Tento doplněk přidá do všech příspěvků, stránek a dokonce i vlastních typů příspěvků kontrolní pole. Hodnotící pole můžete stylizovat s neomezenými možnostmi barev a typografií (pomocí webových písem Google) – aby odrážel design motivu WordPress. Mezi další zajímavé funkce patří:

 • Podpora bohatých úryvků
 • 3 widgety: Nejlepší, nedávné a náhodné recenze
 • 3 Recenze Styly: Hvězdy, Body a Procenta

3. Recenze produktu WP

Recenze produktu WP

Recenze produktu WP je k dispozici jako bezplatný plugin, který můžete získat z úložiště WordPress. Pomocí krátkých kódů můžete zobrazit okénko recenze téměř kdekoli. Nejen to, že na stejnou stránku můžete přidat tolik recenzí, kolik chcete. Samotná revizní tabulka může být přizpůsobena pro barvu, šířku a ohraničení tak, aby odpovídala vašemu tématu. K záznamu hlasu je k dispozici více než deset různých ikon, jako jsou hvězdy a srdce. Pokud chcete zahrnout srovnávací tabulku pro produkty, je to také možné. Plugin automaticky generuje srovnávací tabulky z existujících recenzí.

Pokud prodáváte na Amazonu, potěší vás integrace pluginu s platformou. Automaticky převádí název produktu, obrázek, přidružený odkaz a cenu z Amazonu. Pokud jste si recenze dříve vytvořili jinde, můžete je importovat na svůj web. Plugin také portuje působivou řadu funkcí, včetně:

 • Globální přizpůsobení zobrazení a vlastní ikony
 • Funkce předběžného načítání pro lepší uživatelský dojem
 • Porovnání výhod a nevýhod
 • Podpora krátkého kódu
 • Tlačítko „Stáhnout nyní“ nebo přímé tlačítko CTA

4. Pojďme zkontrolovat

Podívejme se na plugin WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pojďme recenzi je responzivní prémiový plugin pro kontrolu WordPress vytvořený pro přidání hodnocených recenzí k vašim příspěvkům. Ručně vytvořený autorem Envato Elite Cubell tento plugin je plný skvělých funkcí pro každý blog. Podívejme se na recenzi vám umožní přidat do vašich příspěvků a vlastních příspěvků jedinečná a odborně navržená políčka s recenzemi.

Některé z jedinečných funkcí pluginu Let’s Review je možnost vybrat si z několika moderních návrhů, přidat neomezená kritéria, výhody, nevýhody a přidružená tlačítka do každého recenzního pole. Díky těmto funkcím a dalším možnostem můžete vytvořit vlastní pole s recenzemi, která odpovídají designu vašeho webu.

Affiliate možnost je obzvláště zajímavá, protože můžete konečně zpeněžit své recenze bez vypadání spamu, a to díky promyšleným a krásně navrženým tlačítkům s jedinečnými animačními efekty. Tímto způsobem, když se svými čtenáři sdílíte produkt nebo službu, kterou máte rádi, můžete použít svůj partnerský odkaz přímo ve svém recenzním poli.

Můžete také nastavit globální výchozí možnosti, které vám ušetří čas, a čistý výstup html také zahrnuje značení Rich Snippets, které zlepšuje míru prokliku z výsledků vyhledávače..

5. Bohaté recenze

Bohaté recenze

Rich Reviews je zcela zdarma plugin pro kontrolu WordPress se zajímavým seznamem funkcí. Doplněk je vytvořen s podporou krátkých kódů – což znamená, že můžete prakticky zobrazit recenzi v kterékoli části vašeho webu, která podporuje krátké kódy, jako jsou příspěvky, stránky, zápatí nebo jakákoli oblast widgetu. Plugin umožňuje moderovat příspěvky a vybrat recenze, které chcete publikovat / zobrazit na stránce s recenzemi jednotlivých produktů.

6. WP ULike

Plugin WP ULike

Pokud hledáte jeden z nejlepších a nejrychlejších způsobů, jak přidat na své webové stránky WordPress funkce, které se vám líbí a nelíbí, pak je pro vás plugin WP ULike určen! WP ULike je bezplatný plugin WordPress, který návštěvníkům vašeho webu umožní zapojit se do širokého spektra typů obsahu včetně příspěvků, témat fóra a odpovědí, komentářů a aktualizací aktivit..

Také úžasné statistické nástroje WP ULike vám pomohou sledovat efektivitu vašeho obsahu pomocí systému reportů v reálném čase a podrobných statistik. A co víc, WP ULike má k dispozici celou řadu možností přizpůsobení vašeho pluginu. To vám umožní přizpůsobit si jako tlačítko ve vašem oblíbeném stylu.

Tento plugin je vhodný pro ty s prezentačními weby i pro obchodní a osobní portfolia, kde můžete poskytnout svým uživatelům hlasování o vaší práci a produktech.

WP ULike poskytuje spoustu skvělých funkcí pro BuddyPress, bbPress a řadu dalších uživatelů pluginů, takže tento plugin můžete použít kdekoli bez obav o kompatibilitu funkcí.

WP ULike je nyní ke stažení ve více než 35 jazycích a je zdarma!

7. Hodnocení Widget Star Review System

Rating-Widget: Star Review System

Rating-Widget přidává na místě systém pětihvězdičkových recenzí. Uživatelé prostě musí kliknout na hvězdy a dát ostatním vědět, co si myslí o jakémkoli příspěvku, stránce, vlastním typu příspěvku, komentáři nebo recenzi. Do svých příspěvků, stránek nebo komentářů můžete vkládat hodnocení palců a hvězd a přizpůsobit a spravovat hodnocení z ovládacího panelu WordPress..

Hodnocení hvězdičkami je plně přizpůsobitelné, podporuje hlavní prohlížeče a mnoho jazyků. Můžete vytvářet neomezené hodnocení palců a hvězd a sbírat neomezené hlasy. Plugin obsahuje widget, který můžete umístit na svůj postranní panel pro zobrazení nejlépe hodnocených příspěvků, stránek a komentářů. K dispozici jsou doplňky pro zobrazení tweety a sdílené položky

8. YASR Ještě další hodnocení hvězdičkami

YASR Ještě další hodnocení hvězdičkami

Ještě další hodnocení hvězdičkami (YASR) je nová systémová recenze založená na zásuvném modulu jQuery RateIT. Plugin vám pomůže přidat hodnocení dvěma různými způsoby – můžete přidat své vlastní hodnocení a také umožnit návštěvníkům hlasovat.

Můžete dokonce vytvořit více sad, pokud chcete, aby návštěvníci hlasovali o různých aspektech produktu jednotlivě. Skóre hodnocení nebo hodnocení návštěvníků budou indexovány pomocí vyhledávačů prostřednictvím úryvků.

9. WP-PostRatings

WP-PostRatings

U WP-PostRatings existuje mnoho způsobů, jak zobrazit hlasy, jako jsou hvězdy, palce, klíště, srdce, čísla a další. Nastavení pluginu může být trochu technické.

S trochou kódu můžete zobrazit hodnocení na všech příspěvcích nebo na vybraných příspěvcích. Možnost Spravovat hodnocení umožňuje zobrazit hodnocení. Plugin může zobrazit Nejlépe hodnocené příspěvky, Nejlépe hodnocené příspěvky, Nejnižší hodnocení a Nejvyšší hodnocení.

10. Hodnocení stránek

Recenze stránek

Recenze stránek umožňují čtenářům hodnotit vaše příspěvky pomocí standardního 5hvězdičkového systému. Začínáme s pluginem rychle a snadno – doslova ho stačí nainstalovat a jste připraveni jít. Existují možnosti povolení povolení kontroly, ověření blockchainu, vyžadování přihlášení nebo přidání oznámení. Stejně jako přizpůsobení zobrazení recenzí (výňatky, avatary atd.), Formulář pro odeslání, označení schématu (pro SEO) a překlady.

Mezi další významné funkce pluginu patří spamové filtry, podpora více lokalit (což je skvělé, pokud hostujete recenze svých stránek na samostatné subdoméně), recenze odpovědí, vestavěné šablony, snadno použitelné widgety a krátké kódy a možnost zálohování a obnovy.

Bonus: Zobrazte své recenze ze stránek třetích stran

Věděli jste, že můžete také integrovat recenze z webů s recenzemi třetích stran? Pluginy, jako je Widget Recenze Google, Recenze míst Google nebo Yelp Widget Pro umožňují stahovat skutečné hodnocení a recenze zákazníků a zobrazovat je na vašem webu. Nápověda z těchto doplňků a služeb se může stát důležitou součástí vašeho marketingového úsilí.


Abychom vytvořili čistou a organizovanou recenzi produktu, je nutné, abychom postupovali podle pevné objednávky. Způsob, jakým produkt kontrolujete – například seznamy obrázků a srovnávání funkcí, které používáte, mohou být pro váš web jedinečné. Pokud chcete, přidejte osobní dotek. Ve všech recenzích však musíte mít jednotný formát. Nejenže to udržuje vaše stránky v pořádku, ale také mluví o vaší pozornosti k detailům. V důsledku toho se zvýší vaše čtenářství.

Jako vždy, rádi bychom váš vstup. Jaký je váš oblíbený plugin pro kontrolu WordPress? Stýskalo se nám to? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map