Nejlepší zásuvné moduly pro live chat a podpora pro lístky pro WordPress

Většina zákazníků má při nákupu rádi nějakou formu pomoci. Mohou mít pochybnosti i po přečtení podrobného popisu produktu, recenzí a často kladených dotazů. Nebylo by příjemné, kdyby vám někdo z obchodu pomohl s nákupem? Někdo, komu se můžete stále vracet, dokud si nejste jisti nákupem ?


To je místo, kde vám nejlepší live chatové pluginy mohou dát nohu. Tyto zásuvné moduly inteligentně zakládají práci asistenta prodeje nebo osoby zákaznické podpory. Mohou odpovídat na všechny dotazy zákazníků a být k dispozici 24 x 7 x 365. Váš obchod již není anonymní adresou URL, ale je okamžitě přeměněn na prodejce nebo majitele obchodu, který může vést konverzaci s návštěvníky a převádět je na cenné zákazníky..

Telefonické hovory a e-maily mohou tuto úlohu vykonat, ale systém živého chatu má některé výhody:

 • Zdvojnásobuje se jako zpětná vazba a kontaktní systém. Zpětná vazba vám může pomoci při vylepšení vaší marketingové strategie.
 • Návštěvníci získají okamžitou podporu v reálném čase, nemusejí čekat na odpověď.
 • Udržování kontaktu se zákazníkem a kontakt s ním pravděpodobně povede k loajálním zákazníkům.
 • Může snížit počet opuštěných vozů.
 • Záznamy chatu lze použít jako připravenou základnu pro budoucí kampaně.
 • Může se z něj stát fór nebo systém podpory chatu.
 • Pokud jsou vstupenky vydány, je odpověď jednodušší, protože je sledovatelná a dokud se nevyřeší, neztratí se z dohledu.
 • Může to zlepšit hodnocení SEO, protože návštěvníci na vašem webu zůstanou déle.
 • Když jste offline, převede se na automatizovaný e-mailový systém, který vám pomůže generovat cenné potenciální zákazníky.

Existuje spousta živých chatových pluginů, od velmi jednoduchých a bezplatných až po komplexní prémiové pluginy. Uvádím zde několik dobrých.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. WSChat – WordPress Live Chat

WSChat ELEX WordPress Live Chat Plugin

Upgradujte svůj web pomocí účinného živého chatu s AI pomocí WSChat. Tento odlehčený plugin přidá na váš web užitečné okno chatboxu, které je mobilní a funguje skvěle na jakémkoli zařízení.

Živý chat WSChat WordPress je plný funkcí pro dotazy návštěvníků webu a je snadné začít. Po instalaci si vytvořte vlastní formulář před chatem s požadovanými informacemi a upravte si widget chatboxu pomocí vestavěných možností barev. Můžete také přidat neomezený počet agentů a také aktivovat upozornění agentů, aby byli upozorněni, jakmile se návštěvník zapojí do chatu.

Příklad živého chatu WSChat

Existují také možnosti zobrazení stavu online / offline, podpora toku dialogů Google pro definování a automatizaci odpovědí a pokročilé nástroje pro chatování příloh, nahrávání obrazovky (aby zákazníci mohli lépe vysvětlit problémy), odesílání historie chatu na e-mail a hodnocení chatu. Navíc s WSChat jsou všechna vaše data uložena na vašem vlastním serveru, což zvyšuje soukromí v chatu (a datech).

Pomocí funkce vytváření přehledů můžete zobrazit výkon zákaznické podpory s hodnocením, skóre kvality a počtem vstupenek na agenta. Tímto způsobem můžete vidět na první pohled, pokud vaši návštěvníci dostávají pomoc, kterou potřebují. A plugin je také integrován s populárním Plugin WSDesk, takže můžete bez problémů pomoci zákaznické podpoře své helpdesku. Díky tomu je všude kolem úžasné řešení podpory!

2. Support Board

Rada podpory - Chat WordPress Plugin

Rada podpory je skvělý způsob, jak přidat živý chat na váš web WordPress. Tento plugin chatu je vytvořen s možnostmi pro lidské agenty integrovanými do chatovacích robotů řízených pomocí Slack a AI prostřednictvím Dialogflow. Je vybaven funkcemi, které vám pomohou spravovat dotazy návštěvníků. S Fórum podpory WordPress Chat určitě budete moci svým návštěvníkům webu nabídnout lepší zážitek – stačí nainstalovat plugin a za pár minut se vy a vaši agenti podpory (nebo roboti) mohou dostat do práce!

Rada podpory - Chat WordPress Plugin

Jak již bylo zmíněno, Support Board integrovaný do Slack a Dialogflow a nabízí spoustu bohatých typů zpráv, které mohou vaši agenti nebo roboti použít ve svých odpovědích. Mezi ně patří tlačítka, rozevírací seznamy, seznam textových vstupů, formulář pro odeslání e-mailu, registrační formulář, časový rozvrh, články, statický textový seznam (s nebo bez titulů), tabulky a formulář pro ohodnocení agenta. Nebo si můžete vytvořit vlastní (statické) bohaté zprávy. Můžete dokonce nastavit úřední hodiny tak, aby skryly chatovací schránku, deaktivovaly chatbot a / nebo zobrazovaly časový rozvrh, když návštěvník zadá zprávu mimo vaše definované hodiny. Ke všem konverzacím se snadno dostanete z administrátorské oblasti. Odtud můžete spravovat zprávy, ukládat odpovědi, spravovat / organizovat uživatele a zobrazovat statistiky návštěvníků z ovládacího panelu WordPress.

Mezi další úžasné funkce patří možnosti oznámení (e-mail, počítač a flash), články znalostní báze a automatická synchronizace pro vaše uživatele a strukturovaná data. Support Board také podporuje RTL, nabízí 19 různých jazyků a je připraven překlad, pokud chcete přidat nový jazyk. To vše za pouhých 59 dolarů!

3. Acobot Web Assistant zdarma AI Chatbot

Acobot Web Assistant Zdarma AI Chatbot Plugin

Acobot je plugin pro chatbot pro WordPress, který poskytuje okamžitou pomoc návštěvníkům vašeho webu, i když váš tým zákaznických služeb není poblíž. Jednoduše nainstalujte plugin a nakonfigurujte nastavení. Je to tak snadné. Se stovkami avatarů na výběr, stylovými widgety chatu (stačí vybrat ten, který je pro váš web vhodný) a přizpůsobitelné barvy Acobot je skvělá volba chatbot.

Acobot Web Assistant Zdarma AI Chatbot Plugin

Co ale dělá Acobota opravdu zvláštním, je to, že je poháněno ai. To znamená, že nemusíte programovat odpovědi – Acobot studuje váš web a učí se vše, co potřebuje vědět, aby mu pomohl. Plus Acobot je dostatečně chytrý, aby věděl, kdy provedete změny na svém webu, a podle toho aktualizuje jeho odpovědi.

To není všechno, co dokáže Acobot – tento chatbot je také užitečný při generování potenciálních zákazníků. Poté, co uživatel komunikuje s Acobotem, může požádat o své kontaktní informace. Můžete si vybrat buď přímý, nebo zdvořilý způsob, ale v obou případech Acobot předloží důvod pro vyžádání informací (například, aby „lidský kolega“ sledoval složitou žádost). V závislosti na vašem webu může Acobot také požádat hosta, aby se vám líbil nebo sledoval vaši společnost na sociálních médiích, předložil výzvu k akci (například ukázku), vyhledal a vyplnil formulář pro hosta, mimo zkušební verzi zdarma a další. Navíc vestavěná detekce záměru ukončení znamená, že Acobot udělá vše pro to, aby neztratil náskok.

Acobot je zdarma, ale pouze pro malé webové stránky (25 stránek nebo méně) a až 250 uživatelů. Pro společnosti nebo větší weby upgradovaný Acobot Chatbot plán je nutností. Již od 29 $ / měsíc je to skvělá investice do vaší firmy, protože Acobot vám pomůže zvýšit potenciální zákazníky a konverze.

4. WP-Chatbot od MobileMonkey

WP-Chatbot od MobileMonkey

Máte rádi Facebook Messenger? S WP-Chatbot můžete na svůj web snadno přidat widget chatu Facebook Messenger. Milovat to nebo nenávidět – Facebook Messenger používá více než 1,3 miliardy lidí

Tak proč WP-Chatbot? Jednoduše řečeno – je to skvělý (a snadný) způsob přidání nepřetržitého živého chatu na váš web WordPress. WP-Chatbot se hladce integruje s vaší firemní stránkou Facebook, takže si můžete vytvořit následující a hned začít komunikovat s publikem. A nejlepší ze všeho – protože je založen na Facebook Messenger, můžete si kdykoli vyzvednout chat se zákazníkem. Nemusíte se spoléhat na shromažďování telefonních čísel nebo e-mailů, abyste je mohli kontaktovat s novými informacemi nebo nabídkami (ale pokud chcete – to je něco, co můžete nastavit pomocí prémiového plánu).

WP-Chatbot od MobileMonkey Widget

WP-Chatbot také nabízí snadné možnosti pro vlastní barvu motivu a uvítací pozdrav. Můžete také nastavit jazyk chatu a skrýt widget na základě vlastního typu příspěvku. Chcete víc? Můžete upgradovat na Prémiový plán MobileMonkey přidat vlastní značky, live chat a kickoff volání, užitečný chatbot, plánování odkapávání, pokročilé analýzy chatu, vestavěnou reklamu a další.

5. Zendesk Live Chat

Zendesk Live Chat Zdarma WordPress Plugin

Zendesk Live Chat je populární plugin, který spolupracuje se svými zákazníky v reálném čase a pomáhá jim při nákupu. Musíte si vytvořit účet se Zendeskem a propojit ho s pluginem. Po dokončení se v pravém dolním rohu obrazovky otevře okno se zprávou. Návštěvníci s vámi mohou okamžitě začít mluvit a pokud nejste online, může vám být zaslán e-mail. Funguje dobře se všemi hlavními prohlížeči a je to snadný způsob, jak integrovat live chat na vašem webu.

Zendesk Live Chat Zdarma WordPress Plugin

Widget je jednoduchý a lze jej upravit tak, aby byl synchronizován s vaší značkou. Je optimalizován pro mobilní telefony a je k dispozici ve 40 jazycích. Bezplatná verze umožňuje najednou pouze jeden souběžný chat a je zachována historie chatu po dobu 14 dnů.

Proaktivní chatování vám umožňuje předdefinovat odpovědi. Spouštěče lze nastavit, takže každý návštěvník je dosažen automaticky. Na ovládacím panelu můžete sledovat veškerý provoz a zahájit chat, kdykoli máte pocit, že návštěvník potřebuje pomoc. Na ovládacím panelu můžete provádět řadu věcí – upravovat nastavení, aktualizovat efekty, zkratky nastavení nebo zakázat některé návštěvníky.

6. WordPress Live Chat dokončen

Živý chat WordPress Kompletní prémiový plugin WordPress

Info & DownloadView The Demo

WordPress Live Chat Plugin je prémiový plugin s otevřeným zdrojovým kódem, který můžete nainstalovat a rychle přidat chatovací schránku. Můžete si vytvořit své vlastní operátory, přizpůsobit chatovací schránku a udržovat protokoly chatu. Na přání uživatele může reagovat více než jeden agent.

Doplněk živého chatu WordPress

Pokud jsou operátoři offline, mohou návštěvníci vyplnit kontaktní formulář. E-mailová oznámení jsou přijímána, když jsou všichni agenti offline. Chcete plugin použít na libovolném počtu webů? Budete muset jít s Live Chat Unlimited.

7. Podpora WP Live Chat

Podpora WP Live Chat Zdarma WordPress Plugin

Chcete-li zachovat souběh více chatů se svými zákazníky, zkuste podporu WP Live Chat. Pro uživatele i návštěvníka bude rozhraní snadné. Všechna pole v tomto poli lze upravit a samotné pole lze přetáhnout po celé obrazovce a umístit na požadované místo. Je-li live chat vypnutý, je možné ukládat offline zprávy.

Podpora WP Live Chat Zdarma nastavení zásuvného modulu WordPress

Můžete si vybrat z 6 předdefinovaných témat chatového pole a plně přizpůsobit prostředí chatu tak, aby zapadalo do vzhledu a pocitu vašeho webu. V chatovací schránce nejsou žádné reklamy ani odkazy na Powered By. Lze vložit schránku rychlé reakce. Návštěvníci mohou zůstat anonymní, pokud je v době zahájení chatu zakázáno jméno a e-mail. Nebo můžete omezit přístup pouze pro registrované uživatele. Animace lze aplikovat na okno chatu a lze udržovat záznamy chatu. Pokud jste zjistili, že IP adresa má nepříjemnou hodnotu, můžete ji zakázat.

Na obrazovce se může objevit živý chatovací box. Zvukové upozornění při zahájení nového chatu lze povolit nebo zakázat. Plugin je kompatibilní se všemi pluginy pro ukládání do mezipaměti a překladovými pluginy.

S tímto pluginem je k dispozici mnoho placených rozšíření, která si můžete vybrat, pokud chcete přidat funkčnost – Zahájit rozšíření chatu, Rozšíření pro více agentů, Mobilní a stolní aplikaci, Cloud Server Extension, Rozšíření pro šifrování chatu – a můžete je přidat podle potřeby.

8. Úžasná podpora

Awesome Support Free WordPress Plugin

Awesome Support je solidní helpdesk založený na WordPress. Je navržen tak, aby byl zcela kompatibilní se všemi tématy WordPress, bezplatnými i prémiovými. Po instalaci a aktivaci pluginu se všechny funkce zapnou, takže můžete otevřít Help Desk a nastavit zákaznickou podporu v žádném okamžiku.

Awesome Support Free WordPress Plugin Settings

Návštěvníci si mohou otevřít vstupenky na své stížnosti na frontendu, což může sledovat tým zákaznických služeb z backendu. Staré lístky lze identifikovat pomocí značek. Zákazníci mohou být požádáni, aby přijali smluvní podmínky před otevřením vstupenky.

E-maily jsou okamžitě zasílány správným osobám, aby s nimi mohly jednat. Chat mezi zákazníkem a osobou vašeho týmu zůstane soukromý. Do chatovací schránky můžete přidat pole a podporovat tolik produktů, kolik chcete.

Pokud chcete do svého chatovacího zařízení přidat rozšíření, Awesome Support nabízí rozšíření pro integraci WooCommerce, předpřipravené odpovědi, e-mailové kanály (odpovědi prostřednictvím e-mailu) a další. Tato rozšíření jsou zdarma i prémiová. Tento plugin mohou využít jak velké komerční organizace, tak malé podniky.

9. Responzivní systém vstupenek WP Support Plus

Systém pohotových vstupů WP Support Plus

WP Support Plus Responsive Ticket System funguje dobře pro společnost, systém nemovitostí nebo servisního pultu, systém náboru jmen, systém technické podpory a další podobné oblasti podpory. Dokáže efektivně zvládnout správu vstupenek velkých organizací.

Nastavení podpory WP Plus

Otevření vstupenky lze provést na front-endu, prostřednictvím administrátora nebo dokonce jménem uživatele. Předávání vstupenek můžete omezit na konkrétní typ uživatele, což bude užitečné pro weby podporující WooCommerce. Vstupenky lze kategorizovat, upřednostňovat, přiřazovat stav a dokonce mazat. Hosté mohou odesílat vstupenky i přes Facebook. Google No CAPTCHA, reCAPTCHA pro formuláře hosta lze povolit.

Pro každou vstupenku je zasláno e-mailové potvrzení, a to jak správci, tak návštěvníkovi, který zvýší vstupenku. Potrubí e-mailů je možnost v závislosti na kompatibilitě hostitele. Funkce Skype jsou začleněny a můžete také volat nebo chatovat přes Skype. Soubory lze přiložit k lístkům, odpovědím a e-mailům.

Lístky mohou být přiřazeny agentům (členům týmu) a statistika agentů může být udržována, takže víte, jak si vedou vaši členové týmu. Role dohledu může být také přidělena kterémukoli agentovi pro správu prodeje vstupenek.

Tlačítko responzivní podpory lze přidat kdekoli a lze také přidat vlastní pole. Používají se filtry založené na AJAX, takže prosévání lístků a doba odezvy jsou rychlé. Časté dotazy a funkce předpřipravených odpovědí mohou pomoci snížit počet zvýšených vstupenek nebo počet vstupenek vyžadujících vlastní odpovědi.

Více uživatelských vstupenek, kontrola stavu vstupenek, responzivní rozložení, kategorizace agentů a přílohy souborů dávají tomuto pluginu výhodu. Zatímco je plugin zdarma, některé funkce jsou k dispozici pouze v prémiové verzi. Zjistíte, že pro skutečné využití všech funkcí budete muset upgradovat na prémiový plugin.

10. Vizuální chat WP Flat

Plugin WP Flat Visual Chat Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pokud chcete jednoduchý chatový modul s plochým materiálovým designem, který můžete nainstalovat a začít ihned používat, pak je WP Flat Visual Chat skvělou volbou. Tento krásný plugin je dodáván s možnostmi přizpůsobení barev a snadno použitelným rozhraním, které se snadno integruje s instalací WordPress.

Plugin WP Flat Visual Chat WordPress

Tento jednoduchý plugin vám umožňuje poskytovat v reálném čase živou podporu chatu Ajax návštěvníkům vašeho webu. Operátoři si mohou prohlédnout, na které stránce se čtenář nachází, a mohou zahájit chat s pomocí nápovědy. Vizuální chat WP Flat Visual Chat také podporuje možnosti předpřipravených odpovědí, zvukových oznámení zpráv, protokolování chatu, identifikaci IP zákazníka a možnost přenosu chatu jinému operátorovi..

11. Tidio Live Chat

Tidio Live Chat zdarma WordPress Plugin

Tidio Live Chat je navržen pro WordPress a integruje se s ním opravdu rychle. Je zdarma po dobu 7 dní a pro použití se nemusíte přihlašovat nebo registrovat. Po 7denní lhůtě si můžete vybrat pro nebo downgrade na bezplatnou verzi. S hvězdným hodnocením 4,9 je to oblíbený plugin, který můžete použít k přidání živého chatu na svůj web.

Tidio Live Chat

Snadno se instaluje, můžete sledovat své návštěvníky a kontaktovat kohokoli, kdo prohlíží vaše webové stránky. Okno chatu se objeví okamžitě po instalaci a uvidíte seznam návštěvníků, kteří jsou aktuálně na vašem webu. Můžete oslovit kohokoli, koho vyberete.

Je dodáván ve třech provedeních a můžete si vybrat barvy, které chcete zobrazit. Návštěvníci vás mohou kontaktovat e-mailem, pokud jste offline. Hlavní poskytovatelé e-mailových služeb jsou integrováni do tohoto pluginu.

Integrovaný widget také podporuje 140 jazyků, takže s vámi můžete chatovat v tolika jazycích.

12. Uber Chat – Ultimate Live Chat

Uber Chat - Konečný Live Chat WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Pokud jste na trhu s chatovým pluginem se spoustou možností, nehledejte nic jiného než Uber Chat. Na trh jako „konečný živý chat WordPress plugin“ to rozhodně nezklame.

Uber Chat WordPress Plugin

Je vybaven funkcemi, jako je podpora klientů WordPress a Windows, záložní formulář žádosti, podpora více operátorů, nastavení a přizpůsobení zvukových oznámení, úplná diskuse a historie odesílání, kontinuita stavu chatu na celém vašem webu, předem načtená barevná schémata a další.

Uber Chat také podporuje předpřipravené reakce pro urychlení vaší doby odezvy na podporu, vícejazyčné rozhraní a kompatibilitu s WPML a můžete nainstalovat Uber Chat na libovolné vícestránky WordPress (pamatujte, že každý web ve vaší síti bude fungovat jako samostatný web a chatovací rozhraní) . Jediným požadavkem na systém je, že provozujete plugin na serveru s dostatečným výkonem pro počet konverzací, které plánujete zahájit současně (například – pravděpodobně nemůžete podporovat 1000 klientů, pokud váš web hostuje $ 1 / měsíc hosting) ).

13. Pure Chat – Chat zdarma

Pure Chat - Volný Chat WordPress Plugin

Pokud jste malý podnik, měl by vás Pure Chat zajímat. Tento software byl navržen s ohledem na malé podniky. Je to jednoduché a můžete chatovat s více zákazníky najednou uspořádáním karet v okně chatu. Můžete chatovat s ostatními členy týmu a ke konverzaci se zákazníkem se může připojit více členů týmu.

Čistý chat

Okno chatu lze přizpůsobit tak, aby změnilo barvu nebo text nebo přidalo animaci nebo obrázky tak, aby vyhovovaly vaší značce. Nastavte si chatovací pole tak, aby se objevilo několik sekund poté, co návštěvník přistál na vaší stránce. Na panelu podrobností se můžete dozvědět více o návštěvníkovi a vést s ním smysluplnější konverzaci. Konzervované odpovědi mohou odstranit tedium z rutinních odpovědí.

Návštěvníci mohou být přesměrováni na správné oddělení přiřazením oddělení k widgety. Kategorizovat návštěvníky a umožnit jim různé úrovně přístupu. To vám pomůže spravovat váš tým. Výkon a hodnocení každého člena týmu lze sledovat, abyste poznali nejvýkonnější členy týmu.

K dispozici jsou aplikace pro systémy iOS, Android a Kindle, což znamená, že můžete chatovat, aniž byste se museli omezovat pouze na váš stůl. Spojte Pure Chat s více než 500 aplikacemi pomocí Zapier a okamžitě použijte rozšířené funkce. I když nemáte web, můžete mít na hostitelských stránkách Pure Chat samostatnou chatovací schránku.

Pure Chat je bezplatný i placený software. U zcela bezplatného balíčku je počet chatů za měsíc omezen na 15 a poté budete muset upgradovat na Starter, Business nebo Growth Plan. U neoznačených chatovacích schránek budete muset vybrat plán růstu, který přichází na 99 $ měsíčně, placené ročně.

14. Formilla Live Time v reálném čase

Formilla v reálném čase Live Chat zdarma WordPress Plugin

Formilla Live Chat umožňuje sledování návštěvníků v reálném čase a přichází k vám zdarma i v mnoha placených balíčcích. Díky bezplatné verzi si budete moci nainstalovat chat na jeden web, pořádat jeden chat najednou a každý měsíc budete mít nárok na 30 chatů / e-mailů. Můžete ji také nastavit tak, aby chat zahájil uživatel po několika sekundách poté, co návštěvník navštíví váš web. Zprávy pozývající návštěvníky k chatu lze přizpůsobit.

Formilla

Automatická odpověď může vstoupit a shromažďovat kontaktní údaje, když jste offline. Pokud klepnete na klávesnici, návštěvník bude vědět, že vaše odpověď je na cestě. Pro příchozí chat lze nastavit upozornění na plochu nebo zvuk. Help Desk nebo Inbox vám pomůže s filtrováním, určováním priorit chatů a omezením nebo zákazem uživatelů. Vstupenky lze přiřadit chatům a upřednostnit je.

Pokud je agent zaneprázdněn, chat bude zařazen do fronty a uživatel bude vždy znát svou pozici ve frontě. Přepisy chatu budou zachovány. E-maily lze přizpůsobit a e-mailová data lze exportovat. Hlavní panel vám poskytne přehled o aktivitě chatu a zprávy mohou být generovány ze shromážděných dat. Doby chatu mohou být naplánovány a mohou být stanoveny provozní hodiny.

Balíčky se pohybují od 11,99 $ za měsíc do 16,99 $ za měsíc. S těmito balíčky můžete zvýšit počet agentů, webových stránek a chatů. Můžete chatovat z mobilních zařízení, mít nárok na upgrade, sledovat návštěvníky v reálném čase, přizpůsobovat chatovací schránku, používat Attention Grabber, odebírat značky a mít nárok na telefonickou podporu.

15. Flyzoo chat

Flyzoo Chat Zdarma WordPress Plugin

Chat od Flyzoo není ve skutečnosti určen pro podnikání, je navržen speciálně pro chatování komunity. Díky své společenské povaze je dobře integrován do většiny pluginů pro členství a sociální sítě. Webináře, seznamovací weby, online obchodníci nebo hráči, události, místní asociace a podobné oblečení mohou tento plugin dobře využít.

flyzoo

Uživatelé mohou najít a chatovat s přáteli, připojit se ke skupinovému chatu a. Uživatelské profily jsou automaticky synchronizovány s chatem a avatary lze stáhnout z mnoha dalších pluginů, jako je Gravatar, WP User Avatar, Ultimate Member a Buddy Press. Uživatelé mohou chatovat ve více než 20 jazycích a je možné více soukromých chatů.

Rozhovory jsou hostovány v cloudu, takže na serverových prostředcích není žádný výkres. Rozhovory lze moderovat také pomocí přizpůsobených filtrů, které vylučují špatný jazyk, zakazují některé návštěvníky, blokují IP adresy nebo omezují délku chatu nebo rychlost odesílání chatových zpráv. Vyskakovací okna chatu povolí chat v samostatných oknech prohlížeče. U webů založených na SSL / HTTPS lze chat šifrovat. Historie chatu je zachována a lze přistupovat k předchozím konverzacím. Subdomény jsou povoleny a ke stejnému chatu lze připojit mnoho webů.

Můžete vyzkoušet Chat by Flyzoo zdarma na 14 dní a na vyžádání bude prodlouženo o dalších 14 dní. Díky verzi pro je možné sledovat návštěvníky v reálném čase, sdílet soubory, vkládat skupinové chaty na stránky a omezovat přístup na základě rolí. Poslední vlastnost omezení přístupu je zvláště vhodná pro různé úrovně předplacených služeb.

16. Casengo Live Chat Widget

Casengo Live Chat Widget Zdarma WordPress Plugin

Podpora živého chatu Casengo je dobře navržený, snadno použitelný a bohatý plugin podporující živé chatování. Musíte se zaregistrovat k účtu u Casengo a během několika minut si můžete na svém webu nastavit okno chatu. Můžete reagovat na návštěvníky prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu. Chatovací schránky lze přizpůsobit.

Plugin zefektivňuje všechny příchozí chatové zprávy z WhatsApp, live chat nebo e-mail do jedné doručené pošty, takže nikdy neztratíte přehled o jediné zprávě. Celý tým má jasný přehled o provozu chatu a je zajištěna koordinace. Celá historie chatu se zákazníky je udržována, aby vaši členové týmu mohli lépe reagovat.

Znalostní základna je užitečná, kteří členové týmu mohou hledat odpovědi na zákazníky. Členové týmu mohou dotaz také předat každému, kdo je mimo jejich chatovou skupinu, nebo může požádat o pomoc ostatní ve skupině..

Vzhledem k tomu, že plugin může na ručních zařízeních fungovat dobře, můžete být vždy na vrcholu jakéhokoli zákaznického dotazu. V kombinaci s integrací Facebooku a Twitteru je možné chatovat i na cestách. Ze stejného webu lze spravovat více poštovních schránek a více značek.

U bezplatného účtu je počet uživatelů, chatů a konverzací omezený. K dispozici jsou 2 placené plány – Premium a Enterprise, přičemž celá sada funkcí je k dispozici pouze v plánu Enterprise (a vlastní funkce jsou k dispozici u plánů Elite na míru)..

17. Collect.chat konverzační chatbot

Collect.chat Chatbot

Collect.chat je nejjednodušší stavitel chatbotů na světě. Chatboty můžete pro svůj web WordPress vytvořit během několika minut pomocí šablon přetažení. Nyní můžete pomocí těchto automatizovaných chatů převádět návštěvníky na zákazníky, rozšiřovat seznamy e-mailů a plánovat schůzky. Běží 24 × 7 a umožňují bezproblémové shromažďování dat, což návštěvníkům vašeho webu přináší příjemné zážitky.

Zvyšování zapojení zákazníků na webové stránce je klíčem k úspěchu každého podnikání. Pro tento účel se webové stránky tradičně spoléhaly na statické formuláře. Ukázalo se však, že jsou obrovským rozrušením.

Vytváření bezproblémového prostředí pro zákazníka je proto pro online nakupování zásadní. Hlavním důvodem úspěchu značky ve skutečném světě je emocionální připoutanost, kterou zanechávají svým zákazníkům. Nejlepší způsob, jak replikovat stejnou osobu v online světě, je prostřednictvím interaktivních rozhovorů. Promluvte si se svými zákazníky stejně jako v reálném obchodě.

Chatbots Collect.chat může mít tři podoby:

 • Spouštěcí formulář – Chatbot se objeví na webu dole
 • Embeddable Form – Chatbot může být vložen kdekoli na webu. Jakákoli část webu tak může být konvergována.
 • Sharable Form – Chatbot lze sdílet prostřednictvím URL. To lze použít k provádění průzkumů.

Collect.chat vám to umožní. A nejlepší na tom je, že konverzace jsou zcela automatizované. Jediné, co musíte udělat, je skriptovat konverzaci, kterou chcete mít se zákazníkem, a nasadit ji na svůj web. Použijte je k získání zpětné vazby od zákazníků, recenzí, kontaktních informací potenciálních zákazníků a mnoho dalšího. A co je nejdůležitější, máte šanci navázat si emocionální spojení se svými online zákazníky.

Na závěr…

Live Chat je užitečný nástroj pro posílení zákaznického servisu o několik zářezů. Pluginy, o nichž se zde diskutuje, budou zcela vyhovovat potřebám jakékoli organizace. Všechny pluginy jsou oblíbené a vysoce hodnocené v úložišti WordPress, takže byste měli opravdu začít konverzaci a vidět, jak to ovlivní vaše podnikání..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map