Nejlepší WordPress Team Showins Pluginy v roce 2020

Nejlepší zásuvné moduly pro tým WordPress v roce 2018

Žádný zákazník neradi řeší automatizovaný systém. Chatovací chatky, automatické odpovědi, e-maily neodpovídající – zcela odstraní osobní dotek. Ačkoli to není snadné se tomu vyhnout v automatizovaném prostředí, můžeme se pokusit, aby to bylo méně neosobní. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je profilovat členy svého týmu na vašem webu pomocí zásuvných modulů pro prezentace týmu WordPress. Tímto způsobem uživatelé dostanou tvář na druhý konec telefonu nebo e-mailu.


Vaši zaměstnanci jsou jádrem vaší organizace. Pokud dáte uživatelům vědět o svých zaměstnancích, získáte jim jistotu, že s vámi budou jednat, a zvýší úroveň důvěryhodnosti.

Jistě, vaše stránka About je skvělým místem k tomu, aby zákazníkům vysvětlila, co vaše firma může udělat. Můžete si však udělat další krok a přidat stránky profilu, které předvádějí členy vašeho týmu. Díky tomu zákazníci vědí, že máte lidi, aby svou práci dokončili. Tyto vyhrazené členské stránky také pomáhají nasměrovat komunikaci k správné osobě pro lepší uživatelský dojem.

Zatímco vytvoření bio může být docela snadné, jeho uvedení dohromady a jeho atraktivní zobrazení vyžaduje více úsilí. To platí zejména pro velké a rozmanité týmy. Pluginy dokážou hodně udělat, pokud jde o profilové stránky – vytvářet a aktualizovat biosy, vytvářet týmové stránky a přidávat členy na týmové stránky. Jsou dobré pro malé skupiny i velké organizace s více týmy. Tyto pluginy navíc reagují, takže je uživatelé mohou prohlížet z jakéhokoli zařízení.

Podívejme se na některé z našich oblíbených pluginů týmu WordPress pro své zaměstnance.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Creative Team Showcase pro WordPress Premium Plugin

Prezentace kreativního týmu je skvělou volbou pro návrh profesionálního a (uhodli jste) kreativního zobrazení vašich členů týmu. Plugin je dodáván s 6 přizpůsobitelnými a citlivými rozvrženími včetně mozaiky, čtvercových a kruhových sítí, posuvníku, animace vln, šestiúhelníku a inline náhledu (můžete si je prohlédnout na demo stránky).

Prezentace kreativního týmu pro prémiový plugin WordPress

Nejlepší ze všeho je, že přizpůsobení je snadné díky přiloženému ovládacímu panelu. Vyberte si barvy pro řádky, záhlaví, jména, tituly a další pomocí intuitivních výběrů barev. Chcete-li změnit jejich pořadí, přetáhněte členy týmu. Přidejte neomezený počet dovedností pro každého člena týmu, včetně jejich sociálních vazeb.

Creative Team Showcase je také plně kompatibilní s oblíbeným programem WP Bakery Page Builder, takže při vytváření webu můžete snadno vložit týmovou prezentaci na jakoukoli stránku. Díky dalším funkcím, jako je integrace písma Awesome, podpora RTL a prémiová podpora, je tento zásuvný modul vitríny vynikající volbou pro jakýkoli profesionální web..

2. AWSM Team Showcase Free & Premium WordPress Plugin

Tým AWSM usnadňuje vytváření a správu týmu a předvádí jej na WordPressu. Po instalaci pluginu se na vašem postranním panelu Správce zobrazí položka týmu AWSM.

AWSM Team Showcase Free WordPress Plugin

Nejprve si budete chtít vytvořit jednotlivé stránky profilu člena s podrobnostmi, jako je jméno, popis a kontaktní informace. Tyto stránky také slouží jako základní šablona, ​​kterou může každý člen použít k vytváření bios. Jakmile budou členské stránky připraveny, můžete začít vytvářet tým nebo týmy přidáním členských profilů. Můžete také nakonfigurovat vzhled a dojem každé stránky týmu.

K dispozici jsou tři předvolby (karta, tabulka, seznam) a můžete si vybrat kterékoli pro zobrazení členů týmu. Každá předvolba obsahuje několik možností stylingu a možnost přizpůsobení pomocí CSS. Plugin je citlivý a dotykový povolený.

Upgradujte na Pro

AWSM Team Showcase Pro WordPress Plugin

Díky týmům plug-inů pro tým WordPress (jako většina pluginů) znamená upgrade na prémiovou verzi pluginu další funkce a prioritní podporu od vývojáře. Pro verze pluginu nabízí více funkcí, které vám pomohou lépe předvést svůj úžasný tým. 5 dalších předvoleb a více stylů usnadňuje navrhování vitríny. Podporuje také WPBakery Visual Page Builder, takže můžete snadno přidávat nebo vkládat týmy do jakéhokoli motivu.

3. Team Builder – Seznamte se s pluginem Team Premium WordPress

Team Builder přichází s výkonným administrátorským tvůrcem, podporou WPBakery Visual Page Builder a řadou krátkých kódů, které vám umožňují vytvořit atraktivní displej pro váš tým ve velmi krátké době. Plugin může zobrazit váš tým v mřížce, tabulce, posuvníku nebo widgetu.

Team Builder - Seznamte se s pluginem Team Premium WordPress

Posuvné panely v 5 tématech poskytují příjemné pozadí pro zobrazení vašeho týmu. Vizuální tvůrce, funkce přetahování a četné možnosti přizpůsobení vytvářejí stránky vašich týmů zábavným cvičením. Zahrnuta jsou i hotová rozvržení s různými předvolbami stylu a lišta se sociálními ikonami s možnostmi stylingu. Budete si moci přizpůsobit písma, barvy, rozestupy a uspořádání různých prvků. Pro každého člena můžete také přidat efektní přechody a také vlastní URL.

Členové mohou být označeni, takže diváci mohou filtrovat zaměstnance podle oddělení nebo týmů. Skill bary nebo hvězdy pomáhají hodnotit zaměstnance a stavět karty s podrobnostmi, jako je e-mail, telefon, Skype, web, bio, tagline nebo umístění. Podrobnosti o zaměstnancích lze také uložit jako kontakty, což je úžasné funkce, které najdete v zásuvných modulech pro týmy WordPress.

4. Členové týmu Free & Pro WordPress Plugin

Další z našich nejlepších zásuvných modulů pro týmy s názvem Team Members přichází ve dvou verzích zdarma a prémiově.

Členové týmu Zdarma WordPress Plugin

Počínaje položkou Týmy na hlavním panelu WordPress můžete do svého týmu přidávat členy s jejich fotkami, pozicí, bio a sociálními profily. Každý člen může mít tři sociální odkazy a v jednom řádku můžete zobrazit až čtyři členy. Může být uveden libovolný počet členů týmu.

Plugin také plně reaguje a díky zahrnutým snadno použitelným krátkým kódům, které můžete jednoduše kopírovat a stránkovat, je snadné zobrazovat členy týmu kdekoli na vašem webu..

Upgradujte na Pro

Členové týmu Darko Pro WordPress Plugin

Verze Team Members PRO přidává další funkce a možnosti. Každý člen může mít samostatnou barvu a až pět členů může najít místo v jedné řadě. Po najetí se může zobrazit druhá fotografie nebo se může zobrazit další informační odkaz. K fotografiím můžete přidat filtry a vybrat si možnosti designu, jako jsou čtvercové nebo kulaté fotografie, přidat nebo vynechat ohraničení. Můžete si také vybrat barvy, které půjdou s vaší značkou.

5. Team Showcase Premium WordPress Plugin

Team Showcase WordPress plugin je prémiový plugin, který lze použít k zobrazení jakéhokoli obsahu, který obsahuje obrázek a text. Vzhledem k celé řadě funkcí, které nabízí, je dobré předvést i váš tým.

Team Showcase Premium WordPress Plugin

K dispozici jsou předem připravené možnosti rozvržení a rozvržení můžete přizpůsobit výběrem možností. Desítky rozložení a kombinací rozložení jsou možné pomocí formátů mřížky nebo tabulky. Mřížky jsou citlivé a mohou obsahovat informace o každém členovi nebo se informace mohou zobrazit na vznášedle.

Tabulky také reagují, ale je to rozložení pageru miniatur. V tomto formátu jsou obrázky poměrně malé, ale po kliknutí se objeví zvětšené v určené oblasti. Toto uspořádání je ideální pro zobrazení velkého počtu členů týmu na menším prostoru obrazovky. Zároveň mohou uživatelé kliknout na kteréhokoli člena a zobrazit další podrobnosti.

Plugin vám umožňuje kategorizovat členy a použít filtry, aby uživatelé mohli prohlížet členy v jakémkoli konkrétním týmu nebo pozici. Je kompatibilní s programem WPBakery Visual Page Builder, díky kterému můžete vytvářet týmové stránky vizuálně pomocí přetahování, aby se členové dostali do libovolného pořadí zobrazení. Každý člen může mít svou vlastní stránku a výchozí velikost obrázku lze změnit. Je také připraven na widget, snadno se používá a přizpůsobuje.

6. Moderní Team Showcase Premium WordPress Plugin

Moderní tým Showcase vám nabízí výběr z deseti předvoleb reagujících, které můžete použít k umístění profilů svých členů. Kromě toho můžete tyto předvolby pohodlně upravovat pomocí editoru vizuální šablony front-end. Snadnost editace vám pomůže vytvořit a znovu vytvořit profily členů a týmů a mít je na svém webu ve velmi krátké době.

Moderní Team Showcase Premium WordPress Plugin

Plugin je dodáván se základním formulářem pro shromažďování informací o členech týmu. Také vám pomůže vytvořit si vlastní formulář pro shromažďování informací. Najdete zde také nějaké fiktivní údaje, které vám pomohou začít s profilováním.

Vynikající vlastností tohoto pluginu je logický systém založený na meta klíči, který používá k umožnění diferenciace buněk na základě vlastních polí přiřazených každému členu. Například kliknutím na tlačítko můžete zvýraznit členy, kteří jsou součástí nějakého programu nebo jsou kvalifikovaní k výuce.

7. uSquare Universal Grid

uSquare je prémiový plugin WordPress založený na mřížce. Tento plugin umožňuje vytvoření jedinečných galerií a portfolií ve stylu mřížky. Jednou z nejlepších funkcí tohoto pluginu je flexibilita. uSquare je ideální pro vytváření mřížek zaměstnanců, galerií produktů, mřížek blogových příspěvků, portfolií obrázků a dalších. Jste omezeni pouze svou fantazií. Navíc uSquare může dokonce vytvářet sítě pomocí existujícího obsahu – vše, co musíte udělat, je nastavit tak, aby se stahovalo z konkrétního příspěvku nebo kategorie.

uSquare Universal Grid

Info & DownloadView The Demo

Přizpůsobení je další pozoruhodnou funkcí tohoto úžasného pluginu. K dispozici jsou vestavěné možnosti pro více než 600 písem Google, vlastní velikosti položek (takže můžete vytvořit mřížku, která odpovídá rozměrům vašeho webu a oříznutí obrázku), vlastní možnosti barev a další. A protože do každé mřížky můžete přidat libovolný počet nebo tolik položek, můžete vytvořit nekonečnou kombinaci jedinečných galerií ve stylu mřížky a přidat je na svůj web..

uSquare také obsahuje možnosti pro uvolnění efektů, posouvatelný obsah, přeskupování příspěvků drag & drop, vlastní sociální ikony a další.

Vaše myšlenky na naše nejlepší moduly WordPress Team Showcase

Zásuvné moduly pro tým WordPress na tomto seznamu jsou skvělými možnostmi, jak představit členy svého týmu na vašem webu. Mohou dát vaší organizaci lidskou tvář a povzbudit návštěvníky, aby s vámi komunikovali online. Navíc ve spojení s pluginy pro správu projektů je to skvělý způsob, jak zajistit, aby vaše firma byla organizovaná a váš tým byl propojen.

Co o tobě? Máte oblíbený plugin WordPress, který pomáhá profilovat váš tým? Nebo jste už někdy vyzkoušeli jeden z těchto pluginů pro tým WordPress? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map