Nejlepší WordPress pluginy pro vylepšení vašich blogových stránek

Nejlepší WordPress pluginy pro vylepšení vašich blogových stránek

Existuje mnoho způsobů, jak vylepšit své stránky blogů. Zajímavý obsah, poutavé titulky a úžasné obrázky jsou skvělý začátek. Pokud však opravdu chcete vylepšit svůj blog, měli byste zvážit instalaci některých relevantních pluginů WordPress.


V tomto článku probereme různé dostupné pluginy, které vám pomohou vylepšit vaše blogové stránky a příspěvky. Možná budete chtít vylepšit design svého blogu, podpořit zapojení návštěvníků nebo sdílet svůj obsah na sociálních médiích. Nebo možná budete chtít, aby váš blog shromažďoval více e-mailů, zvyšoval provoz nebo zvyšoval jeho příjmy.

Pokud jste to vy, máme nádhernou sbírku pluginů WordPress, která váš web posune na další úroveň pouhým kliknutím.

Načrtneme naše oblíbené nástroje ke zlepšení nejrůznějších oblastí, včetně SEO, elektronického obchodování, rychlosti stránky, bezpečnosti a dalších. Abychom sladili dohodu, přidali jsme také několik alternativ pro každou. Znamená to, že pro vylepšování webu WordPress získáváte více než pouhých 10 pluginů WordPress!

Nezní to úžasně? Samozřejmě, že ano. Udělali jsme, co bylo v našich silách, abychom pokryli většinou bezplatné doplňky WordPress, abychom vylepšili váš blog. Přestože zmiňujeme několik prémiových možností, víte, pro případ, že potřebujete více síly a prémiovou podporu. Bez dalšího povyku, začněme s nejlepšími pluginy, které vám pomohou vylepšit váš blog.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Váš SEO

Váš SEO plugin

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) může být pro mnohé začátečníky náročná. Co dělat? Kde začít?

S mnoha faktory, které je třeba zvážit, může SEO přemoci téměř každého, včetně zkušených uživatelů WordPress. Ale to platí pouze v případě, že jste nikdy neslyšeli o doplňku Yoast SEO WordPress.

Vzhledem k tomu, že jsem před pár lety skočil na rozjetý vůz WordPress, byl váš SEO SEO řešením pro optimalizaci vyhledávačů.

Plugin vám pomůže vytvořit obsah, který je připraven na SEO, přímo z poštovního editoru, což znamená, že můžete rychle hodnotit žebříčky nejlepších vyhledávání. Váš SEO vám nabízí veškerou palebnou sílu SEO, kterou musíte příznivě konkurovat ve světě měnících se vyhledávacích algoritmů, krátkých rozpětí pozornosti a sociálních médií..

Toto monstrum je dodáváno s rozsáhlým seznamem funkcí SEO, které vám pomohou zaměřit se na nepolapitelné místo číslo jedna ve výsledcích vyhledávání. Mluvím o věcech, jako jsou pokročilé soubory Sitemap XML, strouhanka webu, kanonické adresy URL, optimalizace klíčových slov, metaznačky, skóre čitelnosti, sociální integrace a já můžu pokračovat.

Ach jo, abych nezapomněl, tvůj SEO má prémiovou verzi, která přichází s ještě více funkcemi a fantastickou podporou.

SEO Alternativy

A zatímco jsem zamilovaný do vašeho SEO, ostatní uživatelé WordPress přísahají:

2. WooCommerce

Doplněk eCommerce WooCommerce

Informace a stahováníZobrazit ukázku

Nevím o vás, ale pro většinu uživatelů WordPress je elektronický obchod zastřešujícím cílem zřízení webové stránky. Že jo? Nebo nechcete dělat nějaké mulla s vaším webem WordPress?

Většina lidí začíná jednoduchým blogem a poté přejde k nastavení internetového obchodu. Jiní začínají od internetového obchodu hned od začátku.

V každém případě je WooCommerce jedním z nejlepších pluginů elektronického obchodování WordPress na této planetě. Používám to sám, a stejně tak 5+ milionů dalších. A-n-n-n-d, své nádherný mi amigos.

Kluci, pokud jde o elektronický obchod WordPress, jedná se o včelí kolena. Tato bestie pluginu vám pomůže nastavit internetový obchod během několika minut, nikoli měsíců, jako jsou dny yore. Během několika kliknutí byste mohli prodávat digitální a fyzické produkty jako profesionál!

WooCommerce přichází s fantastickými funkcemi, jako je předpřipravený košík, obchod, můj účet a stránky pokladen, podpora pro více platebních bran včetně PayPal a Stripe, flexibilní možnosti odeslání, modulární bloky, automatizované kalkulačky daní a sladká centralizovaná řídicí deska, abychom zmínili několik.

Přichází WooCommerce s prémiovou verzí? ani náhodou, ale existují stovky rozšíření a doplňků WooCommerce, díky kterým je přizpůsobení vašeho internetového obchodu hračkou.

Alternativy elektronického obchodování

Ale pokud WooCommerce není váš šálek čaje, zde je několik populárnějších možností:

3. Sociální Snap

Tlačítka Social Snap Social Share & Toolkit Plugin WordPress

Informace a stahováníZobrazit ukázku

Marketing v sociálních médiích je v dnešní době všední. Se vstupem a růstem různých sociálních sítí, jako jsou Facebook, Instagram a Twitter, můžete mimo jiné pochopit, proč jsou sociální média skvělým marketingovým médiem.

Tyto sociální sítě mají miliony (ne-li miliardy) měsíčních uživatelů a nabízejí všechny nástroje, které potřebujete pro zvýšení provozu na vašem webu. Ale je zbytečné, pokud nevíte, jak nebo nemáte jen plugin, který by využil obrovský dopravní potenciál platforem sociálních médií.

Vstoupí do pluginů sociální sítě Snap WordPress a můžete den uložit.

 • Vytvořili jste obsah, který by mohl být virový?
 • Potřebujete více lidí, aby našli váš obsah na sociálních sítích?
 • Chcete na svém webu WordPress zobrazovat sociální počty, abyste návštěvníky přiměli k akci?

Pokud jste odpověděli Ano na kteroukoli z výše uvedených otázek má plugin WordPress pro sociální Snap záda. Tento plugin, vytvořený talentovaným týmem společnosti Social Snap LLC, vám pomůže přidat sociální sdílení a sledovat tlačítka na vašem webu jako profesionál.

Plugin podporuje velké množství populárních sociálních sítí a přichází s vektorovými ikonami, které se načítají velmi rychle. Kromě toho je Social Snap plně citlivý a připravený na sítnici, což znamená, že vaše sociální sdílení a tlačítka pro sledování vypadají krásně na více zařízeních.

Kromě toho je plugin vysoce přizpůsobitelný, což vám umožní integrovat sociální sdílení na vašem webu bez přerušení potu. A myslet si, že je plugin zdarma. No, existuje profesionální verze, která je zcela mimo tento svět.

Alternativy sociálního sdílení

Social Snap je krásný a to vše, ale zde je několik dalších možností, pokud potřebujete udělat trochu srovnání nakupování pokladna náš seznam 30 nejlepších sociálních médií pluginy pro WordPress (haha, mluvit o alternativách, nebudete vyčerpávat tento seznam ).

4. MailChimp pro WordPress

MailChimp pro WordPress

Říká se, že 70% lidí, kteří přicházejí na váš blog WordPress, se nikdy nevrátí. Jaká smutná statistika, zvláště když děláte maximum pro to, abyste nabídli nejlepší obsah a produkty.

Dobrou zprávou je, že můžete dobře využít e-mailový marketing a získat tak obrovskou část tohoto 70 procent.

Jak? E-mailový marketing je výkonným nástrojem pro řízení zpětného provozu. Můžete zasílat cílené zprávy lidem, kteří se přihlásili k odběru vašich e-mailových zpravodajů, což vám umožní zachytit firmu, kterou byste jinak ztratili.

Jak? Zeptáte se znovu. Plugin MailChimp pro WordPress vám nabízí všechny nástroje, které potřebujete k integraci vašeho webu WordPress s oblíbenou e-mailovou marketingovou platformou MailChimp..

Poté můžete rychle rozšířit své seznamy MailChimp. Kromě toho můžete ve svém dashboardu WordPress admin vytvářet nádherné registrační formuláře.

Pokud to nestačí, plugin vám umožní integrovat MailChimp do existujících formulářů na vašem webu. Jako takový můžete přidat možnosti registrace (obvykle zaškrtávací políčko) do vaší pokladny, komentáře a kontaktní formuláře jako šéf.

Z testování je MailChimp pro WordPress poměrně snadno použitelný; měli byste být v provozu okamžitě. Můžete vytvářet vlastní styly nebo přizpůsobit přihlašovací formuláře svým stylům motivů jediným kliknutím.

MailChimp je dodáván s prémiovými doplňky, které vám nabízejí více funkcí, než kdy budete potřebovat automatizovat e-mailový marketing na svém webu WordPress..

MailChimp Alternativy

Pokud chcete použít jinou zpravodajskou službu, uvědomte si, že trh pluginů WordPress nabízí další možnosti, jako například:

 • aWeber
 • SendinBlue
 • MailOptin

Nebo pokud byste raději spravovali a odesílali své vlastní informační bulletiny pomocí svých serverů, jedná se o některé z nejlepších pluginů pro e-mail a zpravodaj pro WordPress. Stačí nainstalovat a budete moci vytvářet e-maily, spravovat své předplatitele a další z ovládacího panelu (poznámka – k tomu budete potřebovat dobrý plán hostování).

5. Zásuvný plugin WPvivid

WPvivid

Při spuštění webu WordPress nelze zpochybnit místo a hodnotu dobré strategie zálohování. Můžete ztratit své stránky hackerům kdykoli, zejména s růstem hrozby kybernetické bezpečnosti.

Hackeři stranou, můžete své stránky rozbít kvůli lidské chybě atd. Jde o to, že si nemůžete dovolit provozovat web bez dobré strategie zálohování.

Díky zálohování na místě můžete svůj web rychle obnovit, ušetřit se tak ztrátám na příjmech, poškrábané značce a zbytečnému stresu.

Zálohovací plugin WPvivid je jedním z nejlepších záložních pluginů WordPress. Je tak dobré, že jsme napsali úplnou recenzi WPvivid, abychom objasnili funkce, díky nimž je plugin vynikajícím záložním nástrojem..

Během několika sekund můžete migrovat, vytvářet zálohy mimo web a klonovat své webové stránky, aniž byste potřebovali vývojáře..

Dále můžete naplánovat automatické zálohování a nahrávat zálohy do cloudových úložných služeb, jako jsou Dropbox, Disk Google a Amazon S3..

Instalace, konfigurace a používání WPvivid je snadné; neočekáváme, že narazíte na nějaké problémy.

Alternativy záložního pluginu

I když můžete také zálohovat WordPress ručně nebo pomocí jednoho z těchto dalších pluginů:

6. Celková mezipaměť W3

W3 Total Cache Plugin

Rychlost stránky je jedním z hlavních faktorů hodnocení společnosti Google. Musíte optimalizovat svůj web WordPress z hlediska rychlosti, jinak vás Google potrestá. Existuje několik způsobů, jak urychlit WordPress pro lepší dobu načítání stránky, takže nemáte žádné omluvy. Jedním spolehlivým způsobem, jak zvýšit rychlost vaší stránky, je ukládání do mezipaměti.

A jedním skvělým pluginem pro ukládání do mezipaměti WordPress je W3 Total Cache od Fredericka Townese, zkušeného vývojáře WordPress..

Životopis Townes však není důvod, proč jsme tady; jsme tady kvůli W3 Total Cache. Stručně řečeno, plugin vám pomůže zvýšit rychlost načítání stránky WordPress okamžitě.

Jak plugin dosáhne tohoto zdánlivě nemožného výkonu? Zde je řešení: W3 Total Cache zlepšuje výkon webových stránek prostřednictvím funkcí, jako je integrace sítě pro doručování obsahu (CDN), Accelerated Mobile Pages (AMP), minifikace, ukládání do mezipaměti, komprese atd..

Alternativy mezipaměti WordPress

Celková mezipaměť W3 není jediným pluginem pro ukládání do mezipaměti WordPress. Mezi další možnosti patří tyto úžasné (a podle našeho názoru) nejlepší pluginy pro ukládání do mezipaměti WordPress (# 6 je můj osobní favorit!).

A pokud máte zájem dozvědět se více, zde je solidní čtení o ukládání do mezipaměti WordPress a proč je tak důležité?.

7. Kontaktní formulář 7

Kontaktní formulář 7 Plugin

Nebudu vám lhát, ale od začátku práce s WordPress jsem nikdy nepoužíval žádný jiný plugin pro kontaktní formulář. Od prvních dnů je kontaktní formulář 7 neocenitelnou součástí všech webových stránek, které jsem vytvořil. Brzy ji nenahradím žádným jiným pluginem pro kontaktní formulář.

Byla to krásná společnice, takže tvorba kontaktních formulářů byla neuvěřitelně snadná. Dokud nedokončíte čtení tohoto odstavce, můžu vytáhnout kontaktní formulář. A pak přizpůsobím své formuláře, dokud nepustím trochu jednoduchého značkování. Díky odeslání AJAX nemusím po odeslání formuláře ani přesměrovat návštěvníky na jinou stránku.

Je to jednoduchý, ale výkonný plugin pro kontaktní formulář pro WordPress. Když vyzkouším Kontaktní formulář 7, mohu vsadit všechny své peníze, že nebudete potřebovat další plugin pro kontaktní formulář WordPress.

Alternativy kontaktního formuláře

Ale to jsem jen já; možná jsou vaše potřeby jiné a možná najdete řešení v jednom z těchto pluginů:

8. Hlavní panel Google Analytics

MonsterInsights Analytics pro WordPress

Informace a stahováníZobrazit ukázku

Pokud již nesledujete provoz, chybí vám jedinečná příležitost lépe porozumět publiku. Jak očekáváte, že jim nabídnete relevantní obsah a nabídky bez jasného obrazu o publiku a věcech, které se jim líbí?

Porozumění vašemu publiku je prvním (a nejdůležitějším) krokem, který návštěvníkům nabízí přesně to, co potřebují, což znamená lepší konverzi (čtení peněz) v řadě. Google Analytics je jedním z nejlepších nástrojů pro měření návratnosti investic do reklamy (návratnost investic) a sledování provozu na webových stránkách.

Plugin Google Analytics Dashboard od společnosti MonsterInsights je neuvěřitelný nástroj pro sledování údajů o vašich webových stránkách přímo na hlavním panelu administrátora WordPress. Doplněk umožňuje povolit funkce sledování Google Analytics pomocí několika kliknutí, díky čemuž můžete zůstat na vrcholu publika jako profesionálové.

Nyní můžete získat statistiky o svém publiku v reálném čase, aniž byste museli opustit administrační panel WordPress. Jak milé? Plugin lze snadno nastavit tak, aby nemusel najímat vývojáře nebo se učit kódovat. Během 10 minut budete v provozu.

Alternativy

A protože sledování vašeho provozu je nanejvýš důležité, zde je několik analytických pluginů pro vaše potěšení:

9. SupportCandy

Plugin podporyCandy

Když nabízíte produkt nebo službu, poskytování vynikajících zákaznických služeb se stane životním kamenem vaší firmy. Proto si nemůžete dovolit zmást váš systém podpory. Potřebujete robustní platformu od začátku, což je pravděpodobně důvod, proč většina podnikatelů chodí s hostovanými řešeními, jako jsou Ticksy a Zoho Desk, mezi ostatními.

Tyto služby pro prodej vstupenek však účtují měsíční poplatky, které se mohou rychle rozvinout, zejména pokud se vaše firma dostane na zem. Co má podnikatel dělat?

Trh pluginů WordPress jako obvykle nezklame a nabízí velký počet bezplatných a prémiových doplňků podpory WordPress.

Jedním z nejznámějších bezplatných pluginů podpory WordPress je SupportCandy. Z výzkumu je zřejmé, že SupportCandy je vylepšenou vidličkou systému Responseive Ticket WP Support Plus..

A tato vylepšení přišla s brilantním seznamem nových funkcí, jako jsou neomezené vstupenky a agenti, e-mailové kanály, funkce AJAX, fantastická uživatelská rozhraní, kompatibilita GDPR, vstupenky hosta, přílohy souborů, soukromé poznámky, e-mailová oznámení a seznam pokračuje.

Nainstalujte si plugin na svůj web WordPress a začněte podporovat své uživatele, aniž byste někdy platili desetník za služby prodeje vstupenek třetích stran.

Alternativy helpdesku

Mezi další doplňky podpory WordPress patří:

10. Zabezpečení iThemes

Zabezpečení iThemes pro BuddyPress Freemium WordPress Plugin

Informace a stahováníZobrazit ukázku

Zabezpečení webových stránek by mělo být jednou z vašich hlavních priorit, zejména pokud je váš web živobytí. Poslední věcí, kterou chcete, je ztratit váš web hackerům a dalšímu spodku internetu.

Pokud nezatěžíte zabezpečení WordPress, riskujete ztrátu příjmů nebo dokonce celý web. Pokud na svůj web uložíte citlivé informace, může to vést k nepříjemným soudním procesům a špatnému image značky, pokud uvedená data padnou do nesprávných rukou.

iThemes Security je nezbytným pluginem WordPress pro vaši profesionální sadu nástrojů. Líbí se mi to natolik, že jsem nainstaloval plugin na všech stránkách WordPress, které provozuji.

Můžeš hádat proč? Máš pravdu; je to jeden z nejlepších bezpečnostních pluginů WordPress na trhu. Plugin vám nabízí více než 30 způsobů, jak chránit váš web WordPress, což je neuvěřitelné.

V noci budete spát lépe, protože budete vědět, že iThemes Security pracuje přesčas, aby nedovolené lidi nechal pryč, aniž byste se do toho zapojili.

Mezi významné funkce patří ochrana hrubou silou, ochrana 404, režim pryč, pokročilý zákaz uživatelů, detekce změny souborů, zálohy databáze a mnoho dalšího.

Alternativní doplňky zabezpečení

Hledáte alternativní způsob, jak zabezpečit své stránky WordPress? Zde je několik dalších nejlepších možností:

11. Konečný člen

Ultimate Member - Uživatelský profil a členství Plugin

A konečně máme Ultimate Member, skvělý plugin, který je ideální pro vytváření webových stránek pro členy. Je ideální pro komunity, sociální sítě a jakýkoli web založený na členství.

Plugin umožňuje uživatelům přihlásit se a stát se členy vašeho webu. Můžete snadno nastavit pokročilé uživatelské profily, adresáře členů, omezit obsah na základě úrovně členství a dělat mnohem více díky vlastním polím a uživatelským rolím.

Mezi další funkce patří tvůrce přetahování formulářů, podmíněné nabídky nabídek, uživatelské e-maily, podmíněná logika pro pole formulářů a tuna placených rozšíření, která posunou váš web o členství na další úroveň..

Alternativy členství

Členské weby jsou skvělým obchodním modelem, takže zde jsou další možnosti:

12. Tvůrce stránek WPBakery (Premium)

Nástroj pro tvorbu vizuálních skladatelů

Info & DownloadView The Demo

Pokud se obáváte, že váš blog upoutá pozornost vašich diváků nebo nevyčnívá z davu, možná byste měli zvážit změnu designu.

Použití pluginu pro tvorbu stránek WordPress je skvělý způsob, jak do blogu přidat tento další faktor wow. Tvůrce stránek vám umožní vytvořit vlastní rozvržení pro vaše stránky blogu. Můžete vytvářet návrhy, které odpovídají vaší značce a oslovit vaše návštěvníky, což jim poskytne skvělý uživatelský dojem. Pokud jde o vytváření vlastních rozvržení, není to o nic lepší než WPBakery Page Builder (který byl dříve nazýván Visual Composer – trochu matoucí, víme).

S WPBakery získáte více než 50 prvků stránky, pomocí kterých můžete na své stránky přidat mřížky, popisky, tlačítka, ikony, záhlaví, oddělovače a další prvky. Můžete vytvořit ethernet pomocí backendu (tradiční editor WordPress) nebo frontendu (live vizuální editor). S programem WPBakery je snadné vkládat moduly, upravovat jejich nastavení a přetahovat je na místo. Plus užitečné náhledy odezvy a tlačítko pro vrácení zpět umožňují testování a vyladění vašeho designu hračkou.

Ale ještě lépe – WPBakery Page Builder je již zahrnut v mnoha oblíbených tématech WordPress, jako je naše vlastní téma Total. To znamená, že za skvělé funkce vytváření stránek nemusíte platit navíc!

A když si koupíte prémiové téma, které zahrnuje tvůrce WPBakery, často jsou zahrnuty vlastní moduly. Například téma Total nabízí více než 30+ vlastních modulů, včetně karuselu blogu, ikonových rámečků, před a po obrázcích, seznamů, posuvníků typů příspěvků, pruhů dovedností, mřížky zaměstnanců, odkazů na sociální média a dalších.

Alternativy tvůrce stránek

K dispozici je mnoho snadno použitelných tvůrců stránek WordPress, takže se podívejte kolem a zjistěte, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Ale některé z našich oblíbených jsou:

Žádný fanoušek tvůrců stránek vůbec?

Další jednoduchou alternativou k tvůrci stránek je jednoduše použít to, co je již zabudováno do WordPress – aka Gutenberg. Někteří lidé mohou nazývat Gutenberg stavitelem, ale já bych tvrdil, že je nejlepší použít pro styling obsahu (jako blogu), spíše než vytvářet plně přizpůsobené weby (jak skutečný tvůrce stránek). Přidejte sloupce, tlačítka nebo jednoduchou výzvu k akci. I malé doplňky, jako je tento, vám pomohou vylepšit vaši stránku, zapůsobit na vaše návštěvníky a přiblížit váš web cílům.


Vylepšením obsahu pomocí těchto pluginů byste měli být schopni vytvořit velmi poutavý a uživatelsky přívětivý blog. Každý plugin přidává hodnotu jiným způsobem, proto pečlivě přemýšlejte o cílech svého blogu a o tom, z čeho by měl prospěch většina. Poté proveďte příslušné změny.

Doufáme, že jste dnes našli několik drahokamů, které vám pomohou vylepšit váš blog WordPress. Jaké jsou vaše oblíbené doplňky WordPress ke zlepšení vašeho blogu? Prosím, dejte nám vědět vaše myšlenky v komentářích.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map