Nejlepší realitní WordPress Pluginy pro vytváření realitních webových stránek

Nejlepší realitní WordPress Pluginy

Pokud jde o vytváření realitních webových stránek s WordPress, existuje celá řada doplňků Real Estate WordPress. Některé z těchto pluginů jsou skvělými možnostmi, které vám nejen usnadní život, ale také znatelně ovlivní vaše podnikání..


V tomto článku naleznete výběr nejpůsobivějších a funkčně bohatých pluginů, které vám pomohou upgradovat váš web o nemovitostech. Od nádherných zobrazení vlastností až po možnosti pokročilého vyhledávání nabízejí pluginy níže pro každého něco.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

Doplněk WordPress pro nemovitost

Nejlepší WordPress realitní pluginy

Pokud se chystáte vyvinout elegantní web s luxusními vlastnostmi, může být pro vás ten správný plugin WordPress Property Real Estate. Tento plugin, který nabízí rozsáhlé funkce, poskytne všechny vaše stránky s nemovitostmi, které vám pomohou vytvořit vizuálně působivý web.

Doplněk WordPress Property Real Estate Plugin umožňuje vypsat seznam vlastností s podrobnými podrobnostmi a zobrazit je ve stylu vhodném pro váš web. Plugin je integrován s Mapami Google a umožňuje tak návštěvníkům vyhledávat nemovitosti v oblasti podle svého výběru. Tento zásuvný modul pro nemovitosti WordPress nabízí také celou řadu nástrojů, které uživatelům usnadní vyhledávání podrobností o vlastnostech a přímém kontaktu s vámi. Mezi vlastnosti patří:

 • Rozšířené typy vlastností, takže můžete přidat konkrétní a relevantní podrobnosti ke každému typu vlastnosti, kterou uvedete.
 • Několik způsobů, jak vytvářet displeje, vám pomohou vytvořit si vlastní jedinečný web.
 • Integrace s Mapami Google pro snadné procházení výpisů.
 • Rozšířené vyhledávání pomáhá návštěvníkům najít přesně to, co hledají
 • Kontaktní formulář 7 integrace, takže vaši potenciální kupci snadno dostat do kontaktu.
 • Více uživatelů jako agentů, takže celý tým může vytvářet a spravovat vlastní seznamy a vlastnosti.

Tento plugin stojí 26 $ (s extra 7,80 $, pokud chcete jeden rok zákaznické podpory).

Plugin Optima Express a Market Boost IDX

Plugin pro realitní kancelář OptimaExpress

Plugin Optima Express a Market Boost IDX vám přináší iHomefinder a je působivým řešením pro seriózní realitní webové stránky. Nabízí výpisy nemovitostí, zprávy o trhu a data MLS na vašem webu WordPress. Také se pyšní svou reputací v oblasti SEO a zachytávání olova. Další funkce pluginu:

 • Plně citlivý design.
 • Eye Catching Gallery – seznam galerií lze přidat na stránky, příspěvky a postranní panely. K vytvoření působivé ukázky vlastností lze přidat jezdce animované galerie.
 • Interaktivní mapa.
 • Uživatelsky přívětivé vyhledávání nemovitostí.
 • Více funkcí zachycení olova – od e-mailových upozornění po kontaktní a registrační formuláře.
 • Podávání zpráv a správa.

Takový plugin samozřejmě stojí za to. Ačkoli základní plugin je zdarma ke stažení, po a 30denní bezplatná zkušební verze musíte používat měsíční předplatné iHomefinder.

Střední plán nabízí nejlepší rovnováhu funkcí a ceny a stojí 49,95 $ měsíčně. Pokud však chcete využít možnost e-mailového marketingu s odkapávacím kanálem iHomefinders, vyplatí se upgradovat na prémiový plán, který nabízejí za 74,95 $ měsíčně.

Tento zásuvný modul pro nemovitosti WordPress může být nadbytečný pro základní webové stránky s nemovitostmi, ale u závažných projektů to může být přesně to, co potřebujete.

Výpisy agentů

Plugin výpisu agentů

AgentPress Listings je bezplatný plugin WordPress vyvinutý společností StudioPress. Je to solidní plugin pro ty, kteří právě začínají v realitním průmyslu, nebo kteří zatím nemají rozpočet na rozsáhlejší řešení..

Plugin AgentPress Listings integruje se do motivu RealPress AgentPress a vytváří systém správy výpisů. Funguje také s jinými webovými stránkami WordPress založenými na Genesis přidáním vlastního typu příspěvku s výpisy, který vám umožní publikovat podrobné výpisy nemovitostí na vašem webu. Tento plugin také obsahuje:

 • Rychlá a snadná instalace.
 • Rychlé a efektivní použití.
 • Působivé vizuální efekty pro jednotlivé, vyhledávací nebo všechny výpisy.
 • Používá vlastní typy příspěvků, taxonomie a widgety.
 • Nástroj pro vytvoření taxonomie lze použít k vytvoření vlastního jedinečného způsobu klasifikace vlastností, které jsou na seznamu.
 • Tyto taxonomie lze použít k tomu, aby návštěvníci mohli vyhledávat výpisy.

Tento plugin je zvláště skvělá volba, pokud nepoužíváte službu IDX.

Snadné výpisy nemovitostí

EasyPropertyListings

Snadné výpisy nemovitostí jsou pravděpodobně nejschopnější bezplatné výpisy WordPress plugin dostupný. Umožňuje vám zobrazovat výpisy nemovitostí na vašem webu WordPress a mělo by fungovat s jakýmkoli motivem. Mezi významné funkce patří:

 • Více typů výpisů, takže můžete snadno vypsat seznam rezidenčních nemovitostí, pronájmů, komerčních, firemních, pozemkových a dalších.
 • Integrováno s Mapami Google.
 • Kontaktujte CRM systém a efektivně spravujte kontakty a kontakty.
 • Zprávy pro sledování výpisů.
 • Měnová podpora pro měny jiné než dolar, takže můžete vypsat seznam vlastností z celého světa.

Snadné výpisy nemovitostí lze také rozšířit pomocí knihovny doplňky. Ty však nepřijdou levně, takže pokud chcete rozsáhlejší řešení, vyplatí se hledat prémiový produkt z get-go.

Vlastní typy příspěvků Contempo Real Estate

contempo-real-estate-plugin

Pokud jste vývojář, který chce stavět své první téma s nemovitostmi, pak Plugin Contempo Real Estate Custom Post Types je skvělá volba. Tento plugin je skvělou základnou, na které můžete stavět své realitní téma, s jednoduchými možnostmi pro vlastní typy příspěvků a osvědčení a souvisejícími vlastními poli a taxonomiemi (kategorie a značky). Doporučujeme tento plugin pro vývojáře motivů, protože zde nejsou zahrnuty žádné šablony stránek / příspěvků, takže budete muset téma vytvořit sami (nebo si vyzkoušet Contempovu knihovnu nemovitostí WordPress).

Další základní pluginy pro webové stránky s nemovitostmi

Kromě zásuvných modulů WordPress, které byly vytvořeny speciálně pro realitní weby, byste měli zvážit i další základní pluginy, které byste měli zvážit.

Vytvořte seznam e-mailů pomocí doplňkového vyskakovacího pluginu

Abychom vám pomohli vytvořit váš seznam adresátů a následující, musíte si nainstalovat dobrý plugin pro přihlášení. To vám umožní nejen shromažďovat e-mailové adresy, ale také začít budovat vztah a vztahy s potenciálními klienty. Chcete-li zjistit, jak snadno přidat přihlašovací formulář na svůj realitní web, přečtěte si naši recenzi pluginu Bloom WordPress.

Získejte více expozice pomocí tlačítek pro sdílení na sociálních sítích

Jako realitní agent chcete, aby váš obsah byl sdílen, sdílen, sdílen. Chcete-li to provést, potřebujete tlačítka pro sdílení na každé stránce, zveřejňovat příspěvky a seznamy, abyste povzbudili vaše publikum, aby tento obsah sdílelo na svých stránkách sociálních médií. Easy Social Share Buttons je plugin nabitý funkcemi, který by měl splňovat všechny vaše potřeby..

Využijte SEO pro větší provoz

Váš SEO

Nemovitost je nesmírně konkurenčním obchodem a optimalizace vašich webových stránek (SEO) vám může skutečně pomoci získat náskok před konkurencí. Váš SEO je bezplatný plugin WordPress bohatý na funkce, který se může postarat o celou řadu úkolů souvisejících se SEO. Další informace o důležitých funkcích, které nabízí SEO, najdete v našem průvodci SEO Plugin.

Nainstalujte si záložní plugin pro zabezpečení vašeho webu

Zálohovací plugin UpdraftPlus WordPress

Jako moderní realitní kancelář znáte důležitost svého webu. Nyní si představte, že tento web mizí přes noc! Chcete-li se ujistit, že to není nikdy možnost, musíte nainstalovat záložní plugin, takže pokud dojde k nejhoršímu a váš web selže, můžete kopii obnovit. UpdraftPlus je kompletní řešení pro zálohování, které vám umožní obnovit váš web pomocí několika kliknutí.

Porozumějte své Analytics, abyste poznali své publikum

GoogleAnalyticsDashboardWP

Přehled toho, jak vaše webové stránky fungují a jaký provoz přichází z místa, kde je pro realitní činnost zásadní. Nejprve si stáhněte Panel Google Analytics pro WP takže můžete analyzovat svá data, aniž byste museli opustit svůj web. Za druhé, začněte se učit, jak interpretovat a používat vaše data.

To vám pomůže porozumět vašemu publiku a zajistit, aby vaše webové stránky a vaše firma splňovaly jejich potřeby. Pro lepší pochopení této klíčové oblasti si přečtěte náš nedávný průvodce metrikami publika.

Závěrečné myšlenky na pluginy nemovitostí WordPress

Pluginy, které si vyberete pro své realitní stránky, budou do značné míry záviset na vaší firmě. Co chybí váš web? Jaké nástroje používají vaši návštěvníci? Kolik je váš rozpočet?

Všechny uvedené pluginy jsou dobrými možnostmi, takže jde jednoduše o přizpůsobení pluginu vašim potřebám. Máte web s nemovitostmi? Jaké pluginy používáte? Prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map