Nejlepší mapovací pluginy pro WordPress 2020

Nejlepší mapovací pluginy pro WordPress

Kontaktní stránka je s mapou mnohem užitečnější. Příspěvek o vašich oblíbených místech pro čínské jídlo je mnohem srozumitelnější s mapou plnou bodů. Cestovní blog je mnohem zábavnější, když vy (a vy čtenáři) uvidíte na první pohled všechna místa, která jste byli. Existuje mnoho důvodů pro zahrnutí map na váš web WordPress, a bez ohledu na to, jaký je váš důvod, měli byste mít snadný a účinný způsob, jak to udělat.


Níže je zaokrouhleno na 30+ nejlepších dostupných mapovacích pluginů. Zahrnovali jsme dobrou kombinaci bezplatných a prémiových doplňků, které vám pomohou zmapovat, co potřebujete. Pořiďte si plugin a začněte vytvářet krásné mapy pro vaše příspěvky a stránky WordPress. Přidání map na váš web není o nic jednodušší!

Poznámka: Možná budete muset vytvořte si vlastní klíč Google API použít některé z níže uvedených možností mapy.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Mapy Marker Pro

Nejlepší mapovací pluginy: MapsMarker Pro

Info & DownloadView The Demo

Mapy Marker Pro je prémiový plugin WordPress, který pracuje s různými mapovými systémy – Google Maps, Google Earth, OpenStreetMap, MapQuest, OGD Vienna Map a Bing Maps jsou kompatibilní. Navíc můžete nahrát své vlastní mapy, které můžete použít (skvělá volba, pokud pomocí pluginu přidáte mapu nákupního centra, mapu hotelu, mapu sezení vaší svatby nebo jinou mapu speciálního typu).

Díky Mapám Marker Pro, které máte k dispozici, můžete snadno vylepšit web pomocí přiloženého funkce. Můžete například přidat mapu s GPX Tracks a zobrazit tak svou trasu, vzdálenost a tempo na blogovém příspěvku – skvělý doplněk pro provozování bloggerů nebo nadšenců horských kol. Nebo použijte integrovanou podporu křivky k nakreslení geometrických tvarů na vašich mapách, které lze použít ke zvýraznění dopravních zón nebo k mapování zahradní krajiny. Je snadné navrhnout a přizpůsobit mapy pomocí více než 600+ vestavěných nastavení lístků a zadních stran. Možnosti jsou nekonečné!

Mezi další skvělé funkce patří vlastní mapové špendlíky, vrstvy značek, integrované vyhledávání adres, QR kód, popisy vyskakovacích oken, snadno použitelný zkrácený kód mapy a další. Mapy Marker Pro jsou dodávány také s působivými 46 překlady a kompatibilitou pro oblíbené překladatelské pluginy, jako jsou WPML a Polylang. A pro vývojáře budete rádi vědět, že plugin nabízí plně funkční API, pokud chcete vytvořit vlastní aplikaci nebo integrovat své služby třetích stran.

2. MapSVG Interactive Vector, Google & Image Maps

Nejlepší mapovací pluginy: MapSVG

Info & DownloadView The Demo

MapSVG je jedním z nejlepších mapovacích pluginů WordPress, které si můžete vybrat. Toto interaktivní řešení mapování usnadňuje vytváření vektorových, Google nebo obrazových map. Plugin obsahuje výkonné funkce pro značky, popisky, souřadnice zeměpisné šířky a délky, vlastní obsluhy událostí (po kliknutí, přejetí myší, po načtení atd.), Vytváření formulářů, vlastní CSS a další. Můžete dokonce přidat své vlastní statistiky pomocí map choropleth – což je ideální pro demografické údaje, mapy počasí atd.

MapSVG také obsahuje vestavěný živý náhled na ovládacím panelu, takže můžete snadno vytvářet a zobrazovat vylepšení své mapy během výstavby. Mezi další významné funkce pluginu patří více než 100 zemí / světových map, vlastní barvy, odkazy na regiony, seznam adresářů na trhu s mapami, vlastní pole objektů map (text, datum, rádio, zaškrtávací políčko, příspěvek WordPress, obrázek, stav, regiony, značka) a další. Podívejte se na živé ukázky a podívejte se, co ještě může MapSVG nabídnout.

3. Interaktivní Geo mapy

Interaktivní Geo Maps WordPress Plugin

Informace a stahováníZobrazit ukázku

Chcete pro svůj web vytvořit ohromující mapy – kompletní s interaktivními funkcemi, jako jsou zoom, tržní klastry, barevné legendy, Heatmapy, popisky, živé filtry a další? S Interaktivní Geo mapy můžeš! Tento plugin bohatý na mapy obsahuje více než 250 map a pokročilé funkce pro vytváření vlastních map pro váš web.

Ať už jste cestovatelský bloger navštěvující místa po celém světě, firma s více místy nebo realitní agent předvádějící klíčové funkce sousedství – mapy jsou skvělým způsobem, jak vylepšit svůj web. A Interaktivní Geo Mapy jsou jen doplňkem, který vám pomůže. Pro verze tohoto pluginu zahrnuje přizpůsobitelné barevné oblasti, trhy, popisky, 10+ mapové projekce, pokročilé přiblížení, spojovací čáry značek, překryvy, textové štítky, mapy podrobností a další. Plus začít je snadné. Stačí nainstalovat plugin, pomocí vestavěných možností navrhnout mapu a poté ji vložit pomocí krátkého kódu nebo vlastního bloku Gutenberg.

Interaktivní kupón Geo Maps

Nenechte si ujít šanci získat tuto skvělou nabídku na interaktivních geografických mapách. Stačí použít náš exkluzivní kód WPEIGM20 ušetříte 20% z nového nákupu licence (nebo obnovení!).

Ušetřete 20%

4. Mapy sady nástrojů

Mapy sady nástrojů

Další na našem seznamu jsou Toolset Maps – snadný způsob vytváření vlastních map pro váš web WordPress. Pokud název zní povědomě, možná jste dříve použili sadu nástrojů, jeden z nejpopulárnějších způsobů, jak přidat vlastní typy příspěvků a pole do WordPress. A budete rádi, když víte, že Mapy nástrojů jsou stejně výkonné. Plugin vám umožní vytvořit si vlastní mapu svého druhu, specifickou pro váš web, bez znalosti PHP nebo kódování. Ať už chcete zobrazit mapu na základě konkrétního typu obsahu (jako jsou výpisy nemovitostí), přidejte filtry nebo geolokaci, aby se zobrazovaly výsledky v okolí, nebo zobrazte mapu ve více jazycích (mapy nástrojů jsou kompatibilní s WPML) vše, co potřebujete, je ve vašem konečky prstů.

Mapy sady nástrojů obsahují mnoho výkonných funkcí, které usnadňují vytváření map. Při navrhování mapy použijte možnosti pro vlastní pole, návrh značky mapy, úroveň přiblížení, typ mapy, zobrazení ulic, podmíněné filtry (včetně vzdálenosti) a další. Mapy sady nástrojů fungují skvěle s Google a Azure – takže si můžete vybrat! Je jich víc Mapy sady nástrojů můžete dělat (včetně skvělé práce s většinou nejlepších témat WordPress), tak proč to nezkusit?

5. Interaktivní mapa světa zdarma WordPress Plugin

Interaktivní mapa světa zdarma WordPress Plugin

Interaktivní mapa světa je bezplatný mapovací plugin, pomocí kterého můžete na svůj web přidat zábavnou a kliknutelnou mapu světa. Pomocí vizuálního editoru přidejte odkazy, obrázky a text na kurzor a změňte barvy mapy. Až budete hotovi, vložte krátký kód a vložte svou mapu na jakýkoli příspěvek nebo stránku. Všechny mapy reagují a rychle se načítají, takže by se vaše SEO nemělo provádět žádným způsobem. A pokud si chcete vytvořit místní mapu, podívejte se na prémiové přizpůsobitelné interaktivní mapy vývojáře pro USA, Evropu, Asii a další.

6. Hero Maps Premium

Nejlepší mapové pluginy: Hero Maps Premium Plugin

Info & DownloadView The Demo

Chcete vytvořit působivé mapy na celé obrazovce? Nehledejte nic jiného než mapy hrdinů! Tento prémiový plugin WordPress podporuje celou obrazovku, mapy hrdinů a spoustu možností pro snadné vytváření drag & drop map, nahrávání umístění map CSV, přizpůsobitelné značky map, mapové filtry, pevné nebo úplné rozvržení, vrstvy vlastních tvarů, barevné vzhledy a další. Tento pokročilý mapovací plugin je plný možností!

7. Interaktivní mapy světa

Nejlepší mapové pluginy: Interaktivní mapy světa

Info & DownloadView The Demo

Interactive World Maps je prémiový plugin WordPress, pomocí kterého můžete na svůj web přidat mapy ve velkém měřítku. Tento plugin je ideální pro představení, kde jste byli na světě, dokumentování vaší různé kancelářské polohy po celém světě, nebo pro výpis globálních historických zajímavých míst (7 divů?). Vytvořte si vlastní přizpůsobitelné mapy ukazující celý svět, nebo jen konkrétní kontinent, zemi, stát nebo (pokud jsou v USA) metropolitní oblast. Navíc můžete do každého místa přidat interaktivní popisy, které obsahují další informace nebo dokonce obrázky.

8. MapPress Easy Mapy Google

Nejlepší mapovací pluginy: MapPress

Map Press je bezplatný plugin WordPress, který používá nejnovější a největší rozhraní Google API, takže můžete do svých příspěvků a stránek přidávat mapy. Plugin funguje skvěle s vlastními typy příspěvků a instalacemi s více místy a navíc obsahuje užitečné funkce, jako jsou krátké kódy, podpora zobrazení ulic, vlastní text, přenos v reálném čase a další. Navíc, pokud se někdy rozhodnete, že chcete více, existuje profesionální verze, na kterou můžete upgradovat.

9. Mapa postupu

Nejlepší mapovací pluginy: ProgressMap

Info & DownloadView The Demo

Progress Map je prémiový plugin WordPress určený pro výpisy. Myšlenka je, že na svůj web můžete přidat různá místa. To by mohl být váš oblíbený hamburger, vaše výpisy nemovitostí, vaše umístění v hotelu – všechno jde. Navíc se veškeré místo, které přidáte, zobrazí na vaší úžasné mapě Google a na vlastním karuselu těsně pod mapou. Plugin se snadno nastavuje, má více rozvržení mapy, podporuje vlastní značky, pracuje s mobilní dotykovou navigací a mnohem více.

10. WP Google Maps

Nejlepší mapové pluginy: Mapy Google WP

Bezplatný plugin Google Maps WP je rychlý a jednoduchý způsob, jak přidat Mapy Google na váš web WordPress. Jednoduše zadejte adresy a přidejte značky (můžete dokonce klepnout a přetáhnout značky na místo), vybrat typ mapy (např. Cestovní mapu, satelit atd.) A poté pomocí přiloženého krátkého kódu nebo widgetu přidat svou mapu na svůj web.

11. 5sec Google Maps PRO

Nejlepší mapové pluginy: 5 sekund Google Maps PRO

Info & DownloadView The Demo

5sec Google Maps PRO je prémiový plugin WordPress se skvělými funkcemi mapování. Za prvé, plugin obsahuje vizuální tvůrce map, takže můžete vidět své špendlíky, jak si je přidáte, a podle potřeby provádět změny. Aby vám vývojáři usnadnili práci, zahrnovali 10 jedinečných vzhledů, podporu neomezených barevných překryvů, 15 ikon pinů (plus možnost přidat vlastní ikony), automatický výběr jazyka a snadno použitelné krátké kódy. Navíc můžete přidat nastavení na jeden pin, jako jsou animace, popisky, pokyny a další.

12. Symple Shortcodes: Google Maps

Nejlepší mapovací pluginy: Symple Shortcodes

Info & DownloadView The Demo

A pokud vše, co potřebujete, je jednoduchý Google Map – podívejte se na náš bezplatný plugin Symple Shortcodes WordPress. Doplněk usnadňuje vkládání map pomocí krátkého kódu mapy Symple (stačí přidat název místa, adresu, výšku a zvětšení) a je kompatibilní s většinou témat WordPress (doporučujeme je použít se všemi našich bezplatných témat WordPress). Je to skvělá možnost přidat na své webové stránky podporující WordPress základní mapy Google s jedním místem a spoustu dalších užitečných prvků (tlačítka, akordeony, sociální ikony a další)..

13. Mapify.it

Nejlepší mapovací pluginy: Mapifyit

Info & DownloadView The Demo

Mapify.it je prémiový plugin WordPress, který je opravdu jedním z nejlepších způsobů, jak přidat vlastní mapu na váš web. Tento flexibilní mapovací plugin usnadňuje přidávání map Google na váš web, ale s vlastními mapami můžete být opravdu kreativní. Přidejte ke skupinové fotografii kolíky s popisky, zahrňte aktivní body na umělecké dílo – přemýšlejte mimo krabici! Navíc plugin obsahuje spoustu animací, vlastní značky, podporu videa, možnosti galerie, lightboxy, integraci více míst a další. Zahrnuje dokonce i soubor PSD, pokud chcete vytvořit maketu mapy pro klienta dříve, než začnete.

14. Mapy Google WP (Lite)

Nejlepší mapovací pluginy: Mapy Google WP (Lite)

Doplněk WP Google Map zdarma WordPress je skvělý způsob, jak vytvořit neomezené mapy s neomezeným umístěním a přidat je k vašim příspěvkům nebo stránkám WordPress. Pomocí různých funkcí pluginu můžete vytvářet citlivé mapy s vlastními značkami. Plugin dokonce obsahuje podporu pro vrstvy provozu, stezky a terénu pro ještě větší možnosti mapování. Navíc je k dispozici profesionální verze, pokud budete chtít přidat další funkce (například vlastní vzhledy, tabulky, kontaktní formuláře atd.).

15. Citlivé Mapy Google

Nejlepší zásuvné moduly pro mapování: Citlivé Mapy Google

Info & DownloadView The Demo

Responzivní Mapy Google jsou prémiovým doplňkem WordPress, který byl otestován a navržen tak, aby vytvořil perfektní mapy pixelů pro váš web WordPress. Vytvářejte mapy na základě souřadnic nebo adres a poté pomocí praktického krátkého kódu přidejte svou mapu do libovolného příspěvku, stránky nebo jiné textové oblasti. K dispozici je neuvěřitelných 40 předdefinovaných barevných vzhledů, 10 značkových barev a náhled živé mapy (abyste viděli, co jste vytvořili).

16. CP Google Maps

Nejlepší mapové pluginy: CP Google Maps

CP Google maps je bezplatný plugin WordPress, pomocí kterého můžete vytvářet vlastní Mapy Google související s vaším obsahem. Můžete přidat reklamu na mnoho míst podle potřeby a plugin dokonce zobrazí další související položky k vašemu příspěvku. A to není vše, můžete přidat své vlastní značky, vložit mapu do několika jazyků a přizpůsobit možnosti, jako je zvětšení, typ mapy, okraje, změna velikosti a další.

17. Interaktivní modul pro tvorbu map

Nejlepší mapovací pluginy: Interaktivní modul pro tvorbu map

Info & DownloadView The Demo

Plugin Interactive Map Builder je řešení pro vytváření map, které vám umožní vytvářet krásné a interaktivní mapy pro váš web. Není to váš průměrný plugin, Interactive Map Builder bere příliš novou úroveň, takže si můžete vytvářet vlastní mapy, které vyhovují vašim konkrétním potřebám.

18. Builder map Google Plugin Google Maps

Nejlepší mapové pluginy: Map Builder Plugin Google Maps

Map Builder od WordImpress je rychlý a intuitivní způsob, jak vytvořit vlastní přizpůsobitelné mapy Google pro váš web. Používejte vestavěné funkce, jako je tvůrce živých map, integrace Adresáře míst Google, unikátní ikony mapových trhů a samozřejmě super intuitivní rozhraní, aby se vaše mapy vytvářely v žádném okamžiku..

19. Mapplic Vlastní interaktivní mapa WordPress Plugin

Nejlepší zásuvné moduly pro mapování: Mapplic Custom Interactive Maps

Info & DownloadView The Demo

Mapplic je prémiový interaktivní mapový plugin s pokročilou možností vytváření mapy pro vaše firemní webové stránky. Vytvářejte vektorové a obrazové mapy, přidejte neomezené orientační body nebo podlahy, použijte vestavěné mapy zemí nebo světa, přidejte hluboké propojení a vytvořte plně citlivé mapy s dotykovým displejem pro cokoli!

20. Intergeo Google Maps Plugin od Themeisle

Nejlepší mapovací pluginy: Intergeo Google Maps Plugin od Themeisle

Doplněk Intergeo Google Maps je skvělý způsob vytváření map na vašem webu WordPress. Plugin udržuje jednoduchost s možností umístění, přiblížení, ovládacích prvků, více umístění, barevných stylů a značek. Potřebovat více? Nabízejí také plné prémiová verze v Themeisle.

21. Pokročilý plugin Google Maps pro WordPress

Nejlepší zásuvné moduly pro mapování: Pokročilé Mapy Google

Info & DownloadView The Demo

Pokud máte fyzickou přítomnost v režimu offline, závisí velikost firmy, kterou řídíte, na počtu lidí, kteří vás mohou najít. A jak vás vaši potenciální zákazníci najdou? Samozřejmě s využitím mapy – nejde o raketovou vědu!

Plugin Advanced Google Maps je patrně jedním z nejnáročnějších pluginů Google Maps na současném trhu. Plugin je bohatý na funkce a podporuje téměř jakýkoli typ mapy, jaký si lze představit. Můžete překrýt barevné tvary a čáry na svých mapách a zprostředkovat konkrétní zprávy svým návštěvníkům. Doplněk podporuje všechny „vzhledy“ dostupné v Mapách Google – včetně zobrazení ulic, zobrazení mapy, zobrazení Země, panoramatického zobrazení a 45° Zobrazení snímků.

Na mapu můžete přidat neomezený počet míst a mapy lze vkládat na jakýkoli příspěvek / stránku pomocí krátkého kódu nebo do kterékoli oblasti widgetu pomocí vyhrazeného widgetu. Nejpůsobivější funkcí, kterou plugin pro pokročilé Mapy Google podporuje, je schopnost přidat do vašich map „vrstvy“. To znamená, že do mapy můžete přidat trasy, cyklistické trasy, úrovně provozu a vrstvy počasí. Na mapu můžete přidat více vrstev, které návštěvníkům vašeho webu poskytují vše, co by mohli potřebovat vědět, když se vás snaží najít.

Mapy jsou plně citlivé a lze je přizpůsobit pomocí jednoho z 500+ hotových značek, nebo si můžete navrhnout vlastní značku. Nebo přidejte vlastní tvary jako zvýraznění mapy, vytvořte si vlastní vzhledy map, zobrazte více tras, přidejte vlastní vrstvy (provoz, tranzit, kolo atd.), Vytvořte shluky, přidejte své vlastní trasy a ještě mnohem více.

22. Základní značky míst v Mapách Google

Nejlepší zásuvné moduly pro mapování: Základní značky míst v Mapách Google

I když je tento bezplatný plugin pojmenován jako základní plugin Google Maps Placemarks, není to opravdu tak jednoduché – použití je prostě super jednoduché. Plugin vytvoří pro vaše mapy vlastní typ příspěvku, který si můžete přizpůsobit pomocí ikon, typu mapy, zoomu, značek míst, filtrů atd. A poté snadno vložit kamkoli pomocí krátkého kódu.

23. Widget Map Google

Nejlepší doplňky pro mapování: Widget Map Google

Plugin Google Maps Widget zdarma WordPress usnadňuje rychlé přidání nesmyslných map na váš web. Plugin podporuje miniatury map Google, lightbox, obecné možnosti mapy (velikost, typ, barevné schéma, zoom atd.) A samozřejmě i možnosti widgetu pro název a adresu. Je to skvělá rychlá a snadná možnost přidat mapy na vaše postranní panely, zápatí a jakékoli další oblasti připravené pro widget.

24. Google Maps Builder pro WordPress

Nejlepší zásuvné moduly pro mapování: modul plug-in Google Builder zdarma

Zdarma Huge-It Google Maps Builder pro WordPress je postaven na modelu freemium, což znamená, že existuje bezplatná i prémiová verze pluginu. Ve bezplatné verzi je však tolik úžasných funkcí, že se skvěle hodí pro většinu webových stránek, které chtějí přidat mapy Google. Vytvářejte neomezené mapy, vkládejte neomezené značky, přidejte tvary nebo lokátory kruhů, povolte vrstvy provozu / tranzitu atd. Plus mapy automaticky reagují!

25. Image Map Pro pro WordPress

Nejlepší mapovací pluginy: zásuvný modul Image Map Pro Premium

Info & DownloadView The Demo

Image Map Pro je interaktivní prémiový tvůrce obrazových map. Proč omezit své výtvory na mapy Google? S programem Image Map Pro můžete vytvářet vlastní mapy pomocí vybraného obrázku (nebo mapy). Poté přidejte vlastní tvary, ikony písem, popisy, přejetí myší nebo akce po kliknutí, vlastní zoom, rozložení na celou obrazovku a další. Navíc zásuvný modul podporuje snadný import map, zpět / opakování při vytváření, duplikování vrstev, vlastní styly a automatické aktualizace.

26. Google Maps WD

Nejlepší mapové pluginy: Google Maps WD Free Plugin

Plugin Google Word WD Free WordPress je přímý a intuitivní plugin pro přidání map Google na libovolný web WordPress. Stačí nainstalovat plugin a začít vytvářet mapy. Plugin podporuje více umístění, souvisejících / kategorizovaných umístění, mapových vrstev, značek, mapových pinových odkazů, směrů a dalších. Až budete hotovi, jednoduše přidejte svou mapu na jakýkoli příspěvek nebo stránku pomocí krátkého kódu.

27. Vyhledávač obchodů WP

Nejlepší pluginy pro mapování: Plugin WP Store Locator zdarma

Mapy jsou skvělým způsobem, jak předvést cíle pro cestování a volný čas, ale jsou také velmi užitečné pro podnikání. Pomocí bezplatného pluginu WP Store Locator můžete přidávat umístění obchodu spolu s důležitými informacemi, jako jsou hodiny, telefonní číslo, adresa URL a popis. Poté přidejte další funkce, jako jsou vlastní styly, ikony značek map, vlastní metadata, vzdálenosti jízdy a dokonce i směry jízdy. Plugin WP Store Locator je také plně kompatibilní s vícejazyčnými zásuvnými moduly, takže můžete vytvářet mapy, které jsou použitelné pro všechny vaše největší cílové trhy..

28. Super Store Finder pro WordPress

Nejlepší mapovací pluginy: Super Store Finder Premium Plugin

Info & DownloadView The Demo

Navrhněte pokročilé mapy pro zákazníky, kteří najdou vaše místa, s prémiovým vyhledávačem Super Store Finder pro WordPress. Vytvářejte citlivé, mobilní mapy připravené s výhledem na ulici a pokyny pro váš web WordPress. Přidejte neomezené umístění, zvolte rozložení v rámečku nebo plné rozložení, povolte geografické umístění, přizpůsobte styly / barvy, výrobce drag & drop, přidejte vlastní štítky a další.

29. Google Maps Easy

Nejlepší mapové pluginy: Google Maps Easy Free WordPress Plugin

Google Maps Easy je právě to – snadné. Tento bezplatný plugin obsahuje snadno použitelný tvůrce živých map s podporou popisů médií, neomezených značek, přizpůsobitelných možností a snadno použitelného krátkého kódu pro vložení vašich map. Navíc je plugin kompatibilní s většinou témat a mobilních zařízení.

30. Jednoduchý zkrácený kód Map Google

Nejlepší zásuvné moduly pro mapování: Jednoduchý kód Google Maps Shortcode

Jednoduchý zkrácený kód Google Maps je přesně to, co zní – přímo vpřed a snadno použitelný mapovací kód. Použijte parametry krátkého kódu pw_map pro adresu, šířku a výšku mapy, posouvání kol a deaktivaci ovládacích prvků pro rychlé vyladění nastavení pro vaši mapu. Mapy jsou ukládány do mezipaměti s rozhraním API rozhraní WordPress a plugin je již nastaven pro práci s rozhraním Google API.

31. iMapper – WordPress Image Mapper / Pinner

Nejlepší mapovací pluginy: iMapper Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Prémiový mapovač / kódovač obrázků iMapper Premium WordPress je pokročilý vlastní mapovací plugin, který k vašim vlastním obrázkům přidává interaktivní a animované kolíky (ať už nahráváte mapu mall, plochý produkt nebo něco jiného). Přidejte vlastní špendlíky s popisky, vysouvacími tabulkami, kartami, odkazy, bublinami, filtry a dalšími. Plugin také podporuje písma Google, vlastní styly, lightbox (obrázek / galerie) a akce.

32. 360 ° Prohlížeč panoramatických snímků

Nejlepší mapovací pluginy: 360 panoramatický prémiový WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

I když se nejedná o mapu tradičního stylu, 360 Panoramatický prohlížeč obrázků je prémiový plugin, který k vašim panoramatickým obrázkům přidává vlastní hotspoty a rolování. Plugin vám umožní nahrát 360 obrázků, manipulovat a optimalizovat je pro lepší uživatelský dojem, a pak přidávat hotspoty (pomocí elementu mapy). Je to zábavný a kreativní způsob, jak přidat interaktivní prohlídky vašeho města, restaurace nebo kanceláře.

33. Map List Pro

Nejlepší mapovací pluginy: Seznam map Pro

Info & DownloadView The Demo

Map List Pro je prémiový plugin WordPress, který by byl skvělým doplňkem jakéhokoli webu WordPress. Pomocí tohoto pluginu můžete přidávat podrobné mapy a seznamy, které lze prohledávat a hotely – takže čtenáři mohou vidět celou mapu nebo jen kousky a kousky, o které se zajímají. Plus Map List Pro je dodáván s 25 různými styly map, podpora pro obrázky, automatické přiblížení, vlastní značky, značky kategorií a filtry (jak bylo uvedeno výše).

34. Kontaktní informace Jetpack a mapa Widget

Jetpack Kontaktní informace a mapa Widget

Již používáte plugin Jetpack? Nemělo by být žádným překvapením, že toto univerzální řešení WordPress zahrnuje jednoduchý způsob, jak přidat mapy Google na váš web. Stačí použít Widget pro kontaktní informace – která obsahuje jednoduchá pole pro vaši adresu, volitelnou mapu Google, telefon a pracovní dobu. Pokud již pro svůj web používáte Jetpack, je to rychlá a snadná volba.

Zabalit

Tam jdete – 30+ úžasných mapovacích pluginů WordPress, které můžete použít ke sdílení umístění vaší kanceláře, oblíbených míst, místních zajímavostí a dalších. Použili jste některý z výše uvedených doplňků? Dejte nám vědět, jak to dopadlo pro vás, nebo pokud máte nějaká doporučení.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map