Nejlepší LMS WordPress Pluginy pro vytvoření kurzu 2020

Nejlepší LMS WordPress pluginy pro tvorbu kurzu

Internet je skvělým místem k vyzvednutí dovedností a znalostí. Přímo z vašeho studijního stolu doma můžete procházet kurzy internetu, přihlásit se k nim, pracovat v lekcích a přidat do svého životopisu certifikát o dokončení (jako tyto úžasné kurzy WordPress pro začátečníky). A existuje spousta jednoduchých pluginů LMS WordPress a možností, jak z vašeho webu udělat plnohodnotný systém správy učení.


Jednoduše řečeno, mnoho lidí je více než ochotných platit dobré peníze za online kurz v předmětu podle svého výběru. V zájmu uspokojení této poptávky je řada institucí a jednotlivců oslovuje prostřednictvím svých vzdělávacích webů. Tyto webové stránky provádějí komplexní služby, od vytváření obsahu kurzu a zápisu studentů až po provádění zkoušek a udělování osvědčení o ukončení kurzu..

A k uspokojení návrhových a funkčních potřeb těchto webů jsou na trhu k dispozici kvalitní témata a doplňky, které vyhovují online vzdělávací platformě..

Můžete si vytvořit systém Learning Management System (LMS) založený na WordPress několika způsoby – své dovednosti v oblasti kódování můžete vyzkoušet v samo hostované instalaci WordPress nebo si můžete adoptovat jedno z mnoha hotových prémiových témat, které vám pomohou . Pokud chcete nabízet pouze kurzy, přidejte plugin, který omezuje přístup uživatelů k obsahu.

Kromě toho existují specializované doplňky LMS WordPress navržené tak, aby zvládly všechny speciální funkce vyžadované webovými stránkami nabízejícími online kurzy. Pomáhají vám spravovat kurzy, propagovat je a vydělávat z nich peníze v poplatcích a reklamách. Aniž byste čekali déle, zde je několik nejlepších možností, které si myslíme, že jsou některé z nejlepších LMS WordPress pluginů na trhu.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. MasterStudy LMS zdarma WordPress Plugin

Doplněk WordStess zdarma pro MasterStudy LMS

MasterStudy je plně vybavený online kurz a plugin LMS WordPress. Díky tomuto snadno použitelnému pluginu je správa kurzů hračkou díky vestavěné podpoře videí, kvízů, placeného členství, hodnocení, seznamů přání a dalších.

Při sestavování kurzu mají lektoři mnoho možností pro vytváření učebních osnov (s lekcemi a osvědčením o absolvování kurzu), přidávání častých otázek a základních informací o kurzu (trvání, přednášky, hodiny videa, uživatelská úroveň atd.). Zahrnutá nástěnka MasterStudy je skvělou cestou pro komunikaci mezi učiteli a studenty. Díky pokročilým Q & A a kvízovým funkcím v reálném čase mohou studenti snadno zvednout „digitální“ ruku a také pro instruktory kurzu přidat časované testy. Díky integraci PayPal a Stripe je monetizace kurzu hračkou.

Nejlepší ze všeho, zatímco MasterStudy by měl pracovat s nejoblíbenějšími tématy WordPress, je zde téma MasterStudy Education & LMS WordPress, které je navrženo speciálně pro práci s tímto výkonným doplňkem kurzu. Téma zahrnuje světlou a tmavou pleť, možnosti pro offline kurzy, různé typy stylů lekce, stránky uživatelských profilů, tvůrce stránek drag & drop, podporu překladů a další. Pokud tedy uvažujete o bezplatném doplňku MasterStudy LMS WordPress, určitě se také podívejte na toto téma.

2. Tutor Kompletní LMS pro WordPress

Tutor Kompletní řešení LMS pro WordPress

Tutor LMS je bezplatný plugin plný funkcí pro vaše online kurzy. Pro začátečníky můžete vytvořit neomezené kurzy doplněné o snadno použitelný tvůrce kurzů. Pomocí drag and drop builderu můžete přidat hodiny, objednat obsah kurzu, materiály, nastavit dobu trvání, přidat úroveň obtížnosti atd. Plugin také nabízí Gutenbergovy bloky, podpora videa (nativní, Youtube a Vimeo), oznámení, hodnocení kurzů / recenze a neomezený počet instruktorů. Je tedy snadné nabízet kurzy od různých odborníků. Existuje dokonce studentský test testu znalost v průběhu celého kurzu!

A co víc, Tutor zahrnuje přední studentské panely, profily a panely učitelů, vestavěné možnosti stylů, vlastní widget kurzu a kompatibilitu s WooCommerce a EDD. A to je vše jen v bezplatné verzi! Můžete upgradovat na Tutor LMS Pro plán pokročilých nastavení kvízů (párování, porovnávání obrázků nebo odpovědí, řazení, krátká odpověď), tvůrce frontendu, předpoklady kurzu, zadání úkolů, klasifikace, zprávy a šablony certifikátů kurzu. Pro také přidává užitečný e-mailový oznamovací systém a odkapávání obsahu, které navazuje se studenty, a také podporu předplatného WooCommerce a placeného členství Pro (ale to jsou jen funkce v době psaní – podívejte se na cestovní mapa abyste viděli, co přijde). A pokud potřebujete pomoc, zahrnuje Pro také 1 rok aktualizace, prioritní podporu a dokonce i instalační službu.

3. WP Courseware Drag & Drop WordPress tvůrce kurzu

WP Courseware Drag & Drop WordPress Tvůrce kurzu

WP Courseware používá funkci drag and drop, která vám pomůže sestavit a uspořádat kurzy ve formátu, který je známý studentům a instruktorům. Je také snadné vytvářet lekce nebo jednotky – jednoduše vytvářet příspěvky nebo stránky v WordPress způsobem, který normálně děláte, a publikovat je. Pokud si přejete, uspořádejte hodiny do modulů a kurzů a zaokrouhlujte je několika formáty kvízů, které testují, jak studenti porozuměli lekcím. Nejen to, že pomocí funkce odkapávání můžete dokonce uvolnit obsah podle data nebo intervalu. A dejte studentům vědět, jak se jim daří používat knihu o hodnocení.

Pomocí přizpůsobitelných e-mailových šablon můžete e-mailem předávat známky a výsledky. Kromě toho můžete pro úspěšné studenty vytvořit jedinečné, stahovatelné a personalizované dokončovací certifikáty. Nenechte si ujít přístup k instruktorům pro editaci obsahu a správu kurzů a studentů.

Studentský zápis může být ruční nebo automatický. Nejen to, že můžete povolit přístup ke kurzům pouze po splnění nezbytných podmínek. WP Courseware je kompatibilní se standardními tématy WordPress. Máte jistotu ochrany před neoprávněným přístupem, protože existuje podpora pro pluginy členství (MembersPress, OptimizePress). Kromě toho podpora populárních modulů eCommerce (WooCommerce, Easy Digital Downloads) pomáhá při online prodeji kurzů.

4. Sensei WordPress Learning Management System

Sensei WordPress Learning Management System

Vytváření obsahu kurzů pomocí Sensei je stejně snadné jako vytváření stránky nebo příspěvku ve WordPressu. Tento Learning Management System, vyvinutý společností WooCommerce, se hladce integruje s jejich pluginem pro eCommerce. Propojením kurzů s zakoupeným produktem můžete propagovat kurz pro velmi relevantní publikum. Kupující vyšívací soupravy proto pravděpodobně obdrží nabídku kurzu vyšívání.

Kurz Sensei WordPress LMS

Plugin používá pro přihlášení do kurzu známé funkce registrace uživatelů WordPress. Předpoklady lze stanovit pro každý kurz i pro každou lekci. Vytvořte banky otázek a použijte je k nastavení náhodných kvízů. Plugin obsahuje analytický nástroj, který sleduje postup jednotlivých studentů nebo kurzů.

Sensei dobře pracuje s většinou standardních témat WordPress, i když vývojáři doporučují témata, která nabízejí integrovanou podporu pro Sensei. V závislosti na funkcích, které chcete zahrnout, můžete do pluginu přidat řadu rozšíření. Většina z nich je zdarma, ale pro odkapávání obsahu zdroje a udělování odznaků za úspěchy je třeba zakoupit rozšíření samostatně..

5. LearnDash WordPress Learning Management System

LearnDash WordPress Learning Management System

LearnDash je kompletní systém pro správu výuky, který implementuje rozhraní Tin Can (Experience) API pro zachycení a uložení vzdělávacích aktivit vašich uživatelů. Tin Can API je specifikační software, který sleduje a zaznamenává všechny zážitky z učení. Shromažďuje údaje o zkušenostech, jako je mobilní učení, simulace, aktivity v reálném světě, zážitkové učení, sociální učení, offline učení a kolaborativní učení. Tato data vám umožní nahlédnout do vzdělávacích aktivit uživatelů. Zejména napomáhá neformálnímu a personalizovanému učení, kde individuální výkon je sledován z backendu instruktory nebo zaměstnanci ústavu.

LearnDash je nabitý funkcemi a dobře se integruje s WordPress, aby vám usnadnil publikování obsahu a zpeněžení webu. Pro jednoduchou prezentaci můžete kurzy rozdělit do několika úrovní. Odkapávejte obsah zdroje podle harmonogramu a po uplynutí stanovené doby zakažte přístup. Použijte jakýkoli mediální prvek, jako jsou audio, video, obrázky, dokumenty Google, artikuláty nebo Adobe Captivate. Navrhujte kvízy v jednoduchém formátu dotazníku nebo si vyberte z 8 předem navržených typů kvízů, které nabízí plugin.

Časovače lekcí ukazují, kolik času může student strávit jakoukoli lekcí, a Manažeři přiřazení povolují komentáře k zadaným úkolům. Uživatelé mohou vytvářet profily z frontendu a zapsaní uživatelé se mohou připojit k soukromým nebo veřejným fórům pro specifické kursy.

Vývojáři se při vývoji tohoto pluginu spoléhali na své bohaté průmyslové zkušenosti a mezi uživateli patří řada renomovaných univerzit. Plugin je povolen pro více lokalit a funguje s jakýmkoli tématem. Pro vylepšené funkce je k dispozici řada bezplatných a prémiových rozšíření. Tato rozšíření byla vyvinuta v reakci na zpětnou vazbu komunity. Navíc existují stovky kompatibilních témat (například eLumine nebo University), které přidávají další funkce a možnosti stylingu.

6. LearnPress WordPress LMS Plugin

Plugin LearnMSPress WordPress LMS

Základní zásuvný modul LearnPress je zdarma a lehký. Pokud na svém webu potřebujete nějakou funkci, vyhledejte ji mezi počtem bezplatných a placených doplňků. Některé funkce pomáhají lépe zpeněžit web.

Uživatelské rozhraní pomáhá při vytváření kurzů, jejich úpravách a údržbě. Zde můžete upravit mnoho nastavení, například délku kurzu, požadované známky úspěšnosti, počet pokusů a absolvování kvízů, než postupujete na další úroveň. Je také možné exportovat kurzy na jiné weby, které používají LearnPress. S podporou BuddyPress mohou studenti vytvářet skupiny, kde diskutují o problémech a sdílejí znalosti.

learnpress

Plugin je přeložen do mnoha jazyků, podporuje multisite sítě, stejně jako platební metody PayPal, Stripe a WooCommerce. Přestože můžete program LearnPress používat s jakýmkoli standardním motivem WordPress, autoři důrazně doporučujeme, aby byl použit spolu s ním Vzdělávání WordPress Téma nebo LMS WordPress Téma. V ostatních případech doporučují přechod na Pro pro přístup k balíčkům kurzů, gamifikaci, certifikáty kurzů a četným prémiovým doplňkům..

7. Namaste! LMS pro WordPress

Namaste! LMS pro WordPress

Po instalaci bezplatné verze programu Namaste! LMS, můžete převést instalaci WordPress na funkční vzdělávací web. Funkce eLearning zahrnují vytváření lekcí a úkolů, zápis studentů, správu kurzů a studentů, nastavení předpokladů pro výuku a další.

Vylepšete funkci pluginu pomocí bezplatného členského pluginu Konnichiwa! Vytvářejte podrobné zprávy o činnosti studentů na místě. Když je aktivován, widget na hlavním panelu odhalí na stránce určitý počet dnů aktivity. Integrace PayPal a Stripe pomáhají vybírat platby za kurzy.

namaste-lms

Prémiová verze usnadňuje zpeněžení webových stránek – přidejte nákupní košík do určených kurzů, vytvářejte a spravujte slevové kupóny a spravujte chráněné soubory. Nejen to, že můžete udělit přístup některým uživatelům jako vedoucí třídy a udělovat odznaky za dokončení kurzu nebo za získání bodů.

8. LifterLMS WordPress Plugin

Doplněk LifterLMS WordPress

Základní plugin LifterLMS je zdarma, intuitivní a flexibilní. Kontroluje téměř všechna pole v seznamu požadovaných funkcí systému Learning Management System a výkony WP101, populární série videopríkazů WordPress.

Studenti mohou studovat pomocí indikátorů průběhu a kvízů, aby sledovali jejich pokrok. Informujte studenty pomocí automatických e-mailů. Tyto e-maily jsou nastaveny tak, aby byly spouštěny předdefinovanou studentskou aktivitou, jako je dlouhodobé přihlášení, selhání testu, připomenutí na termíny a další. Pomocí e-mailů založených na akci oslovte studenty, kteří kurz opustí uprostřed cesty. Odkapávejte obsah podle stanovených harmonogramů nebo podle pokroku studentů.

Funkce správy LifterLMS

LifterLMS nabízí spoustu nástrojů pro správu kurzů a zpracování plateb přes PayPal, stripe nebo Authorize.net, stejně jako podporu pro WooCommerce. Na web můžete přidat kupóny a slevy, abyste zvýšili počet studentů. K dispozici je řada placených doplňků a můžete si je zakoupit jednotlivě nebo jako balíček all-in-one.

9. Edwiser Bridge – integrace Moodle LMS pro WordPress

Edwiser Bridge - integrace Moodle LMS pro WordPress

A konečně, pokud jste fanouškem Moodle open source framework framework, který by vás mohl zajímat, že existuje snadný způsob, jak integrovat vaše Moodle kurzy s WordPress. Bezplatný plugin Edwiser Bridge umožňuje importovat všechny vaše kurzy Moodle a synchronizovat kategorie kurzů přímo s webem WordPress. Odtud je můžete zdarma zveřejnit, prodat (pomocí integrované integrace PayPal), umožnit registraci kurzu a další.

Edwiser Bridge také obsahuje řadu nastavení (jako je automatická synchronizace kurzů, zapsaná použití, jazyk atd.), Které můžete jednoduše zkontrolovat a povolit. Pokud jste vývojář (nebo jste ho měli zapnutý), existují dokonce vestavěné háčky a filtry pro rychlejší přizpůsobení. Ještě lepší je, že jsou k dispozici úžasné doplňky, které přidají ještě více energie do WordPress LMS s podporou Moodle..

Selektivní synchronizace

Pomocí Selektivní rozšíření synchronizace pro Edwiser Bridge mohou uživatelé Moodle vybrat a vybrat kurzy, které chtějí synchronizovat s platformou WordPress, a poté je dále prodávat nebo prodávat. Díky tomuto snadno použitelnému pluginu je pro administrátory Moodle velmi snadné zaměřit se na jednu konkrétní sadu kurzů a zvýšit přitažlivost k těmto kurzům.

Jednotné přihlášení

Usnadněte přihlašovací proces a přístup ke kurzu pomocí Rozšíření pro jednotné přihlášení pro Edwiser Bridge ano. Uživatelé se mohou současně přihlásit buď na Moodle a na propojený web WordPress zadáním přihlašovacích údajů pouze jednou. Funguje to obousměrně! Uživatel se může přihlásit k webovým stránkám Moodle nebo WordPress a být přihlášen na odpovídající weby WordPress a Moodle..

Odhlášení funguje stejně dobře, protože student musí provést akci pouze jednou a nemusí se obávat, že se neodhlásí z obou webových stránek. Díky jednoduchému nastavení tento plugin pomáhá integraci WordPress-Moodle a usnadňuje uživatelům přístup k oběma webům, protože mají pouze jednu sadu pověření, na které je třeba mít na paměti. K dispozici je také zkratkový kód, který lze umístit kdekoli na webu WordPress a umožnit tak přihlášení.

Nákup hromadného kurzu

Umožněte uživatelům nakupovat více kurzů najednou v Moodle pomocí internetu Hromadný nákup pro Edwiser Bridge rozšíření. Toto je plugin WordPress, který využívá sílu WordPress a WooCommerce a umožňuje administrátorům Moodle prodávat kurzy na WordPress a umožňuje kupujícím tyto kurzy nakupovat hromadně. A to není vše, uživatelé Moodle mají při zakoupení kurzu intuitivní rozhraní, které jim umožňuje přihlásit studenty do kurzu.


LMS umožňuje uživatelům učit se vlastním tempem pomocí jakéhokoli zařízení, s nímž jsou pohodlné. Vzdělávací proces může být ještě více vzrušující udělováním odznaků, inovativních kvízů a výpisů s nejlepšími výsledky. Kromě toho může přidání fóra nebo komunity podpořit studenty v procesu učení.

V posledních letech došlo k nárůstu používání WordPressu jako základny pro webové stránky vzdělávacích institucí a online kurzů. Pluginy WordPress LMS diskutované v tomto příspěvku se dobře kombinují s jádrem WordPress a vytvářejí kompletní online systém doručování kurzů. Některé jsou zdarma, zatímco jiné nabízejí velmi atraktivní funkce za méně než 250 USD (což je méně než 1 $ denně).

Máte nějaké zkušenosti s těmito pluginy WordPress LMS? Nebo jsme možná zmeškali jeden z LMS WordPress pluginů, které byste doporučili? Prosím, podělte se o komentáře.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map