Nejlepší fotografie WordPress Témata v roce 2020

Nejlepší fotografie WordPress Témata pro fotografy a designéry

Existuje spousta dobře navržených témat WordPress. Slouží mnoha různým účelům. Existují dokonce i některé, které do značné míry dokážou navrhnout web sami. Ale jako fotograf, designér nebo vizuální umělec nepotřebujete, aby se vám téma líbilo, potřebujete téma, které umožní vaší práci mluvit, aniž by se dostalo do cesty.


Témata uvedená v tomto příspěvku budou sdílet tuto klíčovou kvalitu. To znamená, že mnoho zde doporučených témat bude vypadat podobně, ale bude se lišit funkčností a pocitem, typografií a dalšími způsoby. Každopádně zde máme 35+ z nejlepších témat WordPress pro fotografa v roce 2019.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Vega

vegaphotography

S aplikací Vega si můžete znovu vybrat, jak chcete, aby vaše domovská stránka vypadala z několika různých dobře navržených šablon. Obsahuje 11 různých šablon rozvržení galerie a filtrovatelné portfoliové funkce. K dispozici je také tvůrce obsahu, který vám umožňuje kreativní kontrolu způsobu sestavování vaší galerie nebo portfolia.

2. Celkem

Celkové portfolio WordPress

Info & DownloadView The Demo

Zatímco Total je technicky víceúčelové téma, má vestavěné pokročilé a přizpůsobitelné portfolio. Téma podporuje nejběžnější formáty médií (obrázek, galerie, zvuk, video) a rozvržení stránek je díky přizpůsobitelnému rozhraní pro tvorbu front-end stránek plně přizpůsobitelné. Vytvořte svůj design pomocí posuvníků, popisků, tlačítek, grafů, galerií, map a dalších.

Téma Total dokonce obsahuje 40+ ukázek rychlého startu, tvůrce záhlaví a zápatí, prémiové jezdce, stovky možností přizpůsobení, SEO přátelský kód a podporu pro oblíbené pluginy … včetně WooCommerce, takže pokud chcete prodat svou fotografii, můžete!

3. Pronto (zdarma)

Pronto zdarma zednictví Galerie WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Pronto je bezplatné téma WordPress určené pro fotografy, designéry a další kreativy k rychlému vytvoření jednoduchého portfolia (pronto!). Téma obsahuje snadné možnosti přidávání příspěvků, nahrávání vlastního loga, vkládání galerií a ladění barev motivů (stačí změnit barvu přízvuku v živém motivu Customizer).

4. Příběhy fotografií INA

INA Photo Stories WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Navrhování vašeho osobního webu je jako vánek s Inou. Ina, která se dokonale přizpůsobí potřebám blogerů s fotografiemi, lze snadno nainstalovat a přizpůsobit podle požadavků uživatele. Moderní a elegantní vzhled tohoto tématu WordPress je dodáván s 10+ odlišnými rozloženími blogů, 3 styly záhlaví a 5 oblastmi s widgetem, abychom zmínili několik funkcí. Panel tématických možností je výkonný a snadno použitelný s úžasným designem, barvou, logem a přizpůsobenými možnostmi rozvržení.

S Inou můžete psát úžasný obsah na různá témata, jako je jídlo, oblečení, móda, životní styl a osobní zkušenosti. Uživatelé mohou importovat demonstrační web pouhým kliknutím a využít přizpůsobitel WordPress Live k provedení změn v rozvržení, barvě, designu nebo fontech poté, co bude web funkční. Uživatelé mohou také velmi snadno importovat ukázkový obsah tématu WordPress prostřednictvím panelu Správce Wp.

Ina má jediné rozvržení příspěvků s plnou šířkou a postranními pruhy. Toto téma WordPress lze nejen rychle načíst, ale je také přátelské k SEO a má přístup k více než 600 fontům Google. Existuje 10 různých typů rozložení blogů, ze kterých si můžete vybrat a napsat podrobnosti o své cestě bloggerem na stránce autora. K dispozici je také podřízené téma a ikony sociálních médií umožňují uživatelům propojit se s požadovanými platformami sociálních médií. Ina je dobře zdokumentovaný web připravený na překlad s nepřetržitou podporou backendu, který uživatele vede v procesech instalace a používání. Na web můžete přistupovat z různých zařízení, nahrávat fotografie nebo videa a psát příběhy, i když jsou na útěku.

5. Artefakt (zdarma)

Artefakt WordPress Téma

Artifact je krásné ploché styl fotografie a portfolio prémiové téma WordPress. Toto moderní téma je čisté a jednoduché a ideální pro sdílení vaší práce se svými stoupenci a klienty. Artefakt obsahuje minimální funkce pro vytvoření užitečné webové stránky pro fotografování. Roztažením motivu se načte rychleji, aby se vešly všechny vaše úžasné fotografie. Čisté portfolio mřížky je navíc perfektní pro představení vaší práce.

Toto téma obsahuje spoustu skvělých funkcí pro přizpůsobení. To je důležité, protože chcete, aby téma odpovídalo vašemu osobnímu vkusu a stylu. Theme Customizer usnadňuje změnu barev nebo nahrávání loga a vlastní widgety přidávají do zápatí a postranního panelu spoustu skvělých funkcí (zdroj Flickr, sociální odkazy atd.). Plus Artifact je také kompatibilní s WPML pro snadné překlady a je plně integrován do kontaktního formuláře 7 pro užitečné kontaktní formuláře.

6. Darkroom

darkroomphotographytheme

Toto je celoobrazovkové téma zaměřené na fotografy. Nabízí elegantní domovskou stránku, která opravdu dělá vybrané obrázky středobodem celého vašeho webu. Můžete si vybrat z několika různých šablon domovské stránky; jeden obrázek, jezdec, karusely a dokonce můžete nastavit video jako pozadí. Vyberte si buď video YouTube nebo Vimeo, nebo videoobslužný videosoubor, který se zobrazí jako celoobrazovkové pozadí vašeho webu. Návrh portfolia tématu je elegantní a velmi zaměřený na obsah. Tady nic nestojí v cestě.

7. Svatební fotografie Luminis

Luminis Svatební fotografie WordPress Téma

Luminis, téma WordPress pro profesionální fotografii, je ideální volbou pro umělce provozující fotografická studia, fotografické agentury a další kreativní podniky. Pokud jste ve fotografické firmě a hledáte téma, které předvede vaše portfolio pro svatby, cestování a další akce, je Luminis perfektní platformou. Toto je minimalistické téma, které poskytuje elegantní rozvržení a elegantní vzory, takže můžete dát svou nejlepší kreativní nohu dopředu.

Můžete si vybrat z několika návrhů šablon, barev, písem a rozložení blogů a přizpůsobit své portfolio. Téma je plně citlivé a lze jej ovládat z celé řady zařízení, která poskytují stejně příjemný uživatelský zážitek. Uživatelé si mohou vybrat jakoukoli z 5 návrhů portfolia a 3 rozvržení blogu, aby vytvořili web přátelský k SEO, který vás řadí ve výsledcích vyhledávání vysoko. Luminis má navíc vynikající podporu pro instalaci a pravidelné aktualizace.

Uživatelé mají také přístup k více než 700 fontům Google a personalizátor přizpůsobení motivu vám umožňuje změnit vzhled webu i po spuštění. Můžete také oslovit své cílové publikum tím, že se s nimi spojíte prostřednictvím všech sítí sociálních médií pomocí ikon uvedených v rozložení blogu. Předveďte své nejnovější profesionální fotografické portfolio pomocí Instagram Footer. Luminis je webová stránka připravená k překladu, kde můžete web přeložit do jazyka podle vašeho výběru.

8. Kameron

Portfolio fotografie Kameron

Pro jedinečné rozvržení portfolia zkuste Kameron. Horizontální rolovací galerie domovské stránky je působivým prohlášením. Chcete-li začít rychle, použijte demo dovozce s jedním kliknutím. Poté vytvořte neomezený počet portfolií a stránek galerie pomocí vestavěných možností motivu.

9. Portfolio palců (zdarma)

Thumbs Portfolio Free Theme

Toto je další téma ve stylu mřížky, které funguje stejným způsobem. Rozdíl je v tom, že Thumbs Portfolio je o něco minimalističtější, možná s trochu více zaměřením na vizuální obsah díky čisté galerijní mřížce.

10. Objektiv

lenstheme

Výchozí domovská stránka objektivu je celostránková galerie mozaikového stylu s nabídkou na levé straně. Můžete si však vybrat, že z něj bude posuvník, posuvník na celé obrazovce, portfolio, jediný obraz v celé šířce a další. V možnostech motivu můžete také změnit barevné motivy a vyladit další detaily designu.

Věc, díky které se objektiv odlišuje od konkurence, je to, že má vestavěné animované přechody. Když tedy procházíte web, místo pouhého kliknutí na odkaz dříve, než se něco načte, se místo zobrazení bílé obrazovky objeví přitažlivý vizuální přechod.

Je také kompatibilní s WooCommerce a umožňuje vám integrovat obchod s vašimi obrázky, tisky nebo jinými věcmi přímo na váš web, spravovaný z WordPress Dashboard.

11. Zyra

zyratheme

Zyra je fotografické téma na celé obrazovce, přičemž výchozí domovskou stránkou je posuvník s nabídkou na levé straně. Na rozdíl od mnoha jiných témat, Zyra nenabízí nespočet různých šablon domovských stránek, ale když je standardní vzhled stejně hezký, proč byste ho chtěli změnit?

Barevné schéma je plně přizpůsobitelné z možností motivu a pro všechny stránky je k dispozici podpora videa. Znamená to, že byste mohli udělat z videa první kousek v posuvníku nebo galerii na domovské stránce. Zyra také podporuje WooCommerce, takže opět je vytvoření tohoto internetového obchodu možností s tímto tématem.

12. Twinkle (zdarma)

Twinkle WordPress Theme

Poměrně minimalistický motiv s úplnou sekcí nedávných příspěvků na domovské stránce a jednoduchým, ale elegantním rozložením příspěvků na střed. Také bere obrázky z doporučených obrázků a automaticky odkazy na příspěvky, což je další dobrá volba pro fotoblogery s něčím, co lze říci.

13. ePix

epixtheme

ePix je jedním z nejprodávanějších témat fotografování na celé obrazovce. Výchozí domovská stránka je posuvník na celou obrazovku a vlevo je skrytý panel nabídek. Má vestavěné líné zatížení, čímž se zrychluje načítání viditelné části webu tím, že se nenačítají fotografie a jiná média na části webu, které dosud nejsou v okně prohlížeče viditelné..

Je dodáván s mnoha různými barevnými schématy, 6 šablonami galerie a tvůrcem stránek (vizuální skladatel). To znamená, že máte spoustu tvůrčí kontroly nad tím, jak bude váš web vypadat, i když neznáte jediný řádek kódu. Podporuje také Woo Commerce, takže opět je vytvoření tohoto internetového obchodu možností s tímto tématem.

14. dk

dktheme

dk je další velmi populární alternativou. Výchozí domovská stránka má na celé obrazovce posuvník s mírným pixelačním efektem na obrázky. Stejně jako možnost hudby na pozadí, přidání další vrstvy zážitku návštěvníka experimentovat s pro ty, kteří mají zájem. Nabízí 10 různých šablon stránek, několik šablon galerií a podporu pro videa.

15. Ananas (zdarma)

Ananas zdarma WordPress téma

Info & DownloadView The Demo

Pokud chcete minimalistický design webových stránek, pak Pineapple je pro vás perfektním tématem zdarma. Ananas je jednoduchý blog, který lze použít jako galerii, protože hlavní funkcí designu motivů jsou obrázky vašich příspěvků. Ananas také podporuje video, audio a citáty post formáty, takže můžete přidat všechny své tvůrčí práce.

16. Stativ

trojnožka

Další oblíbenou volbou je, že Tripod nabízí tvůrce rozložení drag-and-drop, který usnadňuje vytvoření vlastní domovské stránky ve stylu mřížky, která dobře hraje s vybranými obrázky. Jednou z věcí, která vyniká na tomto tématu, jsou vestavěné animační efekty, které přidávají do nabídky nízkých kláves zvláštní jasnost. Podporuje také WooCommerce, takže opět je vytvoření tohoto internetového obchodu možností s tímto tématem.

17. Výraz

výraz

Další bestseller, Expression, nabízí uživatelům mnoho možností přizpůsobení. Nejen, že si můžete vybrat z různých předem připravených šablon, ale také si můžete vytvořit svůj vlastní od základů, měnit vše od barevných schémat po rozvržení až po typografii. Součástí motivu je také funkce částečného načítání obrázků, která pomáhá s rychlostí načítání stránky.

18. Skladby (zdarma)

trackstheme

Skladby jsou krásné bezplatné téma, které je ideální pro blogování fotografií. Pokud chcete vyprávět příběhy nebo přidat k sdíleným obrázkům poezii, je to skvělá volba. Stačí použít vestavěné možnosti pro sloupce, nastavení přizpůsobovače, autorskou widget a další.

19. Armada

armáda

Výkonné téma s mnoha přizpůsobeními, aniž by bylo nutné snižovat rychlost stránky. Výchozí domovská stránka obsahuje krásný animovaný posuvník na celou obrazovku. A kromě dalších zahrnutých šablon nabízí Armada také tvůrce drag and drop, který vám pomůže vytvořit si vlastní design. Armada také podporuje WooCommerce, takže opět je vytvoření tohoto internetového obchodu možností s tímto tématem.

20. Nikko Portfolio (Free)

Nikko Portfolio Theme

Nikko je téma bezplatného portfolia, které je ideální pro zahájení vlastního blogu s fotografiemi nebo pro vytvoření portfolia online. Chcete-li začít rychle (a zdarma), použijte možnosti pro vlastní pozadí, vlastní logo a snadné možnosti galerie..

21. Core

coreminimalistphotography

Nejprodávanější fotografické téma na Themeforest. Existují tři různé šablony domovské stránky a máte možnost přidat hudbu na pozadí, pokud chcete. Má na výběr 4 různé styly portfolia a několik klíčových animovaných efektů, které na web přidávají určitý tok a dojem. Základním prodejním bodem Core je minimalistický přístup, jak se téma dostane z cesty a nechá obsah dělat těžké zvedání.

22. Fluxus

fluxustheme

Dalším minimalistickým motivem je výchozí domovská stránka posuvník s diskrétním horním menu. Je vybaven flexibilním rozvržením mřížkového portfolia, které se přizpůsobí rozměrům obrázků, které chcete zahrnout. Video podpora v portfoliu i jinde. Stejně jako řada možností přizpůsobení mimo jiné.

23. Photocrati Framework

fotocrati

Info & DownloadView The Demo

Spíše než prodej jediného tématu pro fotografy je Photocrati spíše rámcovým přístupem, podobně jako elegantní témata, zaměřený pouze na fotografy. Za jednu cenu získáte hlavní rámec a přístup k mnoha různým šablonám, z nichž si můžete vybrat. Byl speciálně vytvořen pro fotografy, aby prezentovali svá osobní a profesionální portfolia online.

Photocrati není jen téma WordPress – je to rámec. Je to 15 fotografických témat WordPress plus spoustu funkcí, vše zabalené do jednoho. V současné době je na výběr 15 jedinečných fotografických témat. Kromě toho je k dispozici celkem 60 rozložení domovské stránky, 4 styly galerie domovské stránky a 5 rozložení galerie. Navíc můžete vytvořit neomezený počet příspěvků a stránek, abyste zajistili, že na svou webovou stránku vložíte každou fotografii.

Toto je tematický rámec „vše v jednom“, takže Photocrati pro vás dokonce integrovalo možnosti elektronického obchodování. To je pravda – můžete prodávat vlastní originální umělecká díla a výtisky přímo ze svého webu, aniž byste museli sdílet žádné zisky s třetí stranou. Možnosti pro PayPal, daně, přeprava a manipulace byly vestavěny do rámce.

Všechna témata Photocrati jsou přizpůsobitelná, zahrnují skvělou správu galerie, krásné blogy a spoustu dalších fantastických funkcí! Například vestavěný elektronický obchod. Pokud se zabýváte prodejem tiskovin nebo jiných věcí a chcete je přesunout online, Photocrati to usnadňuje.

24. Hranice

bordertheme

S jedinečným a velmi elegantním designem vyniká Border z party. Místo toho, aby bylo menu na jedné straně, nad nebo pod, má ohraničení tenký bílý rámeček kolem obrázku, kde jsou možnosti záhlaví a nabídky rovnoměrně rozloženy..

Mám pěkné animované přechody pro menu a když se rozhodnete přejít na novou stránku. V případě potřeby se můžete také rozhodnout překrýt animovaný text na obrázcích. Má také stránky projektu, které by byly perfektní pro prezentaci jednotlivých standout projektů, video podporu spolu s spoustou možností přizpůsobení.

25. Andra

Andra - Fotografie Portfolio WordPress Ajax Téma

Andra je téma minimálního portfolia s podporou sítnice a nočním režimem pro lepší představení vaší práce ve tmě. Jednoduše nahrajte obrázky a vytvářejte galerie, vytvářejte stránky s tvůrcem, nastavte možnosti barev, přidejte přechody stránky Ajax a další, abyste si vytvořili svůj web..

26. Oyster

oystertheme

Výchozí domovská stránka je posuvník na celé obrazovce s nabídkou nahoře. K dispozici jsou také další možnosti šablony, spolu se světlými a tmavými vzhledy. Máte na výběr několik návrhů pro portfolia a galerie a nabízí funkci automatického načítání pro návštěvníky, kteří procházejí vašimi galeriemi. Má drag and drop tvůrce stránek, a dokonce i již brzy funkce stránky

27. Evokuj

Evokovat fotografické příběhy Téma blogu WordPress

Evoke je dynamické responzivní téma WordPress má řadu funkcí, jako je domovská stránka s widgetem, 7 rozvržení pro zobrazování článků, živé přizpůsobení, neomezené možnosti barev atd. Navíc je kompatibilní se všemi hlavními prohlížeči a zařízeními. Můžete se tedy více soustředit na vytváření krásného kvalitního obsahu. Je to skvělé téma WordPress vytvořené speciálně pro lidi s uměleckým vkusem, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti slovy.

Plně citlivé rozvržení a další doplňkové funkce umožňují uživateli nahrávat zápisy a obrázky i ze svých polí. Můžete přizpůsobit motiv pomocí přizpůsobovače motivu WordPress několika kliknutími a sledovat náhled v reálném čase. Exkluzivní stránka autora bude obsahovat záznam všech vašich údajů, aby vás diváci mohli číst a kontaktovat.

Evoke je dítě připraveno s plnou podporou lokalizace vašich překladů. Live Customizer je bohatý na funkce a můžete upravovat rozvržení, styl, barvu a design i poté, co bude spuštěn. Vyjádřete svůj názor tím, že píšete podmanivé články s krásnou typografií spolu s nahranými fotografiemi, které si můžete přečíst na celé obrazovce.

28. Gridsby (zdarma)

Gridsby Zdarma WordPress Téma

Gridsby je jednoduché téma mřížky předvést svou fotografii. Domovská stránka zobrazuje funkční obrázky příspěvků, takže je to ideální téma pro ty, kteří chtějí předvést svou práci (a pouze svou práci) vpředu a uprostřed. Téma je také připraveno na sítnici a reaguje tak, aby vaše obrázky vždy vypadaly skvěle.

29. Brick + Mason

Brick + Mason Theme

Brick + Mason je téma fotografie a portfolia určené pro fotografy a designérská studia. Téma zahrnuje čisté (a citlivé) rozložení zdiva, výsuvný postranní panel, možnost nekonečného posouvání, snadné možnosti motivu prostřednictvím živého nástroje Customizer, vlastní písma Google a další.

30. CleanPortfolio (zdarma)

CleanPortfolio téma zdarma

Téma CleanPortfolio free je téma čistě navrženého portfolia. Existují jednoduché možnosti pro vytvoření portfolia, přidání odkazů na sociální média, včetně textu záhlaví médií a další. Je to rychlý a jednoduchý způsob, jak předvést svou fotografii rychle.

31. Mira

Mira Photo Stories Blog Téma WordPress

Mira je fascinující téma WordPress série fotografií pro blogery, spisovatele, designéry, fotografy a cestovatele. Toto čisté a plně citlivé téma má na výběr z více než 15 rozvržení článků. Pokud chcete dokonale přizpůsobené webové stránky, jako jsou cestovní deníky blog, časopis, fotografie blog, portfolio nebo potravin blog, můžete si vybrat z kolekce úžasných funkcí a vaše stránky se provádí jen pár kliknutí.

Náhled Live Live umožňuje uživatelům převzít plnou odpovědnost za svůj web, až bude spuštěn. Můžete změnit barvy, typografii, logo nebo jakékoli nedostatky, které se po funkčnosti webu stanou výraznými. Toto úžasné téma WordPress poskytuje výkonné funkce připojení, takže můžete snadno sdílet své příspěvky do všech sítí sociálních médií. Uživatelé si mohou vybrat rozvržení, záhlaví a vlastní styly z panelu možností motivů, aby byl jejich web atraktivní, produktivní a uživatelsky přívětivý..

Citlivé rozvržení a plynulý uživatelský dojem přitahuje publikum zpět na váš web. Mohou přistupovat k blogu z různých zařízení a procházet jej zcela snadno. Demo instalační program poskytuje všechny funkce „nápovědy“, které uživateli umožňují bezproblémovou instalaci webu během několika minut. Navíc je k dispozici robustní podpora zákazníků, která zodpovídá všechny dotazy uživatelů. Admin panel je vybaven dynamickými funkcemi, které vám poskytují úplnou kontrolu a umožňují snadnou manipulaci s webem vše pod jedním řídicím panelem. Díky přístupu k více než 700 fontům Google je Mira přátelská pro SEO opravdu potěšením bloggerů.

32. Ichiban

Ichiban Elegantní fotografie WordPress Téma

Ichiban je elegantní a rafinované fotografické prémiové téma WordPress. S jedinečným rozdělením na rozdělenou obrazovku je to jistý způsob, jak zapůsobit na potenciální klientelu. Ukažte své portfolio způsobem, který je stejně kreativní jako s Ichibanem. Toto krásné malé téma má jedinečné rozložení rozdělené obrazovky, které vám umožní skutečně ukázat, co je důležité – vaše fotografie.

Toto téma má skvělé funkce, jako jsou přizpůsobitelné galerie (můžete si vybrat velikost obrázku), několik návrhů záhlaví (na pozadí můžete přidat i obrázky, videa a posuvníky) a spoustu poštovních formátů. To vám dává možnost nastavit váš web tak, jak chcete.

Ichiban je také skvělý pro nové uživatele WordPress, protože přichází se skvělou dokumentací – můžete dokonce sledovat videa, která vám pomohou začít. A pokud máte nějaké další otázky, můžete také využít zahrnuté podpory.

33. Rokophoto

Téma Rokophoto Photography WordPress

Info & DownloadView The Demo

Rokophoto je čisté a moderní fotografické prémiové téma WordPress od Themeisle. Toto téma je perfektní způsob, jak předvést své fotografie s vašimi sledujícími online.

Po každém focení máte pravděpodobně spoustu úžasných obrázků, které chcete sdílet. Použití Instagramu nebo dokonce Flickru však není nejlepší cestou. Proč nezaložit svůj vlastní web, abyste si mohli za svou práci připsat kredit? Rokophoto je skvělé téma, které vám pomůže začít.

Jednou z nejlepších funkcí tohoto tématu je čistý a minimální design. Jednoduché rozvržení jedné stránky s místním posouváním usnadňuje čtenářům pochopit, co děláte, a potenciálním klientům procházet vaše portfolio a kontaktovat vás pro práci. Jo, a vlastní světelný obraz na celé obrazovce s bílým pozadím usnadňuje čtenářům, aby se opravdu zapojili do své práce.

Mezi další skvělé funkce Rokophoto patří plně citlivý design, neomezené možnosti barev, vlastní pozadí (sudé obrázky), stylové obrázky umístěné ve vašem portfoliu a další.

34. Inspiro

Inspiro WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Inspiro je citlivé celoobrazovkové prémiové téma WordPress vyvinuté společností WPZoom. Toto krásné a minimální téma je ideální pro jakékoli online portfolio nebo galerii. Toto téma je rychlý a snadný způsob, jak vytvořit osobní web, který bude sdílet vaše fotografie, a dokonce i téma prodávat online. Stačí nainstalovat motiv a pomocí vestavěných funkcí a šablon stránek dokončit svůj web v žádném okamžiku vůbec.

Protože se jedná o fotografické téma, má samozřejmě úžasné možnosti obrazu. Téma obsahuje ohromující celoobrazovkový posuvník na domovské stránce, který předvádí vaše oblíbené obrázky. Navíc existuje úžasná plná galerie, kde můžete přidat všechny své fotky z vašich focení, živých událostí nebo telefonu.

Mezi další skvělé funkce Inspiro patří sociální widget, takže vaši čtenáři mohou tweetovat a sledovat vás, vlastní logo a obrázek na pozadí, aby se téma více přizpůsobilo, plný blog pro sdílení nejnovějších zpráv a užitečných tipů a ještě mnohem více.

35. Fotoreaktivní

Fotoreaktivní fotografie WordPress Téma

Photoreactive je prémiové téma WordPress pro celou obrazovku dostupné na ThemeForestu. Toto ohromující téma vytváří skvělé online portfolio nebo galerii pro fotografy, designéry a další kreativy.

Toto téma bylo vytvořeno tak, aby předvádělo spoustu obrázků, takže je snadné zahrnout celé vaše dílo nebo jen vzorek – podle toho, co pro vás funguje. Přidejte na jakoukoli stránku masivní posuvník na celé domovské stránce, obrázky na pozadí na celou obrazovku a vytvořte nádherná portfolia, která vám představí vaše díla. Navíc existuje spousta možností portfolia pro sloupce, filtry, rozvržení mřížky, AJAX a další.

Téma je také připraveno na elektronický obchod. Fotoreaktivní zahrnuje podporu a styling pro populární plugin WooCommerce. Elegantní a minimální stránky obchodu a produktů vypadají skvěle s uživatelským pozadím podporovaným motivem. Photoreactive je také kompatibilní s vícejazyčným pluginem WPML, takže můžete přidávat možnosti překladu na celý svůj web (portfolio, blog, obchod a všechny vaše další stránky) v okamžiku.

36. fotograf

Fotograf WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Fotograf WordPress je prémiové téma vytvořené organizací Organic Themes, které nabízí plně citlivé rozvržení ideální nejen pro sdílení vaší digitální fotografie, ale i pro prodej vašich fotografií. Je dodáván s podporou WooCommerce, takže můžete prodávat své fotografie online pomocí tohoto pluginu, vlastních možností záhlaví, vlastních možností pozadí, doporučených obrázků / videí, více rozvržení domovské stránky, stylu gravitačního formuláře a dalších!

Toto téma vytvořené s ohledem na fotografa vám umožní nastavit portfolio pomocí různých možností šablon (možnosti 1,2 nebo 3 sloupce), existuje několik možností změny barev, takže si můžete přizpůsobit motiv tak, aby odpovídal vaší značce, jeho reagovat tak, bude to vypadat dobře bez ohledu na velikost obrazovky vašeho uživatele a minimální design je samozřejmě ideální pro sdílení fotografií.

Závěr

K tématům vizuálního portfolia existují tři hlavní přístupy; zobrazení několika vybraných fotografií, s diskrétními odkazy na další obrázky / informace, nebo předvedení jedné fotografie (nebo videa nebo jiného vizuálního uměleckého díla) na domovské stránce, nebo mít posuvník na domovské stránce, aby předvedl jeden kus najednou. Který z nich upřednostňujete, by mohl diktovat váš výběr tématu … ale mnoho z témat v tomto seznamu má všechny tři jako možnosti, bez ohledu na výchozí.

Takže pokud jste si všimli designu, který se vám líbil, ale raději by to mělo mřížku nebo domovskou stránku ve stylu celé obrazovky, zkontrolujte si funkce na vteřinu. Mohlo by to být téma, které jste hledali.

Něco nám chybělo? Jaké je vaše oblíbené téma roku 2019? Dejte nám vědět v komentářích.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map