Nejlepší charitativní a nezisková témata WordPress pro vaši příčinu

Existuje mnoho skvělých příčin podpory a bez ohledu na to, jaké jsou (ať už je to povědomí o rakovině, fond na pomoc zahraničním pomoci nebo místní kostel nebo útulek pro bezdomovce), existuje spousta ohromujících témat WordPress, které můžete použít k vytvoření webové stránky, která přesvědčí lidé se zapojit. Shromáždili jsme některé z nejlepších příkladů charitativních a neziskových témat WordPress, abychom propagovali vaši věc. Stačí kliknout na obrázek a přejít na téma. Pojďme se dovnitř!


Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Celkem

téma úplného uvědomění-neziskové-wordpress

Informace a stahováníZobrazit ukázku

Říjen je měsícem povědomí o rakovině prsu, tak proč ne šířit slovo a zapojit ostatní? Ukázka povědomí obsahuje celoobrazovkové rozvržení, jedinečné barevné schéma a vlastní zápatí, které byly vytvořeny s celkem víceúčelovým tématem WordPress. Toto stylové téma je profesionálním a působivým způsobem, jak sdílet svůj závod pro Cure nebo 3denní tým a získat finanční prostředky pro velkou věc.

2. Risen

téma vzkříšeného kostela-wordpress

Info & DownloadView The Demo

Risen je jedním z hlavních témat církevní a náboženské organizace WordPress, a to z dobrého důvodu. Toto kvalitní téma je plně citlivé a připravené na sítnici a zahrnuje podporu pro skvělé funkce, jako jsou události, kázání a podcasty. Možnosti přizpůsobení navíc usnadňují navrhování webových stránek, které odpovídají vaší organizaci nebo příčině.

3. Vestige

vestige-museum-wordpress-theme

Info & DownloadView The Demo

Muzea jsou také neziskovými organizacemi a často pořádají fundraisery nebo funkce pro dobré účely. Vytvořte web pro své muzeum nebo historický web pomocí motivu Vestige WordPress. Téma obsahuje galerii izotopů, neomezené možnosti barev a podporu událostí, takže můžete přidat všechny své nadcházející charitativní funkce..

4. Petice

petice-wordpress-theme

Info & DownloadView The Demo

Získejte podporu své věci pomocí petičního jednostránkového WordPress tématu. Ať už zvyšujete povědomí o útulcích pro zvířata nebo se pokoušíte dosáhnout zákonných změn ve vašem kraji, téma Petice je ideální pro šíření fanoušků slova a pokutování. Sbírejte podpisy, sdílejte na sociálních médiích a zobrazujte komentáře fanoušků, které vám pomohou propojit ty, kteří se do projektu zapojují.

5. Vojenské a veterány

vojenský-wordpress-téma

Info & DownloadView The Demo

Zvyšte povědomí místní armády a veteránů pomocí tohoto úžasného tématu WordPress. Téma Military & Veterans je skvělé pro uspořádání vašeho vojenského klubu, asociace veteránů nebo náborového střediska. Téma přichází s doplňkem pro PO skladatele, nezbytným mřížkovým pluginem, posuvným modulem Revolution a dalšími!

6. Popletat

fudge-single-page-events-wordpress-theme

Info & DownloadView The Demo

Fudge je krásná jednostránková událost WordPress téma, které je ideální pro sdílení vašeho fundraiseru, konference, semináře nebo jiné akce pro zvýšení povědomí. Téma přichází s snadno použitelnými možnostmi přidání reproduktorů, konferenční stopy a sponzorů. Integrace sociálních médií navíc usnadňuje čtenářům sdílení vaší události as populární integrací pluginů pro prodej vstupenek (Eventbrite, EventEspresso a Xing) můžete dokonce prodávat vstupenky.

7. Chvála

chvála-kostel-wordpress-téma

Info & DownloadView The Demo

Pokud plánujete společenskou akci nebo dokonce organizaci, která bude po celý rok hostit více, Praise je skvělá volba. S vlastními šablonami pro vůdce, události, dobrovolnický formulář, poskytující stránku, formulář pro návštěvníky a další je zabudováno tun, které usnadňují vytváření charitativní webové stránky..

8. Kandidát

topic-wordpress-theme

Info & DownloadView The Demo

Vášnivá věc, vedoucí komunity nebo sociální hnutí? Pomozte propagovat svou platformu nebo své poslání s tématem Candidate WordPress. Pomocí možností registrace zpravodaje, online schůzek, galerií a dalších můžete sdílet, o co se zajímáte, a zapojit ostatní. Jo, a díky zahrnutým krátkým kódům je vytvoření vámi vypadající webové stránky hračkou.

9. Charitiz

charitiz-wordpress-theme

Info & DownloadView The Demo

Charitiz je krásné nevládní, charitativní a neziskové téma WordPress téma ideální pro mnoho účelů. Jednou z nejlepších funkcí je vlastní příspěvek typu Dary, který usnadňuje přidávání a získávání finančních prostředků pro všechny vaše důležité příčiny – je dokonce integrován do PayPal, takže nyní můžete přijímat platby. Téma je také připraveno na WooCommerce, takže můžete prodávat zboží nebo vstupenky na akci a získat tak ještě více podpory!

10. TownPress

townpress-magistrát-wordpress-theme

Info & DownloadView The Demo

Města a obce by také neměly být ziskové a TownPress byl speciálně vytvořen pro obce, aby vytvořily své webové stránky. Místní vlády mají odpovědnost za sdílení dobrých příčin se svými občany. TownPress obsahuje oznámení o městech, fóra a samozřejmě také novinovou sekci, kde mohou vůdci sdílet aktuální kampaně na fundraising nebo nové charitativní organizace..

11. Filantropie

filantropie-wordpress-téma

Info & DownloadView The Demo

Filantropie je neziskové téma WordPress, které je plně citlivé a připravené na sítnici. Existuje spousta skvělých funkcí, jako jsou vlastní barevné možnosti, 3 různé posuvníky na domovské stránce a vestavěné rozvržení stránky. Ale pro vaši charitu se vám bude líbit kalendář jednoduchých událostí, tlačítko pro darování záhlaví a vlastní typ příspěvku pro projekty, když můžete vysvětlit, co děláte pro změnu světa.

12. Země

Země-eko-neziskové-wordpress-téma

Info & DownloadView The Demo

Země je neziskové téma WordPress v ekologickém stylu určené pro zvyšování povědomí o Zemi a příčinách souvisejících s životním prostředím. Podělte se o svou vášeň pro záchranu ledních medvědů, najděte dobrovolníky pro místní skupinu na vyčištění pláže nebo dokonce vytvořte web pro svou zoo. Země přichází s vlastními sociálními odkazy, vestavěným tlačítkem pro darování, úplným kalendářem událostí a dokonce i sestavením stránky, takže můžete vytvářet další stránky, které budete potřebovat.

13. Charita

charitativní-plus-wordpress-téma

Info & DownloadView The Demo

Charity + je moderní téma WordPress pro filantropie. Téma přichází se spoustou funkcí, jako jsou galerie obrázků, kalendář vlastních událostí, nejnovější zprávy a samozřejmě způsobuje vlastní typ příspěvku. Čtenáři a příznivci si navíc zamilují úvodní zpravodaj novinek na domovské stránce a díky odvážnému popisu informačního bulletinu získáte více odběratelů v žádném okamžiku.

14. Khore

khore-conference-envents-wordpress-theme

Info & DownloadView The Demo

Khore je vícestránkové, pokročilé události WordPress téma. Toto módní téma je ideální pro upoutání pozornosti lidí a získání příznivců. Klíčovou vlastností je integrace sociálních médií, design na celé obrazovce a plná kompatibilita s mobilními zařízeními. Navíc Khore přichází se všemi novými tvůrci událostí ShowThemes, odpočítáváním událostí, snadným plánovacím manažerem a integrací WooCommerce (pro události s zaškrtnutím).

15. Charita

charity-click-edit-wordpress-theme

Info & DownloadView The Demo

Téma Charity click & edit je určena k rychlému a snadnému řešení, když potřebujete neziskový web. Užijete si příští týden zábavu? Nebo možná máte jen pár týdnů na vyzvednutí daru na vybudování studny? Jednoduše použijte on-line skladatele Templatic a vytvořte si svůj web (obsah a vše), poté stáhněte hotové téma a nahrajte na svůj web. To je skvělá volba, pokud jste drcení na čas!

Přes tebe

Toto je jen několik z velkých charitativních a neziskových témat WordPress, která jsou k dispozici. Může být obtížné najít atraktivní a cenově dostupné téma pro vaši filantropii, ale doufejme, že jedno z prémiových témat, které jsme zmínili, je trikem. Pokud jste použili jedno z výše uvedených témat, dejte nám vědět. Rádi slyšíme vaše osobní zkušenosti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map