Kolekce bezplatných a prémiových responzivních témat WordPress

Citlivé WordPress Témata

Téma responzivního WordPress je téma navržené tak, aby se design přizpůsobil různým velikostem obrazovky. Myšlenka je taková, že pokud si osoba prohlíží téma na velkém monitoru a poté na malém mobilním zařízení, jako je telefon, upraví se podle toho a poskytne uživateli mnohem lepší zážitek. Ve výchozím nastavení, pokud váš web neodpovídá a podíváte se na něj na malé obrazovce, vykreslí celý web, což ve většině případů znesnadní navigaci, protože nebyl vytvořen s ohledem na tyto malé rozměry. Responzivní rozvržení ve většině případů přináší rozvržení, které se zcela liší od partnera v plné velikosti, ale je optimalizováno pro vaše menší zařízení. To zahrnuje věci, jako je poskytnutí rozbalovací nabídky pro menu, dotykové posuvníky obrázků a karusely, menší mřížky, takže obsah je vnořen lépe, méně „nepořádek“ a samozřejmě optimalizace na základě konkrétních zařízení (jako jsou vylepšení iPadu)..


Já osobně jsem začal vytvářet některé responzivní weby a témata ai když to může být spousta práce navíc přidat citlivost, výplaty obvykle stojí za to. Níže je uveden seznam bezplatných a prémiových témat WordPress, která obsahují responzivní rozvržení, což jsou podle mého názoru docela skvělé. Samozřejmě tam jsou tuny více, ale chtěl jsem s vámi sdílet některé z těch, které jsem vytvořil / našel. Mezi ty prémiové samozřejmě patří můj partnerský odkaz, takže pokud si je zakoupíte (díky), udělám nějakou provizi – ale byly vybrány na základě mých osobních preferencí z hlediska designu / rozvržení a také na základě zpětné vazby od současných kupujících. Co se týče volných témat, nezkoušel jsem je všechny a ty, které jsem ve skutečnosti netestoval, a zahrnoval jsem je proto, že se mi opravdu líbilo, jak to vypadalo a vypadalo to legitimně.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Celkem

Celkem, víceúčelové téma WordPress pro Infoprenuers

Celkem je naše nejprodávanější téma WordPress ve WPExplorer. Jedná se o víceúčelové téma s plnou podporou pro plug and drop plugin Visual Composer a obsahuje spoustu vestavěných nastavení Customizer a panelu Téma k vytvoření téměř libovolného webu, který potřebujete / chcete! Téma také plně podporuje WooCommerce, takže si můžete vytvořit svůj internetový obchod. Také je plně citlivé vypadat dobře ve všech prohlížečích.

2. Noir

noir-responzivní-wordpress-téma

Noir je prémiové téma pro blogování a eCommerce WordPress, které je ideální pro jakýkoli blog. Má velmi čistý a moderní design, který také plně reaguje. Navíc, pokud chcete společně s blogem nastavit obchod, abyste prodali své vlastní výrobky nebo přidružené produkty, můžete prostřednictvím integrace WooCommerce!

3. Dnes (zdarma)

dnes-wordpress-téma

Dnešní téma WordPress je bezplatné téma od WPExplorer, které je ideální pro jakýkoli druh blogu a je plně citlivé. Téma obsahuje domovskou stránku s doporučeným příspěvkem a 2 sloupci mřížky vašich posledních příspěvků níže. Design je velmi úhledný a minimální a ideální pro jakýkoli druh blogu. Zahrnuje také možnosti v Customizer pro vaše sociální odkazy v záhlaví, velikosti obrázků, sloupce, rozvržení a další.

4. Dvacet 11 (zdarma)

Wordpress Twenty Eleven Theme

Samozřejmě bych začal s výchozím motivem Twenty 11. Tým WordPress.org odvedl s tímto tématem skvělou práci, a to jak v tom, že je opravdu jednoduché, ale také výkonné a snadno použitelné. Je to samozřejmě perfektní téma pro začátečníky a je plně citlivé, takže vždy vypadá skvěle.

5. Přizpůsobit (zdarma)

Přizpůsobte téma WordPress

Adapt je moje první bezplatné responzivní téma WordPress. Byl vytvořen ideálně pro obchodní a portfoliové weby, ale také přichází s úplnou šablonou blogu a lze jej snadno přizpůsobit pro jakýkoli typ webu, který chcete. Zahrnuje úžasné FlexSlider, filtrovatelné portfolio pro rychlý pohyb a rychlé procházení, některé skvělé krátké kódy, mimo jiné mnoho dalších funkcí a samozřejmě je to 100% GPL zdarma.

6. BonPress (zdarma)

BonPress WordPress Téma

BonPress je zdarma citlivé téma WordPress vytvořené společností WPZoom. Toto téma je nejlepší pro bloggery a má velmi čistý a elegantní design s vestavěnou podporou formátu post.

7. Evoluce

Evoluce WordPress Téma

Evolution je první prémiové téma Responsive WordPress vytvořené úžasným folkem v Elegant Themes. Téma má velmi minimální design, který je ideální pro vytvoření nepřehledného webu, jako je fotografické portfolio a samozřejmě jeho část jejich členství, která také zahrnuje tuny a tuny dalších skvělých šablon..

8. Respo (zdarma)

Respo WordPress Téma

Respo je zdarma responzivní téma WordPress, které jsem narazil na druhý den a bylo docela ohromeno. Má velmi čistý a minimální design, ideální pro všechny druhy bloggerů, je plně citlivý a je zdarma.

9. Smart Start

Smart Start WordPress Responsive Theme

Smart Start je obrovským bestsellerem na Themeforestu. Toto téma bylo velmi populární již od dne, kdy vyšlo, a není pochyb o tom, proč. Má velmi čistý a minimální design, je plně citlivý a zaseknutý se všemi druhy dobrot. K dispozici je také pouze verze HTML.

10. Kyslík (zdarma)

Kyslík citlivý WordPress Téma

Kyslík je zdarma citlivé téma vytvořené původně alienwp, ale nyní je ve vlastnictví devpress. Téma je velmi minimální a ideální nejen pro blogy, ale také pro sdílení fotografií.

11. Modernizovat

Modernizovat je další velmi populární téma na trhu TF. Má velmi jednoduchý design / rozvržení, které je plně citlivé, ale díky čemuž je skutečně jedinečný, je vestavěný editor obsahu, který vám umožňuje snadno nastavit stránky na vašem webu pomocí panelu drag-and-drop..

12. Citlivý (zdarma)

Responzivní téma WordPress

Responsive je bezplatné téma, které je k dispozici na WordPress.org. Zaujalo mě to, protože je to velmi jednoduché, z rychlého pohledu kód vypadal dobře a mohlo by to být dobré řešení pro ty, kteří hledají bezplatné řešení pro své firemní webové stránky..

13. Uber

Uber je téma ThemeTrust velmi minimální. Téma je zaměřeno na obchodní / portfoliové stránky a má úžasnou schopnost nastavit odlišné pozadí pro každou stránku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map