Jak přidat hudbu na váš web WordPress pomocí pluginu

Nejlepší hudební a zvukové pluginy WordPress

WordPress a hudba jdou ruku v ruce. Nebo si nejste vědomi toho, že každá hlavní verze WordPress je pojmenována podle jazzové legendy? V době psaní se nejnovější hlavní verze našeho oblíbeného CMS jmenuje „Jaco“, ale vím, že nejste tady pro lekci historie WordPress.


Jste zde a hledáte perfektní plugin pro přidání hudby na svůj web WordPress. Pokud jste to vy, dnes je váš šťastný den, když osvětlíme 10 z nejlepších hudebních pluginů WordPress.

Pluginy v tomto seznamu se hodí, pokud jste hudebník, DJ, kapela nebo kdokoli jiný, kdo chce přidat hudbu na web WordPress. Všechny jsou snadno použitelné a mají moderní design, který je ideální pro vaše potřeby.

Naše dnešní podávání je perfektní směsí bezplatných a prémiových hudebních pluginů WordPress. Ať už vyberete jakoukoli trasu, vyberte a spusťte hudební plugin, který je ideální pro vaše potřeby. Tento seznam se neřídí žádným konkrétním řádem, protože se domníváme, že se jedná o některé z nejlepších hudebních pluginů WordPress na trhu.

Jak již bylo řečeno, objevme, co komunita WordPress nabízí, pokud jde o hudební doplňky (a co si podle našeho skromného názoru myslíme, že jsou nejlepší). Užijte si do konce a sdílejte svůj oblíbený hudební plugin WordPress v komentářích!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Zvukové album

Plugin pro zvukové album

Začněme s freebie – neuvěřitelným doplňkem zvukového alba, který byl původně vytvořen pro web Dave Drapera. Je to pozoruhodný kus softwaru, který vám pomůže přidat hudbu na váš web WordPress ve formátu alba.

Zvukové album používá výchozí nastavení MediaElement.js to je součást jádra WordPress, díky čemuž je ideální pro jakýkoli web, který máte na mysli.

Je to jeden z nejjednodušších hudebních pluginů WordPress, jaké kdy budete používat, a pravděpodobně poslední, který kdy budete potřebovat. Takové odvážné prohlášení Freddy, ale předtím, než mě ušklíbnete, si přečtěte, abyste zjistili, proč má zvukové album pouze 5hvězdičková hodnocení a více než 4,00 aktivních instalací, jak mluvíme.

Pro začátečníky je tento hudební plugin WordPress dodáván s úžasnými možnostmi přizpůsobení WordPress, které vám umožní stylizovat hudební alba jako šéf.

Zadruhé můžete svá zvuková alba přetáhnout na kteroukoli stránku svého webu pomocí 2 krátkých kódů. Pokud to nestačí, můžete do krátkých kódů přidat 20+ parametrů a vytvořit hudební přehrávač vašich snů.

Zvukové album je jednoduchý hudební plugin WordPress, ale jeho hodnota se vyplatí i ve formě soli. Jediným způsobem, jak zjistit, co tato krása nabízí, je hrát si s demem. Počkejte, je to bezplatný plugin, což znamená, že se nemusíte omezovat na demo; můžete vyzkoušet plugin v plné slávě. Vraťte se prosím a podělte se o své poznatky ��

2. Hudební přehrávač pro WooCommerce

Hudební přehrávač pro WooCommerce Plugin zdarma

Prodáváte hudbu v obchodě WooCommerce? Pokud je to ano, určitě se vám bude líbit plugin Music Player for WooCommerce.

Díky tomuto hudebnímu pluginu WordPress bude prodej hudby na vašem webu hračkou s pěknou sadou funkcí. Umožňuje přidat přehrávače HTML5 k produktům a ukládat stránky obsahující zvukové soubory. Uživatel tak může zobrazit zvukový soubor, aniž by musel nutně načítat stránky produktu. Mluvte o pohodlí, příteli.

Mezi další významné funkce patří skiny více hráčů, podpora 4 formátů zvukových souborů, tj. OGA, MP3, WAV a WMA, podpora hlavních webových prohlížečů a mobilních zařízení, zabezpečený režim, který zabraňuje neoprávněnému stahování, kompatibilita s editorem Gutenberg, Elementor, Page Builder od SiteOrigin & Beaver Builder, pokročilých možností administrátora, integrace Disku Google a widgetu pro přidání seznamu skladeb na váš postranní panel.

Jste chlap, který zabil prodej hudby, podcastů a jiných typů zvukových souborů? Pokud ano, je plugin Music Player for WooCommerce skutečným řešením.

3. MP3-jPlayer

Plugin pro MP3-jPlayer zdarma

Simon Ward se dostává do centra pozornosti pomocí MP3-jPlayer, báječného a jednoduchého hudebního pluginu WordPress, které změní způsob poskytování zvukových souborů na vašem webu..

MP3-jPlayer je efektivní řešení pro každého, kdo hledá vytváření krásných audio přehrávačů a seznamů skladeb na webu WordPress.

Plugin může zpočátku vypadat jako základní, ale je vybaven několika skvělými možnostmi, jako je ovládací panel hlasitosti, skládací seznam skladeb, tlačítko stahování, krásné pozadí, téměř nepřetržité přehrávání mezi stránkami a přehrávače vyskakovacích oken..

Na libovolnou stránku můžete přidat více audio přehrávačů a dokonce i přehrávače nebo nabídnout stahování selektivně v závislosti na stavu přihlášeného uživatele..

Dále můžete značně přizpůsobit barvy, písma, tituly a snadněji. Navíc máte parametry krátkého kódu, které vám nabízejí absolutní kontrolu nad vašimi hráči.

MP3-jPlayer podporuje MP3, M4A, MP4, WEBM, OGA, OGG, WAV, Icecast a Shoutcast. Kromě toho je plugin kompatibilní s hlavními prohlížeči i mobilními zařízeními a má záložní možnost pro starší prohlížeče.

Tento hudební plugin WordPress je reskinnable a podporuje vlastní CSS, pokud potřebujete přizpůsobit návrhy přehrávače. Je kompatibilní s více místy a přichází s doplňky a spoustou funkcí přátelských pro vývojáře.

4. Moderní audio přehrávač (Premium)

moderní audio přehrávač wordpress hudební plugin

Je na čase, aby se objevil prémiový hudební plugin WordPress. Spravedlivé dámy a pánové, řekněte velké pozdravy modernímu audiopřehrávači Teanovi, elitnímu autorovi CodeCanyon.

Modern Audio Player je se spoustou nastavitelných funkcí výkonným zvukovým přehrávačem, který funguje tak, jak je inzerován. Plugin umožňuje vytvářet neomezený počet audio přehrávačů a seznamů skladeb. Ten může být kombinací různých formátů od MP3 po SoundCloud a podcast atd.

Moderní zvukový přehrávač pro WordPress nabízí krásné vzhledy, které můžete snadno upravovat pomocí základních triků CSS. Navíc plugin plně reaguje, což znamená, že vaši hráči budou vypadat úžasně na více zařízeních.

Mezi další zajímavé funkce patří flexibilní pozice hráče, ikony Awesome Font, podrobné statistiky, cloudové úložiště, nepřetržité přehrávání, více možností přehrávání, stahování a klávesové zkratky..

5. Lepkavý hudební přehrávač HTML5 (Premium)

lepkavý hudební přehrávač html5

Znáte mě, nemůžu odolat brát skvělý plugin pro zkušební jízdu a toto dítě prošlo letícími barvami. A stejně jako ty vaše, můžete skončit hraní s demy – ne-li skutečnou věcí – na chvíli.

Lepkavý hudební přehrávač HTML je tak dobrý. Je to fantastické řešení pro všechny audiofily díky sadě úžasných funkcí, které zcela vytlačí konkurenci z vody.

Tento hudební plugin WordPress je perfektním řešením pro přidání hudby na pozadí na váš web WordPress. Doplněk je dodáván s funkcí nepřetržitého přehrávání, která zajistí, že vaše hudba bude pokračovat v přehrávání od předchozí minuty, když změníte stránky.

Kromě toho je hudební přehrávač Sticky HTML5 nesmírně snadno přizpůsobitelný a stylový, což znamená, že je ideální pro jakýkoli design webových stránek..

V případě potřeby můžete automaticky načíst seznamy přehrávačů ze složky obsahující vaše soubory MP3. A protože je tento zlý chlapec intuitivní a chytrý, je kompatibilní se stolními i mobilními zařízeními.

Díky více než 30 parametrům (můžete volat ‘em možnosti), můžete svůj audio přehrávač otočit libovolným způsobem. Plugin je pravidelně aktualizován a dobře podporován, což znamená, že jste v dobrých rukou.

6. AudioIgniter

Doplněk AudioIgniter zdarma

Pokud jste již nějakou dobu obcházeli kruhy WordPress, musíte o týmu CSSIgniter slyšet něco nebo dvě. Pokud jste dokonalý začátečník, nebojte se, narazíte na značku v žádném okamžiku, takže se cítíte jako doma. CSSIgniter jsou známé svými příznivými tématy a pluginy WordPress – a jedním z jejich známějších pluginů není nikdo jiný než AudiIgniter.

AudioIgniter je bezplatný hudební plugin WordPress, díky kterému je neuvěřitelně snadné přidat hudební přehrávač na váš web WordPress. Je dodáván s celou řadou možností, které vám umožní sestavit audio přehrávač vašich snů. Tým za tímto hvězdným hudebním pluginem testoval AudioIgniter na 150 nejoblíbenějších bezplatných témat, což znamená, že se nemusíte starat o problémy s nekompatibilitou.

Navíc vám AudiIgniter ušetří spoustu času, protože se plugin pokusí načíst metadata ID3 a automaticky naplnit příslušná pole. Sbohem se vyplňte tato pole ručně za předpokladu, že soubory MP3 mají metadata.

Dále můžete vytvářet neomezené seznamy skladeb s neomezeným počtem skladeb. Všichni vaši hráči a seznamy skladeb budou vypadat úžasně krásně na více zařízeních, protože plugin je plně citlivý a připravený na sítnici. A pokud jste v rádiu, můžete dokonce vysílat svou stanici také! Jak krásné??

7. ZoomSounds (Premium)

hudební doplněk

A právě když odstoupíte a myslíte si, že jste viděli vše, co WordPress nabízí, pokud jde o audio přehrávače, objeví se další nejlepší prodejce.

Nejprodávanější zvukový přehrávač vln, hudební plugin ZoomSounds WordPress, je síla, se kterou lze počítat. Jedná se o prémiovou možnost maloobchodního prodeje za pouhých 20 dolarů v době psaní, ale mezi vámi a mnou, cena se vyplatí.

Kromě Hyperbole, co nabízí ZoomSounds kromě efektivního znějícího jména? Pro začátečníky je ZoomSounds plně citlivý a připravený na sítnici, což znamená, že audio přehrávač funguje a vypadá skvěle na více zařízeních od stolního po mobilní. Ale všechny hudební doplňky WordPress na tomto seznamu reagují, takže to, co ještě dělá tuto krásu vyniknout?

Vzorek dat

ZoomSounds přichází s ukázkovými daty, což znamená, že můžete zasáhnout do terénu úpravou ukázkových příkladů. Navíc plugin podporuje rozhlasové stanice SoundCloud, Icecast, Shoutcast a zvukové soubory MP4, M4A a WAV s vlastním hostováním.

Další jedinečnou funkcí, která by se vám mohla líbit, je sociální podpora, která uživatelům umožňuje komunikovat s vámi a ostatními tím, že se jim líbí a komentuje. Woah – to je určitě funkce, která není k dispozici v mnoha dalších hudebních pluginech WordPress.

ZoomSounds se navíc hladce integruje s WooCommerce a nabízí vám přesně to, co potřebujete k prodeji zvukového obsahu, aniž by došlo k porušení potu..

S osmi vlnovými skiny máte docela solidní výchozí bod pro vytvoření zvukového přehrávače, který vyhovuje vaší značce. Pokud to nestačí, kůže jsou 100% upravitelné; stačí upustit od CSS stylů a je dobré rozjet párty.

A je tu více…

Navíc ZoomSounds přichází s snadno použitelným backendem, který je plný všech možností, které potřebujete k přizpůsobení audio přehrávačů obsahu vašeho srdce. Nemluvě o tom, že komponenty CSS3 tohoto pluginu jsou postaveny na vrcholu SASS.

Mezi další funkce, které byste měli mít na paměti, patří možnost selektivního stahování, kód přátelský pro SEO, kódy pro vložení, lightbox ZoomBox, uživatelské rozhraní s dotykovým ovládáním, aktualizace života, techniky HTML5, generátor krátkého kódu, možnost smyčky, seznamy skladeb, integrace WPBakery Page Builder, autoplay, nepřetržité přehrávání (za předpokladu, že vaše téma podporuje AJAX), pole pro přidání vlastních odkazů na iTunes a Amazon, videonávody, podrobnou znalostní databázi, celoživotní aktualizace a podporu světové úrovně mimo jiné.

Je zřejmé, že ZoomSounds je monstrózní hudební plugin WordPress, který změní způsob přidání hudby na váš web WordPress.

8. Přehrávač MP3 Sticky Player (Premium)

mp3 lepkavý přehrávač

Přesto se věci stále zlepšují, zejména s MP3 Sticky Player na obrázku. Tento hudební doplněk WordPress, který vám přináší elitní autor FWDesign, změní váš názor na audio přehrávače WordPress..

Jste zvyklí na základní audio přehrávače, které nesplňují všechny vaše potřeby. Pokud tomu tak není, jste obeznámeni s pokročilými řešeními, která vás pletou a ohromí lepkavým designem a nadýmáním funkcí, které to prostě neřeže.

MP3 Sticky Player nebude mít žádný z obou světů; je to perfektní kombinace pokročilých funkcí a jednoduchosti. Jinými slovy, plugin je dodáván s dlouhým a neuvěřitelným seznamem funkcí, přičemž je stále čistý a snadno použitelný.

Tento hudební plugin WordPress je výkonný, citlivý a velmi přizpůsobitelný a nabízí vám pouze nástroj, který potřebujete k přidání zvukových souborů a videí (včetně YouTube) na váš web WordPress..

Žádná přerušení

Plugin je dodáván s přehrávačem vyskakovacích oken, který vám umožňuje procházet web při poslechu hudby, takže se rozloučte s přerušeními. Kromě toho přichází přehrávač MP3 Sticky Player s tlačítky pro stahování a nákup, takže můžete svou hudbu prodávat, aniž byste si zlomili záda.

Díky Google Analytics můžete sledovat výkonnost vašich audio přehrávačů. A všichni víme, že data jsou novou měnou digitálního světa, ve kterém žijeme, což znamená, že můžete vytvořit vítěznou propagační strategii se správnými údaji.

MP3 Sticky Player podporuje vlastní typy příspěvků a několik typů seznamů skladeb, tj. XML, složku MP3 / MP4, HTML, SoundCloud PLS, podcasty, YouTube a Official.fm.

Nepřetržité přehrávání nikdy nezklame na přehrávači MP3 Sticky Player a generátor krátkého kódu zajistí, aby se váš přehrávač kdekoli na vašem webu stal skutečností.

Navíc můžete snadno sdílet jednu zvukovou stopu nebo celý seznam skladeb díky hlubokému propojení.

A aby zloději zůstali v šachu, MP3 Sticky Player šifruje cesty tras. Například, content / videos / some-audio-fle.mp3 se stává 7ode890g83C42a95877Ob738fd3b66f2, což znemožňuje ukrást soubor, i když neoprávněný uživatel prohlíží zdroj stránky.

Přehrávač MP3 Sticky Player je dodáván s ještě více funkcemi, ale potřebujeme celý příspěvek, který pokryje všechno, takže vás vyzývám, abyste vyzkoušeli vody pomocí dema.

9. Přehrávač hudby Karma

Plugin pro hudební přehrávač Karma zdarma

Najít skvělý hudební plugin WordPress je těžká práce. Většina pluginů – ať už bezplatných nebo prémiových – jsem zjistila, že jsou nekompatibilní s nejnovější verzí WordPress. Některé byly naposledy aktualizovány v roce 2015, což je prostě smutné, protože vytvářejí skvělé zvukové pluginy WordPress.

Ale nic z toho nebudu mít; Nikdy nebudu doporučovat zastaralý plugin, i když trh Envato ukáže, že má dostatek tržeb.

Proč?

Zastaralé doplňky WordPress vás vystavují problémům s funkčností a zranitelností zabezpečení. Je to jeden z důvodů, proč jsem velmi nadšený z produktů WordPress, které používám a podporuji.

Přehrávač Karma Music Player je skvělý doplněk WordPress pro přidání hudebních a zvukových souborů na váš web WordPress. Dostává pravidelné aktualizace, což znamená lepší zabezpečení a funkce za všech okolností.

Přehrávač Karma Music Player je tak jednoduchý, jak se dostane, ale nabízí dostatek energie pro správu zvukových souborů na vašem webu jako profesionál. Díky 10 barevným paletám je vytvoření ideálního audio přehrávače pro váš web neuvěřitelně jednoduché.

Mezi další funkce patří widgety, kompatibilita Elementor a WPBakery Page Builder, tlačítko pro stažení, podpora RTL, responzivní design a mnoho dalšího.

10. Kompaktní WP audio přehrávač

Kompaktní plugin WP Audio Player zdarma

V neposlední řadě máme na zadní straně kompaktní přehrávač WP Audio Player WordPress. Kompaktní přehrávač WP Audio Handcrafted for Tips and Tricks HQ je skvělý hudební plugin WordPress, který do vašich audio přehrávačů vkládá písmeno „A“..

Kompaktní přehrávač WP Audio Player je jednoduchý plugin pro audio přehrávač, který podporuje pouze dva formáty; Formáty souborů MP3 a OGG. Plugin je kompatibilní se všemi hlavními prohlížeči. Kompaktní přehrávač WP Audio Player navíc reaguje a znamená, že vypadá a funguje skvěle na všech typech zařízení.

Jedná se o řešení bohaté na sólové umělce, DJe, kapely, producenty a kohokoli v hudebním průmyslu. Pokud jste na trhu s neuvěřitelným hudebním pluginem WordPress, už nemusíte hledat, protože kompaktní audio přehrávač WP má záda.

Mezi další funkce patří podpora podcastů, zvukové náhledy, krátké kódy, automatické přehrávání a mnoho dalšího. Až budete připraveni, můžete kdykoli přidat na své webové stránky kompaktní audio přehrávač WP, který bude sloužit hudbě a přilákat více čtenářů, zejména pokud používáte kvalitní materiál.

Se spoustou možností si můžete své audio přehrávače přizpůsobit tak, aby odrážely vaši značku. Jinými slovy, kompaktní audio přehrávač WP je skvělý hudební plugin WordPress, který nezklame. Snadno se konfiguruje a používá, takže neočekáváme, že narazíte na žádné problémy. Tento plugin je k dispozici ke stažení zdarma na WordPress.org.

Jedna poslední poznámka

Existuje celá řada hudebních pluginů WordPress, každý s jedinečnou sadou funkcí a prací. Vždy byste měli hledat hudební zásuvný modul WordPress, který vyhovuje vašim potřebám, ať už si vyberete freebie nebo prémiovou možnost.

Jaký je váš oblíbený hudební plugin WordPress? Prosím, dejte nám vědět vaše myšlenky v komentářích.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map