Efektivně spravujte svůj tým: Nejlepší pluginy pro správu projektů pro WordPress

Většina z nás se při spuštění webové stránky unáší, naše nadšení nás vede k přesvědčení, že zvládneme všechno sami – a do určité míry i vy umět v prvních dnech.


S růstem vašeho blogu však bude obtížnější zůstat na vrcholu všeho. Někdy budete chtít předat odpovědnost za některé úkoly jiným lidem. Díky tomu můžete trávit čas soustředěním na věci, které jsou dobré. To má samozřejmě dvě hlavní výhody:

  • Uvolňuje váš čas
  • Úkoly mohou provádět odborníci

Když budete hotovi správně, mít tým po ruce tým, který bude pracovat na vašem webu, může přinést spoustu hodnoty a pomůže vašemu webu rychleji růst. Na druhou stranu vám dává ještě jednu věc, kterou byste měli zvážit: jak budete řídit svůj tým.

Naštěstí má WordPress k dispozici spoustu vyhrazených modulů pro správu projektů, což znamená, že můžete organizovat, komunikovat a spolupracovat se svým týmem s minimálním rozruchem. Zde jsou některé z mých oblíbených pluginů pro správu projektů WordPress.

Plugin WP Project Manager WordPress

WP Project Manager

Pokud hledáte levné řešení pro správu projektů, jádro Plugin WP Project Manager lze stáhnout zdarma. Bezplatná verze pluginu má poměrně omezenou funkčnost, ale poskytuje základní způsob, jak vytvářet úkoly a komunikovat se členy vašeho týmu.

Plugin vám umožní vytvářet nové projekty a poté k tomuto projektu přiřadit relevantní uživatele. Poté mohou členové týmu komunikovat v řídicím panelu WordPress a navzájem sdílet soubory. V rámci projektu můžete také přidat seznamy úkolů a každému úkolu přiřadit jednotlivé uživatele – je zde dokonce ukazatel průběhu, který vám ukáže, jak se věci vyvíjejí.

Pokud se vám líbí základní funkce pluginu, můžete upgradovat na Pro. K dispozici je vizuální kalendář, který vám ukáže, kdy mají být splněny určité úkoly a kdo je za každý úkol zodpovědný. Pokud se věci změní, můžete přetažením úkolu změnit datum splatnosti. Máte také větší kontrolu nad úrovněmi oprávnění uživatelů, což vám umožní určit, kdo může vidět a dělat určité věci. Pro ještě více funkcí podporuje WP Project Manager prémiové doplňky, včetně praktického sledování času, fakturačního řešení a integrace WooCommerce..

Plugin Orbis WordPress

Orbis

Orbis plugin podporuje řadu funkcí vhodných pro provozování malých podniků, včetně schopností správy projektů – plugin je také užitečný pro řízení vztahů se zákazníky. Základní rámec Orbis lze stáhnout zdarma. Je ideální pro ty z vás, kteří pracují s více společnostmi: můžete přidávat lidi a vytvářet projekty, a pak každý z nich přiřadit ke konkrétní společnosti. To vám umožní zůstat na vrcholu toho, co je potřeba udělat pro každého z vašich klientů a do jakého data.

Do rámce Orbis můžete přidat sofistikovanější funkce pomocí jednoho z mnoha rozšíření Orbis. V současné době je k dispozici osm rozšíření – čtyři bezplatná rozšíření a čtyři prémiová za každou € 39. Z pohledu řízení projektů patří mezi nejužitečnější rozšíření Orbis Úkoly Orbis (což vám umožňuje vytvářet úkoly, přiřazovat členy týmu a určovat termíny) a Orbis Finance (který přidává finanční funkce do Orbis, což vám pomůže zůstat nad náklady projektu).

Doplněk CollabPress WordPress

CollabPress

Pokud je váš rozpočet omezený, CollabPress je zcela zdarma Open Source plugin pro správu projektů. To vám umožní snadný způsob, jak spravovat všechny své projekty na jednom místě, tím, že vám umožní vytvořit neomezený počet projektů na hlavním panelu WordPress. V rámci každého projektu máte možnost rozdělit věci do menších úkolů a diskutovat o jednotlivých úkolech a celkovém projektu se členy týmu – abyste mohli celý tým aktualizovat, můžete také zapnout zasílání e-mailových oznámení, která jsou zasílána když je do projektu přidán nový úkol nebo komentář, jsou přihlášeni k odběru.

Plugin CollabPress také podporuje praktické zobrazení kalendáře, které vám umožní vizualizovat, kdy mají být splněny určité úkoly. Pokud se obáváte o soukromí, plugin obsahuje protokol činnosti takže můžete sledovat, co váš tým dokáže. Pro bezplatný plugin je CollabPress překvapivě bohatý na funkce a může být plně integrován s BuddyPress.

Project Panorama WordPress Plugin

Panorama projektu

Project Panorama je ideálním doplňkem pro správu projektů pro ty, kteří si chtějí představit postup projektu. Stejně jako u většiny pluginů pro správu projektů můžete získat základní funkce zdarma – k dispozici ke stažení Project Panorama Lite. Tato bezplatná verze pluginu umožňuje vytvářet projekty, nastavovat data zahájení a ukončení, nastínit klíčové milníky a sledovat pokrok. Poskytuje také rozhraní pro projednávání jednotlivých projektů se členy týmu.

Zatímco Project Panorama Lite vám umožňuje sledovat, jak projekt pokračuje, pomocí různých stylových grafů a grafů, pokud chcete, aby funkce doplňku obsahovala celou řadu funkcí, budete muset upgradovat na Pro verze – licence na jeden web stojí 50 USD, ale pokud chcete používat Project Panorama na všech webech svých klientů, neomezená licence na web stojí 75 USD.

Kompletní plugin Project Panorama umožňuje rozdělit každý projekt na menší úkoly a fáze. Rovněž vám poskytuje větší soukromí, protože můžete chránit projekty heslem a omezovat přístup k projektům jednotlivým členům týmu. A konečně vám prémiový plugin poskytuje místo pro nahrávání a ukládání souborů potřebných členy týmu.

TaskFreak! Doplněk WordPress

TaskFreak!

Pokud chcete plugin pro správu projektů, který podporuje pouze ty funkce, které absolutně potřebujete potřeba, stojí za to vyzkoušet TaskFreak! zapojit. Plugin je uživatelsky přívětivý a umožňuje spravovat vaše projekty přímo z ovládacího panelu WordPress.

TaskFreak! umožňuje vytvářet úkoly a přiřadit členy týmu na základě jejich uživatelských rolí WordPress – také můžete řídit jednotlivé úkoly. Úkoly můžete otevírat také veřejnosti a předplatitelům vytvářením veřejných úkolů. TaskFreak! rozhraní usnadňuje diskuse mezi členy týmu a dokonce poskytuje snadný způsob nahrávání a sdílení dokumentů. Nejlepší věc na tomto pluginu? TaskFreak! je zcela zdarma.

Závěrečné myšlenky

Pokud se chcete ujistit, že váš tým pracuje nejefektivnějším možným způsobem, je nezbytně nutný plugin pro správu projektů. Nejen, že to udrží každého ve stejném směru, ale také je mnohem jednodušší přidělit úkoly a diskutovat o pokroku se členy týmu.

Pokud si nejste jisti, jakou hodnotu doplněk pro správu projektů přinese vaší firmě, většina pluginů přichází s bezplatnou verzí s omezenou funkčností. To je skvělé pro webmastery, kteří si uvědomují rozpočet, a vřele doporučuji vyzkoušet si jeden z nich a poté upgradovat na prémiovou verzi, pokud se vám líbí rozhraní pluginu – a samozřejmě, pokud se další funkce cítí jako něco, co potřebujete.

Máte oblíbený plugin pro správu projektů? Sdílejte své myšlenky v níže uvedeném komentářovém prostoru!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map